PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anadolu Hisarıı-Göksu deresi üzeri

RızaHoşgör
15.Nisan.2007, 09:03
selam dostlar,
anadolu yakasındaki dostlar bilir diye düşündüğüm anadolu hisarındaki hüseyin bey in yerine cumartesi günü toplanmayı öneriyorum.hüsayin bey in yeri hoş bir göksu deresi üzeri ev.evin bahçesi göksuu ya açılıyor.mönüsü çok kaliteli olmasada ortam hoş.belki mevsimi gelen erguvanlarıda görebiliriz.avrupa yakasından katılacak arkadaşlar için toplantı noktası ömür karşısındaki boyner önü saat 16.00 dır.asyayakasından katılacak arkadaşlar bilgi vermeleri kaydıyla saat 17.15 te kavacıktan katılabililer.gökhan desteğini bekliyorum:)
sevgilerimle
rıza

inci
15.Nisan.2007, 12:49
bir aksilik olmazsa geliyorum inşaallah :cheesy:

bu arada ....kimse yan çizmesin bakın 1 hafta öncesinden haberimiz oldu planlarınızı ona göre yapın ...... :P
erguvanları kaçırmayalım ,başka bir sebebi yok yani sadece erguvanlar için :evil: :evil: :evil: yol yapmak ,beraber olmak değil yani :evil: :lol: :mrgreen:

aslanburclu
15.Nisan.2007, 14:05
çok şehrin içi boğulur kalırız orda şöyle doğa olsun açıklık olsun bir yer bulun akşamada orda yorgunluk çıkarırız

RızaHoşgör
15.Nisan.2007, 23:28
çok şehrin içi boğulur kalırız orda şöyle doğa olsun açıklık olsun bir yer bulun akşamada orda yorgunluk çıkarırızsevgili aslanburclu,
çok sehir içi olmasada senin eleştirine katılabilirim.daha iyi bir önerin olabilecekse ben topic i geri çekmeye hazırım
sevgilerimle
rıza

aslanburclu
15.Nisan.2007, 23:35
ne demek eleştiri estafurullah ya söz tayfanın çoğunluk ne derse ordayız benimki dikkat edersen sadece öneri

GOKHAN
15.Nisan.2007, 23:37
rızacım ben cumartesi günüde çalışıyorum aksam 17 gıbı cıkacam bı terslık çıkmaz ise boynerin önünde olacam

RızaHoşgör
15.Nisan.2007, 23:41
ne demek eleştiri estafurullah ya söz tayfanın çoğunluk ne derse ordayız benimki dikkat edersen sadece önerisevgili aslanburclu,
yanlış yorumlamış olabilirim.özür dilerim.bende senin önerilerine açık olabileceğimi belirttim.
sevgilerimle
rıza

aslanburclu
15.Nisan.2007, 23:45
rızacım ben cumartesi günüde çalışıyorum aksam 17 gıbı cıkacam bı terslık çıkmaz ise boynerin önünde olacam

gökhan hangi köprüyü kullanacan bende yolda yakalarım sizi

GOKHAN
16.Nisan.2007, 00:03

gökhan hangi köprüyü kullanacan bende yolda yakalarım sizi
ikinci köprü den geçecez beşiktaştangelirken ikinci köprü çıkışında ki otobüs durağında bekleye bilirsin komtanım

aslanburclu
16.Nisan.2007, 00:26
orda trafik çok olur köprü gişelerinden çıkınca 17,30 gibi karşılarım sizi

GOKHAN
16.Nisan.2007, 00:46
kavacık sapagında da bekleye bılırız yada sen bekle ok

aidikurt
16.Nisan.2007, 12:33
ya arkadaşlar motogpden bekliyoruz ya gokhan abı hala listede adın yok gelmicenmi yoksa

Frontier
18.Nisan.2007, 15:37
bi kroki bi yol tarifi falan yazsaniz diyorum belki geç katilmak isteyenler olabilir.

inci
18.Nisan.2007, 16:06
ben çok iyi yol tarif ederim serhatım :evil: :evil: sen merak etme :P

RızaHoşgör
18.Nisan.2007, 21:49
münferit katılmak isteyen arkadaşlar için adres;
avrupa yakasından gelecek arkadaşlar kavacık çıkısında anadolu hisarı tabelasını takıp ederek sahile kadar insinler.sahil yoluna çıkılan noktada hemen sağa kıvrılsınlar köprünün üzerinden geçtikleri gibi ilk sağa dönsünler.ilk ev.Hüseyin beyin yeri tabelasını göreceklerdir.
anadolu yakasından gelen arkadşlar için.burunlarını beykoza versinle göksu deresi üzerini geçtikleri gibi sağa dönsünler ilk ev.hüseyin beyin yeri
isteyene telefonum
0533 665 69 93

adobe
19.Nisan.2007, 10:04
Bende geliyooom benide listeye ekleyin motorumu almış olurum inşallah o saate kadar ama motorla gelemem :( malum ehliyet

inci
19.Nisan.2007, 10:08
eeee hadi ama bir bugün bir de yarın kaldı görelim bakalım kimler geliyo ...
R ıza bir liste yap istersen ....

dudu
19.Nisan.2007, 11:05
Dostlarım, bir aksilik çıkmazsa ben de katılmak isterim. Yepyeni bir üye olarak tanışmış oluruz. Ancak Şöyle bir handikap geliyor aklıma mekanla ilgili olarak: Motorları nereye sığdıracağız? Gerçi kaç kişi olacak bilemiyorum ama orası pek dar bi bölge. Kalenin içinde kalan parka da bırakamayabiliriz, kazı çalışmaları var. 4-5 aydır ne halt ediyolar bilmiyorum, belki bahaneyle Osmanlı hazinesi filan arıyorlardır :D