PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yalova Motosiklet Festivali 2 (19 Temmuz 2008)

bilgihan
04.Temmuz.2008, 10:31
Arkadaşlar

Yalova Motorsiklet ve Motor Sporları Klubu ,Guinness Rekorlar kitabına geçmek için 5.000 motorcuyu bir araya getirmeye çabalıyor.

Başka bir grubun etkinliğine katılmayı nasıl karşılarsınız bilmem ama 19 Temmuz motorsiklet gününde Yalova da ; konserler (Erkin Koray vs.) yarışmalar,dans gösterileri gibi büyük bir etkinlik olacakmış.30.000 çadırlık kamp alanı varmış.
Neyse detaylar için linki aşağıda veriyorum.(site de konuyla ilgili bilgi göremedim,zaten yayınlandıysa artık anlayışla karşılarsın umarım)

Saygılar.

http://www.ymskfestival.com/anasayfa/

Arkadaşlar,
Festival programı 17 Temmuz da başlıyormuş ve 20 Temmuz da sona erecekmiş..
Moto Güzellik yarışması da ilginç olacaktır..5.000 motor un toplu sürüşü en ilginci tabii.

kaanka
04.Temmuz.2008, 10:37
Ben de biraz önce radyodan dinledim çok büyük bir aksilik olmazsa ordayım....8)

Hem biz gitmeyelimde kim gitsin??? İstanbul'a bukadar yakın ve bukadar büyük bir organizasyon kaçmaz bence....:cheesy:

rakursi
04.Temmuz.2008, 10:59
bildiğim kadarıyla bu yazın son motor festivali kaçırmayalım arkadaşlar :cheesy:

yenikoylu_ua
04.Temmuz.2008, 11:28
5000 mi 500 yeterde artar bile hem ben 20 temmuzda YEŞİLKAPAK Metin abinin nikahında olucam davetiyeyide yarın bi topite yayınlarım festivale gidemicek arkadaşları bekleriz.Festivale gidecek arkadaşlarada şimdiden iyi eğlenceler biz geçen sene iyi eğlenmiştik yanlız custom motorlara elinizi sürmeyin onlar sadece bakılık dimi Alper

police96
04.Temmuz.2008, 11:48
5000 diyorlar... Dünya rekoru diyorlar... Ne diyorlar?...:evil: Eğer sayıyı tuttururlarsa mükemmel bir katılım olur. 5000 motor bir arada düşünsenize mutlaka bizim de bir payımız olmalı. Öyle 20-30 motosikletlik bir katılım değil arkadaşlar daha fazla katılım olmalı bizim de. Eğer ki RAPTORRIDERS olarak katılacaksak bütün arkadaşlarımı arıyorum. Şimdiden 2 motor olduk bile 8)

Tabi üzerine basa basa tekrar söylüyorum. "EĞER Kİ RAPTORRIDERS OLARAK KATILACAKSAK ben de varım. Ben oraya sadece sizi görmek, sizinle tanışıp kaynaşmak ve bizim de adımızı duyurmak için katılırım. Yoksa YOOOOOOOKKKKK

doğan
04.Temmuz.2008, 14:26
yalovada 5000 motor nereye sığar nerede toplu sürer çok merak ediyorum :)

TLGYLDZ
05.Temmuz.2008, 00:36
oldukça hareketli ve güzel geçeceğe benziyor

X__utku__X
05.Temmuz.2008, 01:36
5000 motor biraz zor bi hedef gibi ama inşallah rekor kırılır.aramızda katılacak olanlar varsa kendinize dikkat edin.o kadar motor içinde kaza bela olmaz inşallah.

gidikurt
05.Temmuz.2008, 20:29
Biz geçen sene gittik doğruyu söylemek gerekirse hiç eğlenemedik her anlamda .. Bu seneki nasıl olur bilemeyiz tabi, yer farklı, mekan farklı,!!!!!!!!

carvalho
05.Temmuz.2008, 21:22
Ben yokum Yalova'da...

gidikurt
05.Temmuz.2008, 21:44
Yazmayı unutmuşum bizde yokuzz........

rakursi
11.Temmuz.2008, 12:20
raptor riders gençleri hadi bakalım kaldı 1 hafta , artık konuşmaya başlasak nasıl olur [smilie=greencolorz:

gelenlerin bir kısmını biliyorum ama belki arada geçen zamanda fikrini değiştirmiş birileri olabilir mi aramızda :mrgreen:

X_FREERIDER_X
11.Temmuz.2008, 15:04
Yalova daki festivale giden planı olan var mı?

Tayfun
11.Temmuz.2008, 16:28
Haydin bakalım yalovacılar bir liste yapalım.

1-) Tayfun
2-) Deli beygir)
3-) Mojo01 + rakursi
4-) Bull
5-)
6-)
7-)
8-)
9-)
10-)

rakursi
11.Temmuz.2008, 17:46
Haydin bakalım yalovacılar bir liste yapalım.

1-) Tayfun
2-) Deli beygir)
3-) Mojo01 + rakursi
4-) Bull
5-)
6-)
7-)
8-)
9-)
10-)

veysel diyorum, nerdesin diyorum
eklenmicen mi listeye , eğlence bol kahkaha garanti bak.
istanbul tayfasından :cheesy::cheesy::cheesy:

jashuaa
12.Temmuz.2008, 15:18
yaz eskişehir başkanı veysel türker :p:p:p
ama bizim ekipten başka kimse gelmiyo :x

chopell
12.Temmuz.2008, 18:34
pıst.. ben de kaçarım belki yanınıza.. :) ya da siz bu tarafa kaçın.. şurası zaten.. :) :)

rakursi
14.Temmuz.2008, 09:18
geri saymaya başlıyom RR cılar, nerdesiniz
ses verin deneme 1 - 2 :cheesy::cheesy:

jashuaa
14.Temmuz.2008, 10:27
pıst.. ben de kaçarım belki yanınıza.. :) ya da siz bu tarafa kaçın.. şurası zaten.. :) :)

seda bi adım yer gelmezsen zaten ayıp olur 8)8)

X_FREERIDER_X
14.Temmuz.2008, 10:57
Arkadaşlar , Bursa Enduro sitesinde bi yetkilinin yazısını buldum , yardımcı olur diye düşündüm.
“5000 MOTOSİKLET” DÜNYA REKORUNA SÜRÜYORUZ

Sevgili iki teker dostları;
Bildiğiniz gibi 17-20 Temmuz 2008 tarihinde III. Uluslar arası Yalova Motosiklet Festivali (Motofest’08) de Guiness Rekorlar Kitabı Yetkilisi ve Noter huzurunda gerçekleştireceğimiz Dünya Rekoru denemesindeki toplu sürüş boyunca aklınıza takılabilecek bazı önemli noktalara açıklık getirmek istedik…

1- Sürüşün zamanı ve rotası; 19 Temmuz 2008 Cumartesi günü öğleden sonra olmak üzere, Çınarcık start – Yalova’ya varış ve Çınarcığa dönüş şeklindedir.
2- Sürüşe “KASK”ı olmayan sürücüler eksinlikle katılamayacaktır.
3- Sürüşe , Festival girişinde kayıt olan sürücüler katılabileceklerdir.
4- Festival girişinde kayıt olan katılımcılara, 4 günlük “Ferdi Kaza Sigortası” yapılacaktır. Bu yüzden Festivale kayıt anında T.C. Kimlik numaralarını ibraz etmek zorundadırlar.
5- Sürüş boyunca 5 kamera + imkan olursa 1 Helikopter Kamerası tarafından çekim yapılacaktır.
6- 1 tane sürüşün en önünde 1 tane de en arkada olmak üzere içinde sağlık görevlilerin bulunduğu 2 adet ambulans sürüşe eşlik edecektir.
7- Her 1 km de bir motorize sağlık ekipleri bulunacaktır.
8- Sürüşün gerçekleşeceği rotadaki yolları kapatmak ve güvenliği sağlamak için , Yunus( Motosikletli polisler) ve normal Trafik Polisi ekipleri olacaktır.
9- Bu Dünya Rekoru denemesinin tarihe geçecek bir aktivite olacağından sizlerden Türk Bayraklarınızı yanınızda getirmenizi rica ediyoruz.

