PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YENİDEN MERHABALAR...

GÖZTEPELİ RAPTOR
17.Nisan.2007, 02:54
YENİDEN MERHABA ARKADAŞLAR...İŞ...ALMANYA GEZİSİ DERKEN YAKLAŞIK 1,5-2 AYDIR ARANIZDA YOKTUM...GÖRMEYELİ SİTEMİZ EPEY BÜYÜMÜŞ VE GELİŞMİŞ...AİDİKURT KARDEŞİMİZE TEBRİKLER...ASLINDA BENİM BİR DERDİM VARDI AMA...CUMARTESİ GÜNKÜ FACİADAN SONRA MOTORUMUN DERDİNİ UNUTTUM...AKSARAYDAKİ KAZADA HUZENİMİ VE YEĞENİMİ KAYBETTİM...BUNDAN HARİÇ 2 AKRABAM DA YARALI...ÖLENLERİN ÇOĞUNU DA TANIYORUM...HEPSİ BİZİM ESKİ MAHALLENİN İNSANLARI...ASLINDA BAŞIMDAKİ KARA BULUTLAR CUMA GÜNÜ TEPEMDE DOLAŞMAYA BAŞLADI...CUMA GÜNÜ MOTORUMLA KAZA YAPTIM ARKADAŞLAR...HEM DE CİDDİ BİR KAZA...ALLAH KORUDU...ÜSTELİK HATA YÜZDE YÜZ MİLYON DA BENDEYDİ...BİR AN İÇİN UYANIKLIK YAPMANIN BEDELİNİ NEREDEYSE CANIMLA ÖDEYECEKTİM...BUNUN ŞOKUNU YAŞARKEN CUMARTESİ ACI HABERİ ALDIK...MOTORU FİLAN UNUTTUM...DAHA ANCAK BUGÜN KENDİME GELEBİLDİM...SEVGİLİ ARKADAŞLAR...MOTORUMU KAZADAN SONRA İNCELEDİM...VE BİR KEZ DAHA REGAL İMİZİN NE KADAR SAĞLAM OLDUĞUNU GÖZLERİMLE GÖRMÜŞ OLDUM...ARABANIN BİRİYLE KAFA KAFAYA ÇARPIŞTIK...ÇARPIŞMADAN SONRA MOTORUN KİLOMETRE TELİ KOPTU...ÖN DİSK FREN KISMEN HASAR GÖRDÜ...ÖN ÇAMURLUK KIRILDI...KORUMA DEMİRLERİ BAĞLANTI YERLERİNDEN YAMULDU...BAŞKA BİR ŞEYİ YOK GÖRDÜĞÜM KADARIYLA...MAŞA YA BAKTIM EĞRİLME VAR MI DİYE O DA SAPASAĞLAM ÇOK ŞÜKÜR...SERVİS E GİTTİM...BİR DE NE DUYAYIM...DEDİLER Kİ CLASS MODELİNİN BİR ÇİVİSİ DAHİL (DENİZLİ DE İÇİNDE OLMAK ÜZERE) ŞU AN YOKMUŞ...GİT DEDİLER MOTORUNU ŞİMDİLİK BAŞKA MODELLERİN UYAN PARÇALARI İLE TAMİR ETTİRMEYE BAK...CLASS MODELİNİN PARÇALARI ANCAK HAZİRAN GİBİ GELİR DEDİLER...ÜSTELİK FİYATLAR DA EVLERE ŞENLİK...SADECE ÖN ÇAMURLUK 126 YTL İMİŞ...BEN ÇARPTIĞIM ARABANIN ÖN TAMPONUNU+IZGARASINI BOYATIP TAKTIRDIM VE KARŞILIĞINDA 125 YTL ÖDEDİM...BÖYLE BİR ANLAYIŞ VE YAKLAŞIM OLUR MU ARKADAŞLAR...HADİ ÇAMURLUK VE KORUMA DEMİRLERİNİ KENDİM HALLEDEBİLİRİM...AMA KM TELİ VE ÖN FREN TAKIMINI NASIL BULURUM? BAŞKA MARKALARIN FREN VE KM TELİNİ KULLANSAM BİR MAHSURU OLUR MU? BİR DE KAZA ESNASINDA MOTORUN BİR YERİNDEN MAVİMSİ BİR YAĞ BOŞALDI...HİDROLİK DEDİM AMA FREN SIKIYOR...ACABA ANTİFİRİZLİ SU MU DEDİM...ONUN DA SEVİYESİ NORMAL...MOTORUN YAĞI SANKİ HAFİF EKSİLMİŞ GİBİ...BU AKAN NE OLABİLİR? ACABA KM TELİNİN İÇİNDE YAĞ VARDI DA O MU AKTI? YOKSA ÖN FREN TAKIMINDA KOPAN YERDEN HİDROLİK Mİ SIZDIRDI? MOTORUMU DA DAHA ÇALIŞTIRMADIM...ACABA BİR TAMİRCİ GÖZETİMİNDE Mİ ÇALIŞTIRAYIM? BANA YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM...İST DA PARÇA SORUNU VAR MI? YOKSA EĞER ORADAN GETİRTME İMKANI VAR MI? İLGİLENECEK ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...BU ARADA SAKIN İÇİNİZDEKİ ŞEYTANA UYUP TRAFİKTE UYANIKLIK YAPMAYA KALKMAYIN...SONUÇ ORTADA...HERKESE KAZASIZ KEYİFLİ SÜRÜŞLER DİLEĞİ İLE...

