PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kışın Motor Sürmek

canoz67
25.Eylül.2008, 13:40
Arkadaşalar ben motor almaya hevesli bir gencim ama kafama takılan en büyük sorunlardan iri de motorumu kışın nasıl süreceğim ? Acaba bilgilendirmek isteyen arkadaşlar yardım edebilir mi ? Yani motor kışın sürülür mü , ne tip problemlerle karşı karşıya gelirim ? Şimdiden teşekkür ederim

ardi
25.Eylül.2008, 13:42
kardeşim önlemelerini aldıktan sonra sürülür. mesela sağlam bir ceket bellik eldiven kapalı kask termal içlik falan bunlar bi kısmı tabi ki

kıvılcım
25.Eylül.2008, 13:44
en büyük olay tecrübe kardeşim bunu kazandınmı birde kendine 100%100 güvenme hiç bir zaman için buna kapılırsan kaza kaçınılmaz olur kışın tam koruma şart en iyi motor bile en ufak su birikitisinde kayar bun zamanla nasıl önliyecegini ögrenirsin yani bütün olay kendinde bitiyor

canoz67
25.Eylül.2008, 14:03
RegalRaptor almayı düşünüyorum bazı arkadaşlara da sordum kışın fazla gidemezsin diyorlar neyse hayırlısı bakalım sağolun arkadaşlar

kıvılcım
25.Eylül.2008, 15:35
RegalRaptor almayı düşünüyorum bazı arkadaşlara da sordum kışın fazla gidemezsin diyorlar neyse hayırlısı bakalım sağolun arkadaşlar
sorun alette degil şunuda unutma çin malı motorların ferrarisidir regal sorun tecrübe edinmek arkadaşım ama sen sen ol korumasız motor kullanma

Lamort
25.Eylül.2008, 16:11
bende yeni aldım RR ı ve hemen dışındaki modifikasyonlarınn haricinde direk olarak kaza oranını düşürecek yada beni kaza anında koruyacak kısmıyla ilgilendim. Kaskımı aldım biraz paraya kıyıp sonra eldiven sonra bir bellik deri ceket olmazzssa olmazı :D gibi aşağıda saymışlar gerçi ve katılyorum kendinde bitiyor herşey birazda temkinli gitmek ve arabaları düşünerek gitmek en hayırlısı çünkü yurdumuzda halen motorsikleti bisiklet gibi görenler var 2 ayaklı ineklerden :) koryucuda olsa keske