PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Darülaceze Ziyareti (18 Ocak 2009 Pazar)

aidikurt
03.Aralık.2008, 01:12
http://img401.imageshack.us/img401/7519/darulogohx3.jpg

Sevgili dostlar,

18 Ocak Pazar günü Darülaceze’yi ziyarete gidiyoruz.

Her insan için değişik mana ve önem ifade eden yaşlılık, hayatın çok özel bir dönemidir. Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Yaşlı bireylerin toplumla bütünleşmesi, daha aktif olması ve yaşama bağlı kılınmaları gerekir. Bu nedenle bizleri bugünlere ve geleceğe hazırlayan yaşlılarımız için hayatı kolaylaştırmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak devletin öncelikli görevleri arasında ancak bizlerde yaşlılarımıza gereken saygı ve sevgiyi göstermeliyiz. Onların tek isteği HATIRLANMAK VE SEVGİ. İşte bu nedenle yaşlılarımızı ziyaret ederek bir nebze de olsa yalnızlıklarını paylaşmak zor bir şey değil.
Unutmayalım ki zaman çok çabuk geçiyor yarın öbürgün ne olacağımız hiç belli değil.

Amacımız sadece, kuru kuruya ziyaret değil, ziyarete gittiğimiz, toplumumuzun temel taşları yaşlılarımızın ihtiyaçlarının karşılanmasına elimizden geldiğince destek olabilmektir.

Biliyorsunuz ki, Darülaceze bağışlarla ayakta duran bir kurumdur. Orada emekli maaşıyla hayatını idame edenlerin yanında hiçbir geliri olmayan yaşlılarımız da sadece yardım ve ianelerle hayatlarını devam ettirmektedirler. Bunun için, biz Raptorriders ailesi olarak ziyaretimiz sırasında elimizden geldiğince ihtiyaç karşılayabilecek armağanlarla gidip yaşlılarımızın mübarek ellerini öpüp onların hayır dualarını alacağız…

Darülaceze yetkilileriyle yaptığımız görüşmede ziyaretçi sayısı 9’u geçtiğinde izin alarak ziyaretin gerçekleştirilebileceği belirtildi; biz bu izni aldık. 2 katı ziyaret edebileceğimiz ve bu iki katta toplam 172 kişi olduğu belirtilmiştir.

Yaşlılarımızın en çok ihtiyaç duydukları unsurların iç çamaşırı, termal içlikler, terlik-çorap, bayanlar için tülbent gibi temel ihtiyaçlar oldukları belirtilmiştir.

Çocuklar için, kapsamı çok geniş olduğundan, özellikle bir ihtiyaç malzemesi belirtilmemiştir.Bu nedenle elinizde kullanılmamış yada çok az kullanılmış çocukların yararlanabileceği ne varsa (kıyafet , ayakkabı, oyuncak, 3-6 yaş grubu için kitap) , bunları da bu vesileyle en güzel şekilde değerlendirme imkanı bulabilirsiniz

Bu durumdan yola çıkarak toplu satın alımın daha uygun fiyatlarla olacağı varsayımıyla satın alım işini toplu yapmaya karar verdik. İsteyen tüm arkadaşların verebileceği gönüllerinden kopan tutarlardan oluşacak meblağla satın alımlarımızı gerçekleştireceğiz. Satın alım işinde bize yardım edebilecek (indirim yapabilecek toptancı-perakendeci tanıdığı olan ) tüm arkadaşlardan destek bekliyoruz. Satın alım yapıldıktan sonra faturası alınacak ve sitede ibraz edilecektir.

Konu başlığı açılmadan önce bu konuyu uzun uzun konuşup hazırlıklar konusunda bir miktar mesafe aldık. Hediyelerin annemize, babamıza verilecek titizlikte olmasının uygun olacağını düşündük ve kullanılmamış, sıfır malzemeler olmasını uygun gördük. Sevgili Alper (Kaanka) kardeşimiz, kutusunda 70 parça kışlık-mevsimlik giyecek yardımı yapacağını söyledi. Değerli eşi Filiz, çalıştığı şirketten 300 YTL para toplamış bu amaç için. Bu, bizim için gayet motive edici bir başlangıç oldu. Devamının aynı hızla olacağını ümit ediyoruz.

