PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KÜTAHYADADA ARTIK BİR REGALCİ VAR

madend
18.Nisan.2007, 13:38
arkadaslar bende sizin gibi regalci oldum ali ustadan motorumu aldım inşallah hayırlı olur.motoru kütahyaya getirdim burda kullanıcam bildiğim ve gördüğüm kadarıyla su an kütahyada tek bende var regal vede sunu söylemek istiyorum muhabbetleriniz ve samimiyetiniz çok içten herkeze iyi günler
http://upload8.postimage.org/18527/G_r_nt_057.jpg (http://upload8.postimage.org/18527/photo_hosting.html)

doğan
18.Nisan.2007, 13:41
hayırlı uğurlu olsun. kazasız belasız kullanırsın inşallah.

okan
18.Nisan.2007, 13:41
hayırlı olsun kardeşim ... aramıza hoş geldin....

ÇeLeBi MuRaT
18.Nisan.2007, 13:45
Hayırlı olsun kardeş...ALİ usta :twisted:

Engin
18.Nisan.2007, 13:52
Kardeş, güle güle kullan. Allah kaza bela vermesin.

Motorum modeli ve ne kadara aldığını yazarmısın.

Kino
18.Nisan.2007, 14:02
engin hayırlı ugurlu olsun

allah kaza bela vermesin tekerine taş değmesin

sen motor resimlemeden önce yaşar komutanım resimlemiş :lol: oda iyi değişik bir olay olmuş yani

neyse evet anadolu RR ye +1 oldu adminim alperim

GOKHAN
18.Nisan.2007, 14:25
HAYIRLI OLSUN ENGİN KARDEŞİM

aidikurt
18.Nisan.2007, 14:38
kütahyalı RR cı kardeşimize selamlar.Hayırlı olsun allah kaza bela vermesin dikkatli kullan dostum

Aksu
18.Nisan.2007, 14:51
Hayırlı olsun arkadaşım. Kazasız sağlıklı sürüşler. Sana yakın il Afyon da da var Regal. Özdilek den şehir merkezine yani Ankara istikametine gidereken sağ kolda mobilya mağazaları Ford bayii falan var onun arkasında motosiklet satıcısı ve tamircisi var. Çok büyük dükkan her çeşit motor var Regal de var. Afyon a gittiğimde özellikle uğradım. Mağaza ismini hatırlamıyorum. Fiyatları da hesaplıydı. Hani o çevrenin bilgisi olsun diye.

inci
18.Nisan.2007, 15:07
motorun hayırlı olsun , :cheesy: :D
siteye ,aramıza hoşgeldin :cheesy: :D
kazasız ,bol keyifli sürüşler :cheesy: :D

emrahss
18.Nisan.2007, 15:36
Engin, hoşgeldin. Biz de Eskişehir'deyiz abicim, atla gl ya. Biz izin alamıyoruz. Her zaman bekleriz.

madend
18.Nisan.2007, 17:23
hepinize çok teşekkür ederim.Allah razı olsun
Engin kardeşim motorum 2006 model 3000km de 3250 ytl ye Ali ustadan aldım.
Afyon servis ve magza bilgisi içinde Aksu ya teşekkür ederim.
Emrahss kardeşim ben kütahyada öğrenciyim ders programım çok yoğun ama kesinlikle sizlerin yanına gelmek isterim.Yaz okuluna kalcam inşallah yazın görüşürüz.Yazın boş vaktim çok olacakta.herkeze güvenli sürüşler.

Engin
18.Nisan.2007, 17:52
Ben bugün Ali ustayı aradım, elinde 2006 model var mı diye, yokmuş ama olsada vermiyecekti heralde, çünkü ben Denizli deyim, paketleme, kargo, tekrar toplama masrafı 600YTL bulacaktı, onun yerine yenisini almamın iyi olacagını söyledi. Bende şimdi İzmir den bakıyorum motor, Allah nasip ederse izmir deki bu siteye üye dishchy kardeşin motorunu almaya talibim.

Bakalım yakın çevreden bakıyoruz artık. Denizli ye getirmesi kolay olsun diye.

madend
18.Nisan.2007, 18:48
kardeş bu motorlar zaten denizliden dağılıyor biliyorsundur heralde sana tavsiyem 2007 0 km almandır.2007 lerin karbüratörleri daha değişikmiş hem az yakıyomuş hemde daha iyi gidiyomuş bide egzostlarıda farklı onlar kesik egzost denizliden daha uygun alırsın heralde.iyi günler

Engin
18.Nisan.2007, 18:56
Evet bu motorlar Denizli den dagılıyor ama hiç hemşeri indirimi yapmıyorlar. Dediğin gibi 2007 modellerinde farklılık var bana anlattılar işte 2. el alma diye ama şu anda sıfırına maddi açıdan yetişemiyorum.