thoraman
17.Nisan.2007, 03:44
arkadaşım çok büyük geçmiş olsun umarım çözersin en kısa zamanda sorunlarını verilmiş sadakan varmış allah seni sevdiklerine bağışlamış..vallahi bu aralar kaza haberleri iyice çoğaldı bahar mahmurluğumudur nedir yada nazar deydi topumuza..ful koruma marşa basmadan önce bi besmele ve gözlerinizi 4 açın herkes dikkatli olsun üzücü bi haber duymayız işallah bu forumda..

emrahss
17.Nisan.2007, 09:15
Eski Dost, yeniden hoşgeldin. Başın sağolsun öncelikle, ve de büyük geçmiş olsun. Evet, trafik iç şakaya gelmiyor. Umarım tez zamanda motorun da eski sağlığına kavuşur. Sevgiler.

alper_tim
17.Nisan.2007, 10:03
arkadaşım öncelikle başın sağolsun
ayrıcada çok büyük geçmiş olsun inş. sende önemli bir şey yoktur
motorunun parçalarının olmamasını sanırım servis söyledi sana
bence denizliye bir telefon aç ve onlarla görüş mutlaka orda parça olması lazım
umarım en kısa zamanda toparlarsın motorunu
akan sıvıyı çözemedim dostum

ÇeLeBi MuRaT
17.Nisan.2007, 10:14
Dostum geçmiş olsun.Allah rahmet eylesin sabır versin..Bende 2 haftadır parça bekliyorum bakalım ne olucak dediğin gibi fiyatlar evlere şenlik.Emre LTD ye bak onlarda olabilir.Motorunuda usta nezaretinde çalıştır kendin deneme adam gibi bir usta olsun..

Kino
17.Nisan.2007, 10:15
dostum o elim otobüs kazası hepimizi yasa bürüdü orada tüm kaybettiklerimiz için tanrıdan rahmet ailellerine sabır ve sana baş sağlığı dilerim yaralılara da tanrıdan acil şifalar dilerim.

yapmış olduğun kazadan dolayı da büyük büyük geçmiş olsun inci hocamın dediği gibi ikarus sendromuna kapıldın galiba ( sen uzun zamndır yoksan forumda bu konuyuda bilmiyorsundur. sadece bilgin olsun diye link veriyorum
İKARUS SENDROMU : http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=379&highlight=ikarus&theme=4

alper dostumunda dediği gibi parça yok diyen %100 servistir sen yine de denizliyi bir aramanı tavsiye ederim en azından parçalar yoksa bile ne zaman geleceğini kesin öğrenebilirsin ama parça olmadığınıda tahmin etmiyorum.

sana tekrar geçmiş olsun ve kolay gelsin dostum

inci
17.Nisan.2007, 10:26
öncelikle geçmiş olsun ve başın sağolsun ,RABBİM geride kalanlarınıza sabır versin inşaallah

aidikurt
17.Nisan.2007, 11:00
kardeşim çok geçmiş olsun başın da saolsun baya uzun süreden sonra keşke keyifli haberlerle konuşsaydık.Ama Allahın takdiri.Sarıkayalara gelince ellerinde her türlü parça var kim demişse yalan atmış telefonla ara sarıkayaları görürsün

madasret
17.Nisan.2007, 11:21
:(
ne üzücü haberler
başın sağolsun, geçmiş olsun
aidikurtun söyledikleri de düşündürücü.. sarıkayalarda parça olduğu halde servis niye yok desin onu anlamadım ben??

