PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yalancı işini bilmeyen servislere ve ustalara dikkat!!!!!!!!!!

gümüş600f
19.Eylül.2008, 14:14
servis küçükçekmece özdikmenler burhana yaklaşmayın
selam motorcu dostlarım yıllardır motorcu olmama rağmen yaşadığım acı bir tecrübeyi sizlerle paylaşmak istedim regal kullanıcıları siz daha dikkatli okuyun
bir ay önce regal raptor 250 cc den gelen ses üzerine küçükçekmece tepeüstündeki özdikmenler burhan ustaya gittik usta demek ustalara hakaret olur aslında neyse piston ve blok değişecek dedi ertesi gün dikilitaştaki ali ustaya gittiki buda usta değilmiş anladık krank bozulmuş değişmesi lazım dedi neyse bakımları özdikmenlerde yapıldığı için oraya güvenip bıraktık motor 15 gün bekledi parça yok baskılarımız sonucunda bari motoru sökelim bakalım denildi motor söküldü piston değilmiş kranmış krank sarıkayalarda yok başka yerden bulun dediler emre ticarete ulaşıp bulduk 450 ytl verip aldık motor toplandı almaya gittik aynı ses devam ediyor dişlile4r birbirine alışacak dediler tabi yalan conta dışarı taşmış motor daha bi kötü ses çıkarıyo en sonunda parçayı aldığımız emre ticarete gittik mustafa usta ki gerçekten usta alakası yok abi krankla pistonla sen madur olmuşsun sen el emeğim olan 150 ytl yi ver ben hallederim dedi dün ve bugün aradı yanına gittik problem 7,5 ytl değerinde bir bilyedeymiş giden 850 ytl mizemi acıyalım bir ayımızamı acıyalım yada çektiğimiz stresemi yanalım bilemedik ama tabiki burhan usta müsvettesinin yanına bırakmıycam bunu
siz siz olun bu yalancı para kazanmak için sizi kandırmaya çalışan kişilerden uzak durun bunlar yüzünden hem regal raptor ismi zarar görüyo hemde biz motordan soğuyoruz aslıana bakarsanız çoğu problem yaşamış ve bu kişilere motorunu yaptıran arkadaşlarımız çoğu zaman kandırılmış

kıvılcım
19.Eylül.2008, 14:20
biz öpülmeye mahkümuz kardeşim olay başımıza gelmeden önlemini almıyoruz fırsat verirsen bu ustalara alırsın motoru eline

infinitedreams
19.Eylül.2008, 14:26
Kendilerine yalancı ve dolandırıcı diyerek hukuki bir sıkıntıya girebilecek olma ihtimalini bir kenara bırakarak noktasız virgülsün dümdüz yazdığın ve anlamak için iki kere okuduğum bu yazıya inanmamız için bize tek bir neden gösterebilir misin?

Kimsin, nesin? Adın ne? Motorunun plakası, en azından rengi ne? Bahsettiğin olay ne zaman gerçekleşti?

Bu anlatılanların doğru olduğunu varsayarak; hakkını mı arıyorsun, intikam peşinde misin?
Bu önemli.

Paylaşım için mükemmel bir zemin, kusmak istiyorsan bunu dışarda yap.

gümüş600f
19.Eylül.2008, 16:19
arkadaşım benim daha önce tanımadığım bu insanlarla ne alıp veremediğim olacak, ikincisi senin benimle ne alıp veremediğin var .buradan yazma sebebim diğer arkadaşlarım bu hataya düşüp zor durumda kalmasınlar. beni bu zor durumdan kurtaran mustafa ustayıda 3 gün önce tanıdım ,niye onu müdafa ediyim. sen en iyisi suçluları korumak adına bana saldırma,saldırmak istiyosan dışarıda saldıracak çok kişi var orada takıl. umarım noktalama işaretleri sayesinde bu sefer bir okumada anlarsın.

bu arada kim oladuğumu sormuşsunya adım soyadım yazıyo orada arkadaşım on yıllık motorcuyum ben çoğu arkadaş beni iyi tanır merak etme

kaanka
19.Eylül.2008, 16:29
Dostum Nihat çok doğru söyledi sen önce tanışma bölümünde kendini tanıtıcaksın ki buradaki insanlar senin samimiyetini anlasın.
Ayrıca senin gibi Mustafa ustayı öven bir arkadaş bir ay sonra Mustafa'nın yaptığı bir hatadan kavga ettiler. Biz burda kimsenin savunmasını yapmıyoruz... Mustafa da dahil söylediğin bütün ustalar bizim arkadaşlarımızdır, hata olur ama üçkağat olmaz kanımca....

carvalho
19.Eylül.2008, 16:30
arkadaşım benim daha önce tanımadığım bu insanlarla ne alıp veremediğim olacak, ikincisi senin benimle ne alıp veremediğin var .buradan yazma sebebim diğer arkadaşlarım bu hataya düşüp zor durumda kalmasınlar. beni bu zor durumdan kurtaran mustafa ustayıda 3 gün önce tanıdım ,niye onu müdafa ediyim. sen en iyisi suçluları korumak adına bana saldırma,saldırmak istiyosan dışarıda saldıracak çok kişi var orada takıl. umarım noktalama işaretleri sayesinde bu sefer bir okumada anlarsın.

bu arada kim oladuğumu sormuşsunya adım soyadım yazıyo orada arkadaşım on yıllık motorcuyum ben çoğu arkadaş beni iyi tanır merak etme

Arkadaşım, çoğu arkadaş tanıyor olabilir ama ben ve birçok arkadaşım tanımıyor.
Site adabı gereği kendini tanıtsaydın bu bilgilendirmene çok daha farklı yaklaşırdık.

Infinitedreams sitenin en eski üyelerindendir ve 2. mesajını ona yönelik "sen orada takıl" diye yazacaksan ben buna müdahale ederim.

Şimdi polemik uzamasın diye topiği kilitliyorum. Arkadaşım sen de paylaşımda bulunmak istiyorsan kendini tanışma topiğinde tanıt, biz de seni bir güzel ağırlayalım...