PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tilki'den Raptor'cu kardeşlerine selamlar...

Tilki
18.Nisan.2007, 21:52
Merhabalar, ben Ozan.
Valla ne yalan söyleyeyim, üye olmadan önce şöyle bir siteyi gezip inceleyeyim, çıkıntı gibi olmayayım dedim.bir de gördüm ki her cümlenin başında Regal Raptor var."Dur oğlum!" dedim kendi kendime."Tilki'yle ne işin var burada?"Az kaldı vazgeçiyordum.
İki pazar önce Belgrad ormanındaki Valide Bendi'ne yapılan bir gezide aidikurt ve Volkan üstadımla tanışmıştım.Volkan abimin nickini maalesef bilmiyorum."Ozan ismindeki oğlu askerde olan" dersem o anlayacaktır sanırım :roll: ."Raptor'un olmasın Ozan'cım.Sen gel.Yeter ki gelmek iste" dedi.
Bana da Allah "yürü ya kulum!" dedi, üye oluverdim.
Maalesef Raptor'um yok.Ben bir Yamaha Xmax kullanıyorum.Adı Tilki.Kırmızı mı kırmızı bir deli.Gezilerinize katılsam acayip sırıtacağım yani.Olsun ne yapalım?Beni kuyruk sonu yaparsınız :) .
Bu yazla birlikte motosiklet sırtında 3 yılımı tamamladım.Mesleğim bankacılık.4,5 yıldır Fortis'te eğitmen ve denetçi olarak görev yapıyorum.Bekarım (Babam çok uğraştı ama başaramadı.Heh he :D ).Çadırı, tulumu alıp "gel" denilen yere gelirim.Yalnız fazla duramam.Hareket isterim.
Çeneme vurmuş galiba.Yeter başınızı ağrıttığım.
Sevgiyle...

GOKHAN
18.Nisan.2007, 21:57
OOOOOOOO OOOOOO ooooooooo tilkim hoşgeldin sefalar getirdin neşhe de getirecene şüpem yok kardeşim

okan
18.Nisan.2007, 22:01
aramıza hoşgeldin ozan kardeşim.. motorunun markasının ne olduğu önemli diil...buradaki muhabbet arkadaşlık motor markasına dayalı değil...sen sen ol yeter..

Boba.Fett
18.Nisan.2007, 22:05
Hoş geldin azizim.Bende de yok ama olacak.

aslanburclu
18.Nisan.2007, 22:29
tilki kardeşim hoj geldin sitemize tabii motorunda bakma regale raptora gönlünü 2 tekere veren daim olsun yanımızda

RızaHoşgör
18.Nisan.2007, 22:59
hoşgeldin Ozan,
çadır ve kamp konusunda bende ilğiliyim.sohbetleşiriz biyerlerde umarım
bu arada cumartesi günki gezimizede bekleriz.

DELI KURT
18.Nisan.2007, 23:01
hos geldin kardesim

aidikurt
18.Nisan.2007, 23:01
hosgelidn ozan kardeş sefalar getirdin.

spydx
19.Nisan.2007, 00:07
OOO Ozancım kardeşim hoşgeldin aramıza seni buralarda görmek ciddi şeref ve mutluluk en kısa zamanda görüşmek dileğiyle ... komutanında selamı var... :)

Tilki
19.Nisan.2007, 00:24
Çıkıntı olmamışız be. :cheesy:
Teşekkür ederim dostlar.Yakinen takipçiniz olacağım.

Bülent'cim, komutana en içten hürmetlerimi ilet lütfen.
En kısa sürede, motor sırtında görüşmek dileğiyle.

lordskeldan
19.Nisan.2007, 02:32
hoşgeldinizzzzzzzzzzzzzz :cheesy:

emrahss
19.Nisan.2007, 08:51
Hoşgeldin Tilki. Umarım sen de cö deyip kaçanlardan olmazsın.

ÇeLeBi MuRaT
19.Nisan.2007, 08:51
Hoş geldin kardeş..

carvalho
19.Nisan.2007, 08:57
Hoşgeldin tilki kardeş :)

Motorunun ismi süper... Burada da dostluk süperdir. Umarım katılımcı olursun hem farumumuza hem gezilerimize...

adobe
19.Nisan.2007, 09:50
Hoş geldin tilki kardeş

Kino
19.Nisan.2007, 10:14
tilki hoşgeldin RR ailemize, forumumuza, aramıza , buraya

iyi yaptında geldin ya dostlarım da dedikleri gibi 2 tekere gönül verenler olsunda marka önemli değil

zamanla zaten iş chopperlara geliyor boşver burada hem muhabbet hem de motor konuları var

bizim motorlar çin ya onun için pek motor konuşmayız :mrgreen: ( zaten çin neyini konuşacaz ki :wink: )
muhabbet daha çok

caser
19.Nisan.2007, 11:29
Tilki hosgeldin;
Ben bazen haricten gazel okuyup pek katilamasam da, her daim okumakta ve bazen sohbete katilmaktayim.
Hos geldin sefa geldin aramiza...

Aksu
19.Nisan.2007, 11:47
Başlığa bir baktım Tilki kelimesini görünce daldım bu bizim Ozan dan başkası değildir diye. Motorun başka olabilir ama yabancılık çekmez çünkü çok koşturduk yollarda, o yüzden motorlar birbirlerini tanır. Sende arkadaşların çoğunu tanırsın zaten o zaman mesele kalmadı. Ayrıca 19 Mayıs Ankara sözünü unutmadığın için de teşekkürler. Tekrar hoşgeldin diyeceğim ama motosiklet sevdalıları bizler aynı köyde oturan komşular gibiyiz, evlerimiz yani motorlarımız farklı da olsa birbirlerimize gelir gideriz.

gecee
19.Nisan.2007, 13:16
ahanda tilki gelmiş...hoş geldin ozanım yaw..
oyy oyy burası cok karışacak... :D
kac tilki var senin yine aklında de bakam.. :)

iakyurek
19.Nisan.2007, 14:22
Hoşgeldin Tilki kardeş,
Forumda motorsuzlar bile var be üstad , ben mesela. :? asss kaldı sabır eyle diyom kendime bu haftasonu ehliyet için sınava giriyom. niye siyah duman çıkar öğrendim alimallah :mrgreen:
motor için nette gezinirken buldum burayı ve muhabbetin tadına varınca kopamadım valla.

ToMCaT
19.Nisan.2007, 17:27
hoşgeldin tilki kardeş ozan. hayırlı olsun