PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oto yıkamacılara dikkat

kaanka
25.Temmuz.2008, 15:22
Arkadaşlar benim arabamı sürekli yıkattığım oto yıkamacıya motorumu götürüp yıkatmak gibi bir hata yaptım.:(
Oto yıkamacı arkadaşa özellikle motoru köpükle dikten sonra tazyiği olmayan hortumla durulayın, bu makinenin parçaları hassastır, biraz dikkat edin dedim. Arkadaşta sağ olsun öyle dikkatli ki ben arkamı dönüp arabadan bir şeyler alırken sen daya radyatörün azına şu tazyikli su sıkan tüfeği ne yapıyorsun dur diyene kadar iş işten geçmişti zaten. Üstüne üstelik kardeşim ben sana bu makinayı kullanma motora zarar verir demedim mi dedim oda bana bir şey olmaz abi böyle daha iyi temizleniyor cevabını vermesin mi. Gel de kafayı yeme...:x
Neyse bizim radyatörün petekleri orda yamulmuş Çarşamba günüde gümledi.
Aynı gün Ali ustaya götürdüm ertesi güne yeni radyatör takılmış motor temizlenmiş bakımları yapılmış bir vaziyette motorumu aldım ama verdiğim para hala canımı sıkıyor, sıkıldıkça da oto yıkamacı arkadaşı anıyorum... :x
Ben yandım siz yanmayın motorunuzu kendiniz yıkayın kimseye emanet etmeyin...:evil:

jashuaa
25.Temmuz.2008, 15:29
geçmiş olsun abicim napalım piyasada böyle laftan anlamayan angut çok

kaanka
25.Temmuz.2008, 15:35
Sağol Veysel kardeşim, sorma içim gitti valla biz motora bakmaya kıyamıyoruz adamın yaptığına bak.
Neyse sağlık olsun, en azından burdan arkadaşlara iletelimde benim yaptığım hataya düşmesinler...

delibeygir
25.Temmuz.2008, 15:50
geçmişolsun kaankam valla ben kimseye bırakmıyorum o işi.

bilgihan
25.Temmuz.2008, 15:51
Ne yazık ki herkes kendiisinin en iyi bildiğini sanıyor ve hizmet sektörü dahi olsa,müşterinin ne istediğini umursamıyorlar..Sonuç ! zaman kaybı,can sıkıntısı,para kaybı vs vs.. Geçmiş olsun..Başında bekleyip hizmet almak mecbur ,maalesef

wkemal
25.Temmuz.2008, 16:18
geçmiş olsun

Tayfun
25.Temmuz.2008, 16:32
Söyleyip parasını alsaydın hödükten, uyardığın halde yaptıysa kusuru gidermek zorunda bence.

doğan
25.Temmuz.2008, 19:18
geçmiş olsun alperim. ben daha hiç oto yıkamacıda yıkatmadım motoru. ya kendim yıkarım ya kirli kirli binerim.

police96
25.Temmuz.2008, 19:23
Geçmiş olsun Alper Abi...

bozkurt
26.Temmuz.2008, 17:56
Canın sağolsun.Tabii mal canın yongası ama ne yapacaksın.İş bittikten sonra değişen parçaları götürüp hesaplaşmayı düşünmüyormusun.
Adam veya angut yaptığı hatayı bi görsün.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

kıvılcım
26.Temmuz.2008, 18:28
geçmiş olsun kardeşim

foreman
26.Temmuz.2008, 22:50
kankam alperım.
parca olarak yıne orjınal raryator mu aldın...
malıyetı ve parca bulunabırlıgı ıle bılgı verırsen memnun olurum...
gecmıs olsun ...

RoS
27.Temmuz.2008, 00:33
valla bizimde burda tanıdık yıkamacı var oto yıkamacı kucuk capta bi dukkan takılırım boş vakitlerimde orda calısırım bazı zamanlar işleri yoğun oldukları zaman bende yıkıyorumda araba motor falan adam nasıl isterse öle yıkamaya calısıorum senin yıkamacı pek iyi yapmamıs :) neyse sağlık olsun ne diyem :)

gidikurt
27.Temmuz.2008, 22:28
valla geçmiş olsun diyelim birdaha kendin temizlersin motorunu :)

kaanka
28.Temmuz.2008, 10:21
Arkadaşlar hepinize çok teşekkürler ilginiz, alakanız için...8)
Fatih kardeşim Ali ustaya götürdüm, Kale marka radyatör takıldı, bir yıl garantiliymiş. Radyatör 150ytl. + 20ytl. işcilik = 170ytl. maloldu bana...:(