PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rr Ailesine Duyurulur.

kustundag
23.Temmuz.2008, 09:14
Değerli arkadaşlarım, aranıza katılmış olmaktan onur duymaktayım, bir de beni motor sahibi yaparsanız mutluluk da duyacağım :( Yaşım 36 boyum 1.86 bana uygun olanı benden tecrübeli olan sizler daha iyi bilirsiniz, mesajlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum, sevgiler saygılar.

dd100e
23.Temmuz.2008, 09:19
abi sen önce motosiklet kulandınmı daha önce vitseli motosiklet ullanmayı biliyomusun

innocentbystander
23.Temmuz.2008, 10:06
Aramıza hoşgeldiniz. Eskişehir benim de yandan memleketim sayılır, eşim Eskişehirli olduğundan gidip geldiğim ve çok sevdiğim bir şehirdir.

Fotoğrafınızdaki kostümden motosiklet tecrübeniz olduğu anlaşılıyor. Uzun boylu olup da rahatlıkla Regal Raptor kullanan arkadaşlarımız var, siz de düşünürseniz benimkine (http://www.raptorriders.net/forums/showthread.php?t=3507) bir bakabilirsiniz.

kıvılcım
23.Temmuz.2008, 10:17
aramıza hoş geldiniz tam yerindesiniz

Tayfun
23.Temmuz.2008, 11:35
Aramıza hoş geldizin diyerek bizi neticeye ulaştıracak sorular sormak istiyorum.

1-) Motor tarzın nedir? (Racing, enduro, chopper vs...)
2-) Bu iş için ayıracağın para miktarı ?
3-) Ne kadarlık deneyimin var. Yıl süre ay ???

police96
23.Temmuz.2008, 11:41
Aramıza hoşgeldiniz Kenan Abi... Burada size bir RR aldırırız merak etmeyin siz...

jashuaa
23.Temmuz.2008, 13:49
ahanda bir eskişehirli daha geldi. aramıza hoşgeldiniz. gönlünüze uygun motora en yakın zamanda kavuşursunuz inşallah.

kaanka
23.Temmuz.2008, 21:41
Aramıza hoş geldin...

foreman
23.Temmuz.2008, 22:16
aramıza hos geldın kenan!...
umarım en kısa zamanda gonlundekı makınaya kavusursun....

aslanburclu
24.Temmuz.2008, 01:17
Değerli arkadaşlarım, aranıza katılmış olmaktan onur duymaktayım, bir de beni motor sahibi yaparsanız mutluluk da duyacağım :( Yaşım 36 boyum 1.86 bana uygun olanı benden tecrübeli olan sizler daha iyi bilirsiniz, mesajlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum, sevgiler saygılar.

kemal kardeşim ara beni seni hemen motor sahibi yapayım....

bozkurt
24.Temmuz.2008, 10:43
Kemal kardeş,aramıza hoşgeldin.Boy sorun değil.Bu motor her boya uyuyor.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

vatansever
24.Temmuz.2008, 11:17
hoşgeldiniz komutanım....

carvalho
24.Temmuz.2008, 14:35
KEnan kardeşim, hoşgeldin...

Tayfun'un sorularına yanıt bulmakta yarar var... Sana çok yardımcı olur bunu sorgulamak...

alex
24.Temmuz.2008, 15:50
selam aramıza hoşgeldin...giderek daha cok büyüyoruz dimii.:) ne tarz birsey istediğini belirtmemişsin..Tyafun kardeşimizin sorularını yanıtlayabilirsen daha hızlı yanıt verebiliriz...RR alabileceğin sınıfındaki en iyi motor..bende 1.85 boyundayım 33 yasındayım agresifim kompleksliyim valla canavar gibide motorumla gezip dolasıyorum...:))

Bende 2007 model siyah motorumu satıyorum halen garanti kapsamında fiyatı konusuruz ben biraz hedef büyüttüm...05352424412 tel.eskişehir teslim yaparız ama bedava değil gelmişken buda felan yapmak lazım değilmi..yardımcı oluruz aramıza tekrar hoşgeldin...

jashuaa
24.Temmuz.2008, 16:14

komutanım sen akşam 6 dan sonra müsait olduğun bi vakit beni ara 0 542 434 72 86 nasıl olsa bende eskişehirdeyim. benim motora binersin denersin kararını ona göre verirsin. ama arkadaşlarında dediği gibi fazla bir bütçe ayırmayı düşünmüyosan regal en iyisi.

rüzgardede
28.Temmuz.2008, 17:34
genç arkadaş; Hoşgeldin fiziğin ve yaşın ve de mesleğin (idmanlısındır)itibarı ile istediğin her motoru kullanabilirsin. Uzun yol ve asfalt için bizim motorlar yani ''cruiser'', Şehiriçi kıvrak bir sürüm için ''naket'', Dağ-bayır maceraları için enduro (yalnız gs650 gibi asfaltta da yürüyenleri seç). Ha, eğer hava atayım dersen süper sport (ki hiç tavsiye etmem.Zira çok seri olduklarından en ufak hatayı affetmez, öndeki aracı öpüverir maazallah).Mali durumuna göre de marka model ayarlarsın. Olay biter (daha doğrusu başlar.) RR ile ilgileniyorsan. www.sahibinden.com (http://www.sahibinden.com) da 7528629 a da bir göz atabilirsin. Hayırlı sürüşler.