Bu arada meblağ konusu tamamen olanaklarla sınırlı tabii ki. Yapılacak yardımlar için 5 YTL’de 1000 YTL’de aynı amaca hizmet edecektir, bu konuda sıkıntı olmasın, rahat olalım. Bir kişinin 100 YTL vermesinden ziyade 10 kişinin 10’ar YTL vermesi daha anlamlı olacaktır; daha çok katılımcı bu ulvi harekette pay sahibi olacaktır.

Dediğimiz gibi para yardımı yerine kendi satın alımlarınızı kendiniz yapıp toplu gezimizde bunu kendiniz de gerekli yere verebilirsiniz… Ancak sizden ricam, böyle olacaksa da bunun bilgisini bize söylemeniz. Çünkü listemizi sürekli güncelleyeceğiz.

Destek veren tüm aile bireylerine teşekkür ederiz…

Raptorriders Site Yönetimi

Katılım Listesi

1- aidikurt
2- carvalho
3- kaanka +Filiz
4- ugurcuk
5- Honey
6- Uzay
7- mojo +rakursi
8- RızaHoşgör
9-yenikoylu_ua+yenikoyluartçı
10-ozi
11-ilkerkoparal
12-Rassos
13-Perioğlu
14-HAkkı (maddi)
15-Doğan

ugurcuk
03.Aralık.2008, 01:20
benide yaz canım oraya yardımlar motorla taşınmazsa ben araç temin edebilirim kangoo yada ford transit

HONEY
03.Aralık.2008, 01:25
+ 1

Sevgili Filiz ve kaanka ya gösterdikleri hassasiyet için teşekkürler Filiz 10 numara, kaanka 9 numara insanlar :)

Bu hayırlı organizasyon için emeği geçen tüm arkadaşlarada ayrıca teşekkürler

Maddi ve manevi olarak bende katılmak istiyorum

RızaHoşgör
03.Aralık.2008, 07:45
Organizasyon için emeği geçenlere teşekkür. Saatınıde belirtirseniz sevinirim,malum oyun nedeniyle 14 den önce kıpırdayamıyorum.

rakursi
03.Aralık.2008, 09:49
hepinizle gurur duyuyorum arkadaşlar
bi alkış istiyorum sizin için :alkis::alkis::alkis:

mojo ve rakursi olarak listeye adımızın yazılmasını rica ediyorum
adminim 8)

ben de çalışmalara başlıyorum

Uzay
03.Aralık.2008, 10:04
Ohh be. En zor işi, "organizasyon"u birileri yaptı da ben de hazıra konabildim :)
Çok teşekkür ederim ve tebrik ederim. Beni de listeye yazın lütfen. İnşallah bir sorun çıkmaz da sözümden dönmüş olmam.

Ben de facebook otomatikmandalina grubuma yazayım bakayım ne çıkacak :D

kaanka
03.Aralık.2008, 10:32
Arkadaşlar umarım herkez bu konuya hassasiyet gösterir ve çok güzel bir organizasyonla ziyaretimizi tamamlarız.
Öncelikle çalışmaları için Selçuk kardeşime çok teşekkür ediyorum ve aynı hassasiyeti gösteren site yöneticimiz Alper'e. Hepiniz çok özel insanlarsınız gerçekten....
Ayrıca yukarıda yazmamışlar sanırım diyer dost sitelerle de ortak bir çalışma yapılıp katılım sayısının artırılması hedeflenmektedir.....

kıvılcım
03.Aralık.2008, 10:45
helal olsun alperim ve tüm emegi geçecek kişilere inşallah 4x4 bir organizasyon olacagına inanıyorum hepinizi çok seviyorum saygılar

aidikurt
03.Aralık.2008, 11:00
Organizasyon için emeği geçenlere teşekkür. Saatınıde belirtirseniz sevinirim,malum oyun nedeniyle 14 den önce kıpırdayamıyorum.
bulusma yeri bulusma saatı ılerleyen gunlerde belırlenecektır Rıza abi.
Merak etme herkese uygun bır saat olması konusunda ozen gosterıcez.Uygun gun olsun dıye zaten pazar gununu sectık.

