PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Samsun Bi Motorcu Ağabeyini Daha Kaybetti...

okan
05.Ekim.2008, 18:56
Bayram tatili dolayısıyla samsun motosikletçiler derneği olarak düzenlemiş olduğumuz safranbolu- amasra gezisini elim bi kaza sonucu hüzünlü bi şekilde tamamladık...
BMW 1200 gs sahibi Ahmet ağabeyimizi safranbolu çıkışında önüne aniden çıkan bi minübüsün sebep olduğu bir kaza sonucu kaybettik...
kederli ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyorum.. tüm samsun ve motosiklet camiasının başı sağolsun...
konuyla ilgili yorumlar aşağıdaki linkte...
http://www.endurocu.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=6477&postdays=0&postorder=asc&start=0

kıvılcım
05.Ekim.2008, 18:59
allah gani gani rahmet eglesin allah yakınlarına sabır versin bu minibüsler her yerde başa bela resmen motorsikletleri umursamadan biçmeye kalkıyorlar

tatar
05.Ekim.2008, 19:02
okan basınız sagolsun. ALLAH gerıdekılere sabır versın.

tatar ( merter )
izmit / KOCAELİ RR

veritas
05.Ekim.2008, 19:22
Başımız sağolsun Okan Abi. İnanılmaz üzüldüm ve bu minibüsçüler gerçekten baş belası. Sadece motorlulara değil garezleri. Aynı dertten biz araba kullananlar da muzdaribiz. 1ytl için insan canını hiçe sayıyorlar. Bence trafikçilerin bu konuda çok daha kapsamlı çalışmaları gerek. Yoksa minibüsçüler yüzünden çok canımız daha gidecek.

carvalho
05.Ekim.2008, 20:46
Ne kadar üzüldüm anlatamam. Pazartesi günü akşamı gezi yapacak ekip bizi de yanlarında misafir etmişti, sohbet etmiştik. Rahmetliyle tanışma fırsatımız olmuştu. Allah taksiratını affetsin. Çok üzücü bir haber...

balikesir
05.Ekim.2008, 20:51
bayram günü üzücü bir olay Allah rahmet eylesin gerde kalanlarına sabır versin

BULL
05.Ekim.2008, 20:55
Başımız sağolsun...
Hepimiz biliyoruzki bayramlarda seyranlarda bu trafik canavarı daha bi şevkle saldırıyor üzerimize...
arabalarda bile bu tehlike oldukça yüksekken biz motor kullanıcıları olarak onlardan 100 kat 1000 kat daha dikkatli olmalıyız...
en ufak hatayı canımızla ödediğimiz bu can pazarında önce kendimizi düşünmeliyiz... olan bize oluyor çünkü...
Rahmetli olan abimizin ailesine başsağlığı diliyorum...
sanırım kendisiyle tanıştık bayramdan önce...
biz Selçukla Samsundaydık. bayramdan önce onlar geziye çıkmadan önce Okan tanıştırmıştı bizi...
Allah rahmet eylesin... Toprağı bol olsun...

X__utku__X
05.Ekim.2008, 21:41
Okan abi çok üzüldüm gerçekten.Allah rahmet eylesin.Mekanı cennet olsun geride kalanlara Allah sabır versin.Galiba bu kazayı duydum aynı gün başka bi gurupta gezi yapıyormuş başka bi sitede konu açmışlardı.Toprağı bol mekanı cennet olsun.

HONEY
05.Ekim.2008, 22:57
Başınız sağolsun :(

foreman
05.Ekim.2008, 23:36
basımız sagolsun....
mubarek gunde topraga vermısız...
mekanı cennet olsun...

perioğlu
06.Ekim.2008, 00:59
başımız sağolsun allah rahmet eylesin çok üzüldüm.

matemmatik
06.Ekim.2008, 01:19
ilk mesajı okuyamadım fakat yorumlardan anladığım kadarıyla yine bir motorcuyu kaybettik :( Her seferinde inşallah bu son olur diyorum ama inşallah bu son olur...
Allah hem mehumun ailesine hem de tüm motor camisasına sabır versin...
Başımız sağolsun...

