PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mutlu Yıllar Emir TAYLAR:)

shopar
29.Kasım.2008, 02:40
Sene 1994
Babam benı özel okula yazdırmıştı,herkez 'aman ne işin var?orda herkez havalıdır, yuzune bıle bakmazlar' deyıp psıkolojımı bozmuştu.

Derken okulun ılk gunu geldı ve lıse bır başladı.Korka korka gıttıgım, o sessiz,az nüfuslu okulda yanıma bırı geldi,uzun kıvırcık saçlı,cool görünümlü, uzun deri montlu bıriydi,ustelık en ust sınıftandı.Gelip, elini uzattı gülümseyerek ve hafta sonu sınıfla beraber röneparka gıdeceklerını anlattı,benıde davet etti ,o kadar hoşuma gıtmıştı ve kendımı değerli hissettirmişti ki anlatamam.Tereddüt etmeden kabul ettım.İlk gunun korkusu,o sıcak yuzu ve dost eliyle kaybolmustu.O yaştakı bır çocuk için bu çok önemliydi.Bütün korkularımı bir sıcak merhabası ve candan dost eliyle silip götürdü.O gun bu gundur hayatımda hep özel bır yerı oldu.

Sayısal olarak geçen 14 yılda bu sıcak guluş hiç değişmedi,sohpetımızın hiç tukenmedıgı ve hiç sıkılmadıgım belkıde yanında korkmadan aglayabıldıgım,bana motor sevgısını yenıden aşılayan,ilk kez fobımı yenıp yerde ,ustelık bır çadırın içinde güvenle uyuyabilmemi sağlayan(üstelik matsız ve yastıksız:) nadır ınsan Emir,dostum ,arkadaşım,bazen sırdaşım,akıl mercim...
İyıkı o eylul sabahı yanıma gelmişsin ve ben ıyıkı senı tanımışım,annen senı ıyıkı dogurmuş.

Sana Datça da,kuçuk restaurantın da, denızde bır tekne,balkonu denize bakan evinde, kapısında motorun,gökyüzünde uçurtman ve yanında sevdıgınle, huzurlu bır yaşlılık diliyorum.Herşey gönlündeki kadar güzel olsun.

Mutlu ve özgür yıllara...

Dilek Kocatepe

HONEY
29.Kasım.2008, 09:48
Ooooo Dozercim nice mutlu senelere

Yeni yaşında tüm hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşmesini dilerim dozercim :)

Dilekcim çok güzel bir doğum günü kutlama mesajı :)

carvalho
29.Kasım.2008, 10:40
Sevgili Emir kardeşim, mutlu yıllar.
Hayat sana sevgili Dilek gibi dostlar nasip etsin...

gençer
29.Kasım.2008, 11:18
mutlu yıllar. umarım; yeni yaşın sana bir önceki yaşından daha güzel anıla yaşatır..

bozkurt
29.Kasım.2008, 11:31
Emir biraderim,mutlu uzun sağlıklı yıllar dilerim.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kal.

rakursi
29.Kasım.2008, 12:33
emircan ,
sana vaad ettiğim datça topraklarında nefis bi yer bulucam söz:cheesy:
alıcaz teknemizi , motorumuzu, domates fidanlarımızı ve uçurtmamızı
mutlu yaşlılar olcez.
kankan mojo da bize bateri çalcak :p

mutlu yıllar dostum

emrahkucukgirgin
29.Kasım.2008, 12:45
Öncelikle Emir'in doğum gününü kutlarım. Nice senelere... Dilek'i de tebrik etmeden geçemeyeceğim. Bu kadar güzel bir kutlama mesajı uzun süredir okumamıştım. Umarım Dilek'in dilekleri gerçek olur...

kıvılcım
29.Kasım.2008, 15:04
Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve
seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım... Senin gibi dosta sahip olduğum
için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın
ve iyi ki dostumsun! Hep birlikte nice senelere... Doğumgünün kutlu olsun!

matemmatik
29.Kasım.2008, 16:44
Nice mutlu yıllara...
Dilek bu güzel yazı için ayrıca teşekkürler... Eminim ki her insana lise yıllarından dostlarını hatırlattın...:D

perioğlu
29.Kasım.2008, 20:05
Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler...:?:

doğan
30.Kasım.2008, 16:23
Doğum günün kutlu olsun Emir'cim. Nice sağlıklı mutlu senelere...

ugurcuk
30.Kasım.2008, 18:19
çok kıskandım hayatım boyunca bana böle doğum günü kutlaması yapılmadı :D sanırım
yapılmaz da :D

emir nice senelere böle güzel dostlarınla...

yenikoylu_ua
30.Kasım.2008, 18:24
Doğum Günün Kutlu Olsun Kardeşim Iyiki Varsin

foreman
30.Kasım.2008, 21:12
Dogum gunun kutlu olsun Emir....
Allah hayırlı ömürler versın...

yanlizkurt
30.Kasım.2008, 21:33
Emir kardeşim doğum günün kutlu olsun nice mutlu sağlıklı,sıhhatli, bol kazançlı yıllara.

delibeygir
30.Kasım.2008, 22:23
kardeşim mutlu yıllar umarım tüm dileklerin gerçekleşir ve datçaya yanına geliriz bellimi olur belkide bizde oraya yerleşiriz.

