PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Haftalik Buluşmalarimiz Ne Zaman Olsun???

carvalho
07.Kasım.2008, 15:46
Dostlar, haftalık buluşmalarımızı ne zaman yapalım? Ne dersiniz?

kaanka
07.Kasım.2008, 15:48
İki haftada bir Cuma akşam-Pazar sabah dönüşümlü......:cheesy:

yenikoylu_ua
07.Kasım.2008, 16:06
mecburen cuma dedik başka seçenek bırakmamışsınız bari gideceğimiz yerde maç yayını olsun

kaanka
07.Kasım.2008, 16:10
mecburen cuma dedik başka seçenek bırakmamışsınız bari gideceğimiz yerde maç yayını olsun
Kubilay abi buhafta gidiceğimiz mekanda yani PEMBE KÖŞK'te maç yayınıda var...:cheesy:

carvalho
07.Kasım.2008, 16:10
Maç yayını varmış Kubi baba...
Siyah beyaz formamla oradayım ....

Bu arada 4 seçenek var abi, niye başka seçenek bırakmadık anlamadım :?

HONEY
07.Kasım.2008, 16:26
Ben cumayı seçtim :)

aidikurt
07.Kasım.2008, 16:29

kubı kardeşim mecburen cuma demıssıın de ne alaka bende anlamadım yavv kafanmı ıyı ne 4 tane secenek var be abıcım :?:?:?

ben oyumu
İki haftada bir Cuma akşam-Pazar sabah dönüşümlü kullandım valla.

Comandante
07.Kasım.2008, 16:36
ben de cuma akşam ve pazar sabah dönüşümlü olmasından yanayım.

gidikurt
07.Kasım.2008, 16:58
adminime katılıyorum :)

HONEY
07.Kasım.2008, 17:14
Anket olayının iptalini talep ediyorum :)

raptorriders kurulduğundan beri tüm toplantılar cuma yapılmıştır :)

cuma cuma cuma :)

kaanka
07.Kasım.2008, 17:18

Ula Bülo sen Anamuhalefet misin nesin yawwww her b...ka itiraz ediyon yawwwww:x:x:x:p:p:p:p

carvalho
07.Kasım.2008, 17:25

KArdeşim, bu seçim değil zaten anket :)

moonchild
07.Kasım.2008, 18:37
Bence kesinlikle pazar sabahı yapılmalı! Tamam cuma akşamı dönüşümlü olması da makul ama egoist olmam gerekiyorsa pazar sabahını tek geçerim!

aidikurt
07.Kasım.2008, 19:12
Bence kesinlikle pazar sabahı yapılmalı! Tamam cuma akşamı dönüşümlü olması da makul ama egoist olmam gerekiyorsa pazar sabahını tek geçerim!
sen sus sen yorum yapma 5 defa sattın bızı sen pazarda olsa cumada olsa gene satıcagın ıcın yorum yapmayada hakkın yok cezalısın kardeşim :x
bakalım kendını nasıl affettırıcen. :x

carvalho
07.Kasım.2008, 19:25

Moon'um kilo almışsın...
Göremediğimiz için seni avatarlardan takip ediyoruz
ben de laf sokayım dedim :x

aidikurt
07.Kasım.2008, 19:51
Moon'um kilo almışsın...
Göremediğimiz için seni avatarlardan takip ediyoruz
ben de laf sokayım dedim :x

:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

gidikurt
07.Kasım.2008, 20:03
Moonchild düşün bakalım nasıl affettirebileceğini, aslında ben biliyoruuuuummmm :)