2005 ile 2006 arasında çok farklılık var ama 2006 ile 2007 arasında farklar çok fazla degil sanırım. 2.el bulamazsam harç borç alacagım artık sıfırından.

madend
18.Nisan.2007, 19:01
bende maddiyat yüzünden 2.el aldım yoksa sıfır alırdım.Ama buna borcu bitene kadar binip sıfırlamak istiyorum.2007leri baya met ediyolar.iyi günler

okan
18.Nisan.2007, 19:05
tam olarak ne gibi farkları var bu 2007 lerin .. bilen bi arkadaş açıklarsa sevinirim...

aslanburclu
18.Nisan.2007, 19:10
kardeşim siteye ve regal camiyasına hoş geldin motorunda hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin aman her türlü kurallara uy ani gazverme vede hiç kimsenin gazına gelme

madend
18.Nisan.2007, 19:11
Ali ustadan öğrendiğim kadarıyla karbüratörleri farklıymış japonmuş galiba bide 9b lerdeki kesik egzost varmış.
teşekkür ederim aslanburclu.verdiğin öğüt için sağol

carvalho
18.Nisan.2007, 20:32
Kardeşim, hoşgeldin

Kütayhaya selamlar...

madend
18.Nisan.2007, 20:37
a.s saol

ToMCaT
18.Nisan.2007, 20:38
Engin, hoşgeldin. Biz de Eskişehir'deyiz abicim, atla gl ya. Biz izin alamıyoruz. Her zaman bekleriz.

kardeş hoşgeldin yaaa kazasız sürüşler dilerim..

devremm bak butaraflarda şenleniyor. çoğalalım kardeşim ya sen RR ınla günlük tanıtım turlarına başla artık A2 yide kaptın ekibi toplayalım... kütahyalı kardeşimizde var gideriz bir gün planı yapalımmm
:roll: kütahyada 3 sene kaldık az çok çevremiz var. hatta bide abimiz var orada motosiklet tamircisi.eski günlerimi yaad ederim bende.

madend
18.Nisan.2007, 20:43
çok iyi olur buyrun beklerim.bende gelmek isterim sizlerin yanına ama müsait değilim.yaza inşallah her türlü etkinliklere katılmaya çalışacağım.herkeze iyi günler

xerline
20.Nisan.2007, 15:14
kardeşim oncelikle hayırlı ugurlu olsun :cheesy: tekerine taş degmesin
Kütahyadan ocakta ayrıldım dpu ye ilk giren regal benim ki olması muhtemel ve bu arada dikkatli bakarsan bir tanede siyah regal olması lasımm hatta 32 plakalıymıs.arkadaslar hatta burayamı geldin diye arıyorlar hatta sitem yapanlar bile var :D Galiba sahibi doktormus tam kesin bilmiyorum ama iins karsılasırsınız bu arda rgal olarak tanm bilmiyorum ama gezilere gidenler olması lasım motorla emlakcıların oldugu mekanı biliyorsan orada motorsiklet ve av(tüfek) merakı olanlar var
ben ogrenciyken kendime ait aracım olmamıstı kütahya tavsanlıda 1 yıl kadar calıstım tabi hep kütahyaya gittik geldik yani sen aslında sanslısın çümnkü kütahyada vasıtan yoksa hiç biryere gidemezsin vasıtan varsa gezilecek yerleri var.
neyse vazoya benden slm :D :D :D
TEKRAR HAYIRLI OLSUN

madend
20.Nisan.2007, 23:17
saol teşekkür ederim kardeşim.dediğin 32 plakayı bir kere cumhuriyet caddesinde gördüm 6 ay evel ama bi daha hiç göremedim ben çarşıdayım sürekli rastlardım heralde bidaha.onu missafir sandım.kütahyada dediğin gibi aracın yoksa yandın hiç bi yere rahat gidemezsin.sende mi ıspartalısın?

GOKHAN
20.Nisan.2007, 23:24
Hayırlı olsun kardşim

xerline
22.Nisan.2007, 18:07
ewett kardesim Isparta lıyım.
bu arada altı ay onceki ben olabilirim :) .ocaga kadar Kütahyada ydım. insallah okulun tez zamanda biter.
Ispatata dan 2 tane regal gittiğni duydum.
bu arada kütahyadan bursa yalova üzerinden istanbul yapa bilirsin tavsiye ederim.

madend
22.Nisan.2007, 18:15
tavsiyen için teşekkür ederim ama o kadar kendime güvenemiyorum.o yüzden trenle gedirdim regalimi.bu arada hengi bölümü bitirdin ben maden müh. 3.sınıf ım.iyigünler