BULL
30.Kasım.2008, 22:58
Emir kardeşim doğum günün kutlu olsun

mutlu, huzurlu, sağlıklı yıllar dilerim...

dozer
01.Aralık.2008, 11:09
Arkadaşlar beni çok duygulandırdınız herkeze çok teşekkürler sizin gibi dostlarla beraber olmak benim için en güzel doğum günü hediyesi iyiki varsınız.

dozer
01.Aralık.2008, 11:20
Sene 1994
Babam benı özel okula yazdırmıştı,herkez 'aman ne işin var?orda herkez havalıdır, yuzune bıle bakmazlar' deyıp psıkolojımı bozmuştu.

Derken okulun ılk gunu geldı ve lıse bır başladı.Korka korka gıttıgım, o sessiz,az nüfuslu okulda yanıma bırı geldi,uzun kıvırcık saçlı,cool görünümlü, uzun deri montlu bıriydi,ustelık en ust sınıftandı.Gelip, elini uzattı gülümseyerek ve hafta sonu sınıfla beraber röneparka gıdeceklerını anlattı,benıde davet etti ,o kadar hoşuma gıtmıştı ve kendımı değerli hissettirmişti ki anlatamam.Tereddüt etmeden kabul ettım.İlk gunun korkusu,o sıcak yuzu ve dost eliyle kaybolmustu.O yaştakı bır çocuk için bu çok önemliydi.Bütün korkularımı bir sıcak merhabası ve candan dost eliyle silip götürdü.O gun bu gundur hayatımda hep özel bır yerı oldu.

Sayısal olarak geçen 14 yılda bu sıcak guluş hiç değişmedi,sohpetımızın hiç tukenmedıgı ve hiç sıkılmadıgım belkıde yanında korkmadan aglayabıldıgım,bana motor sevgısını yenıden aşılayan,ilk kez fobımı yenıp yerde ,ustelık bır çadırın içinde güvenle uyuyabilmemi sağlayan(üstelik matsız ve yastıksız:) nadır ınsan Emir,dostum ,arkadaşım,bazen sırdaşım,akıl mercim...
İyıkı o eylul sabahı yanıma gelmişsin ve ben ıyıkı senı tanımışım,annen senı ıyıkı dogurmuş.

Sana Datça da,kuçuk restaurantın da, denızde bır tekne,balkonu denize bakan evinde, kapısında motorun,gökyüzünde uçurtman ve yanında sevdıgınle, huzurlu bır yaşlılık diliyorum.Herşey gönlündeki kadar güzel olsun.

Mutlu ve özgür yıllara...

Dilek Kocatepe

Dilekcim beni çok ama çok duygulandırdın iyiki okulun ilk günü seninle tanışmısım ve senin gibi bir dost sahibi olmusum iyiki varsın canım.Benim datça hayalim seningibi dostlarla anlamlı canım umarım datçada yanbahçedeki evde sen ve diğer dostlarımla birlikte huzurlu bir yşam geçiririz.

İyiki Varsın Canım...

kaanka
01.Aralık.2008, 14:01
Kardeşim biraz geç oldu ama kusura bakma...
Doğum günün kutlu olsun, nice nice uzun sağlıklı mutlu ve huzurlu yıllara....:)

shopar
01.Aralık.2008, 15:59
Dilekcim beni çok ama çok duygulandırdın iyiki okulun ilk günü seninle tanışmısım ve senin gibi bir dost sahibi olmusum iyiki varsın canım.Benim datça hayalim seningibi dostlarla anlamlı canım umarım datçada yanbahçedeki evde sen ve diğer dostlarımla birlikte huzurlu bir yşam geçiririz.

İyiki Varsın Canım...

amin canım amin...
zaman hızla akıp geçiyor bakalım 14 sene sonra nerde nasıl olacagız hatta olacakmıyız?
hayatım sen orda ol da yeter,yan bahçeye gerek yok her yaz sendeyım zaten:))

arkon
02.Aralık.2008, 15:14
Dozer -Emir, yaw başka bir nick bulamadınmı Allah aşkına.
Pamuk gibi çocuksun, öyle fazla iriyarıda değilsin, Shugarboy daha uygun gibi. :)))

Nice mutlu ve sağlıklı yıllar Emir.