Tayfun
07.Kasım.2008, 21:44
Bence cuma akşam yapılmalı, pazar sabahının körüngöz saatlerinde hepinizin bet suratını görmek hiç içimi açmaz valla (bende dahil) :p bence en mantıklı cuma akşamı, hafta sonu 1 günlük progtam yapmış olanlar boşa üzülmek ve sıkıntı çekmek zorunda kalmazlar bence :p

ugurcuk
07.Kasım.2008, 22:42
pazar sabahları kahvaltılı olsun süper olur bence

shopar
07.Kasım.2008, 22:45
gelenegı bozmayın derim,cumartesı akşamları özel planlar dogrultusunda genelde geç yatılır ve pazar gunlerı yatak mayışması,geç kahvaltı falan derken toplantı yalan olur...
eskı köye yenı adet çıkarmamak lazım :mrgreen:

tatar
07.Kasım.2008, 22:48
bu haftalık bulusma ıstanbul bulusması ıse ben fıkır beyan etmeyecem ama cevre ıllerdekı daha dogrusu ıstanbula yakın ıllerıde dusunulerek yapılıyorsa cumartesı uygun olabılır .

Tayfun
07.Kasım.2008, 22:52
bu haftalık bulusma ıstanbul bulusması ıse ben fıkır beyan etmeyecem ama cevre ıllerdekı daha dogrusu ıstanbula yakın ıllerıde dusunulerek yapılıyorsa cumartesı uygun olabılır .

Aslında istesen sende gelirsin tatarım ya 1 saatlik yoldasın şunun şurası 8)

tatar
07.Kasım.2008, 22:57
abı dogrusun da cuma gunu olunca mesaı bıtımı aksamdan yola cıkmak ıstemıyorum acıkcası . ama ctesı aksamı olsa ogleden yola cıkarım ıstanbulda kalır pazar izmite donerım .

Tayfun
07.Kasım.2008, 23:04
abı dogrusun da cuma gunu olunca mesaı bıtımı aksamdan yola cıkmak ıstemıyorum acıkcası . ama ctesı aksamı olsa ogleden yola cıkarım ıstanbulda kalır pazar izmite donerım .

Paralı yoldan gelsen yayla gibi valla, altındaki makine 170 leri rahat görüyor 1 saat sürmez gelmen belkide, viragoyu satınca racing al kendine bi tane o zaman yarım saatte burdasın bahanende kalmaz :mrgreen:

emrahkucukgirgin
07.Kasım.2008, 23:08
Düşününce oyumu dönüşümlüye vermeye karar verdim. Geceye hızlı devam etmek isteyenlere haksızlık olur.

tatar
08.Kasım.2008, 00:01
tayfunum benım hız ıle sorunum yok . benım cıkıs saatımde tırlar otobana cıkıyor . hanı dedım kı yolculugumu tenha saatlerde yapayımı kastettım . sen rahat ol yetısebıldıgımıze gelebıldıgımıze gelırız kardes. ayrıca raceler benım klasmanım degıl. derı ceket derı pantolon veya tozlu sıyah kot yeter bana.....

carvalho
08.Kasım.2008, 02:29
Düşününce oyumu dönüşümlüye vermeye karar verdim. Geceye hızlı devam etmek isteyenlere haksızlık olur.

Oy verildi, parmak boyandı, dönüş yok :mrgreen:

Tayfun
08.Kasım.2008, 14:08
tayfunum benım hız ıle sorunum yok . benım cıkıs saatımde tırlar otobana cıkıyor . hanı dedım kı yolculugumu tenha saatlerde yapayımı kastettım . sen rahat ol yetısebıldıgımıze gelebıldıgımıze gelırız kardes. ayrıca raceler benım klasmanım degıl. derı ceket derı pantolon veya tozlu sıyah kot yeter bana.....

işte budur :cheesy::cheesy::cheesy:

moonchild
08.Kasım.2008, 14:21
Moonchild düşün bakalım nasıl affettirebileceğini, aslında ben biliyoruuuuummmm :)

Nasıl affettireceğim mileydim? Bi sölersen valla çok makbule geçer, kitlendim kaldım valla.

