PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teknik sorunum büyük dostlarım

CARAMON
22.Ekim.2008, 17:22
4000e aldığım motor için yakın bi zamanda ali usta muhtemelen 750ytl gibi bi tamir parası çıkarcak.
içim acıyo dostlarım
daha vermeden ağlıyom
ben o para için 3hafta çalışıyom
bune yaman çelişkidir anne...

carvalho
22.Ekim.2008, 18:29
Dostum başlığı görünce kanım çekildi korkudan... Birşey oldu sandım...
Yani davulun sesi uzaktan hoş elir ama başlığın şiddetini görünce cana geleceğine mala gelsin demek istiyor insan...

Geçmiş olsun...

Kendini tanıtırsan seviniriz,

Hoşgeldin aramıza...

TLGYLDZ
22.Ekim.2008, 20:07
uzulme bu ıstede vardır bır hayır sağlık olsun de gec

orkan
22.Ekim.2008, 20:08
bazı parcaları nasıl halediyorsun
bana silindir ve pistonlar lazım

yenikoylu_ua
22.Ekim.2008, 21:43
Geçmiş olsun hepimiz yaşadık bunları geliyo geçiyo taksit yapar Ali usta merak etme bu arada aramıza hoş geldin kendini tanıtırsan seviniriz.

kaanka
23.Ekim.2008, 09:36
Benim motoru satın alan Ümit kardeşim Röneparktaki son toplantıya da gelmişdi. Kubilay abi dönüşte senin artçıydı hatırladınmı...:?:

Kardeşim tekrar geçmiş olsun, o işte bir işvar dediğim gibi birlikte bakarız bir çağresine sen canını sıkma...8)

aidikurt
23.Ekim.2008, 09:41
Canım kardeşim acın buyuk anladıkta acıyı paylasabılmemız icin kendini tanıtsan dıyorum.

deep-impact
23.Ekim.2008, 20:52
vallha aynı para derdide bende var şanzıman dağıldı usta çağırıyor yanına gel konuşalım diye korkudan gidemiyorum vallaha hayır kısa sürede yaptıramıycaz usta motor burda uzun süre kalamaz diyecek diye tırsıyorum.

gidikurt
24.Ekim.2008, 11:37
ya böyle başlıkmı açılır selçuğun dediği gibi cana gelicene mala gelsin ayrıca motor bu para harcamadan olurmu

ihsanedil
07.Kasım.2008, 23:19
Evet herkes doğru söylüyor; cana geleceğine mala gelsin. Ama bir de "fukarayı döveceğine üstünü parçala" derler ki olaya bir de böyle bakmak lazım zannımca.:lol:

shopar
07.Kasım.2008, 23:32
hay allahım ya bende dedım kim öldü noldu bırı kazamı yaptı motormu yandı?:?

böyle başlıkmı olur arkadaşım? insanın kanı çekiliyo

Tayfun
08.Kasım.2008, 14:14
Konu başlığı site üyelerinde kaygı yarattığı için güncellenmiştir.

"ACIM BÜYÜK DOSTLARIM" başlığı insanlarda negatif etki yarattı bunun için başlık "TEKNİK SORUNUM BÜYÜK DOSTLARIM" DİYE DEĞİŞTİRİLMİŞTİR. B.Y. Tayfun...