PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Giyilebilir Fren Lambası Ve Sinyaller

polat
28.Ağustos.2008, 16:41
http://img377.imageshack.us/img377/4664/backlightsus0.jpg
Motosikletin arkasında yer alan fren lambası ve sinyaller yetersiz gelebiliyor. Trafikte görünür olabilmek adına daha evvel benzer sistemlerin kaskta uygulandığını görmüştük.
İsrail ‘li Rahamim Levi bu sistemi bir adım daha ileriye taşıyarak “My Backup” ismini verdiği bu sistemi geliştirmiş.
Motosiklet kıyafetinizin üstüne giyilebilen sistem kablosuz bağlantı ile çalıştığından motosikletinizden indiğinizde sizi uğraştırmıyor.
Spor makinelerden ziyade daha dik oturuş pozisyonuna sahip tarzda ki motosikletlerde daha randımanlı olan sistem yurtdışında $100 bir fiyatla satışa sunulacak.

kaanka
28.Ağustos.2008, 18:14
Valla biz Bülent'le motorun hertarafına led döşeyerek hallettik o işi...:p
Birde üzerimizede mi döşeyelim yawwww.....:p

aidikurt
31.Ağustos.2008, 14:25
ya artık suyunu cıkardılar cek gereksiz bisey bence

foreman
31.Ağustos.2008, 22:05
arkadan gelen körse uzerıne ne gıyersen gıy.
mutlaka takar...
sonrada bısı olmamış gıbı '''abı gozume güneş gırdı''' der kurtulur...
yınede her şey biz sürücüler için...artcın yoksa,sırt cantası kullanmıyorsan.eee arkanada guvenemıyorsan al bı tane...arkan şımbıl şımbıl parlasın...:mrgreen:

yanlizkurt
31.Ağustos.2008, 22:45
ya artık suyunu cıkardılar cek gereksiz bisey bence

Aidikurt'a katılıyorum gereksiz bencede, tak takıştır nereye kadar bize ters böyle ( antin-kuntin ) şeyler daha gerekli bişeyler yapmaları gerek mesela motoru kışında, ( soğukta,yağmurda,rüzgarda ) kullanılacak bi şeyler örneğin bu örnekte yeter bence diğerleride bunu ister sanıyorum : (

rüzgardede
16.Eylül.2008, 20:30
gençler haksızlık etmeyin. Bu alet bir de sırt ve böbrek korumalı olsa kim almaz ki?