kaanka
03.Aralık.2008, 11:06
bulusma yeri bulusma saatı ılerleyen gunlerde belırlenecektır Rıza abi.
Merak etme herkese uygun bır saat olması konusunda ozen gosterıcez.Uygun gun olsun dıye zaten pazar gununu sectık.
Darülaceze'de ziyaret saati 10.00 ile 16.00 arası bu saatelerden uygun olana randevu alınır büyük ihtimaller....

rakursi
03.Aralık.2008, 11:13
arkadaşlar site yönetimine de yazdım ama buradan da bilgi vermek istiyorum sizlere;

bağışlarımız toplandıktan sonra alım konusunda eğer alım yapılacak iyi bir yer bulunamaz ise , en uygun yer eminönü diye düşünüyorum.
ben ,ziyaretimizden önceki gün olan cumartesi alış verişi yapmak için gönüllüyüm fakat haldun (mojo) cumartesileri çalıştığı için , aldıklarımızı yüklemek için bir araca ihtiyaç duyacağız. bunu için destek verecek kimse var ise ben her türlü desteğe hazırım ve gönüllüyüm bilginiz olsun.

ayrıca daha bugünden şirket arkadaşalarımla yaptığım görüşme neticesinde ;
katılımcı olarak bize eşlik etmek isteyen dostlarım var.
bayram ziyaretlerimi bu kez yaparken ben konu ile ilgili yardım da toplamaya karar verdim. sizler de bu şekilde bir çalışma yapabilirsiniz.

bağış için farklı fikirleri olan arkadaşlar varsa lütfen paylaşsın

yenikoylu_ua
03.Aralık.2008, 11:15
Geliyoruz tabiki

kaanka
03.Aralık.2008, 11:18
Araç ve diyer organizasyonlarla ilgili şuan için bir sorun yok...
En önemli konu maddiyat ve destek....

Filiz KAANKA...
03.Aralık.2008, 11:36
Çok uzun süredir aranızdayım.Siteyi de takip ediyorum.Ama bence açılmış en güzel konu,en güzel başlık, yazılanlardan aldığım bugüne kadarki en güzel elektrik.Amaçlanan en güzel ve anlamlı organizasyon.İçinde olmak müthiş bir heyecan benim için.O yüzden çalışmalarım henüz bitmiş değil.

Umarım en geniş kapsamlı organizasyon olur.Hepimiz elimizden geldiğince katkıda bulunalım.Böyle bir konuda çaba sarfedelim, bunun heyecanını hazzını hep birlikte paylaşalım...

Ayrıca sevgili Honey sana çok teşekkür ederim (puanın için)

Filiz KAANKA...
03.Aralık.2008, 13:50
arkadaşlar site yönetimine de yazdım ama buradan da bilgi vermek istiyorum sizlere;

bağışlarımız toplandıktan sonra alım konusunda eğer alım yapılacak iyi bir yer bulunamaz ise , en uygun yer eminönü diye düşünüyorum.
ben ,ziyaretimizden önceki gün olan cumartesi alış verişi yapmak için gönüllüyüm fakat haldun (mojo) cumartesileri çalıştığı için , aldıklarımızı yüklemek için bir araca ihtiyaç duyacağız. bunu için destek verecek kimse var ise ben her türlü desteğe hazırım ve gönüllüyüm bilginiz olsun.

bayram ziyaretlerimi bu kez yaparken ben konu ile ilgili yardım da toplamaya karar verdim. sizler de bu şekilde bir çalışma yapabilirsiniz.

Alımlar için zaten Eminönü en iyi seçenek. Ama bunun dışında alınacak malzemelerle ilgili tanıdığınız, Eminönü'nden de uygun fiyata alım yapabileceğimiz
bir yer varsa bunları paylaşalım.

Ben çalıştığım sektör itibariyle terlik alımı konusunda sanırım birşeyler yapabilirim.Bunun gibi yani.Bunu da yönetimle paylaştım.Araç konusu da tamam.Hem alışveriş günü hem de ziyaretimizde yardımcı olacak araç da hazır.

