PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : raptorla ilk gezim

schakal
15.Haziran.2008, 17:10
raptorumla ehliyetimi aldığım bu hafta ilk gezimi yaptım izmir torbalıdan kuşadasına belki usta arkadaşlar için komik gelecek yaklaşık git gel 110 km yol yaptım ama çok keyif aldım bi problem çıkmassa ayvalığa gelmeyi ve herkesle tanışmayı çok istiyorum saygılar8)8)8)8)

bozkurt
15.Haziran.2008, 17:48
Kazasız sürüşler.Motorunla keyifli geziler temenni ederim.Hiçte komik değil.Yanlış anlama ama techizat tam dimi?
Sağlıcakla kal.

deep-impact
15.Haziran.2008, 19:03
evet bende bu gün adada idim sanırım seni gördüm iki motormu gittiniz diycem.Birde ayvalık programını iyi yapalım beraber gaz açalım en kısa sürede görüşelim başkana söylüycem gezi öncesi bir toplantı yapalım kim geliyo kim gelmiyor bi plan yapalım.

doğan
16.Haziran.2008, 13:45
hayırlı olsun. kazasız belasız kullan inş. korumalarını asla ihmal etme.

yenikoylu_ua
16.Haziran.2008, 13:49
Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler rüzgarın eksilmesin Dikilide görüşmek dileğiyle

schakal
16.Haziran.2008, 20:07
Arkadaşlar şu An Koruma Olarak Sadece Kaskim Vardi Ama En Kisa Zamanda önce Bir Mont Sonra Yeni Bir Kask Daha Sonra Dizlik Ve Dirseklik Hepsini Tamamlayacağim

handojoe
16.Haziran.2008, 21:12
raptorumla ehliyetimi aldığım bu hafta ilk gezimi yaptım izmir torbalıdan kuşadasına belki usta arkadaşlar için komik gelecek yaklaşık git gel 110 km yol yaptım ama çok keyif aldım bi problem çıkmassa ayvalığa gelmeyi ve herkesle tanışmayı çok istiyorum saygılar8)8)8)8)

usta diye birşey yoktur, maksimum keyif almak vardır. 10km de gitsen o hazzı ve mutluluğu içinde hissedebiliyorsan ne mutlu sana...

110km giden, 1100km de gider arasındaki terk fark zamandır...

zaman mutlu geçiriliyorsa! işte buna değerdir...

RoS
16.Haziran.2008, 21:49
öyle deme ehliyeti alıp ilk bi yerlere gitmek cok güsel oluyor :) bende 95 km gidiş 95 km dönüş yapmıstım güsel gezmiştim bende ama basımdan ufak sayılacak bi kaza gecti ama cok güseldi :D

deep-impact
16.Haziran.2008, 21:53
Hando döktürmüşsün gene yüreğine sağlık.

Airbrush
16.Haziran.2008, 22:11
mesafe hıc de kısa gelmedı bana benım durumumu düşünürsen(daha motor yok):|

schakal
16.Haziran.2008, 22:24
inşallah sende bu güzelliği yaşarsın

okan
16.Haziran.2008, 22:33
Ali kardeşim bu sitede yazılarını ve düşüncelerini yazarken hiç bi zaman seni birilerinin küçümseyeceğini felan düşünme...küçümseyenler kendilerine saygısızlık yapmış olur..ki bu oluşumda asla olmaz... kimse anasının karnından motosikletçi olarak çıkmadı ...herkesin bi acemiliği kendine göre uzun gelen bi menzili olmuştur...sen gez bol bol ,hatta fotoğraf felan da çek ki bizde gezdiğin yerleri görelim gidemesekte bakıp bakıp iç çekelim...
hadi bakalım allah tekerine taş değdirmesin.... yolun hep açık olsun...

TLGYLDZ
16.Haziran.2008, 22:39
arkadasım tekerıne tas değmesın yolun acık olsun ınsallah gorusuruz

schakal
16.Haziran.2008, 22:41
Ali kardeşim bu sitede yazılarını ve düşüncelerini yazarken hiç bi zaman seni birilerinin küçümseyeceğini felan düşünme...küçümseyenler kendilerine saygısızlık yapmış olur..ki bu oluşumda asla olmaz... kimse anasının karnından motosikletçi olarak çıkmadı ...herkesin bi acemiliği kendine göre uzun gelen bi menzili olmuştur...sen gez bol bol ,hatta fotoğraf felan da çek ki bizde gezdiğin yerleri görelim gidemesekte bakıp bakıp iç çekelim...
hadi bakalım allah tekerine taş değdirmesin.... yolun hep açık olsun...

deep-impact
18.Haziran.2008, 00:35
schakal bu resim ekleme ile ilgili bir başlık sçılmıştı yanılmıyorsam bi araştırırsan bulabilirsin.

police96
18.Haziran.2008, 12:36
Dikkatli ol sen yine de. Hiçbir şeyi ehliyet sürmüyor biliyorsun.

Kino
18.Haziran.2008, 15:15
schakal ve deep-impact dostlar geleneksel toplantı yerimiz ayvalık değil dikili bildiğim kadarı ile ona göre bir plan yol hazırlığı yapınız ltf.

schakal
18.Haziran.2008, 21:36
uyarılarınız için teşekkürler

deep-impact
18.Haziran.2008, 23:46
Tamam kino baba zaten çok sevdiğim saygı değer başkanım eşliğinde bu cuma akşamı toplantı yapıcaz schakal senide bekliyoruz.

schakal
19.Haziran.2008, 22:25
inşallah bi problem çıkmassa ordayım

badiyiko
28.Haziran.2008, 14:50
slm beyler gezide oradayım