Önemli Not :
• Festival Alanı , Festival tarihi olan 17-20 Temmuz süresine kadar 3 kere ilaçlanarak , sinek ve böcekten mümkün olduğunca temizlenecektir.
• Festival Alanında , kablosuz internet imkanı ve ankesörlü telefon bulunacaktır.

rakursi
14.Temmuz.2008, 12:22
RIZA HOŞGÖR ,
VATANSEVER,
KANKA,
FOREMAN,

YOKLAMA DA NE YAZALIM SİZE :mrgreen:

BULL
14.Temmuz.2008, 18:21
Alla Alla ne iş yaaw Yalovaya gitmiozmu???

ben biliyordum zaten böyle yapıcaanızı :x:x:x

noktaları birleştirdim sonuç çıktı ortaya :p:p:p

carvalho
14.Temmuz.2008, 19:34
Alla Alla ne iş yaaw Yalovaya gitmiozmu???

ben biliyordum zaten böyle yapıcaanızı :x:x:x

noktaları birleştirdim sonuç çıktı ortaya :p:p:p

Adminin anlayacağı dilden konuşmuşsun
Ben birşey anlamadım :p

BULL
14.Temmuz.2008, 20:56
hee o zaman anlayacağın dilden yazayım...

1- sen 1 hafta önce ben yokum demişsin...
2- Adminden ses çıkmamış ama Firstlady biz geçen sene gittiydik eğlenmediydik demiş...
3- Doğan ben şehir dışında olacağım demişti galiba ama şimdi baktım mesajını bulamadım
4- Kibilay bey Metin abiyi evlendiriyor
5- İst.tayfasının geri kalanından ses yok

noktaları birleştirdim sonuç: RR İST. yan yattı çamura battı :p

carvalho
14.Temmuz.2008, 21:03
hee o zaman anlayacağın dilden yazayım...

1- sen 1 hafta önce ben yokum demişsin...
2- Adminden ses çıkmamış ama Firstlady biz geçen sene gittiydik eğlenmediydik demiş...
3- Doğan ben şehir dışında olacağım demişti galiba ama şimdi baktım mesajını bulamadım
4- Kibilay bey Metin abiyi evlendiriyor
5- İst.tayfasının geri kalanından ses yok

noktaları birleştirdim sonuç: RR İST. yan yattı çamura battı :p

Valla yalanım yok. Bu crtsi-pazar kilyos'ta burcbeach'te kızgın kumlardan serin sulara atlayacam. Rekortmen raptorcular olarak sizleri bilahare bağrımıza basarız tabe :+1:

BULL
14.Temmuz.2008, 21:10
waayyy RR tiki riders :p

beleş giriş pilatı varsa bizde gelelim :mrgreen:

foreman
14.Temmuz.2008, 21:37
RIZA HOŞGÖR ,
VATANSEVER,
KANKA,
FOREMAN,

YOKLAMA DA NE YAZALIM SİZE :mrgreen:

valla cumartesı gecesı yurt dısından mısafırım gelıyor...
oncelıkle onu havalımanından alıcam...
muhtemelen pazar gunu de onlarla bırlıkte sagda solda pıneklıycem...
yoksa cok ısterdım... ama ben den passss....

chopell
15.Temmuz.2008, 00:11
ya pes diyorum ben de size.. geçen sene coşmuştunuz.. ayrıca hiç de eğlenmemiş gibi bi haliniz yoktu.. bu garez bize mi ki.. eğer gelecekseniz kaçacağım sizi görmeye.. yalova bahane raptor şahane.. :P :) :cheesy:

rakursi
15.Temmuz.2008, 10:14
ya pes diyorum ben de size.. geçen sene coşmuştunuz.. ayrıca hiç de eğlenmemiş gibi bi haliniz yoktu.. bu garez bize mi ki.. eğer gelecekseniz kaçacağım sizi görmeye.. yalova bahane raptor şahane.. :P :) :cheesy:

ORADA UZAKTAN HEVESLİ HEVESLİ DURMAK OLMAZZZZZ
HADİ KATIL ARAMIZA SEN DE :cheesy:

BOL KAHKAHA , BOL EĞLENCE VAR.
FOTOGRAF MAKİNENİN FLAŞ SONUNU DA DÜŞÜNME, BU KEZ FOTOGRAFLAR BENDEN 8)

jashuaa
15.Temmuz.2008, 10:17
koca rr dan 3 5 kişi mi olcaz orda ya :(

rakursi
15.Temmuz.2008, 10:35

IH IH VEYSEL ,
GELMİCEK KİMSE ARTIK BIRAKALIM REKLAMI :shock:

jashuaa
15.Temmuz.2008, 11:00

IH IH VEYSEL ,
GELMİCEK KİMSE ARTIK BIRAKALIM REKLAMI :shock:

böle bişi kaçarmı yaaa. hadi regalciler emoku kaçırdık bunu kaçırmayalım.

Tayfun
15.Temmuz.2008, 16:51
Herkes yaz rehavetine kapıldı gene, yaz kış uyuorsunuz arkadaşlar canlanın biraz artık...

gidikurt
15.Temmuz.2008, 18:06
valla biz bugün doktora gittik admininiz her an baba olabilirmiş bizim mazeret süper :):):) ne diyim asıl eğlence bizde , :):):):)

rakursi
16.Temmuz.2008, 09:14
valla biz bugün doktora gittik admininiz her an baba olabilirmiş bizim mazeret süper :):):) ne diyim asıl eğlence bizde , :):):):)

obaaaa
hadi bakalım güzel haberlerinizi bekliyoruz
her an 8)

jashuaa
16.Temmuz.2008, 09:36

sağlık sıhhat içinde olsun inşallah :)

jashuaa
16.Temmuz.2008, 09:40
hadi yaa yalova yolcuları bi parmak kaldırsın kimler var bi görelim. bak millet 100 200 motor katılıyomuş.

jashuaa
16.Temmuz.2008, 10:24
ohoooohoooo milletin içi geçmiş yaa kimseden ses seda yok alooo uyanın artık ya.

alper_tim
16.Temmuz.2008, 12:21
arkadaşlar malum ben kendi sitemin işleriyle uğraşmaktan giremedim pek
biz cuma akşamı haremden saat 19,30 da hareket ediyoruz gelmek isteyenleri bekleriz
darıca tarafında eskihisardan gemiye bincez haberiniz olsun
en kötü ihtimal orda görüşürüz artık herkese kazasız belasız sürüşler iyi eğlenceler dilerim

uni88
16.Temmuz.2008, 12:24
Bence biraz zor toplanır 5000 kişi... Yok başka motor klübünün toplantısına gitmem diyecek çok adam var motosiklet camiasında... yazık...

chopell
17.Temmuz.2008, 07:49
ohoooohoooo milletin içi geçmiş yaa kimseden ses seda yok alooo uyanın artık ya.

