PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : servis fiyatları

hicsolmaz83
15.Eylül.2008, 00:31
arkadaşlar size bişi sormak istiyorum.ben regalimi 0 km aldım 300 km ve 1000 km de bakıma girmesi gerektiğini sölediler ilk bakımda (300 de) 45 ytl verdim ikincide (1000 de) 120 ytl verdim.bu fiyatlar normal mi? bana biraz fazla geldi?:cry:

ekselans
15.Eylül.2008, 00:49
yaa bırakın bu servis oyunlarını.kendi bakımımı kendim yaparım
neymiş garantiden çıkmasınmış.zaten hiç bi arıza garantiye girmiyoki ben yemem ve yemedimde .ne yaptıda 120 ytl aldı motor zaten 1.5 litre yağ alıyo havafiltresi 10 ytl yağ 15 ytl .buji çifti 20 ytl .başka bişi yazmıyorum yazarsam banlanacam .

kıvılcım
15.Eylül.2008, 01:03
arkadaşlar size bişi sormak istiyorum.ben regalimi 0 km aldım 300 km ve 1000 km de bakıma girmesi gerektiğini sölediler ilk bakımda (300 de) 45 ytl verdim ikincide (1000 de) 120 ytl verdim.bu fiyatlar normal mi? bana biraz fazla geldi?:cry:

kardeşim bu motorsiklete garanti olayı hak getire yani garanti tamamen yalan servis olayıda götürürsün yagını sana onaylayıp geri verirler 5 kuruşta alamazlar bujiler 3000/4000 degişir hava filitreside en kötü şarlarda öyle degişir boşuna servisler kesilmeyin siz siz olun servislere fazla güvenmeyin derim

carvalho
15.Eylül.2008, 09:41

İlk 45 normal, ikinci 120 anormal. 1000 bakımında ne yaptı, dökümü var mı sende???

emresahin
15.Eylül.2008, 11:25
bence sen sevrise urla sanayi sitesine sabri ustanın oğulları mehmet ve levent e git...ama gitmeden bi arayıp randevu al mutlaka yoğun bi servis :7544314 telefonları.ben bu servisi bulduğumdan beri hep buraya gidiyorum.fiyatları gayet makul ve işinin ehli ,dürüst 2 kardeş...zaten işlerinin yoğun olmasının nedenide onlara duyulan güven...

ardi
15.Eylül.2008, 12:04
arkadaşlar bende rr'mi 4000 bakımına sokacam hazır başlık açılmışken burda sorayım dedim. servise gitmeyi düşünüyodum ama bu yazılanlardan sonra kararsız kaldım ne yapmalıyım sizce bu arada denizlideyim tavsiye edeceğiniz bi yer var mı?

bozkurt
15.Eylül.2008, 12:16
Arkadaşlar,şimdi bir konuya açıklık getirelim.
Motorun garanti süresi 24 ay.
Öyle veya böyle garantisi var.Bunun işlemesi için ilk bakımları servise yaptırmanız gerekmektedir.
Ama siz derseniz ben garanti felan istemiyorum o başka.
Fiatlara gelirsek,
böyle uçuk fiat olurmu?Diyelimki istediler, niye veriyorsun kardeşim.
Sormadınmı ne yaptın diye .Motorumu sökmüş,parçamı değiştirmiş,nedir yani?
Değişecek parçalar(varsa)belli.Fiatları belli.
Lütfen ama lütfen bilinçli tüketici/kullanıcı olun.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

tarixxx
15.Eylül.2008, 13:02
yaa bırakın bu servis oyunlarını.kendi bakımımı kendim yaparım
neymiş garantiden çıkmasınmış.zaten hiç bi arıza garantiye girmiyoki ben yemem ve yemedimde .ne yaptıda 120 ytl aldı motor zaten 1.5 litre yağ alıyo havafiltresi 10 ytl yağ 15 ytl .buji çifti 20 ytl .başka bişi yazmıyorum yazarsam banlanacam .

Aynen katılıyorum , motorum 8500 de 2000 de bir yağ değiştiriyorum , hava filtersini temizliyorum , bujileri 3000 de değiştirdim bosch buji taktım tanesi 5 ytl , şimdi kışa giriyoruz onlarıda değiştircem tamamdır . Servise soruyorum bakımda ne yapıyosunuz diye benim yaptıklarımı yapıyorlar.Şimdi arka sehpa yaptırıyorum 30 ytl ye servise kesilmekten kurtuluyorum ebediyen . Saygılar .

innocentbystander
15.Eylül.2008, 14:05
arkadaşlar bende rr'mi 4000 bakımına sokacam hazır başlık açılmışken burda sorayım dedim. servise gitmeyi düşünüyodum ama bu yazılanlardan sonra kararsız kaldım ne yapmalıyım sizce bu arada denizlideyim tavsiye edeceğiniz bi yer var mı?