caser
17.Nisan.2007, 13:53
Arkadasim elbet motor yapilir ve yapilacaktir,
Sana oncelikle basin sagolsun sonra da gecmis olsun diyorum

doğan
17.Nisan.2007, 14:02
başın sağolsun. ve de büyük geçmiş olsun. Allah korumuş seni. İnşallah hiçbirimiz bu gibi kötü deneyimler yaşamayız. cana geleceğine mala gelsin. parça sorununu en kısa zamnda halledersin inş.

adobe
17.Nisan.2007, 14:28
Öncelikle başın sağolsun ve büyük geçmiş olsun. Eğer elimizden gelen bişi olursa yardım edelim İstanbul dayız ama izmirde oturup denizliye gidip gelen dostlarımız var. Ayrıca Denizli liyiz birazcık eğer bi yardımımız olcaksa elimizden geleni ardımıza koymayız.

iakyurek
17.Nisan.2007, 15:01
başın sağolsun ve çooook büyük geçmiş olsun kardeş.

okan
17.Nisan.2007, 15:29
kardeşim başın sağolsun o kaza hepimizin içini yaktı gerçekten..benim oğlanın okulla kapadokya gezisi vardı iptal ettirdik....
ayrıca sanada geçmiş olsun... hep üst üste gelir zaten aksilikler .. kötü haberler...inşallah bundan soora kötü haberlerin olmaz... allah burnunu kanatmasın kardeşim....tekerine taş değmesin...

carvalho
17.Nisan.2007, 22:40
Sevgili dostum, kaza hepimizi üzdü ama ateş düştüğü yeri yakıyor, biz ne desek boş ama acılar da paylaştıkça azalır. Ölenlere Allahtan rahmet sizlere başsağlığı ve Allah'tan sabırlar diliyorum.

Geçirdiğin kaza için çok geçmiş olsun... Allah seni sevenlerine bağışlamış...

Sarıkayalardan sonuç alamazsan buradaki servislerle irtibata geçeriz. Canını sıkma...

GOKHAN
17.Nisan.2007, 22:56
KARDEŞİM BAŞINSAĞOLSUN ALLAH SABIR VERSIN MOTORU DÜŞÜNME O BİŞEKİLDE HAL OLUR osıvı muhtemellen antifiriz koltuğun altında taşirma kabıvar oradan akmıştır yatınca başka sorunun varsa yardıma hazırım

aslanburclu
17.Nisan.2007, 23:10
kardeş başın hatta hepimizin başı sağ olsan çok acı br olaydı inşallah bu olay son olur özellikle ben o kaza yolunu çok iyi bilen bir kişi olarak konya aksaray bağlantılı dümdüz insan bırak kullanmayı devamlı dümdüz bir yola bakarken uykusu gelen nalet bir yoldur çok kişinin canını almıştır halada okadar kaza olmasına rağmen trafik işaret ve ikaz levha ve şeritlerinin tam olmadığı bir yoldur şimdi bundan banane dersen kısaca bu yolun durumu budur yazımı okuyan her kes herkeslere bu yolun durumunu özellikle anlatsın cok rica ediyorum...

motorunun durumuna gelince eğer emre ltd.ithali ise 0538 488 71 92 mustafa ustayı veya sarıkayalar ithaliyse bir de bjk.tarafındaysan dikilitaştaki servis ali usta 0212 327 72 83 --0535 975 10 82 ile bir görüş bu arkadaşlar denizliden ve ith.firmadan her türlü parçayı söke söke alır seninde magduriyetini giderirler

Darkness
18.Nisan.2007, 00:32
pek diyecek bisi kalmamıs once basın sagolsun sonrada gecmis olsun arkadasım :(

o kadar seyde ust uste gelmemeli diye dusunuyorum :(
cok gecmis olsun dostum

bozkurt
15.Mart.2008, 11:35
Göztepeli,sana geçmiş olsun,ölenlere allah rahmet eylesin,geride kalanlara sabır,yaralılara acil şifalar versin.Başımız sağolsun.Anlattığına göre allah korumuş verilmiş sadakan varmış.Aslanburclu'nun dediği gibi merak etme tüm parçaları bulursun.Eğer istersen Balıkesir'den edinmeye çalışırız.Bu konuda yardımcı olmaya çalışırım.Kazasız sürüşler.Sağlıcakla kal.

okan
15.Mart.2008, 11:59
ali abicim tam 1 sene önceki konuyu güncellemişsin.. yüreğimiz ağzımıza geldi.. topiklerin tarihlerine dikkat edelim abiciim...

Tayfun
15.Mart.2008, 12:03
Doğru diyosun okan hemen topiği kilitliyorum...