PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acill Yardim Yedek Parça

disobedient
10.Ekim.2008, 22:38
Merhabalar sayın dostlar. Benim motorun egsozu çok kötü karardı. Ben ş.urfa nın ceylanpınar ilçesindeyim yakın yerlerde servis felan yok. Sizden ricam motora binerken sağdaki egsozun fiyatını öğrenebilecek bir dost yardımı!.. ayrıca değiştireceğim egsoz ne derece sağlıklı ve kullanışlı olur yorumlarınızı ve fiyat konusunda bilgilerinizi eksik etmeyin teşekkürler...

X__utku__X
10.Ekim.2008, 22:57
Temizlemeyi hiç denedinizmi? fiyat konusunda bi bilgim yok ama pek ucuz olacağını sanmıyorum.

aidikurt
11.Ekim.2008, 00:21
abi orda herhangibir egzostcu bul begendıgın modelı al kendı orjınal egzostları pahalı

aydın
11.Ekim.2008, 01:05
abi benden sana tavsiye orjinal eksozunu alma alırsan başına bela alırsın çünkü durmadan patlıyor ben motorumu yeni aldım iki defada patladı ikinçisi alacaksanda tanesi 175 ytl bol şans

kıvılcım
11.Ekim.2008, 11:51
burda çifti 600 işçilik hariç orda gir bir eksozcuya hem ucuz hemde daha saglam olur bu arada pazarlıgını kromajına yap çok güzel kromaj atırmaya bak

ugurcuk
11.Ekim.2008, 11:56
madem değiştireceksin egsoztları sanayide özel yapım egsozt yaptır aynı paraya belkide daha ucuza daha güzel ses veren bişeyler olur hiç değilse

disobedient
12.Ekim.2008, 09:51
yorumlar için teşekkürler en iyisimi uydurma bişeyler bulmak sanırım