PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kurslar başlıyooorrrrr...

RızaHoşgör
17.Ekim.2008, 00:44
Değerli Dostlar,
Fatih Belediye Tiyatrosu 2008-2009 sezonuna oyunlarıyla beraber kurslarıylada başlamıştır.Ekte henüz yapım aşamasında olan linkimizde kurslar ve Hocalarımız hakkında bilgiye ulaşacaksınız.İlgilenenlere duyurulur.

www.fatihbelediyetiyatrosu.com (http://www.fatihbelediyetiyatrosu.com)

agresus
17.Ekim.2008, 01:09
Kardeşim hayırlı uğurlu olsun yeni sezon... Oyunlar başalayınca da bilgilendirirsen bizleri ne güzel olur...:cheesy:

MAKAS
17.Ekim.2008, 09:57
RIZAcığım harıka bir duyuru bu..bi ara görüşelim vaktim olursa katılmak isterim:D

rakursi
17.Ekim.2008, 12:27
RIZAcan,
senin oyunu ne zaman basıcaz ?:cheesy:

carvalho
17.Ekim.2008, 12:31
Rıza Kardeşim yeni sezonunuz hayırlı olsun.

Tiyatro kursuna yazılayım diyeceğim ama odunu yontabilir mi acaba hocalar??? Zor...

kaanka
17.Ekim.2008, 12:48
Rıza Kardeşim yeni sezonunuz hayırlı olsun.

Tiyatro kursuna yazılayım diyeceğim ama odunu yontabilir mi acaba hocalar??? Zor...
Kardeşim canını sıktığın şeyebak seni yontamazlarsa direk kullanırlar dekor olarak....:p

Tayfun
17.Ekim.2008, 12:58
Kardeşim canını sıktığın şeyebak seni yontamazlarsa direk kullanırlar dekor olarak....:p

Ya varya koptum yarıldım ikiye şöminelik odun gibi yaaaaaa, alah seni davul etmiye alperrrrr :p:p:p:p

carvalho
17.Ekim.2008, 13:07

Bak bu iyi fikir 8)

aidikurt
17.Ekim.2008, 13:16
Bülent yanı naımdeger bull kardeşimizide cocuk oyunlarıda kotu kurt olarak degerledırebılırız.Nasılsa herseyı bır lokmada yutuyor.Hatta dogayada geri verip dogayı kırletmıyor.Değerlendirelim.

Tayfun
17.Ekim.2008, 13:17
Haydin arkadaşlar raptor tiyatro ekibi kuralım, kendi başımıza tiyatroyuz zaten ama biraz profesyonellikten bişe olmaz bence, bizde usta tiyatrocular gibi halay çekerken köpeğe nasıl basılır onu öğreniriz belkim ehe ehe ehe :p

aidikurt
17.Ekim.2008, 13:18
tayfun kardeşim eger köpek rolunde sen olursan ben varım bu işe :)

kaanka
17.Ekim.2008, 13:24
Bülent yanı naımdeger bull kardeşimizide cocuk oyunlarıda kotu kurt olarak degerledırebılırız.Nasılsa herseyı bır lokmada yutuyor.Hatta dogayada geri verip dogayı kırletmıyor.Değerlendirelim.

:alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:

Şahsen ben Rıza Abi gibi gaddar olup basamam üstüne yawwww:x

Tayfun
17.Ekim.2008, 13:31
tayfun kardeşim eger köpek rolunde sen olursan ben varım bu işe :)

Sen kedi rolünde olacaksan bana uyar falla :x

aidikurt
17.Ekim.2008, 13:34
Sen kedi rolünde olacaksan bana uyar falla :x

Bana uyar tayfun kardeşim sen yeterki kopek rolunde ol :) :x

RızaHoşgör
17.Ekim.2008, 21:04
ooooo.bakıyorum ezdiğim köpeği başrole taşımışız :)
halay çekerken köpeği ezmek için önce Ayşegül Hocadan Tango dersleri almak gerekiyor :)
Bu net ortamında kirlenen dilimizi toparlamak için Bengül Erdamar Hocamızdan Diksiyon dersleri almamız gerekiyor :)
Gezilerimizde doğaçlama yaptığımız kahkahası bol sohbetleri İstanbul dönüşlerinde arkadaşlarımıza daha güçlü anlatabilmek için M.Benan Ülgen Hocamızdan Tiyatro ve Drama dersleri almamız gerkiyor:)
Çoçuklarımızı ,kardeşlerimizi,yeğenlerimizi hayatta daha güçlü ve kendini ifade eden yapabilmek için Esra Tan ve Ferhat Arslan Hocamıza teslim etmemiz gerekiyor :)
Benden söylemesi
Not. Bu yıl farklı projelerim oldugundan sadece çoçuk oyununda (Çörek Çoçuk) rol alacağım.oyun 29 kasımda seyircisiyle buluşacak.kendinizle beraber ,yeğen,kardeş,mahallenin çoçuklarını yanınızda getirmeniz dileğimle

BULL
20.Ekim.2008, 15:17
yok abi bu Rıza beni sanattan soğuttu

sanat için dünyayı yerim ama asla köpeğe basamam aslaa :-1::-1::-1:

yeğenleri toplayıp oyununa gelicem bakalım bişeyler öğrenmişmisin :p:p:p