:) burdayım burda.. :) cumartesi oradasınız di mi.. :) bayrak açın görem sizi.. :):cheesy:

rakursi
17.Temmuz.2008, 08:29
tayfun
zafer
bull
rıza hoşgör
mojo + rakursi

eskişehir başkanı veysel

en son listedir di mi, di mi 8)

X_FREERIDER_X
17.Temmuz.2008, 08:44
1.tayfun
2.zafer
3.bull
4.rıza hoşgör
5.mojo + rakursi

6.Eskişehir başkanı veysel
7. x_freerider_x

en son listedir di

jashuaa
17.Temmuz.2008, 11:38
alper tim bizde geliyoz demiş kaç kişi gelirler bilmiyorum. bu arada oralarda hava nasıl?? burda iki gündür pek iyi diil. gülay siz kaç gibi istanbuldan çıkıyosunuz???

rakursi
17.Temmuz.2008, 12:29
alper tim bizde geliyoz demiş kaç kişi gelirler bilmiyorum. bu arada oralarda hava nasıl?? burda iki gündür pek iyi diil. gülay siz kaç gibi istanbuldan çıkıyosunuz???

kesin saatimizi henüz belirleyemedik.
çalışmalar devam ediyo,
8-9 arası ama orası kesin

ÇeLeBi MuRaT
17.Temmuz.2008, 17:58
bende orda olucam görüşürüz. Sukutırımla gelicem :))

rakursi
18.Temmuz.2008, 12:06
1.tayfun
2.zafer
3.bull
4.rıza hoşgör
5.mojo + rakursi
6.Eskişehir başkanı veysel
7. x_freerider_x
8.Chopell
9.çelebi murat

10.vatansever ve eşi eğer motorun fanlarını tamirattan çıkarabilirse,
cumartesi bize katılacaklar.

schumacher__
18.Temmuz.2008, 14:52
ben de motordaki sorunumu bulabildiğim için, cumartesi sakaryadan artçımla gelmeyi düşünüyorum, fakat ilk festivalim olacağı için, açıkçası pek bilgim yok, biraz da heyecanlıyım.
Ne zaman,nerede buluşulacak, ne yapılacak, ben sizi nasıl bulacağım .... vb bi sürü sorum var, yardımcı olursanız sevinirim :)

jashuaa
18.Temmuz.2008, 14:54
ben de motordaki sorunumu bulabildiğim için, cumartesi sakaryadan artçımla gelmeyi düşünüyorum, fakat ilk festivalim olacağı için, açıkçası pek bilgim yok, biraz da heyecanlıyım.
Ne zaman,nerede buluşulacak, ne yapılacak, ben sizi nasıl bulacağım .... vb bi sürü sorum var, yardımcı olursanız sevinirim :)

mustafa biz bu akşamdan orada olucaz sende yarın çok geç kalmamaya çalış. rekor denemesi öğlen yapılacak. oraya gelince beni arayabilirsin. 0542 434 72 86

schumacher__
18.Temmuz.2008, 18:23
mustafa biz bu akşamdan orada olucaz sende yarın çok geç kalmamaya çalış. rekor denemesi öğlen yapılacak. oraya gelince beni arayabilirsin. 0542 434 72 86

tamam, ben yarın sabah 7.30-8 gibi çıkarım yola, fakat festival çınarcıkta sanırım,oraya nasıl gidileceğini fln bilmiyorum açıkçası.Biraz tarif iyi olurdu :)

Ayrıca festival web sitesindeki toplu sürüş, ön kayıt formu nu doldurdunuz mu?veya doldurmamız gerekiyor mu?

dhnsyd
21.Temmuz.2008, 11:34
rekor kırıldı mı?

yenikoylu_ua
21.Temmuz.2008, 11:53
Arkadaşlar kazasız belasız gidip gelmişsinizdir inşallah hani resim hani gezi özeti neler yaptınız eğlendinizmi yoksa yorgunluktan bişi yazamıyomusunuz iyi haberlerinizi ve resimleri bekliyoruz

schumacher__
21.Temmuz.2008, 11:56
rekor kırıldı mı?

hayır, detaylar aşağıda yazıyor:

http://www.netgazete.com/NewsDetail.aspx?nID=516564

jashuaa
21.Temmuz.2008, 11:59
evveett arkadaşlar raptor riders olarak bir festivali daha neşe ve eğlence içinde bitirdik. festival esnasında aşçılığı ve rehberliğiyle bizleri mest eden rıza hoşgör abime ve katılan tüm arkadaşlara dostluklarından ve muhabbetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. rıza abimin melemenleriyle, sucuklu yumurtalarıyla, köftelerileriyle karnımızı doyurduk, konserlerle çoştuk, dans gösterileriyle kendimizden geçtik, denizin, güneşin, şelalede yüzmenin tadını çıkardık, 1300motorla toplu sürüşle mest olduk. tabi bunlar anlatılmaz yaşanız. diyeceğim şu gelmeyen arkadaşlar çoooook şey kaçırdı çookk. resimler ilerleyen saatlerde düşmeye başlar.

kaanka
21.Temmuz.2008, 12:03
Biz Bülent'le Cumartesi akşam üstü gittik bildiğim kadarı ile 1800 civarında motor katılmış. Güzel ve eylenceli bir gezi oldu orda olan ve daha sonra gelen arkadaşlara da çok teşekkürler. Gene kendi aramızda çok eylendik özellikle Rıza Abiye çok teşekkürler bize süper bir kahvaltı hazırladı...:cheesy:
Pazar günü kahvaltıdan sonra o bölgeyi gezdik ve dönüş yaptık bence herşey güzel oldu. Resimleride bir ara atar gelemiyenleri dahada üzeriz....8)

schumacher__
21.Temmuz.2008, 12:05
ben de elimde olan birkaç resmi ekleyeyim o zaman:

http://img179.imageshack.us/img179/4240/foto0297qi7.jpg

http://img136.imageshack.us/img136/1908/foto0296sn6.jpg

http://img136.imageshack.us/img136/1606/foto0292ze5.jpg

bu arada ben de bize yiyecek yemek, kalacak yer ayarlayan, yardımlarını esirgemeyen arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum.
Ayrıca resimleri de bekliyorum, özellikle içerisinde benim de olduklarımı :P

aidikurt
21.Temmuz.2008, 12:19
rekor kırıldı mı?

