PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : istanbul' da yasam

tatar
15.Kasım.2008, 09:31
sız ıstanbul' da yasayan kardeslerıme ALLAH kolaylık versın . ben bır haftadır ısım nedenıyle besıktas'a gıdıyorum . o ne trafık o ne park sorunu . karsıma degnekcıyım dıye bırı cıktı . park etmekten korkup yarım saat dolastım .:mrgreen:

sonuc olarak ızmıt' ten ıstanbul ' a ayda yılda bırkere gelmek ıyımıs .

aidikurt
15.Kasım.2008, 11:08
değnekçileri bırak birde tokmakcılar var kardeşim iyiki onlara denk gelmemişssin eğer denk gelseydın bırak ayda yılda bır kere ömrün boyunca hıc gelmezdın kardeşim. :x

tatar
15.Kasım.2008, 12:47
kardesım haklısın . tokmacıların elıne dusseydım vay halıme . :mrgreen:

tatar
15.Kasım.2008, 12:51
aslında esprı yapıyoruz falan ama ıstanul' un trafık ve park sorunu var ve ınsanlar kanıksamıs .

ekselans
16.Kasım.2008, 13:39
istanbulda ne ticaret yapacan ne yaşayacan ne bilim eviiz barkımız burda bizde kaçmak istiyoruz ama afile.ilk fırsatta göçücem buralardan

bozkurt
16.Kasım.2008, 18:22
Balıkesir'e gelin.Motora bile ihtiyaç duymazsınız.Kesenize uygun ev de bulurum.
Elimizden geleni yaparız.
Ne dersiniz.:cheesy:
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

delibeygir
17.Kasım.2008, 00:53
yok abi ben bu lanet olası şehri çok seviyorum yaw park sorununuda trafiğinide keşmekeşinide kargaşasınıda buraya alışmamış olan için çok zor ben kaçmayı denedim ama oluyo abicim hayatım boyunca en çok motorumla istanbulu özledim

matemmatik
17.Kasım.2008, 01:10
Komple Akdeniz ve Ege kıyılarını max.80 hızla gezdim ama İstanbul'a geldiğimde 90 hızın altına düşmek mümkün değil. Kazara bir yavaşlasan arkadan biri yapıştıracak kesin... Bence İstanbul'da araç kullanacaklar için ayrı bir ehliyet sınavı tertiplemeleri gerekiyor... :p:p:p
Allah yardımcınız olsun...

tatar
17.Kasım.2008, 09:04
bozkurt hocam bız aslında ayvalık kokenlıyız . aılem 12 ayın 8 - 9 ayı ayvalıkta yasıyor . benım onumuzdekı aylarda balıkesır veya ayvalık dıye bır planım var . bakalı zaman gosterır.

saltuque
17.Kasım.2008, 12:36
Balıkesir'e gelin.Motora bile ihtiyaç duymazsınız.Kesenize uygun ev de bulurum.
Elimizden geleni yaparız.
Ne dersiniz.:cheesy:
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

yok hocam uzaktan bi KSK taraftarı olarak hayatta gelmem balıkesire falan dünkü olaylardan sonra :(.

şaka maka talihsiz olaylar ve tüm balıkesire mal etmek gibi bi niyetim de yok aslında...

carvalho
17.Kasım.2008, 13:18
yok hocam uzaktan bi KSK taraftarı olarak hayatta gelmem balıkesire falan dünkü olaylardan sonra :(.

şaka maka talihsiz olaylar ve tüm balıkesire mal etmek gibi bi niyetim de yok aslında...

Umarım o talihsiz olay adli bir vaka olarak kalır, sonu gelmez bir husumetin başlangıcı olmaz...

Çok üzücü...

shopar
18.Kasım.2008, 00:21
Tuhaf bir metropolün en anlaşılmaz saflarını tutuyor, hem sövüyor hem vazgeçemiyoruz...
Nedir bu muamma? çözemiyoruz...
Kozmopolit bir girdapın içinde, kozmonot olmuşuz haberimiz yok.İşin en tuhafı da biraz mazoşist olmuşuz.Çünkü bundan mutluluk duyuyoruz.

kaanka
18.Kasım.2008, 00:29
Tuhaf bir metropolün en anlaşılmaz saflarını tutuyor, hem sövüyor hem vazgeçemiyoruz...
Kozmopolit bir girdapın içinde, kozmonot olmuşuz haberimiz yok.İşin en tuhafı da biraz mazoşist olmuşuz.Çünkü bundan mutluluk duyuyoruz.

Kelimeleri Türkçe kullansaydında herkez rahatlıkla anlasaydı olmazmıydı....:x

shopar
18.Kasım.2008, 00:31
Kelimeleri Türkçe kullansaydında herkez rahatlıkla anlasaydı olmazmıydı....:x
istanbul ne hale getirmiş daha ıyı anlaşılır dıye dusunduydum:mrgreen:

kaanka
18.Kasım.2008, 00:34
istanbul ne hale getirmiş daha ıyı anlaşılır dıye dusunduydum:mrgreen:
:alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:

shopar
18.Kasım.2008, 00:45
:alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:
:?:p8):mrgreen:

HONEY
18.Kasım.2008, 00:53

abla nediyorsun :)

Tayfun
18.Kasım.2008, 01:18
İstanbulu beğenmemek gibi bir durum yok, istanbul yaşanacak şehirlerin en başındadır tabi yaşamasını bilene, 3 haneli bir köyde doğup sabah tarla akşam ev yapsaydınız daha mı iyi olardı he :p

tatar
18.Kasım.2008, 10:36
kardeslerım demek kı ıstanbul herseyı ıle ınsanı kendıne baglıyor . ama gene dedıgım gıbı en ıyısı benım yaptıgım . ayda yılda bır kere gelıp dostları gorup hop ızmıte donus . :cheesy:

kıvılcım
18.Kasım.2008, 13:14
arkadaşlar baya bir ülke gezdim inanın eski haliç kokusunu bile özletiyor bu şehir bırakın bizi yurt dışından gelen misafirlerim bile türkiyeyle istanbulu ayrı tutuyorlar bogaz köprüsünün asya yakasından başlıyor biliyor çogu türkiyeyi bırakım ben bir türkiyeli olarak onlara bile inandıramadım istanbulun türkiyenin bir şehri oldugunu onaların kafasındaki tamamen istanbul ayrı bir ülke işin özü bütün dünya bu şehirden ayrı bir haz duyuyor ve yere göhe sıgdıramıyorlar demekki sorun bizde digilmiş saygılar