PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kenan Sofuğulu kaza yaptı...

bilgihan
22.Eylül.2008, 12:18
Arkadaşlar,

haberi olmayan vardır varsayımı ile....

Superbike italya ayağında yarışan Kenen SOFUOĞLU günün ilk yarışında kaza yaparak yarış dışı kaldı..Daha kötüsü ikinci yarışa başlar başlamaz bir kaza daha yaptı ki aşağıdaki linkten izleyince yüreğiniz ağzınıza gelecek...Netten araştırdım ama durumu hakkında bilgi ye ulaşamadım..Bilgisi olan varsa sevinirim.

Ayrıca Sofuoğlunun web sitesinden geçmiş olsun mesajları yollayabilirsiniz...

Umarım Kenan bu şanssızlığı artık kırar...

Saygılar

Üzücü kaza nın video linki

http://www.dailymotion.com/video/x6tttu_superbike-max-biaggi-kenan-sofuolu_auto

Kenan sofuoğlunun hem takım hemde diğer özel linki

http://www.kenansofuoglu.net/

http://www.kenan54.com/index_s.html

shopar
22.Eylül.2008, 15:06
Çok fena olmuş yaa umarım iyidir,gururumuz,motor aşığı ve benim çocukluğumun oyun arkadaşı...
En az zararla bu durumu atlatmış olmasını temenni edıyorum.

bilgihan
22.Eylül.2008, 15:07
bu arada arkadan gelen Kenan... yalpalayıp Kenanın ın önüne çıkanda sanırım İtalyan Baccio

shopar
22.Eylül.2008, 15:10
ayaga kalkıp yürüyen kenan dimi kazadan sonra?

MAKAS
22.Eylül.2008, 15:15
ayaga kalkıp yürüyen kenan dimi kazadan sonra?
heee o valla:shock:

bilgihan
22.Eylül.2008, 15:26
ekranın sağında yerde kalkmaya çalışırken görünen kenan...yarışı canlı izledim...Baccio yu gösterdiler ayakta ama Kenan ı göstermediler

shopar
22.Eylül.2008, 15:46
ekranın sağında yerde kalkmaya çalışırken görünen kenan...yarışı canlı izledim...Baccio yu gösterdiler ayakta ama Kenan ı göstermediler

ama farkettiysen ikiside düştüğü an ve hemen sonra hareket halinde, muhtemelen kenan ondan önce kalktı sankı bacaklarında bi sorun var gıbı ızledım ama hadı hayırlısı...

kıvılcım
23.Eylül.2008, 14:08
çok çok geçmiş olsun arkadaşlar buda gösteriyorki giysilerimizi ve korumalarımızı iyi seçmek motor seçmekten çok ama çok önemli ne olur bu konuda çok dikkatli olun hepiniz benim için ayrı degerlere sahipsiniz hepinizi çok seviyorum

Tayfun
24.Eylül.2008, 18:41
1 tane gitti gerisi bize kalsın, 2. bize çok ağır gelir :?

kaanka
24.Eylül.2008, 18:45
Sapa sağlam adam yawww bişeyi yokmuş...

shopar
24.Eylül.2008, 18:53
Sapa sağlam adam yawww bişeyi yokmuş...
aman diyoruz o zaman bu son olsun inşallah...

bilgihan
25.Eylül.2008, 10:26
Motor tutkunu dostlar

Kenan Sofuoğlu gibi ,Türkiye yi şampiyonluklarla,rekorlarla temsil eden biri hakkında Tv kanallarında haber aramak beni inanılmaz derece de üzüyor..3. Dünya ülkeleri gibi bir futbol tutturmuş gidiyoruz..Bu şampiyon hakkında her yaışından sonra haber yapılması normalimiz olmalı..Bu adam konuşulmalı...Ama bu adam,kendi ülkesindeki pistte antreman bile yapamıyor...hadi motor tutkunu olmayanları anlarım ama bizler bu gence destek olmalıyız..

Hepinizden hiç olmazsa Kenan'nın resmi sitesine kayıt yapmanızı ve oradaki bir avuç dostla ona destek geleceğini umuyorum..

Sağlıcakla kalın...

kıvılcım
25.Eylül.2008, 13:00
Motor tutkunu dostlar

Kenan Sofuoğlu gibi ,Türkiye yi şampiyonluklarla,rekorlarla temsil eden biri hakkında Tv kanallarında haber aramak beni inanılmaz derece de üzüyor..3. Dünya ülkeleri gibi bir futbol tutturmuş gidiyoruz..Bu şampiyon hakkında her yaışından sonra haber yapılması normalimiz olmalı..Bu adam konuşulmalı...Ama bu adam,kendi ülkesindeki pistte antreman bile yapamıyor...hadi motor tutkunu olmayanları anlarım ama bizler bu gence destek olmalıyız..

Hepinizden hiç olmazsa Kenan'nın resmi sitesine kayıt yapmanızı ve oradaki bir avuç dostla ona destek geleceğini umuyorum..

Sağlıcakla kalın...

kesinlikle katılıyorum kardeşim böyle degerli bir insanın bir haberi bu kadarmı dar tutulur bu nasıl bir zihniyettir anlamak elde degil sonrada diyorlar olimpiyatlarda hezimete ugradık diye bunların tek kafasındaki spor futbol geçen bir haber programında 12 yaşındaki kız 20 madalya sahibi olmuş tekvando (http://www.google.com.tr/search?hl=tr&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=tekvando&spell=1) dalında kız resmen sürünüyormuş şimdi gelinde sporda gelişme bekleyin