Sorunun cevabı

Yalova Motosiklet Festivali'nde Türkiye rekoru

http://www.netgazete.com/Images/News/516564_2.gif

ÇINARCIK -AA- Yalova Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü (YMSK) tarafından Çınarcık ilçesinde düzenlenen, "Yalova 3. Uluslararası Motosiklet Festivali (Motofest'08)" kapsamında denenen "Dünya toplu sürüş rekor denemesi" başarısızlıkla sonuçlanırken, bu alanda Türkiye rekoru kırıldı.
Çınarcık ilçesine bağlı Teşvikiye beldesinde düzenlenen ve Türkiye'nin dört bir yanından çeşitli motosiklet kulüp ve dernek üyelerinin katıldığı "Motofest'08"de rekor heyecanı yaşandı.
Daha önce 2 bin 700 olan "Dünya toplanma ve toplu sürüş rekoru"nu kırmak isteyen motor severlerin heyecanı mutsuz bitti.
Türkiye dışından Almanya, Bulgaristan, Yunanistan, İngiltere'den de motor tutkunlarının katıldığı festivalin üçüncü gününde Guinness Rekorlar Kitabı'na girmek için toplu sürüş yapıldı.
Çınarcık'tan hareket eden motosiklet topluluğu rekoru kırmak için gerekli sayıya ulaşamadı. YMSK'nin başvurusunu kabul eden Guinness Türkiye yetkililerinin tek tek numaralandırdığı motosikletler, dünya rekoru yerine Türkiye rekoruyla yetinmek zorunda kaldı. Çınarcık-Yalova arasındaki yaklaşık 12 kilometrelik mesafeyi toplu şekilde kat eden motor severlerin sayısı bin 351 olarak belirlendi.
Guinness Türkiye yetkililerinden alınan bilgiye göre, denemede, Türkiye'de daha önce bin motosiklet olan toplu sürüş rekoru kırıldı.
Yalova Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yo ğun güvenlik önlemleri aldıkları rekor denemesinde Yalovalılar, konvoya yoğun sevgi gösterisinde bulundu.
Konvoy, Yalova kent merkezine girerek halkı selamladıktan sonra aynı şekilde Teşvikiye'de bulunan festival alanına geri döndü.
Çeşitli eğlence ve konserlerin düzenleneceği festival yarın sona erecek.

rakursi
21.Temmuz.2008, 12:34
Regal raptor camiasından yalovaya katılamayan bütün arkadaşlar için diyorum ki ,keşke bizimle birlikte olabilseydiniz. Festival içinde bir küçük festival de biz yaşadık içimizde.
Uyumlu bir grup ve her türlü atraksiyon mevcuttu. Ama en keyiflisi 2 saat süren guiness için yapılan toplu sürüştü. Her ne kadar fotograf çeksek de , o anı ve duyguyu tam resmetmiyor, yaşamak gerek.

Her sabah gözümüzü güneşten ziyade , nefis yumurta kokularıyla bizi uyandıran Rıza Hoşgör velinimetimizdi :mrgreen:Bundan sonra emrine amadeyiz ustacım. Midemizden geçen yolun üstündeki kalbimiz artık onun için çarpıyor. Kalecik karası şarabını da, ellerinle yoğurup hazırladığın köfteleri , binbir çeşit karışımlı çayını hiç unutmayacağız Rıza’cım:cheesy:

Dönüş yolundaki armutlu şelalesini , açlıktan ölmek üzere iken gemlik yakınlarında 5 dakikada tabakları silip süpürdüğümüzü , sıcaktan kavrulan bedenimdeki bilumum yanık izlerimi, kısa süreli de olsa aramıza katılan seda’cımı (aklı, gönlü, her bir şeyi bizde kalıp, gitmek zorunda olsada ) , bizim motorumuz gene her zamanki elektirik arıza durumuna geçtiğinde katibim Tayfun’umun feribotta ilk yardım müdahalesini , bull-can’ın şişe şişe bira içip bizimle konserde coşmasını , Aramıza sonradan katılan Kanka ve eşi, ayrıca Pazar sabahı ne edip kalkıp yanımıza gelen Vatansever ve eşini , getirdiği nargilesiyle işte bu son nokta dedirtten Emir’i , deli beygir zafer’i ve Haydar’ı, Eskişehir Başkanı Veysel’in bir festival boyunca diline doladığı ve bize de bulaştırdığı “ kara gözlü çingenem” şarkısını ,
Assolist dilek ve Anlaş’ı HİÇ UNUTMAYAĞIM....

jashuaa
21.Temmuz.2008, 14:13
işte size yalovanın özeti :p:p:p
http://img239.imageshack.us/img239/7034/dsc01374pf2.jpg

http://img239.imageshack.us/img239/1900/dsc01374pfaw1.gif

RızaHoşgör
21.Temmuz.2008, 16:19
işte size yalovanın özeti :p:p:p
http://img239.imageshack.us/img239/7034/dsc01374pf2.jpg

http://img239.imageshack.us/img239/1900/dsc01374pfaw1.gif

uleynnnn veysel
nerde resimler yaw

jashuaa
21.Temmuz.2008, 16:28
abi 2.5gb resim var. bugün düzenlemelerini yapıyom yarın sabahtan itibaren yayınlamaya başlıyorum.

schumacher__
21.Temmuz.2008, 16:35
işe yarar BÜTÜN resimleri bekliyoruz 8)

RızaHoşgör
21.Temmuz.2008, 17:16
abi 2.5gb resim var. bugün düzenlemelerini yapıyom yarın sabahtan itibaren yayınlamaya başlıyorum.
bana bi cd yapıver lütfen.yaşlı adamım ben ugrasamam kopyala yapıştırla

RızaHoşgör
21.Temmuz.2008, 17:17
gülay , haldun ve emir
sizin fotoları alım

rakursi
21.Temmuz.2008, 17:19
gülay , haldun ve emir
sizin fotoları alım

rıza 'cım
akşama yükleme çalışmalarına başlıyorum.
sana cd yi de ben yapim,
veysel ve emir bana kargoyla gönderecekler
bendekilerle birleştirip veririm sana ...

jashuaa
21.Temmuz.2008, 17:23
rıza abim ben bugün gülaya bi cd yollamaya çalışıcam hemde içinde videolarda olacak senin kaçırdığın şeylerin videoları :p:p:p gülaydan alırsın sen nasıl olsa istanbuldasınız8)

Tayfun
21.Temmuz.2008, 17:25
Abi ne diyim ne anlatıyım ben size, arkadaşlar özet geçmişler zaten konuları, ama aramızda olmayanlar manevi anlamda çok şey kaybetti ve ben anladımki raptorriders ölüleri bile mezardan kaldırabilecek bir gurup artık, kopuk uçurtmalar gibi umarsızca eğlenebilen insan sürüsüyüz biz, festival içinde festival yaratabiliyor, 2 dakika somurtarak oturamıyoruz, yorgunluktan bitap düşmüş bedenlerimizle bile gecenin 4 üne kadar çekirgeler gibi zıplayıp naralar atıp danslar ederek dünyanın tüm kötülüklerini yok edebiliyoruz. Katılan tüm arkadaşlarımı yüreğime basarak öpüyorum, dehşet derecede eğlendik ve güldük, çene kaslarım hala ağırıyo benim :p valla arkadaşlar ister inanın ister inanmayın

