PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal Yardım??

kazaa
07.Ekim.2008, 15:08
Merhaba arkdaşlar! aranıza yeni katıldım. Askerliğim bittikten (haziran 2009) hemen sonra RR almayı düşünüyorum. Regalin fiyatını ve bayilerini gösteren bi site yokmu? o kadar araştırmama rağmen regale ait internet sitesi bulamadım. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa cok sevinirim.

kaanka
07.Ekim.2008, 15:13
Öncelikle aramıza hoş geldin...8)
Bu bölümü biraz karıştırırsan aradığın soruların cevabını bulabilirsin sanırım...
http://www.raptorriders.net/forums/forumdisplay.php?f=24

MAKAS
07.Ekim.2008, 15:20
aramıza hoşgeldin Tolga:)

kıvılcım
07.Ekim.2008, 17:30
aramıza hoş geldin kardeşim sitemizde kendine uygun bir motor mutlaka bulacaksındır tam yerindesin

Kisstanbul
07.Ekim.2008, 18:46
0 alma aklım olsaydı önceden bu siteye senin gibi üye olurdum burdan satan birinin regalini alırdım...

kıvılcım
07.Ekim.2008, 20:16
bak başta kiss satılık cc yükselticekmiş

kazaa
07.Ekim.2008, 21:12
hoşbulduk motorsever arkadaşlarım ... bu kadar kısa sürede cevap alacağımı sanmıyordum yazan arkadaşlara tşk. Orkun hocam 0 aldığına pişman olmuşsun galiba nedenini öğrenebilirmiyim? 0 motor alma konusunda aklımı karıştırdın benim şimdi:) ...

kıvılcım
07.Ekim.2008, 21:16
hoşbulduk motorsever arkadaşlarım ... bu kadar kısa sürede cevap alacağımı sanmıyordum yazan arkadaşlara tşk. Orkun hocam 0 aldığına pişman olmuşsun galiba nedenini öğrenebilirmiyim? 0 motor alma konusunda aklımı karıştırdın benim şimdi:) ...
kısaca özetliyim istersen bu genelde böyledir motor alınır ve rotasyonu beklenir fazla hız yapamazsın bakımları sık sık yapılması lazımdır bunlar bittikten sonra kulanılması daha rahat olur

TLGYLDZ
07.Ekim.2008, 21:38
adasım aramıza hosgeldın umarım aradığını bulursun

kazaa
08.Ekim.2008, 18:18
tşk ederim adaş. bu forum sayesinde motorlar hakkında heryeşi öğrenicem gibi...

Kisstanbul
08.Ekim.2008, 18:40
Kıvılcım abi haklı zırt pırt servise bakıma 50 ytl bayılınır ilk başta hız yapamazsın vb.. nedenlerden dolayı 0 alma derim bunları aşmış kişilerin motorunu al derim motorda kolay kolay bir daha sıfır almam herhalde iyi araştırma yapmalısın tek markayada takılma aklına ne yatarsa onu al ...