PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şehit Polislerimiz!!

X__utku__X
09.Temmuz.2008, 12:51
komserin haberiniz varmı bilmiyorum istanbulda 3 tane polis şehit olmuş.morelim çok bozuldu.şerefsiz hayinler.ALLAH hepsinin belasını versin.

police96
09.Temmuz.2008, 13:09
Evet Utku Kardeşim. Haberim var. Allah rahmet eylesin. Mekanları cennet olsun (Şehitlik mertebesini Allah hepimize nasip etsin inşallah). Allah geride kalanlarına sabır versin. Çok zor çooooooooook :cry:

carvalho
09.Temmuz.2008, 13:49
Nasıl ifade edilir bilmiyorum, ancak bugünkü olayda sadece ve sadece görevlerini CANI PAHASINA yapan kahraman polislerimizden 3 kahramanın görev başında şehitlik haberi canımızı çok acıttı.

Allah merhum kardeşlerimizin mekanını cennet eylesin.

Terör belasının, kaynağı ne olursa olsun Allah bin belasını versin...

Şehitlerimize Allah'tan rahmet, acılı yakınlarına sabır dilerim. Emniyet teşkilatının, bizlerin başı sağolsun...

:(:(:(

jashuaa
09.Temmuz.2008, 13:52
allah o şerefsizlerin bin belasını versin. şehitlerimize allahtan rahmet yakınlarına sabır diliyoruz.

kaanka
09.Temmuz.2008, 14:41
Bende şehitlerimize Allahtan rahmet, tüm yakınlarını sabır diliyorum...
Suçlular umarım biran önce bulunur ve cezalandırılır...

X__utku__X
09.Temmuz.2008, 14:59
şehitlerimizden 2 si daha 15 gün önce mesleğe başlayan yeni mezunlar imiş.allah yakınlarına sabır versin.hepimizin başı sağolsun.ayrıca mesajımı konu olarak açan herkimse teşekkürler.

gidikurt
09.Temmuz.2008, 15:23
Şehitlerimize Allah'tan rahmet, acılı yakınlarına sabır diliyoruz.
Terörü lanetliyoruz.....

police96
09.Temmuz.2008, 15:45
Üniformalı olarak görev yapan kolluk kuvvetleri olarak bizler sadece göz önündeyiz. Onlar için hepimiz birer canlı hedefiz. Ancak Asil Türk Milleti'nin her bireyinin gerektiğinde o üniformayı giyeceklerini bilmeyen bir Terör Örgütü ya Türk Milleti'nin şanlı tarihinden bihaber yaşıyordur ya da üniformalı olan kolluk kuvvetlerini birer birer şehit ettikten sonra Türkiye Cumhuriyeti'ni ele geçirebileceklerini düşünecek kadar cehalet içerisindedir. İsmail Komiser gider Ahmet Komiser gelir, Mehmet Teğmen gider Hasan Teğmen gelir ama ancak ve ancak en son Türk'ün kanının son damlasını bu vatan topraklarına akıtmadıkça bir karış toprağımızı bile alamazlar alamayacaklar. Şehitlik gibi bir mertebeye ulaştıkları için meslektaşlarımı çok şanslı görüyorum. Atalarımızı bize emanet ettikleri Türk Toprakları'nı en güzel şekilde korudurlar en güzel şekilde savundular ve Şanlı Türk Bayrağı'nın bu topraklar üzerinde esaret içerisinde dalgalanmaması için, hepimizin huzur içerisinde yaşayabilmesi için canlarını ortaya koyacaklarını bir kez daha Terör Örgütü'ne ispatladılar. İnşallah o mertebeye bir gün ben de ulaşırım. İnşallah kardeşlerimize, torunlarımıza özgür bir ülke bırakabilmek için hem kolluk görevimi hem de vatandaşlık görevimi tam anlamıyla yerine getirebilirim.

Bütün bunları okurken hepinizin de aynı düşünceler ve duygular içerisinde olduğuna eminim. Bu duygular içerisinde olduğumuzu Terör Örgütü'ne de bütün Türk Düşmanları'na da göstereceğimizden eminim. Türk Milleti tarihinde verdiği şehitleri şimdi de vermeye hazırdır. Her zaman da hazır olacaktır.

Anneme hep söylediğim ve her zaman söyleyeceğim tek şey nedir arkadaşlar biliyor musunuz? Bir gün şehit olursam sakın ha sakın AĞLAMA ANNE. Çünkü oğlun bütün kardeşleri, abileri, ablaları, teyzeleri, amcaları, halaları, dayıları,... rahat ve huzur içerisinde bu topraklar üzerinde yaşayabilsin diye şehit olacaktır. Bu da bir Türk Kadını için mutluluk ve gurur verici bir olaydır.

Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır diliyorum. Üzülmeyin, ağlamayın sakın ha sakın. Onların üniformaları da en az bu topraklar kadar kutsaldır ve şimdi de başka POLİSLER tarafından giyilmektedir. Onlara dua edin ki siz de onların rahmetlerinden faydalanabilesiniz. Siz de olsanız onların yaptıklarını yapardınız ve cennetin en güzel yerinden yakınlarınıza rahmet yağdırırdınız değil mi?

RoS
10.Temmuz.2008, 00:27
valla bende aksam haberlerde izledimde gördüm kötü oldum bende yani birde yaşları genc olunca ne bilim hatta 1 sehitinde karısı 8 aylık hamileymiş onları falan gördükce insan daha bi üzülüyor Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun....

bozkurt
10.Temmuz.2008, 11:56
Şehitlerimize Allahtan rahmet,kederli ailesine ve tüm Türkiye'ye başsağlığı diliyorum.İçim kan ağlıyor.Körpecik çocuklar.İkisi daha 15 günlük memur.İkisini vuran da bunlardan birisi.Hem yaralı hemde aslanlar gibi mücadele etmiş.
Daha maaşlarını bile alamadılar ya.Kahroluyorum.
Kahraman Türk evlatları rahat uyuyun.Mekanınız cennet olsun.
Sağlıcakla kalın.

Tayfun
10.Temmuz.2008, 16:57
Çok şaibeli bir olay ve talihsiz 3 ölüm, sebepsiz ölüm olmaz derler ama bu tarz ölümleri hiç sevemedim ben. Böyle aptalca bir eylemle hem can alıp hem candan olmak hangi akla hizmettir merak ederim hep, allah ailelerine büyük sabırlar versin başka ne denirki ...

alex
10.Temmuz.2008, 18:11
Hepimizin Başi Saolsun...mekanlari Cennet Olsun....

vyılmaz35
10.Temmuz.2008, 21:46
mekanları cennet olsun.....

sözlerin kilitlendiği an bu olsa gerek:(:(:(

kaleci
11.Temmuz.2008, 00:48
Hepsine Allahtan rahmet diliyorum. Ruhları şaad, mekanları cennet olsun.