PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mutlu Yillar Cihat Ağabey

carvalho
02.Temmuz.2008, 16:48
Yeni yaşın sana, sevdiklerine mutluluk getirsin Cihat (arnova) abi.
Umarım nice doğum günlerini birlikte kutlarız...

aidikurt
02.Temmuz.2008, 16:57
Sevgili Cihat abi namıdeğer (arnova) yeni yaşının sana ve ailene sağlık ,mutluluk ve huzur getimesini dilerim.

yenikoylu_ua
02.Temmuz.2008, 17:19
İyiki doğdun abicim iyiki varsın nice yaşlarını burda hepbirlikte kutlamayı diliyorum Sağlıklı ve mutlu ol

jashuaa
02.Temmuz.2008, 17:20
yeni yaşınızda herşeyin gönlünüzce olmasını dilerim.

gidikurt
02.Temmuz.2008, 17:36
Cihat abi yeni yaşın sana sağlık, mutluluk, huzur getirsin iyiki varsın doğum günün kutlu olsun:):):)

foreman
02.Temmuz.2008, 17:58
cıhat abım.dogum gunun kutlu olsun...

okan
02.Temmuz.2008, 18:08
Cihat dedeciim doğum günün kutlu olsun .... yüzündeki gülümseme bir ömür boyu eksilmesin....

police96
02.Temmuz.2008, 18:49
Cihat Abi doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yılları sevdiklerinle sağlıklı ve mutlu geçirmen dileğiyle...

kaanka
02.Temmuz.2008, 19:06
Cihat abi doğum günün kutlu olsun... nice nice uzun, sağlıklı ve mutlu yıllara....

emresahin
02.Temmuz.2008, 19:08
mutlu yıllarr....

Tayfun
02.Temmuz.2008, 19:27
CİHAT ABİ KARPUZ KESECEZ NERDESİNNNNNNN, EYİKİ DOĞDUN EYİKİ VARSIN MUAHHH :p

Kaynarca
02.Temmuz.2008, 21:39
Sanatçılar yaşlanmaz. Sadece sesleri pestleşir ki bu durum Cihat abinin lehinedir :D

Mutlu yıllar dilerim..

BULL
02.Temmuz.2008, 23:04
daha sesini duyamadık ama methini çok duyduk 8)

en kısa zamanda görüşüp buluşmak ümidiyle...

doğum günün kutlu olsun abicim...

kaleci
03.Temmuz.2008, 00:32
Abilerin abisi cihat abimin yaşı kutlu mutlu olsun iyiki varsın.

arnova
03.Temmuz.2008, 02:38
Sevgili dostlarım,kardeşlerim,arkadaşlarım,
Hepinize en içten duygularımla teşekkür ediyorum..Gerçekten yüzünü bile henüz göremediğim dostlarımın bu iyi dileklerini almak,bu kadar sıkıntı ve gerginliklerle dolu yaşam içinde karda açan çiçekler gibi insanın içine bir sıcaklık,hayatı daha fazla sevmek için bir dolu enerji veriyor.İyiki varsınız,iyiki de büyük bir kısmı SANAL (bile olsa) bir gerçeklik olan bu teknolojiye,bu forumlara sahibiz ki ,bize böyle dostluklar kurmamıza imkan veriyor.Bizler de bu imkanı olabildiğince iyi kullanmalı,birbirimize saygı ve sevgide kusur etmemeli,becerebildiğimiz en güzel , seviyeli bir birliktelik içinde büyük bir AİLE olmayı başarmalıyız...
Hiçbir zaman biraraya gelemeyeceğimizi bilsek dahi,ülkenin bir yerlerinde adımı bilen,sevincime ortak olan,bir sorunum olduğunda beni düşünerek fikirleriyle katkıda bulunmaya çabalıyan dostlarımızın olduğunu bilmek bile,inanın bana insan için o kadar değerli ve önemli ki anlatamam....Zaten sitemizin de, bence en önemli yararı da bu olsa gerek değilmi?
Dünyanın sahibi olsak ta,bunları paylaşacak dostlarımız olmadıktan sonra ne kıymeti var...Sanırım bu sitede yaşça benden büyük yok.Bu tavsiyelerime uymanızı ,birbirinizi kırabilecek (ki artniyet olmasa bile) diyaloğlardan azami kaçımanızı,saygı ve sevginizi birbirinizden esirgememenizi ısrarla rica ediyorum..
Hepinize tekrar teşekküür eder sevgiyle kucaklarım.................

kıvılcım
03.Temmuz.2008, 15:20
yeni yaşınız size ve sevdiklerinize saglık sıhhat ve bol para getirmesi dileklerimle

RoS
04.Temmuz.2008, 01:12
sağlıklı mutlu nice yıllara...

Kino
16.Temmuz.2008, 15:27
cihat dede

sağlıklı neşeli bol kazançlı herşeyin gönlünce olması dileklerimle nice nice mutlu yıllar dilerim

malum biraz geç yazdım ama ben kendimi banlamıştım . kusura bakma.

jashuaa
16.Temmuz.2008, 15:49
kina baba hoşgeldin. iyi insan lafın üstüne gelirmiş :) biraz önce eski konuları okurken avatarını gördüm ya 15i de geçti hala gelmedi diyodum şimdi burda görünce sevindim :)

doğan
16.Temmuz.2008, 17:39
Cihat abi doğum gününü geç de olsa kutlamak istedim. Nice mutlu sağlıklı yıllara. iyiki doğdun . İyiki seni tanıdık.

HONEY
17.Temmuz.2008, 23:15
Nice senelere Cihat abi tüm dileklerinin/hayallerinin gerçekleşmesini dilerim

HONEY
17.Temmuz.2008, 23:17
Nice senelere Cihat abi tüm dileklerinin / hayallerinin gerçekleşmesini dilerim