PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : merline karşıyım

ugurcuk
24.Kasım.2008, 23:57
bu özel mesaj geldiğinde ekranın köşesine çıkan ve şekillere bürünene mavi şapkalı adam karşıyım ben arkadaşlar.....

Airbrush
25.Kasım.2008, 00:00
tatlı adam bosver, o da ekmeğini çıkarıyor:p

ugurcuk
25.Kasım.2008, 00:04
yemişim tatlısını huyunu suyunu bilmediğim adam ne gezio benim pc de hem erkek adamın pc cine neden erkek yaşlı ve sakallı bi adam gelio ben onu anlamadım????:D

Airbrush
25.Kasım.2008, 00:14
yemişim tatlısını huyunu suyunu bilmediğim adam ne gezio benim pc de hem erkek adamın pc cine neden erkek yaşlı ve sakallı bi adam gelio ben onu anlamadım????:D
muhahah senın ekrana mayolu bı hatun gelsın ozaman,ben acıdım ya yaşlı başlı adam hala çalışıyo işini kovalıyo
bunun çocugu çolugu yokmu:p

aidikurt
25.Kasım.2008, 15:44
kardeşim üzülme sen herkes cok sevıyor o nur yuzlu amcayı gorursun bak anket sonucunu merlin 1 numara

shopar
25.Kasım.2008, 18:56
hep hatunmu olcek yaw bırazda ak sakallı dedeler olsun...bis memnunus kendısınden8tabı bred pitt olaydı tercıh ederdık ama neyse bunada razıyız:)

ugurcuk
25.Kasım.2008, 21:08
kardeşim üzülme sen herkes cok sevıyor o nur yuzlu amcayı gorursun bak anket sonucunu merlin 1 numara
oynema len anketimin ayarlarıylan :D eminim o ak sakalıya ayar olan çok varda senden korkuyorlar :D

hep hatunmu olcek yaw bırazda ak sakallı dedeler olsun...bis memnunus kendısınden8tabı bred pitt olaydı tercıh ederdık ama neyse bunada razıyız:D

hep hatun kısmını göremedim ben :) maşşalahımız var :) hiç hatun :)

Tayfun
25.Kasım.2008, 23:38
Ben karşı değilim ak sakallı dedemize, ekrana girene kadar rüyama girip sayısal sonuçlarını verse daha memnun olacam valla :p

murad
05.Aralık.2008, 13:00
ne işe yarıyor bu dede ben çözemedim. illa güzel birşeyler görünecekse benim moto nun resmini koyalım :p

kaanka
05.Aralık.2008, 13:36
Dede sizi uyarıyor negüzel şapkadan msj çıktı diye.
Ne bozuk atıyorsunuz garibime yawwww:x

balbar
05.Aralık.2008, 16:05
ya ben bu merlini bi türlü göremedim...nerde görünüyo bu arkadaşlar

gençer
06.Aralık.2008, 02:07
ya ben bu merlini bi türlü göremedim...nerde görünüyo bu arkadaşlar

özelden mesaj aldığınızda gözüküyor sanırım hiç özelden mesaj almamışsınız.. alınca çıkacak::))

Eileithyia
06.Aralık.2008, 15:34
büyü yapıyo o büyü

ugurcuk
06.Aralık.2008, 23:40
benim sinirlerimi oynatmaktan başka bişi yapmıooo :D beceriksiz büyücü yaşlandı o artık emekli olsun :D

aidikurt
07.Aralık.2008, 01:53
Anket ıkı gun sonra kapanıyor merlın buyu yapıp kazandı herhalde anket sonuclarında :)

ugurcuk
07.Aralık.2008, 02:05
Anket ıkı gun sonra kapanıyor merlın buyu yapıp kazandı herhalde anket sonuclarında :)

bana ne sayılmaz ki bu anket sitede bu mavi kıyafetli dedyi görmeyenler ve tanımayanlar var.

alper bişi soracam sitede baen koyun sesleri çıkıyor mu? bana mı öle geliyor bazen meeeee diye bağırıyor sayfalara girince?

Airbrush
07.Aralık.2008, 04:24
alper bişi soracam sitede baen koyun sesleri çıkıyor mu? bana mı öle geliyor bazen meeeee diye bağırıyor sayfalara girince?

abi ne aldıysan bende istiyorum aynısından:p

ugurcuk
07.Aralık.2008, 11:08
abi ne aldıysan bende istiyorum aynısından:p

walla dünkakşam satandart redbull votka alıyordum ama hiç bişey almadığım zamanlarda bazen gelio o ses bana sanırım tatile ve dinlenmeye ihtiyacım var :d

Airbrush
07.Aralık.2008, 15:30
walla dünkakşam satandart redbull votka alıyordum ama hiç bişey almadığım zamanlarda bazen gelio o ses bana sanırım tatile ve dinlenmeye ihtiyacım var :d
aynen 1 2 hafta tatile cık:p