kaanka
06.Ekim.2008, 10:40
Allah rahmet eylesin, başımız sağolsun... Allah geride kalanlara sabırlar versin...

kıvılcım
06.Ekim.2008, 11:00
Allah rahmet eylesin, başımız sağolsun allah hepimizi korusun bu minibüsler resmen cellat

RoS
06.Ekim.2008, 16:39
Okan abi başımız saolsun Allah sabır versin ailesine yakınlarına... :(

skus
06.Ekim.2008, 16:46
Okan Kardesim ,allah Rahmet Eylesin Basiniz Sağolsun,ne Diyelim Elden Baska Da Bi Sey Diyeöiyoruz Zaten.....

TLGYLDZ
06.Ekim.2008, 20:00
Allah rahmet eylesin geride kalanlara uzun ömürler versin...

aslanburclu
06.Ekim.2008, 20:04
bütün camiamızın ailesinin yakınlarının başı sağolsun allah sabırlar versin.
rahmetlinin makinası çok kuvvetliymiş acaba kaza nasıl oldu tam anlayamadığım alacağımız bi ders varmı acaba.....

carvalho
07.Ekim.2008, 09:08
bütün camiamızın ailesinin yakınlarının başı sağolsun allah sabırlar versin.
rahmetlinin makinası çok kuvvetliymiş acaba kaza nasıl oldu tam anlayamadığım alacağımız bi ders varmı acaba.....

Yaşar Abi, benim Okan'dan öğrendiğime göre durum şöyle gelişmiş: Gezi ekibi dönüş yolundayken rahmetli ve 3 arkadaşı diğer ekipten 15 dakika kadar geç çıkmışlar Safranbolu'dan. Rahmetli Ahmet ağabey aradaki farkı kapatmak için biraz gaza yüklenmiş. Yolda seyir halindeki minibüs sinyal vermeden sola kırınca solundaki GS 1200 makine şoför kabininin arkasındaki bloğa çarpmış. rahmetli oracıkta can vermiş :(

Çıkarılacak çok ders var tabii ki. Trafikteki tüm sürücülerin bizi farketmediğini düşünerek sıfır risk alarak sürüş yapmalıyız. Ne kadar haklı olursak olalım, hata ne kadar karşı tarafta olursa olsun motor kazalarının telafisi pek olmuyor işte.

Bir de lütfen düşük sürat!!!! EMOK'un verdiği bir teorik eğitime gimiştim. Eğitimi veren kişi "ben tecrübe kazandıkça ortalama hızım düşüyor" demişti. Hızlı gitmenin kimseye faydası yok; ne yollar, ne sürücüler ne de bizler yüksek sürüş için uygun değiliz.

Ölen kardeşimize Allah rahmet eylesin ...

yenikoylu_ua
07.Ekim.2008, 09:13
Allah rahmet eylesin geride kalan tüm sevenlerine ve ailesine sabır versin BAŞIMIZ SAĞOLSUN

Airbrush
07.Ekim.2008, 21:49
selçuk abi bunu eğitimle alakası yok bi yeden sonra,o adam minibüs şoförü sol tarafında araba olsaydı acaba dönecekmıydı??
motosıklet sürücüleri biyere kadar geliştirebilir kendilerini,bu allahın cezası duyarsız minibüsçüler taksiciler dikkat etsın biraz.
araba kazası olsa hasar varmı dıye sorarız motosıklet kazası oldumu muhakkak biri ölüyo
yeter yahu

rakursi
08.Ekim.2008, 08:54
çok üzülüyorum Bu Haberlere:(
şu Ana Kadar Tanidiğim Birini Kaybetmedim , Umarim Hiç Kaybetmem.
Korkunç Bir Kabus Olur Herhalde Bana.

Aman Dostlarim Dikkat Edelim. Daha Yaşayacak çok Güzel Zamanlarimiz Var.

Başimiz Sağolsun

wkemal
08.Ekim.2008, 15:23
başımız ve dostlarının akrabalarının başı sagolsun nur içinde yatsın