PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Caponord Ile Iran Gezisi...

okan
16.Haziran.2008, 17:49
İstanbul ve Ankaradan 5 motor 8 kişi ayın 14 ünde irana doğru Erzurum tren garından motorlarını alarak geziye çıkmışlardır...
Caponord kullanan çok kıymetli abiciim Burçinhan Doğan ve kıymetli eşi ayşe hanım da bu guruba dahildir...her gün güncelllenen blog da seyahatlerini yazmaktadırlar...
Türkiyede bir ilk olarak düzenlenen bu gezi takriben 2880 km sürecektir... ben heyecanla capoyu ve diğer makineleri takipteyim ... sıcaklık şu anda 45 derecenin üzerindeymiş..

buyrun buradan takip edebilirsiniz..

http://moturiniran.blogspot.com/

carvalho
16.Haziran.2008, 17:56
Nasıl ilktir abi, adamlar İran üzerinden Hindistan-Pakistan-Nepal yapıp dönüyorlar. Emok insanları özellikle, bu rotayı pek bi seviyorlar... Şahsen 2012 yılındaki mega hedefim budur benim de.

Geziyi yapan arkadaşların yolları ve bahtları açık olsun. Harika birşey...

okan
16.Haziran.2008, 18:00
yanlış ve eksik yazmışım sel.... şölle demem lazımdı ... ilk güncel ve canlı anlatımla yapılan gezi... link sürekli güncelleniyor...o bakımdan ilk şeeettirmişler dedim...:|

carvalho
16.Haziran.2008, 18:14
yanlış ve eksik yazmışım sel.... şölle demem lazımdı ... ilk güncel ve canlı anlatımla yapılan gezi... link sürekli güncelleniyor...o bakımdan ilk şeeettirmişler dedim...:|

Vay vay, o iyiymiş işte...

handojoe
16.Haziran.2008, 21:27
çok güzel gidenler mutlu, bizim gibi okuyup izleyenler umutlu... insallah birgün bende demeden edemiyor insan...

bozkurt
17.Haziran.2008, 11:41
Çok güzel bir gezi, süper bir izlenim ve anlatım.Okurken oradaydım sanki.Ellerine yüreklerine sağlık.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

Tayfun
17.Haziran.2008, 23:43
Bizdemi böyle edek artık napak, internet cafemi arıycaz heryerde yaw :p

handojoe
23.Haziran.2008, 20:55
iranda gezmek türkiyede gezmekten daha ucuz baksana benzin 50 kuruşmuş sudan aciz benzin alah allah