PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : moderatörlük hakkında....(Okan)

okan
10.Kasım.2008, 12:19
Sevgili arkadaşlar .. işlerimin yoğunluğundan dolayı sanal aleme eskisi kadar fazla vakit ayıramıyorum... bu sebepten ötürü moderatörlük vazifelerimi de son zamanlarda layıkıyla yerine getiremedim kanaatindeyim...
site yönetimindeki arkadaşlarıma samsuna geldikerinde ,birebir konuşarak bu durumu daha önce bildirmiştim... sitede benden daha aktif ve faydalı arkadaşlarımız bulunmaktadır görevimi seve seve devretmeye hazırım...
beraberliğimizin daim olması umuduyla ... günleriniz neşeli yolunuz hep açık olsun...
SEVGİLER SAYGILAR.....OKAN..

emrahkucukgirgin
10.Kasım.2008, 12:44
helal olsun sana Okanım ... Sen görevini devretsen bile her zaman gönlümüzün moderatörü olarak kalacaksın...

agresus
10.Kasım.2008, 15:30
Mevlam işini gücünü arttırsın gardaşım, güzel abim...:D yaw oralarda bize de iş bulsan da kurtarsan buralardan... Samsun belediye tiyatrosu falan yok mu?.. :p

foreman
10.Kasım.2008, 21:49
okanım ıslerının yogun olmasına sevındım...
ınsallah bu yogunlugun herzaman surer..
velakın bızlere ayıracagın 10 dk ıle ne guzel sohpetler dogar...
renklı kısılıgıni kendıne ozgu yazılarını ozledık...
bu sıtenın nadır ınsanlarındansın...
kendını fazla ozletme...

aidikurt
10.Kasım.2008, 23:08
okan kardeşim bugune kadar verdıgın hızmetler ıcın sana cok cok tesekkurler eminimki senden bayragı olacak olan arkadas inşallah senin gibi hakkıyla görevini yerine getirecektir.Seni cok seviyoruz canım kardeşim.

okan
11.Kasım.2008, 01:11
Arkadaşlar Samsunda motosiklet derneğinde de aktif görevler üstleniyoruz... bu yüzden hem iş hem dernek hem de site olayları gerçekten zor oluyor.. işlerde bu aralar yormaya başladı mesela bu mesajı yazdıktan 4 saat sonra (uyuyabilirsem eğer) uyanıp istanbul uçağına bineceğim.. yani yarın bütün gün istanbuldayım..gündüz z.burnu merter yeşildirek ve sirkeci civarlarında olacağım ...yolu oralardan geçen arkadaşlarla görüşebiliriz..akşam 22 de dönüş var...döndükten sonrada tahsilat amaçlı motorla trabzon yapacağım ... işte bu trafikte bana hak verirsiniz artık ne kadar katılımcı olabileceğim konusunda...

Fatihim foradamım bu işler sana yakışır... gönlümden geçti birden işte..:)
hatta bence herkese sırayla bu görev yaptırlımalı diye düşünüyorum...bu oluşuma emeği geçen birçok arkadaşımız var.. hepside bu işe layıktır bence..

Volkanım agresusum ... teklifinde ciddiysen bi araştırma yapabilirim senin için..
şimdilik bu kadar yeter yarın nasıl olsa aynı kirli havasını soluyacağız aziz İstanbulun...:)

carvalho
11.Kasım.2008, 01:30
Öyle meşgulüm, dernek, fernek olaylarını yemeyiz, haberin ola topraam :)

Şaka bir yana Okanım, senden öğreneceğimiz çok şey var.
Yoğun işlerinin arasında bizi yalnız bırakmayacağını umuyorum...

Görev devir teslimindeki olgunluğunun bizlere örnek olması dileklerimle...

Tayfun
11.Kasım.2008, 12:46
Ne diyimki şimdi, bir yıldız kaydı valla :p şaka bir yana bu sene samsunda bunu konuşmuştuk okanla ve konusunda haklı, okan bizim kalbimizin modu değişmez hiçbir zaman.

kaanka
11.Kasım.2008, 18:30
Abi kararını vermişsin bu saatten sonra bizlere sadece hayırlı olsun demek düşer...
Modluk biter dosluk baki kalır... Umarım dosluğumuz hep baki kalır....

gidikurt
11.Kasım.2008, 19:40
modluk gidince modlady lık te gidiyor sanırım bak üzüldüm şimdi:)

okan
11.Kasım.2008, 22:34
arkadaşlar hepinize iyi dilekleriniz için teşekkürler...her zaman hürgeneral olmak daha iyidir... :)istanbuldan döndüm, bi bakiim dedim siteye... düşünceleriniz çok hoşuma gitti ... sağolun varolun...sitedeki muhabbetimiz elden geldiğince aynı kıvamda devam edecektir..sadece üzerimdeki vazifeyi layıkıyla yapamadığım için muzdariptim .. o da halloldu şimdi daha da rahatım...
burası RR sitesi değil ..
GERÇEK ARKADAŞLIK VE DOSTLUK SİTESİ....

agresus
12.Kasım.2008, 01:06
Yaw Okanım gardaşım... dün akşam siteye girmediydim ve şimdi öğrendim İstanbulda olduğunu; tüm gün de boştaydım valla... Senin o mubarek yüzünü görür, bi bardak çay yanında muhabbetin iki belini kırardık yawww... bi daha ki sefere dah erken haberdar et de ayıp etmeyelim...

bu aradda teklifimde ciddiyim ciddi olmasına da, şimdilik okulla anlaşmam devam etmekte ve eğitim öğretim yılı bitene kadar İstanbuldan kıpırdayamam... ama inşallah yazın sana geldiğimde - ki okullar kapanır kapanmaz bi Ankara üstü samsun planlamaktayım- tekrar değerlendiririz... selametle...

Kino
13.Kasım.2008, 10:25
Okan'ım Samsun'lum Dernekcim Eski Modum

en kralı yakışır sana kafana göre takıl hayat güzel kendini fazla kasma be abisi

bırak herşey oluruna gider ne oo öyle iş güz dernek yok istanbul yok trabzon falan
kendine vakit ayır be abicim.

Haa volkan'a gelince tüm gün boşmuş yemezler agresusum sen hep böyle yapıyorsun.

ne diyelim hayırlısı diyelim hep birlikte.

okan
13.Kasım.2008, 11:22
Dedem benim yaaa.. çok özledim seni....bizim emanetler nooldu dernekle ilgili..şşşş:)

agresus
14.Kasım.2008, 00:18
Okan'ım Samsun'lum Dernekcim Eski Modum

en kralı yakışır sana kafana göre takıl hayat güzel kendini fazla kasma be abisi

bırak herşey oluruna gider ne oo öyle iş güz dernek yok istanbul yok trabzon falan
kendine vakit ayır be abicim.

Haa volkan'a gelince tüm gün boşmuş yemezler agresusum sen hep böyle yapıyorsun.

ne diyelim hayırlısı diyelim hep birlikte.

Ah be güzel insan bi kere geldin o zaman da ben Kilyoslarda festivaldeydim, ama inşallah bu yaz dünya gözüyle görücem seni de... Samsundan Konya üstü Mersin yapıcam kısmetse...

ugurcuk
14.Kasım.2008, 00:44
bende istiom o yolculuğu :)

agresus
14.Kasım.2008, 01:05
Köpeen olsun o yolculuk senin:p... kısmetse beraber çıkarız, o yollar tek başına çekilmez...8)