PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Boba.Fett

Boba.Fett
17.Nisan.2007, 20:58
Öncelikle herkesi saygı ve sevgiyle selamlarım
Barış ERGÜDEN yaş 26 efendim,açık kahve gözlü, 1.85 boyunda, doğru bildiğini söylemekten çekinmeyen, fikirlere karşı saygılı(fikrin içeriğine bağlı olarak), tanırsanız sevip sayabileceğiniz bir insan olarak kısa yazabilirim.Motoru da alacaz (inşallah ma'şallah la iş yürümez) bir gün gelecek. Sürüş deneyimim fazla yok ama elimden bugüne kadar da bir şey kurtulmadı..Herkese teşekkürlerimi sunarım sabırla okuduğunuz için.

inci
17.Nisan.2007, 21:00
HOŞGELDİN , :cheesy: MOTORU DA ALIRSIN ,SÜRÜŞ DENEYİMİNDE OLUR :cheesy: .BUNLAR ALDIRIRLAR ADAMA EN KISA SÜREDE MOTORU :cheesy: :evil:

Kino
17.Nisan.2007, 21:02
anaaa barış hoşgeldin abicim RR sitemize ve RR ailemize muhabbet sağlamdır burada hele bir RR aldın mı ooo deme gitsin keyfine

ya sende o garip tv yarışmalarındaki jüri üyeleri gibi (doğru bildiğini söylemekten çekinmeyen, fikirlere karşı saygılı(fikrin içeriğine bağlı olarak)) değilsindir umarım :mrgreen:

yok yok tekrar hoşgeldin buraya kayıt olmak demektir ki %50 yi hallettin geriye bişi kalmadı.

sakın forumdan kopma aktif olmanı isterim :wink:

aidikurt
17.Nisan.2007, 21:15
kardeşim hoşgeldin en kısa zamanda regalini alıp gezilerde aramıza katılman dileğiyle

ToMCaT
17.Nisan.2007, 21:18
hoş geldin arkadaş... inşaallah demicem motorunla seni görmek istiyoruz.

Boba.Fett
17.Nisan.2007, 21:34
Söylesem Tesiri Yok.Sussam, Gönül Razı Değil.
Fuzuli'nin bu özlü sözü anlatım açısından nettir.Kino abicim onlar para için kendilerini ne yapacaklarını bilemeyen, aslında işleri güçleri var da değerlendirilmemiş, belki değer görmemiş güruhtur. -bazıları-.Oyalasınlar Türkiyemizi uyutsunlar uyumaktan bıkmayız biz.

ÇeLeBi MuRaT
17.Nisan.2007, 21:46
Hoş geldin kardeş..

GOKHAN
17.Nisan.2007, 21:54
hoşgeldin kardeşim

Tayfun
17.Nisan.2007, 22:05
Welcome birader ;)

carvalho
17.Nisan.2007, 22:42
Hocam hoşgeldin, sitemize yeni bir renk geliyor gibi, ben öyle hissettim şahsen...

aslanburclu
17.Nisan.2007, 22:51
Söylesem Tesiri Yok.Sussam, Gönül Razı Değil.
Fuzuli'nin bu özlü sözü anlatım açısından nettir.Kino abicim onlar para için kendilerini ne yapacaklarını bilemeyen, aslında işleri güçleri var da değerlendirilmemiş, belki değer görmemiş güruhtur. -bazıları-.Oyalasınlar Türkiyemizi uyutsunlar uyumaktan bıkmayız biz.

kardeş siteye ve aramıza hoş geldin

yanlız yukardaki yazının alıntısının özetinde uyuyanı uyutulanı tam anlamadım kim uyutuyo kimler uyuyo hele birazdaha açda tam anlıyayım yawwww . öğrenelim bakalım hangi konularda ne durumda gerçi politikayı hiç sevmeyiz ve bulaşmakta istemeyiz ama

Boba.Fett
17.Nisan.2007, 23:27

okan
17.Nisan.2007, 23:31
aramıza hoş geldin kardeşş...bu kadar uzun yazılar yazma yaaf.. :lol: okuması zor oluyo.. :lol:

Boba.Fett
17.Nisan.2007, 23:36
Bu en kısası okan bey aaa :D daha da yazacaktım ama bu başlık altında bunları yazmak bana doğru gelmedi ondan kısa tuttum

aslanburclu
17.Nisan.2007, 23:39
eyvallah şimdi yaşın gereği tam doyum noktasındasın ama hepsi boşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

şimdi bunları ortaya cıkıpta haykırsan demediklerini etmediklerini bırakmazlar olan olmuş seçilen seçilmiş şimdi bize düşen çok iyi gözlemleyip bundan sonra ki seçimlerde herkesin kendi doğru kararını verip kendi doğru kararını vermek ve seçilenlerede seçilme süresi boyunca saygı duymaktır. bundan sonrası da oturduğun yerden kazan kaynatmak tır.

şunuda bilmek gerekirki türkiye cumhuriyeti sınırları içinde herkes türk vatandaşıdır kimse uyumamaktadır. herkes son noktayı beklemektedir. ha deyince herkes şahlanır bu tarihtede kayıtlıdır.

okan
17.Nisan.2007, 23:44
eyvallah şimdi yaşın gereği tam doyum noktasındasın ama hepsi boşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

şimdi bunları ortaya cıkıpta haykırsan demediklerini etmediklerini bırakmazlar olan olmuş seçilen seçilmiş şimdi bize düşen çok iyi gözlemleyip bundan sonra ki seçimlerde herkesin kendi doğru kararını verip kendi doğru kararını vermek ve seçilenlerede seçilme süresi boyunca saygı duymaktır. bundan sonrası da oturduğun yerden kazan kaynatmak tır.

şunuda bilmek gerekirki türkiye cumhuriyeti sınırları içinde herkes türk vatandaşıdır kimse uyumamaktadır. herkes son noktayı beklemektedir. ha deyince herkes şahlanır bu tarihtede kayıtlıdır.aynen gomtanım.. sonuna kadar fikirlerinize katılıyorum.. derin ve sessiz bi beklyiş var memlekette..

Boba.Fett
17.Nisan.2007, 23:45
Yani yumurta ... dayanıncaya kadar beklemek, bana pek akıllıca gelmiyor ama ve de artık yeter.Saygılar aslanburlu

aslanburclu
17.Nisan.2007, 23:56
saygına eyvallahda yeterine hayır

şu anda tek seçme hakkın var bunu kullanacaksın ama hala bu işe son diyorsan oturduğun yerden değil seçilme kararını vercen milleti ikna edersen seçilecen ...senide görelim hadi meydanlarda bekliyorum seni böyle köşe yazılarıyla kışkırtma gibi olmazzzzzzz

Boba.Fett
18.Nisan.2007, 00:03
Sonu olmaz zaten bu tip işlerin. Siyasal'ı bitiriyim o zaman :D iyi bir seçmen olacağıma da inanıyorum. Meydanlar da şu aralar bayağı bi kaygan pek çıkasım yok :)

aslanburclu
18.Nisan.2007, 00:08
eyvallah güzel kardeşim dediğin gibi iyi seçici olalım atatürk ilkeleri doğrultusun da bize yeter

Tayfun
18.Nisan.2007, 00:40
Burası siyaset meydanı olmuş bea :D

aslanburclu
18.Nisan.2007, 00:41
proğram bitti koçum kaçırdınnnnn

okan
18.Nisan.2007, 00:45
benlen uuraşıyodu gomtanım.. msnden beri hem bana hem siteye laf yetiştiriyo...

