PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 15-23-12 Masura bilyesi arıyorum.

rafethasal
17.Kasım.2008, 12:49
Arkadaşlar
Motorum şanzuman dişlisi kırıldığı için dağıldı.
Tüm parçalarını 1200 lira civarında temin edip toplatmaya başlıycaktım, ustam bir bilye eksik olduğu için toplayamadığını söyledi.
15-23-12 Masura bilyesi arıyorum.
Motomjunior dan istedim ancak parça sıkıtı olduğu için parça satmadıklarını, motoru getirmemi onların toplayacağını söylediler.
Takdir edersiniz ki küçücük bir bilye için Bursa'dan dağınık bir motoru istanbula getirmek pek akıllıca gelmedi.
Büyüklerimden ve ustalarımızdan bana yol göstermeleri ve yardımlarını diliyorum.
Eğer ben alır sana gönderirim diyen varsa süper sevaba girer. Parça gelir gelmez Hemen ödemesini eft yapabilirim.
15-23-12 bilye

Sevgi selam...
Rafet HAŞAL

carvalho
17.Kasım.2008, 13:21
Arkadaşlar
Motorum şanzuman dişlisi kırıldığı için dağıldı.
Tüm parçalarını 1200 lira civarında temin edip toplatmaya başlıycaktım, ustam bir bilye eksik olduğu için toplayamadığını söyledi.
15-23-12 Masura bilyesi arıyorum.
Motomjunior dan istedim ancak parça sıkıtı olduğu için parça satmadıklarını, motoru getirmemi onların toplayacağını söylediler.
Takdir edersiniz ki küçücük bir bilye için Bursa'dan dağınık bir motoru istanbula getirmek pek akıllıca gelmedi.
Büyüklerimden ve ustalarımızdan bana yol göstermeleri ve yardımlarını diliyorum.
Eğer ben alır sana gönderirim diyen varsa süper sevaba girer. Parça gelir gelmez Hemen ödemesini eft yapabilirim.
15-23-12 bilye

Sevgi selam...
Rafet HAŞAL

Motojunior'un yaklaşımına hayret ediyorum ve kendilerini kınıyorum!!!!!

Arkadaşım, Ali Usta'nın telefon numarasını veriyorum. Eğer parça elinde varsa yardımcı olacaktır...

Ali Usta: 0535 9751082

ilkerkoparal
17.Kasım.2008, 23:35
dostum öncelikle piyasada böyle bir bilye yok. bana lazım olduğunda bulduğum en yakın bilyanın iç çapı ve eni uymasına rağmen dış çapı küçük geliyordu. iyi bir y. hatta birde rusrulmancı bulup dışına gerekli çapta yüzük denilen kaplamayla gerekli olan dış çapa ulaştırıldı ve gerekli bilyayı elde ettim. kısacası bilyaların uluslararası standart bir listesi var ve bu ölçüde bir bilye piyasada yok. firma onlara gebe kalalım diye yaptığı özel bir boy. hatta birde rus listesi var ayrıca onda dahi böyle bir ölçüi yok. dediğim gibi en yakın ölçüyü bulup yüzük kaplatman gerek

Tayfun
18.Kasım.2008, 01:29
Bu çinlileri ne yapmak lazım şimdi, adamlar kopyalama ustası ama onların yaptığını kimse kopyalamıyor nassı iş bu ya :?

rafethasal
18.Kasım.2008, 09:33
Hocam çok sağol,
Ali usta ile irtibata geçtim saolsun oradaki bir arkadaşla gönderdi akşam bilyeyi
30 liraya bulmuş oldum.
İlgilenen ver yardımcı olmaya çalışan tüm kardeşlerime de sevgi selam...

Rafet HAŞAL

carvalho
18.Kasım.2008, 11:01
İşinin görüldüğüne sevindim Rafet kardeş.

Keyifli sürüşler....

ugurcuk
18.Kasım.2008, 15:47
motojunior da işler kotu galiba parça satmak yerine motoru yollayın tamir edilm mantığı ayıp hemde sitemiz üyesine. Masura bilyesi malesef piyasada satılmıyor ama diğer bileyeler satılıyor motorun açılmaşken onları daha kaliteli olanlarla değiştirmende fayda var . ben öle yapmıştım SKF marka olanla değiştirdim kafam rahat.

kıvılcım
18.Kasım.2008, 16:55
motojunior da işler kotu galiba parça satmak yerine motoru yollayın tamir edilm mantığı ayıp hemde sitemiz üyesine. Masura bilyesi malesef piyasada satılmıyor ama diğer bileyeler satılıyor motorun açılmaşken onları daha kaliteli olanlarla değiştirmende fayda var . ben öle yapmıştım SKF marka olanla değiştirdim kafam rahat.

kesinlikle katılıyorum o yüzden bizim sitedeki arkadaşlardan motor alacak arkadaşların kafası daha rahat oluyor biz zaten motoru süper parçalarla modifiye etmiş oluyoruz bizim arkadaşların motor satma sebepleri motorlardan memlun olmamalarından digil motor büyütmelerinden kaynaklanıyor kardeşim artık RAPTORRİDERS TAKIMINA türkiye dar geliyor yurt dışı gezilerine çıkmayı planlıyorlar
ondan sonra motor büyütmek için motorlarını satıyorlar işin kötü tarafı regallerini öyle seviyorlarki herkeze satamıyorlar