FESTİVALLER BAHANE RAPTOR RIDERS'LAR ŞAHANE

jashuaa
21.Temmuz.2008, 17:31
Abi ne diyim ne anlatıyım ben size, arkadaşlar özet geçmişler zaten konuları, ama aramızda olmayanlar manevi anlamda çok şey kaybetti ve ben anladımki raptorriders ölüleri bile mezardan kaldırabilecek bir gurup artık, kopuk uçurtmalar gibi umarsızca eğlenebilen insan sürüsüyüz biz, festival içinde festival yaratabiliyor, 2 dakika somurtarak oturamıyoruz, yorgunluktan bitap düşmüş bedenlerimizle bile gecenin 4 üne kadar çekirgeler gibi zıplayıp naralar atıp danslar ederek dünyanın tüm kötülüklerini yok edebiliyoruz. Katılan tüm arkadaşlarımı yüreğime basarak öpüyorum, dehşet derecede eğlendik ve güldük, çene kaslarım hala ağırıyo benim :p valla arkadaşlar ister inanın ister inanmayın

FESTİVALLER BAHANE RAPTOR RIDERS'LAR ŞAHANE

+10000000 abicim :cheesy:

schumacher__
21.Temmuz.2008, 17:43
rıza 'cım
akşama yükleme çalışmalarına başlıyorum.
sana cd yi de ben yapim,
veysel ve emir bana kargoyla gönderecekler
bendekilerle birleştirip veririm sana ...

evet, madem gb larca resim,video var, yapılacak dvd den 1 kopya da bana yollarsanız sevinirim kargo ile, ücreti benim ödeyeceğim şekilde 8)

doğan
21.Temmuz.2008, 18:09
bu güne kadar gezilere ve festivallere katılmamı engelleyen pek bi durum olmamıştı ve gitmek istediklerimin çoğuna gitmiştim. Ama bu sefer yalovayı kaçırdım. Elimde olmayan sebeplerden dolayı. meğer ne zor oluyormuş gitmek istediğin biyerde olamamak. Bundan sonra inşallah böyle terslikler olmazda hep beraber tadını çıkarırız.

carvalho
21.Temmuz.2008, 18:30
Oh oh maşallah, Allah tadınızı, tadımızı, neşemizi bozmasın...

BULL
21.Temmuz.2008, 18:54
JASH ben CDyi bekleyemeyecem kardeşim
sen en iyisi MSN den gondert bana
akşama bidaa bakayım şöyle doya doya :p:p:p

ne dedi Nejat Baba?

ne olursa olsun, RaptorRiders olmaya mecbursun 8):cheesy::mrgreen:

rakursi
21.Temmuz.2008, 19:40
http://img170.imageshack.us/img170/573/dscn7553qx3.jpg
http://img170.imageshack.us/img170/6342/dscn7567am3.jpg
http://img403.imageshack.us/img403/2557/dscn7615ha4.jpg
http://img162.imageshack.us/img162/8224/dscn7619bj6.jpg
http://img403.imageshack.us/img403/6554/dscn7628ml2.jpg
http://img170.imageshack.us/img170/571/dscn7634sv8.jpg
http://img403.imageshack.us/img403/2707/dscn7645rb4.jpg

http://img403.imageshack.us/img403/7356/dscn7646wx8.jpg

rakursi
21.Temmuz.2008, 20:00
http://img162.imageshack.us/img162/9699/dscn7861pr4.jpghttp://img403.imageshack.us/img403/3694/dscn7648hi7.jpghttp://img170.imageshack.us/img170/6140/dscn7647uv4.jpg

http://img170.imageshack.us/img170/2947/dscn7658mt3.jpg
http://img162.imageshack.us/img162/7585/dscn7671wq1.jpg
http://img170.imageshack.us/img170/4227/dscn7683bj5.jpg
http://img170.imageshack.us/img170/8151/dscn7694zb4.jpg
http://img162.imageshack.us/img162/2157/dscn7773jd8.jpg
http://img162.imageshack.us/img162/8836/dscn7849nd4.jpg

chopell
21.Temmuz.2008, 20:50
daha çok foto daha çok.. :):p süpersiniz yaa.. :)

chopell
21.Temmuz.2008, 20:51
bu güne kadar gezilere ve festivallere katılmamı engelleyen pek bi durum olmamıştı ve gitmek istediklerimin çoğuna gitmiştim. Ama bu sefer yalovayı kaçırdım. Elimde olmayan sebeplerden dolayı. meğer ne zor oluyormuş gitmek istediğin biyerde olamamak. Bundan sonra inşallah böyle terslikler olmazda hep beraber tadını çıkarırız.

:) şimdi daha iyi anlıyorsundur beni.. :) her istanbul buluşmanız da bile böyle oluyorum ben.. :(
bundan sonra kimsenin bir engeli olmaz da bir arada oluruz inşallah hep birlikte.. :)8)

schumacher__
21.Temmuz.2008, 20:57
toplu sürüşten fotolar da bekliyoruzz :cheesy:

rakursi
21.Temmuz.2008, 21:21
http://img170.imageshack.us/img170/6278/dscn7848lv0.jpg

http://img170.imageshack.us/img170/9218/dscn7870qs0.jpg
http://img162.imageshack.us/img162/2945/dscn7882or7.jpg
http://img403.imageshack.us/img403/5773/dscn7886kx8.jpg
http://img403.imageshack.us/img403/6373/dscn7897xb4.jpg

rakursi
21.Temmuz.2008, 21:31
http://img162.imageshack.us/img162/7070/dscn7931lt6.jpghttp://img162.imageshack.us/img162/8105/dscn7927lb7.jpghttp://img403.imageshack.us/img403/59/dscn7900fe7.jpg
http://img162.imageshack.us/img162/9792/dscn7903yb3.jpg
http://img403.imageshack.us/img403/8801/dscn7904ii3.jpg
http://img403.imageshack.us/img403/1381/dscn7924xa8.jpg

http://img162.imageshack.us/img162/6438/dscn7950ua9.jpg

rakursi
21.Temmuz.2008, 21:50
http://img403.imageshack.us/img403/7604/dscn8058sb4.jpghttp://img403.imageshack.us/img403/8403/dscn7956sg6.jpg
http://img162.imageshack.us/img162/9392/dscn7975qe9.jpg
http://img170.imageshack.us/img170/1097/dscn7995yu5.jpg
http://img403.imageshack.us/img403/9121/dscn7998cq5.jpg
http://img403.imageshack.us/img403/7003/dscn8015uj6.jpg
http://img162.imageshack.us/img162/4752/dscn8018yz1.jpg
http://img162.imageshack.us/img162/8660/dscn8023rj2.jpg
http://img403.imageshack.us/img403/1768/dscn8033sb9.jpg
http://img403.imageshack.us/img403/5351/dscn8030wh9.jpg
http://img170.imageshack.us/img170/3792/dscn8031wn9.jpg
http://img170.imageshack.us/img170/3808/dscn8038ix1.jpg
http://img162.imageshack.us/img162/5282/dscn8045an8.jpghttp://img162.imageshack.us/img162/1328/dscn8059on5.jpg

rakursi
21.Temmuz.2008, 21:52
arkadaşlar şimdilik benden bu kadar,
veysel sahne sırası sen de :cheesy:

bir kaç gün sonra bir cd daha elime geçecek
devamı yoldaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:p:p:p