Müdürüm senin motor Emre degil Sarikayalar, Denizli'de servisi halâ var mi bilmiyorum. Yalniz aldigin motorun bildigim kadariyla garantisi doldu zaten. Dolmasa da garantiden parca degisimini bu saatten sonra Sarikayalar yapmaz diye atmayim ama cok oyalar diyim.
Sen en temizi buluşup benim motora da baktigimiz Sahin Motor'a git, Abdullah yapsin motorunun bakimini, kafan rahat etsin.

ardi
15.Eylül.2008, 17:07
Müdürüm senin motor Emre degil Sarikayalar, Denizli'de servisi halâ var mi bilmiyorum. Yalniz aldigin motorun bildigim kadariyla garantisi doldu zaten. Dolmasa da garantiden parca degisimini bu saatten sonra Sarikayalar yapmaz diye atmayim ama cok oyalar diyim.
Sen en temizi buluşup benim motora da baktigimiz Sahin Motor'a git, Abdullah yapsin motorunun bakimini, kafan rahat etsin.

8)aydın kardeş saolasın bende ona karar verdim zaten abdullah abiye verecez artık motoru

ekselans
15.Eylül.2008, 17:41

kardeşim yağını deiş kış geliyo suyunu boşalt antifiriz koy fren balatana bak devam et rahat et.parça bozulmadıkça servise gitme.milleti zengin etme

hicsolmaz83
15.Eylül.2008, 23:50
İlk 45 normal, ikinci 120 anormal. 1000 bakımında ne yaptı, dökümü var mı sende???
yağ değişti,zincir yağlandı,bujiler değişti,hava filtresi temizlendi,eksoz da bişiler yapıldı,arka frenden şikayetçiydim o düzeltildi,sağı solu sıkıldı.Bunları yaptılar.bundan sonra emre nin tavsiye ettiği yere gidicem acemiliğimize geldi bu servis işi.

carvalho
16.Eylül.2008, 08:45
yağ değişti,zincir yağlandı,bujiler değişti,hava filtresi temizlendi,eksoz da bişiler yapıldı,arka frenden şikayetçiydim o düzeltildi,sağı solu sıkıldı.Bunları yaptılar.bundan sonra emre nin tavsiye ettiği yere gidicem acemiliğimize geldi bu servis işi.

Herşey tecrübe, sağlık olsun.

Sana tavsiyem elinde muhakkak zincir spreyi bulundur; iki haftada 1, motoru temizledikten sonra zinciri kendin de yağlarsın. Aynı şekilde bujileri de servisin değiştirmesine gerek yok. Piyasadan sanırım 7-8 YTL'ye alabiliyorsun bujileri, avadanlığındaki alyanla buji kapağını söküp lokma ile bujiyi sökebilirsin, çok kolay. Diş fırçasıyla bujinin kurumlarını da temizleyerek bakım da yapabilirsin. Hem motordan daha çok keyif alırsın bunları yaparken...

Keyifli sürüşler...

hicsolmaz83
16.Eylül.2008, 09:03
Herşey tecrübe, sağlık olsun.

Sana tavsiyem elinde muhakkak zincir spreyi bulundur; iki haftada 1, motoru temizledikten sonra zinciri kendin de yağlarsın. Aynı şekilde bujileri de servisin değiştirmesine gerek yok. Piyasadan sanırım 7-8 YTL'ye alabiliyorsun bujileri, avadanlığındaki alyanla buji kapağını söküp lokma ile bujiyi sökebilirsin, çok kolay. Diş fırçasıyla bujinin kurumlarını da temizleyerek bakım da yapabilirsin. Hem motordan daha çok keyif alırsın bunları yaparken...

Keyifli sürüşler...
teşekkür ederim ilgin için aynen öle herşey tecrübe öğrencez zamanla.8) zincir spreyi aldım.dün yağladım dediğin çok doğru insan çok daha fazla keyif alıyo bölelikle.tekrar tşk sanada keyifli sürüşler:cheesy: