PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sorun :(

dd100e
22.Temmuz.2008, 22:20
geçen cumartesi yazlığa gittik motorum geçen yazdan beri yatıyodu çalışmadı akü kutuplarınıda söktüm sizce niye çalışmadı motor 100cc o kadar akü söktüm olmadı hersene böle benim 100lük 2 yaşında 564km yol yaptı

jashuaa
22.Temmuz.2008, 22:48
ee izin verde geçen yazdan beri yatan motorun aküsüde boşalsın. sen şimdi kutup başlarını tak motoru vurdurarak çalıştır o şekilde biraz gez akü kendine gelir. ama yinede bi akünün suyuna filan bak kurumuşta olabilir.

jashuaa
22.Temmuz.2008, 22:48
ee izin verde geçen yazdan beri yatan motorun aküsüde boşalsın. sen şimdi kutup başlarını tak motoru vurdurarak çalıştır o şekilde biraz gez akü kendine gelir. ama yinede bi akünün suyuna filan bak kurumuşta olabilir.

dd100e
22.Temmuz.2008, 22:52
abi otamatik bu nasıl vurdurayım

MEHMETONUR
22.Temmuz.2008, 23:02
+1
Aküyü söküp şarja bağlatabilirsiniz.

jashuaa
22.Temmuz.2008, 23:12
abi otamatik bu nasıl vurdurayım

oy bak ben onun otomatik olduğunu bilmiyodum. o zaman şarj yaptırabileceğin biyer varsa oraya götür yoksa bi akü aktarma kablosu bulup bi arabadan yada motordan şarj et.

dd100e
23.Temmuz.2008, 09:21
teşkürler dediklerinizi yapıcam inş çalışır sağolun özledim ya motor kullanmaı geçenyazdan beri motrumu kullanmıyorum