Selçuk!! Bel altı vurmuşsun ama olmadı. Kilo almışsın denir mi bana yaaa?? :)

Admin, sana laf yetiştiremem ne de olsa rütbe farkımız var. Baksana ben sade suya üyeyim, sen koskoca adminsin. Avatara bak hey maşallah! :)

Düzeltme: Mesajın son kısmına baktım da eğer rütbeye göre cevap yazacaksam diil Alper'e, kimseye laf yetiştiremem ki ben! Sade suya tirit! Motor desen o da kalmadı, haddimi bilip oturucam artık.

foreman
09.Kasım.2008, 23:48
oyumu donusumluye verdım....
durum esıtledı...

ve mumkunse bulusma mekanı ıcnınde bı anket acılmıs olsa super olur...
son bulusma benım ıcın cok uzak bı nokta oldugu ıcın aranıza katılamadım...
ama sızlerın eglenmıs fotolarını gorunce cok sevındım..
dostlugumuz ve muhabbetımız hıc bıtmesın...

aidikurt
10.Kasım.2008, 00:01
Nasıl affettireceğim mileydim? Bi sölersen valla çok makbule geçer, kitlendim kaldım valla.

Selçuk!! Bel altı vurmuşsun ama olmadı. Kilo almışsın denir mi bana yaaa?? :)

Admin, sana laf yetiştiremem ne de olsa rütbe farkımız var. Baksana ben sade suya üyeyim, sen koskoca adminsin. Avatara bak hey maşallah! :)

Düzeltme: Mesajın son kısmına baktım da eğer rütbeye göre cevap yazacaksam diil Alper'e, kimseye laf yetiştiremem ki ben! Sade suya tirit! Motor desen o da kalmadı, haddimi bilip oturucam artık.

kardesım gulcın sımdı soyledı 2 kılo baklava azda olsa senı affettırır :)
2 kilo baklava dostlugumuza dostluk katar bılmem anlatabıldımmı :x

ugurcuk
10.Kasım.2008, 00:23
kardesım gulcın sımdı soyledı 2 kılo baklava azda olsa senı affettırır :)
2 kilo baklava dostlugumuza dostluk katar bılmem anlatabıldımmı :x
2 kilo olsa olsa tadımlık olur biz kaç kişiyiz sen bilion mu alper???
bull=5
HONEY=5
ugurcuk=5
.
.
.
.
.
.
.

liste böleee gidiyor herbirimiz 5 kişi gücünde tatlı yiyebiliyoruz. :D mooncum sen en iyisi bi baklavacıyla anlaş ilk buuşmayı orda yapalım :D

agresus
10.Kasım.2008, 01:43
bence kuru baklava al, güllüoğlundan ossun... normali 5 taneden sona tıkıyo beni...:p

moonchild
10.Kasım.2008, 11:51
Amaaaaaan baklavaymış!! Tamam ya o kolay, bizim burası baklavacılar cenneti! Karaköy Güllüoğlu, Köşkeroğlu cart curt isterseniz... Ayalarızzzzz ;)

emrahkucukgirgin
10.Kasım.2008, 12:49
Oy verildi, parmak boyandı, dönüş yok :mrgreen:

yok abi zaten ben dönüşümlüye verdim. Düşünme işini harekete geçmeden yapmıştım zaten :-)))

ugurcuk
10.Kasım.2008, 22:33
Amaaaaaan baklavaymış!! Tamam ya o kolay, bizim burası baklavacılar cenneti! Karaköy Güllüoğlu, Köşkeroğlu cart curt isterseniz... Ayalarızzzzz ;)
daha itersenizi mi var???? istioz işteeee

açız biz aç :D

delibeygir
10.Kasım.2008, 22:52
cuma iyidir yaw ben cuma diyorum

gidikurt
11.Kasım.2008, 15:24

bu açlar gördüğün gibi baklavaya tav olurlarda ondan dedimiştim baklava diye doğruda söylemişim :):)8)