RızaHoşgör
21.Temmuz.2008, 22:30
arkadaşlar şimdilik benden bu kadar,
veysel sahne sırası sen de :cheesy:

bir kaç gün sonra bir cd daha elime geçecek
devamı yoldaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:p:p:p
evet gülay
geçen seferki hatanı telafı etmiş beni bolca çekmişsin :)
eline emegine sağlık

RızaHoşgör
21.Temmuz.2008, 22:53
yalova fatihleri ,
şelale fotolarıyla çatlatalım gelmemeynleri.daha en az 100 foto var bizde yaw:)
biri bizi durdurmayacakmı yaw:)

BULL
21.Temmuz.2008, 23:31
peehhh resimler yaramaz... Allahın keltoşunu çekmiş durmuşun be Gülay...

görüntü kirliliği resmen... :x

oysaki benim gibi "endamı yeter" bir yeteneğin resmini koysan

millet doyamazdı bakmaya :p

bi daha!!! bi daha!!! diye baarıp dururlardı zebbaha kaddarrr :cheesy:

rakursi
22.Temmuz.2008, 08:41

bull-can'ım,
benim makine 4 pil bitirdi ve kartını doldurdu.
seni çektiğim makinelerin hiç biri benim değildi:mrgreen:
şimdi fotografları bekliyorum , gelince hem facebookta hem burada yayınlamaya devam edeceğim. 8)

emresahin
22.Temmuz.2008, 09:31
süpersiniz arkadaşlar...

jashuaa
22.Temmuz.2008, 10:19

avatarda bir cüce gördüm sanki :p:p

jashuaa
22.Temmuz.2008, 10:19
http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752706_3160.jpg

doğan
22.Temmuz.2008, 10:54
:) şimdi daha iyi anlıyorsundur beni.. :) her istanbul buluşmanız da bile böyle oluyorum ben.. :(
bundan sonra kimsenin bir engeli olmaz da bir arada oluruz inşallah hep birlikte.. :)8)

bundan sonra en büyük bedduam ; raptorriders buluşmasına gideme emi !! çok fena bişi :cry:

jashuaa
22.Temmuz.2008, 11:01
evettt heyecan dorukta resimler birazdan geliyorr

yenikoylu_ua
22.Temmuz.2008, 11:35
Emeğinize sağlık arkadaşlar bayada eğlenmişsiniz anlaşılan seneye bizde orda oluruz inşallah resimlerin devamınıda bekliyoruz.....dee hadi

jashuaa
22.Temmuz.2008, 11:37
http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752706_3160.jpg

http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752707_3526.jpg

http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752708_3848.jpg

http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752712_4802.jpg

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752713_5100.jpg

nasıl bi ekiptir ki bu herkesin yüzü gülüyor herkes mutlu.
http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752714_5387.jpg

http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752715_5680.jpg

http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752716_5972.jpg

http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752717_6309.jpg

sabah herkes uyurken rıza abim iş başında.
http://photos-g.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752718_6617.jpg

http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752719_6943.jpg

usta çırağı izliyo :mrgreen:
http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752720_7320.jpg

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752721_7647.jpg

bu manzaraya can kurban be rıza abim 8)
http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752722_7964.jpg

sabah şekerleri :mrgreen:
http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752723_8289.jpg

http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752724_8905.jpg

http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752725_9224.jpg

ben, çadırım, muhteşem melemen, çay ve çarıklarım :p
http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752727_9942.jpg

tişörte gel :p
http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752728_287.jpg

rakursi
22.Temmuz.2008, 11:42
beneki fotograflar dışındaki karelere bakınca ,
aa insanlar nasıl eğlenmiş yaa oluyorum :mrgreen:
sanki aranızdaki ben değilmişim gibi :p

jashuaa
22.Temmuz.2008, 11:50
http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752729_630.jpg

rıza abimin hazırladığı kahvaltıdan herkes memnun 8)
http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752731_1309.jpg

http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752732_1656.jpg

bu sabah güneşi hep bana vuruyo.
http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752733_1992.jpg

algida aşkımla erirmisin :p
http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752737_3447.jpg

sedada geldi ama ateş almaya :mrgreen:
http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752738_3782.jpg

http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752739_4114.jpg

çok fena sıcak çarptı :p:p:p
http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752740_4462.jpg

http://photos-g.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752742_5163.jpg

http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752743_5684.jpg

toplu sürüş başlıyorr. tabi tam bu esnada benim makinanın hafızası doluyo :(:(
http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752744_6033.jpg

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752745_6387.jpg

http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752746_6779.jpg

http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752748_7496.jpg

http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752749_8176.jpg

http://photos-g.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752750_8538.jpg

http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752751_8895.jpg

http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752752_9311.jpg

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752753_9683.jpg

http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752754_49.jpg

jashuaa
22.Temmuz.2008, 11:58
http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752755_564.jpg

ya nasıl bi motordur bu kardeşim. istersen bin gez istersen yat uyu, istersen üstünde yemek yap istersen otur yemek ye :mrgreen::mrgreen:
http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752756_950.jpg

http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752757_1332.jpg

http://photos-g.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752758_1790.jpg

http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752759_3178.jpg

nejat baba
http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752760_3553.jpg

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_752761_3921.jpg

http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752768_8181.jpg

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752769_8544.jpg

http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752770_8910.jpg

http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752771_9274.jpg

http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752772_9757.jpg

http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752773_123.jpg

http://photos-g.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752774_490.jpg

jashuaa
22.Temmuz.2008, 12:10
ertesi sabah
herkes uyurken rıza abim yine yapacağını yapmış. bugünün menüsüde sucuklu yumurta.
http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752799_2884.jpg

http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752800_3217.jpg

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752801_3480.jpg

http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752803_4004.jpg

yemek masası niyetine regal raptor :mrgreen:
http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752805_4533.jpg

allahım açken çokk tehlikeli bakıyo bu bull :mrgreen::mrgreen:
http://photos-g.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752806_4795.jpg

http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752807_5082.jpg

http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752808_5470.jpg

http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752810_6301.jpg

o kadarcık tüp nelere kadir yarabbim bu kadar kişiyi doyudu üstüne çay demledi daha ne olsun.
http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752811_6605.jpg

http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752812_6926.jpg

http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752813_7283.jpg

http://photos-g.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752814_7590.jpg

http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752815_7935.jpg

http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752816_8303.jpg

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752817_8669.jpg

http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752818_8960.jpg

tayfunum zabitim yumurtalarının pişmesini bekliyo 8)
http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752820_9675.jpg

http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752821_56.jpg

sanki beş yıldızlı otelde açık büfe kahvaltı :cheesy:
http://photos-g.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752822_367.jpg

http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752823_661.jpg

rakursi
22.Temmuz.2008, 12:14
DOYAMIYOM BAKMAYA :cheesy:
SANKİ BİZ ORADA 4 GÜN GEÇİRMİŞİZ GİBİ :mrgreen::mrgreen:

jashuaa
22.Temmuz.2008, 12:23
http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752824_1046.jpg

