PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : acil yardım

aybatti
26.Kasım.2008, 22:25
slm arkadaşlar bende bir regal sürücüsüyüm motoru vize için götürdüm. Ekzoz açık diye vizeden geçiremedim bir hafta içinde bunu çözmem lazım napabilirim

aybatti
26.Kasım.2008, 22:29
motorum regal raptor DD 250 E

foreman
26.Kasım.2008, 22:32
guzel kardesım aramıza hos geldın...
eksozların hangı model..
kesık tıp mı? yoksa tup eksoz mu?
kesık tıp ıse son susturucularını takarak bu sorunu cozebılırsın...
velakın tup eksoz ıse ve ses cıksın dıye sagı solu kesılerek oynanmıssa yenı eksoz almak zorundasın.....
yada senın makınayı kontrol eden memura rıca edeceksın.bunun modelı budur dıye...
yerse tabi...

perioğlu
26.Kasım.2008, 23:20
başka regal,i olan arkadaşın varsa değiştirin eksozları geçici olarak istanbulda olsan bunu çok rahat hallederdikde:sen servisini yaptırdığın yere sor vardır belki açık olmayan çıkma eksoz rica edersin

aybatti
26.Kasım.2008, 23:32
muhterem arkadaş saol denizliden sizin gibi bi arkadaş bulmam lazım. Fakat regal kullanan pek fazla yok olanlarlada tanışmıyoruz tanışıyo olsak rica etdip bir iki saatliğine vizeden geçene kadar değiştrebilirdik ama neyse iyi akşamlar

kıvılcım
27.Kasım.2008, 13:04
arkadaşım mutlaka senin motoru bakıma götürdügün usta vardır ondan rica edersen bu işi haledersin yada uyan başka bir motorların eksozuyla idaredet degiştirip işini halettin halettin haledemedin muamelecilere vericeksin motoru onlar bir şekil haleederler son çare olarak

Tayfun
28.Kasım.2008, 00:09
Denizlide regal bulamazsan ayıp valla, regalin ana üssü denizli :p

agresus
28.Kasım.2008, 00:24
arkadaşım mutlaka senin motoru bakıma götürdügün usta vardır ondan rica edersen bu işi haledersin yada uyan başka bir motorların eksozuyla idaredet degiştirip işini halettin halettin haledemedin muamelecilere vericeksin motoru onlar bir şekil haleederler son çare olarak

muammeleciler artık halledemiyolarmış güzel abicim... yeni sistemde ıncığına cinciğine inceliyolar makineyi, siz siz olun orjinali neyse öyle bırakın makinenizi... japonlarda devil egsozta bile sorun yapıyolarmış; ya modifiye gösteriyomuşsun - ki modifiye göstermek için, proje, izinler falan çoook pahalı ve uzun bi iş oluyo- yada eski orjinal egsoztla giriyomşsun muayeneye falan filan... amman tikkatt...

bu aradda sana da kolay gelsin biraderim, inşallah bi çıkma egsost falan ayarlarsın...

X__utku__X
28.Kasım.2008, 00:36
Bu dert bendede var.12 sinde benim muayenede bitiyo.Bugün arabanınkini yaptırmak için sabah 8 de gittim akşam 5 de evdeydim.Mahvoldum bugün.Neyseki geçirdik arabayı.Görevliye bide motor var eksoz böyle sorun olurmu dedim geçmez dedi.Ben başka eksoz bulamayacağımdan yeni eksozda alamayacağım için el yapımı susturucu yapmaya çalışacağım.bir tane hyo250r a sonradan takulan devil eksozda görmüştüm.Huni gibi bir boru ağzındada delikli kapak eksoza geçirdinmi ses kesiliyo ıslık sesine benzer bi ses çıkıyordu.Cumartesi günü bu işle uğraşacağım.Eğer gene geçirmezlerse ver elini hakkari.Orda tüv yokmuş ama güneyde kaldığı için muayene yaptırabilmem için motoru bağlatıp 60 lira ceza ödemem gerekiyomuş.Ya o deyilde bugün 2005 mi 2006 mıydı neydi arabalar geçemedi ya.Adam 2 fazlada hoperlör taktırmış söktür gel dediler.Bizim arabada sunroof var nedense bişi demediler :D