PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tüm dostlara selamlar!!

ghostrider
16.Nisan.2007, 00:51
Arkadaşlar hepinize merhabalar!
İnternet sitenizi uzun zamandır takip etmeme rağmen aranıza yeni katıldım (çünkü motorumu alıp aranıza katılmak istiyordum ancak motorumu hala alamamış olmama rağmen artık dayanamadım).
Ben Ankaradayım ve memurum, yaşım 29 ve evliyim...
Ve tabiki yaklaşık iki aydır bildiğim tüm ikinci el vasıta satılan sitelerden satılık RR (çok fazla bir param olmadığından özellikle ikinci el istiyorum) ilanı takip ediyorum, ne yazıktır ki hala istediğim aracı bulamadım...
İstanbul'da seçenek ve teknik servis açısından çok şanslı olduğunuzu bilmenizi isterim çünkü Ankara bu yönden sınıfta kalmış durumda...
Ankaralı RR kullanan dostlarla tanışmayı ve kendilerine çeşitli konularda danışmayı çok isterim...
Benden şimdilik bu kadar, umuyorum ki kısa zamanda ben de sizden biri olup muhabbetinize ortak olabilirim, kendinize ve RRlerinize iyi bakın dostlar....

GOKHAN
16.Nisan.2007, 00:58
hoş geldin kardeşim her konuda yardım ederiz sen hele bi rr ni al burda 2 adet regal var satmak isteyen ilgilenirsen

emrahss
16.Nisan.2007, 09:16
Hoşgeldin memurum ortadireğim, hangimiz değiliz ki :D

ÇeLeBi MuRaT
16.Nisan.2007, 11:03
Hocam hoş geldin..Baba mesleğidir memurluk ben değilim ama :)

Aksu
16.Nisan.2007, 11:57
Aramıza hoş geldin kardeşim.
Siteye üye olman işin yarısını halletmişsin anlamına gelir, diğer yarısı da motor aldığında tamamlanır. Yardım almak için beni ara. Ankara da Regalci çok da daha birlik oluşmadı. Selamlar mehmetaksu60@hotmail.com

Kino
16.Nisan.2007, 15:31
ghostrider sitemize ve RR ailemize hoşgeldin

dostlarımında dedikleri gibi buraya kayıt olman demek %50 yi gectin demektir. senden ricam lütfen siteye kayıt olmakla kalmaman yazılar da yazman yani bir yerde aktif olman sorular sorman fikirlerini acıklaman hatta aradasırada geyik te yapmanı istiyorum şahsım adına.

tekrar hoşgeldin.

aidikurt
16.Nisan.2007, 15:34
Kardeşim sitemize hoşgeldin ankara baya çoşmaya başladı baya bir ankaralı dost aramıza katılıyor RR-Ankara il grubu kuralım artık

Aksu
16.Nisan.2007, 15:59
Kardeşim sitemize hoşgeldin ankara baya çoşmaya başladı baya bir ankaralı dost aramıza katılıyor RR-Ankara il grubu kuralım artık
İyi olur belki Ankara grubunu görünce Türkiye li lerin çoğu Ankara lı oluverir. Artık uğraşacağız zahmetsiz iş yok.

ToMCaT
16.Nisan.2007, 18:26
hoş geldin hayırlı olsun. motorunun olmaması önemli değil önemli olan iki tekere olan bağlılık....

okan
16.Nisan.2007, 18:34
ghostrider aramıza hoş geldin...ankarada aksu baba var onu tanısan sana her türlü yardımı olur motosiklet konusunda...

inci
16.Nisan.2007, 19:01
hoşgeldin ,katılımcı ve kalıcı olmanı dileriz .motoru da alırsın inşaalllah

aslanburclu
16.Nisan.2007, 19:30
ghostrider kardeş siteye hoş geldin

ama anladığım kadarıyla ankaralı değil ankarada ikame ediyorsun 1 ankaralı alcam dedimi gider alır bitti hem sen daha evin reisinden vizede almamışsındır yaw senin haline baya acıdım kedi gibi rr lere bakıp bakıp yalanıp duruyorsundur yaw kardeşim ben taaa ist.dan ankarada rr buldum kışta kıyamette aldım geldim sen nasıl bulamıyorsun neyse bunların hepsi şakaydı şaka allah her şeyi gönlüne göre versin

ne gazdı ama
yazan
06 rk 392 rrb9 class

lordskeldan
16.Nisan.2007, 20:17
hoşgeldinizzzzzzzzzzzzz :cheesy:

ghostrider
18.Nisan.2007, 23:59
Arkadaşlar sıcak karşılamanızdan ötürü hepinize çok teşekkür ederim, inşallah yakında ben de siyah bir raptorla tam anlamıyla aranıza katılırım...

DELI KURT
19.Nisan.2007, 00:35
hos geldiniz

Boba.Fett
19.Nisan.2007, 14:55
Hoş geldin Hayalet Sürücüm Saygılar

iakyurek
19.Nisan.2007, 15:07
Hoşgeldin ghostrider,
En kısa sürede motoruna kavuşmanı dilerim .

KIZILELMA
19.Nisan.2007, 16:03
Arkadaş hoşgeldin.Ben de motorumu bu site sayesinde aldım.RR diye araştırırken bir baktımki ROG doğmuş.(Regal owners grup)