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752825_1836.jpg

http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752826_2292.jpg

sabah aramıza katılan vatansever 8)
http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752827_2588.jpg

tarkiben 1.5 saat kahvaltı yapan bull um :cheesy::cheesy:
http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752828_2896.jpg

http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752829_3223.jpg

http://photos-g.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752830_3628.jpg

http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752831_3964.jpg

http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752832_4281.jpg

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752833_4603.jpg

http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752835_5334.jpg

http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752836_5771.jpg

http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752837_6102.jpg

http://photos-g.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752838_6469.jpg

şelale yolunda aracın biri yamaca uçmuş. trafik tamamen durmuş onu çıkarmaya çalışıyolar.
http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752839_6933.jpg

http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752840_7346.jpg

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752841_7780.jpg

bu adam ne yapıyor :p:p:p
http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752842_8187.jpg

http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752843_8569.jpg

http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752844_9258.jpg

http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752845_9602.jpg

http://photos-g.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752846_9930.jpg

http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752847_263.jpg

çok güzel bi resim ters ışık kurbanı olmuş :(
http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752848_607.jpg

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752849_983.jpg

http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752850_1338.jpg

http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752851_1674.jpg

sıra en güzel resimlerde ama o da nee yemek saati gelmiş :p:p bir saat sonra devammmm.

jashuaa
22.Temmuz.2008, 14:08
http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752858_8707.jpg

http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752859_9007.jpg

http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752860_9285.jpg

http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752861_9569.jpg

o gün çocuklar gibi şendik:mrgreen:
http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752863_180.jpg

http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752864_581.jpg

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752865_884.jpg

http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752866_1163.jpg

http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752867_1450.jpg

http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752868_2001.jpg

http://photos-g.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752870_2888.jpg

http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752871_3198.jpg

http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752872_3496.jpg

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752873_3775.jpg

http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752874_4079.jpg

http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752875_4498.jpg

http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752876_4801.jpg

http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752877_5154.jpg

http://photos-g.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752878_5475.jpg

http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752879_5968.jpg

http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752880_6281.jpg

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752881_6645.jpg

http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752882_7056.jpg

http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752883_7377.jpg

http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752884_7826.jpg

http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752885_8173.jpg

http://photos-g.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752886_8489.jpg

http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752887_8805.jpg

http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752888_9121.jpg

jashuaa
22.Temmuz.2008, 14:24
http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752889_9441.jpg

http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752890_9765.jpg

http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752891_143.jpg

http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752892_492.jpg

http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752893_823.jpg

http://photos-g.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752894_1269.jpg

http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752895_1610.jpg

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752897_2347.jpg

http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752898_2689.jpg

http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752899_3045.jpg

http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752900_3397.jpg

http://photos-g.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752902_4079.jpg

http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752903_4423.jpg

http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752904_4764.jpg

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752905_5167.jpg

http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752906_5519.jpg

http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752907_5884.jpg

http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752908_6260.jpg

http://photos-g.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752910_6972.jpg

http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752912_7697.jpg

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752913_8074.jpg

http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752914_8647.jpg

http://photos-d.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752915_9018.jpg

http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752917_90.jpg

http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752941_5004.jpg

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752945_6202.jpg

http://photos-f.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752949_7398.jpg

http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752952_8240.jpg

http://photos-e.ak.facebook.com/photos-ak-sf2p/v298/199/68/535310993/n535310993_752956_9392.jpg

bittiiii...

delibeygir
22.Temmuz.2008, 15:45
arkadaşlar süper bir haftasonuydu biz biraz geç katıldık ama yinede çok eğlenceliydi orada olan herkese teşekkürler sedacım dönmüştü biz gittiğimizde kendisini göremedim ama onada teşekkür ederim.Raptorriders heryerde.we mümkünse biri bizi durdurmasın yaw :)

RızaHoşgör
22.Temmuz.2008, 17:15
arkadaşlar,
hepinizi öpüyorum :alkis:

jashuaa
22.Temmuz.2008, 23:27
ah be rıza abim hele sen bide karadenize gelsen bak o zaman neler yapıcaz ama gelmiyom işte :(

jashuaa
22.Temmuz.2008, 23:28
arkadaşlar süper bir haftasonuydu biz biraz geç katıldık ama yinede çok eğlenceliydi orada olan herkese teşekkürler sedacım dönmüştü biz gittiğimizde kendisini göremedim ama onada teşekkür ederim.Raptorriders heryerde.we mümkünse biri bizi durdurmasın yaw :)
aynı şey senin içinde geçerli zafer abim hadi karadenize yaa

handojoe
23.Temmuz.2008, 00:02
çok güzsel ulen bu tayfun hep komnik çıkmış yahu... o güzel surat nasıl olurda öyle çıkar anlamadım...

jashuaa
23.Temmuz.2008, 00:06
çok güzsel ulen bu tayfun hep komnik çıkmış yahu... o güzel surat nasıl olurda öyle çıkar anlamadım...

hando bu tür organizasyonlarda senide aramızda görmek isteriz. tayfuna gelince harbi süper biri insan onunlayken çoook eğleniyo. daha yayınlanmayan ne resimler var bi bilseniz :p:p:p

handojoe
23.Temmuz.2008, 00:11
hando bu tür organizasyonlarda senide aramızda görmek isteriz. tayfuna gelince harbi süper biri insan onunlayken çoook eğleniyo. daha yayınlanmayan ne resimler var bi bilseniz :p:p:p

ben bu sene affınıza sığındım seneye inşallah para kazanmam lazım az kaldı ondan sonra durmak yok

Tayfun
23.Temmuz.2008, 11:49
Handocum şaka bir yana baya ayrı kaldık seninlede, özledik çokça seni muhabbetini, bizim şu karadeniz davası olmasa fena halde edirne yapasım var yani, seninle 2 lafın belini kırmak meşhur edirne ciğerinden yemek ayrı bir keyif çünki, ama yapacaz bi ekşın merak etme ;)

Tayfun
23.Temmuz.2008, 11:55

Hepimiz güzel bir ekibiz veyselim, kimse tek başına 1 işe yaramaz, hepimiz aynı kafadan olunca eğlence kaçınılmaz oluyor gerçekten, hepimiz iyi varız...:cheesy:

jashuaa
24.Temmuz.2008, 09:32
işte size hiçbiyerde bulamayacağınız toplu sürüş fotoları :p:p:p
hem festivalde ki emeklerinden hemde resimleri tarafıma iletmek için gösterdiği uğraştan speedy abime teşekkürlerimi sunarım.

http://photos-g.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_757646_6311.jpg

http://photos-h.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_757647_6667.jpg

http://photos-a.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_757648_6951.jpg

http://photos-b.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_757649_7303.jpg

http://photos-c.ak.facebook.com/photos-ak-snc1/v265/199/68/535310993/n535310993_757650_7626.jpg

schumacher__
24.Temmuz.2008, 12:12
tüm resimler kimde toplandıysa, bana onları bir dvd ye çekip kargoyla ödemeli olarak yollayabilir mi acaba??

arkon
25.Temmuz.2008, 12:23
Motosiklet tutkunlurını bir araya toplamak, kaynaştırmak, müşterek zevkleri piylaşmak, ve bir nevi bu ülkedede motosiklet sevenler olduğunu topluma göstermek adına güzel bir girişim.