Tayfun
18.Nisan.2007, 01:07
Hadi ya, başbakan kim seçildi peki :)

emrahss
18.Nisan.2007, 09:09
Hoşgeldin dostum. Regali al bakalım bu kadar yazabilecen mi? Aklın bunlarda değil, sadece hava açsın da motora bineyim de olacak kanımca :cheesy:

alper_tim
18.Nisan.2007, 11:42
aileye hoşgeldin dostum
umarım kalıcı olursun

infinitedreams
18.Nisan.2007, 13:28
İlk olarak şöyle başlayalım. Politikayla ilgilenmek toplumda yaşadığınızı gösterir. Toplum içinde yaşıyoruz, tek olarak yapabileceğimiz şeyler çok sınırlıdır. İnsan doğası gereği, ister istemez, çeşitli insanlarla ilişki kurmak zorundadır. Bu zorunlukluk yaşamını devam ettirmesinde ona tecrübe kazandırır. İnsan merak eder, merak ettiğinden dolayı da bilgi arayışıyındadır. Bilgi arayışında olduğu için karşısında kendisinden farklı bir görüş, düşünüş ile karşılaşır.Kendisinin yaşamında edindiği ve kullandığı bilgisi TEZ, karşı fikirde olan canlıdaki bilgileri kontrol eder ANTİTEZ yapar ve bunları değerlendirip, kendisine yarayabilecek olanları ayıklayıp uygulamalarına sokmaya çalışıp SENTEZ yapar. Bunları yapmasaydık, çevremizde olanlardan kendimizi tamamen soyutlamıştık, belki "ben merkezci" bir tutum içine girmiştik.Doğadaki Gelişim, Değişim gibi vazgeçilmez kurallara karşı koyuyor olurduk ki fazla da yaşayamazdık.Canımız istese de istemese de bilmemiz gereken konulardan biri de Politik tir.Madem sosyal bir varlığız çevremizde olup bitenlere seyirci kalmamız büyük bir şarttır.Bunu unutmayın "Birey Mutsuzsa, Toplum da Mutsuzdur. Toplumun Kurtuluşu ,Bireyin Kurtuluşudur." Üzülerek söyleyebilirim ki şu anda toplum bilincimiz yok. Her zaman uyutulduk ve uyuttular, ilgili olmazsak daha da uyuturlar.Şu anki başbakanın bir sözü var "Demokrasi amaç değil; bir araçtır" .Demek istenen Biz bu ülkeye TEOKRATİK REJİM getireceğiz, demokrasiyi kullanacağız sonra atacağız,tutacağız. Evinde yaşlı olduğu için ceza evinde yatmayıpta evinde cezasını cekmiş olan biri de "Şeriat gelecek kanlı mı olacak, kansız mı olacak?" diyenler mevcuttur.Hala gönül rahatlığı içinde devletimizin bütün kesimlerine yerleşip ele geçirilmişiz, bu dış düşmanlardan çok daha tehlikeli bir durum. A.B.D. lerinin 2. Dünya Savaşında edindiği bir politika da "Eğer bir devlet çıkarına ters geliyorsa, toprak bütünlüğüne kast ediyorsa,İÇ KARIŞIKLIK çıkar,Bölücü unsurları körükle." gibi bir madde mevcuttur.O halde Politikayı baştakilere rağmen seveceğiz, salça gibi de bulaşacağız.Siyasetini canının istediği her yerde yapabilirsin ama burada değil... hatta "şu anki başbakan", "cezasını evinde çeken adam" diye hedefler kesinlikle gösteremezsin. Sana, konuyla ve yazdıklarından hemen önce sorulan soruyla tamamen alakasız olan bu gereksiz yazını silmeni, çok arzu edersen sitemizle alakasız başka bir platforma taşımanı öneriyorum. Aksi halde bunu 'site kurallarına' dayanarak site admin'inden talep edeceğim.

Boba.Fett
18.Nisan.2007, 22:01
Siyaseti ben yapmadım, yapmak zorunda kaldım. Tabiiki bu tanışma lobisinde yeri bu tartışma için uygun değil.
Ayrıca isim verilmeden, kişilere hakaret küçük düşürücü bir ifade yok, tamamen forum ahlakında yazılmıştır.Hadi kaldıralım bakalım. Gereksiz tartışma yaratmayalım.

okan
18.Nisan.2007, 22:04
nihat kardeşim sende alıntıyı sil barii..