PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Parça sıkıntısı...

rafethasal
21.Eylül.2008, 01:35
Regal Raptor Dadyw 250E-9
motosikletimde şanzuman problemi oldu. Parçalarını bulamıyorum.Aşağıdaki parçalar ihtiyacım var nasıl temin edebilirim yardımcı olurmusunuz?
-sağ kartel
-silindir piston takımı
-uzun mil
-debriyaj komple
-yağ pompa dişlisi
-conta takımı
-keçe takımı

Kisstanbul
21.Eylül.2008, 01:49
Bu sıralar bütün şanzımanlar dağıtıyor mu ne oluyor anlamadım..
Sanki Çinli zaman ayarlı şanzıman yapmış hepsi birden dağılıyor vallaha ben korkuyorum benimkide gitmesin diye..
Parçaları bulmak zor üstadım kolay gelsin şimdiden.

X__utku__X
21.Eylül.2008, 02:19
3-4 gün önce bende şanzımanı dağıttım.Bugün motor indi yarın açılcak.Ben parçaları mondialden getirtcem.Yüzde 90 uyuyor.Burda servis olmadığı için karşılaştıramadan getirtcem.Sizin karşılaştırma şansınız varsa banada yardımcı olursanız çok sevinirim.Nette fiyatlara baktım uzun mil 30 ytl.debryaş ve contada aynı.Sağ kartelde aynı sanırsam ama üsyünde mondial yazıyor galiba.Sizede geçmiş olsun.

kıvılcım
21.Eylül.2008, 04:14
valla 2 nizede çok geçmiş olsun bu konuyu atlamasonuçları bize ulaştırırsanız seviniriz

Tayfun
21.Eylül.2008, 17:12
Arkadaşlar Mondial Için Birşey Diyemiycem Ama Kanuni Chopper 250 Bence Bizim Motorla Birebir, Fiyatlarda Sarikayalar Kadar Kazik Değildir Bence...

Airbrush
21.Eylül.2008, 17:34
3-4 gün önce bende şanzımanı dağıttım.Bugün motor indi yarın açılcak.Ben parçaları mondialden getirtcem.Yüzde 90 uyuyor.Burda servis olmadığı için karşılaştıramadan getirtcem.Sizin karşılaştırma şansınız varsa banada yardımcı olursanız çok sevinirim.Nette fiyatlara baktım uzun mil 30 ytl.debryaş ve contada aynı.Sağ kartelde aynı sanırsam ama üsyünde mondial yazıyor galiba.Sizede geçmiş olsun.

yüzde 90 uyuyor nedemek?:?

X__utku__X
21.Eylül.2008, 19:33
yüzde 90 uyuyor nedemek?:?

Parçalar mondial 250 mct nin.Bizim şanzımanlar ile aynı.Aynı fabrikada üretiliyormuş.Karşılaştırmada yüzde 99 aynı.Ama bi kaç abimiz aynı olmaya bilir dedikleri için yüzde 90 dedim.3-4 güne anlarız.Ben sparişi bugün verdim.Hayırlısı bakalım.