Hazmetmesini ve haddini bilmeyenlerle, ülkemizdeki örf ve adetlere sırt çevirip kendisini serseri Amerikalıya benzetmeye çalışanlar vede saatin kaç olduğunu ve çevresindeki insanları rahatsız ettiğini bile bile gaz açıp lastik yakanlarda olmasaydı bazı aksaklıklara rağmen güzel geçecek bir organzasyon olabilirdi.

Son zamanlarda festivallerin resmen kazanç kapısı haline getirilmesi ve motosiklet tutkunu temiz yürekli insanlarımızdan rant elde edilmeye başlanması son derece üzücü.

İstanbuldan kalkılıp oralara kadar gidilmesinin ve oralarda yapılan hatırı sayılı harcamaların karşılığının böyle olmaması lazım.

Tanıtımda belirtilen birçok etkinlik yapılmadığı gibi paramızla rezil olduk, organizatörlerden Murat Türkuğurun şikayetlerimize karşılık verdiği cevap düşündürücüydü. kendisine " Birçok kulüp, dernek ve siteler anasayfalarında organizasyonla ilgili olumsuz yazılar yazabilirler" sözümüze " istediklerini yazsınlar, adımı bile koysunlar" demesi çok çirkindi.

Kendi adıma birdaha bu tür organizasyonlara katılmayacağımı. harcıyacağım zaman ve parayı motosikletçi dostlarımla paylaşacağımı, özellikle güzel İstanbulumda gezilecek ve tad alınacak o kadar çok yer varken, bizi aşağılar gibi konuşun insanların bulundukları ortamlara asla girmeyeceğimi belirtmek isterim.

carvalho
25.Temmuz.2008, 12:43
Faruk Abi, benim Yalova'ya gitmeyiş nedenimi ikinci paragrafta çok güzel özetlemişsin. Bir önceki sene benzer hisler yaşadığımdan bu sene gitmemeye karar vermiştim ben. Motorcu olmak, kendi öz kültürümüzle birleşirse ortaya daha bizden, daha doyumsuz güzellikler çıkacaktır.

Bu akşam Anadoluhisarı Öğretmen Evi'ndeyiz. Diğer adıyla Sabancı Öğretmenevi. Her toplantıda en az 15-20 kişi oluyoruz. Aramızda öyle bir samimiyet var ki toplantılarımıza bir katılırsan yeni dostlar kazanacağından emin olabilirsin. Bizim de tecrübelerinden, yaşam enerjisinden faydalanabileceğimiz bir ağbimiz olur. Ne dersin??? Seninle tanışmayı çok isteriz...

kaanka
25.Temmuz.2008, 12:52
Biz Regal grubu olarak kendi aramızda çok eylendik...
Diyer gurupların içinde gerçekten çok rahatsız edici insanlar mevcuttu.
Ben de şahsen kendi grubumuzun düzenlediği gezi ve faliyetlerin dışındaki organizasyonlara gitme me düşüncesindeyim...

rakursi
25.Temmuz.2008, 13:27
biz kendi içimizde minik bir festival yarattık. insanların ruhu ve hayata bakış açısı ne kadar ortak müşterekte birleşirse, ortaya çıkan atmosfer de o kadar keyifli oluyor.
evet bazı sıkıntı yaratan motorcular vardı bizleri de huzursuz ettiler ama her ortamda bu insanlardan mevcut. kendimizi onlardan soyutlayacağız diye oraya gitmemiş olsaydık, hepimiz ağzımız kulaklarımızda oradan dönmezdik.

yazın son festivaline bizimle katılan tüm arkadaşları tekrar KOCAMAN bir teşekkür ediyorum. gün geçtikçe ve anılar çoğaldıkça harika bir AİLEDE olduğumu hissediyorum.

gerçekten ve yürekten sizlerle olmayı seviyorum RAPTOR DAYS'lerim BENİM :alkis::alkis::alkis:

schumacher__
25.Temmuz.2008, 17:15
tüm resimler kimde toplandıysa, bana onları bir dvd ye çekip kargoyla ödemeli olarak yollayabilir mi acaba??

nolur bana da bi cevap :)

rakursi
25.Temmuz.2008, 17:25
nolur bana da bi cevap :)

biz seni gaza gelmişiz konuşmaktan unutmuşuz yahu :cry:
ben emir den cd bekliyorum ,
gelsin ,3 cd yi toplar sana gönderirim ok :cheesy:

schumacher__
25.Temmuz.2008, 17:28
biz seni gaza gelmişiz konuşmaktan unutmuşuz yahu :cry:
ben emir den cd bekliyorum ,
gelsin ,3 cd yi toplar sana gönderirim ok :cheesy:

ok, sabırsızlıkla bekliyorum :cheesy:

arkon
25.Temmuz.2008, 23:22
Sevgili selçuk,
İşim genelde şantiyelerde olduğu için mesajını şimdi okuyabildim,
birdahaki toplantıya sözüm olsun.
Sağlıcakla kal

shopar
10.Ağustos.2008, 02:36
ya hayatımda geçirdiğim nadir muhteşem zamanlardandı bu festıval,aslında pekte festıvale takılmadım çünkü bizim grup kendı içinde bır olaydı,hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar bana böyle bir deneyim yaşattınız,şu an arkadaşlar karadenizdeler müthiş maceralar yaşıyolar, onlıne yaşıyorum bende aralarında olmasamda, uzaktan paylaşıyorum,ımkanlar ve zamanlar elverdığınce ben sizinle varya ırağa bilem giderim yeminlen:)))

RızaHoşgör
11.Ağustos.2008, 11:00
ya hayatımda geçirdiğim nadir muhteşem zamanlardandı bu festıval,aslında pekte festıvale takılmadım çünkü bizim grup kendı içinde bır olaydı,hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar bana böyle bir deneyim yaşattınız,şu an arkadaşlar karadenizdeler müthiş maceralar yaşıyolar, onlıne yaşıyorum bende aralarında olmasamda, uzaktan paylaşıyorum,ımkanlar ve zamanlar elverdığınce ben sizinle varya ırağa bilem giderim yeminlen:)))
dilek çingenesi hoş gelmişsin yaw :)

shopar
11.Ağustos.2008, 21:43
hoşbulduk rıza abim ya bı tanıdık senı bıda karabatak oldun,en yakın zamanda yuzunu görelım sesını duyalım bıze köfte yap kanat yap hatta kanatlarınn altına al:))

kıvılcım
12.Ağustos.2008, 10:57
kople bakım yaptırdı artık inşallah görürüz kardeşimizi aramızda

jashuaa
14.Ağustos.2008, 02:02

anaaa bi şopar daha gelmiş :p:p oşş gelmişin kızancık :mrgreen:

MAKAS
14.Ağustos.2008, 12:53
valla böyle güzel insanlarla harıka zaman geçirdiğim için kendimi şanslı hissediyorum.Hepinize candan teşek...sizi sevmeyen ölsün!

MAKAS
14.Ağustos.2008, 12:56
bu arada karadeniz uşaklari...hani fotolar? meraktan öldüreceksiniz beni..gülaycığım umarım dediğim açıdan bi karecik yakalamılsındır benim gözümden o muhteşem hayata..