Bu arada kurumda kalan 0-6 yaş grubu çocukları da düşünelim.15 kişilik çocuk grubu bulunuyor orada.Başlıkta bu ayrıntı şu an yeralmıyor ama eklenecektir.
Bayram ziyaretlerinde bence bunu da gözönünde bulundur.Kullanılmamış ya da az kullanılmış malzemeler olabilir çocuklar için. Aklına gelebilecek herşey olabilir.Hepsi 15 kişi çünkü çocukların.Sayı da az...

Bu arada evimizde kenarda köşede birgün lazım olur diye beklettiğimiz eşyaları da gözden geçirelim. Mutlaka değerlendirme vakti gelmiş birşeyler vardır içlerinde...

yenikoylu_ua
03.Aralık.2008, 13:53
Bacım zaten aramızdaydın ama yazılarınlada hoşgeldin bu arada bende şirkete genel bi mail attım inşallah kayda değer bişiler toplanır

Filiz KAANKA...
03.Aralık.2008, 16:00
Teşekkür ederim Kubilay Abi. İnşallah duyarlı kişiler çoğunluktadır senin çevrende de...

ilkerkoparal
03.Aralık.2008, 16:21
yazin benide listeye

perioğlu
03.Aralık.2008, 23:04
katılmayı çok istiyorum ogünkü durumum ne olur katılabilirmiyim bilmiyorum ama hediyelerde payım olmasını istiyorum listeye benide ekleyin gelemesemde alınacak hediyelere ortağım 8).

RAssos
03.Aralık.2008, 23:09
Beni de listeye ekler misiniz?
Eğer uygun görürseniz alışveriş ekibinde seve seve yer almak isterim, gerekirse araç desteği de verebilirim. Gönlünüze, emeğinize sağlık...

hakkı
04.Aralık.2008, 01:00
oldukca güzel bir organizasyon, umarım amacına ulaşır. benim sizlerle bir gelmek gibi bir şansım yok ama bende ufakta olsa bir katkıda bulunmak isterim. müsait olan bir arkadaşım bana özelden hesap numarasını verebilirse bir miktar yardım yollamak isterim, çorbada bizimde bir tuzumuz olsun.

carvalho
04.Aralık.2008, 09:44
Teşekkürler Hakkı kardeşim, gönlüne sağlık.
Alışveriş yapılacağı zaman para konusunu hallederiz...

Filiz KAANKA...
04.Aralık.2008, 12:41
Ben asıl desteği "niye sosyal etkinlik yapmıyoruz, niye sadece geziyoruz" diyen arkadaşlardan bekliyorum...

Selçuk onlar da mutlaka katılacaktır.Belki de foruma girememişlerdir.Benim aklımda birkaç kişi var ve göremedim onları zaten bu aralar.Haberdar olurlarsa mutlaka destek vereceklerdir.Ben ümitliyim...

delibeygir
04.Aralık.2008, 22:30
oooooooo bunlar unutmuş bizi yaw niye yazmazınız beni böyle birşeye anlamamki illa girip geliyorum mu demem lazım böyle bir organizasyonda bilinki ben herzaman varım saat konusunda siz buraya yazarsınız zaten görüşmek üzere.

aidikurt
05.Aralık.2008, 00:00
evet mıllet hadı ellerı gorelım.abudık gubudik mesajlar yazmayı bırakalımda katılıcakmıyız nasıl destek verıcez onları konusalım yoksa sıstemı yargılamayı bırakalım bız ısımıze bakalım olay cok basıt bırılerının hatırlanmaya ve yadıma ıhtiyacı var bızde bunu gıderıcez.Devlet meselesi değil basit bir olay :)

GEREKSİZ , KONUYU DAGITAN VE AMACINDAN SAPTIRAN MESAJLAR SİLİNMİŞTİR.

agresus
05.Aralık.2008, 00:02
yaw topik almış başını gitmiş... benide bi ekleyin bi zahmet...

aidikurt
05.Aralık.2008, 00:02
Güncel Katılım Listesi

1- aidikurt
2- carvalho
3- kaanka +Filiz
4- ugurcuk
5- Honey
6- Uzay
7- mojo +rakursi
8- RızaHoşgör
10-ozi
11-ilkerkoparal
12-Rassos
13-Perioğlu
14-HAkkı (maddi)
15-delibeygir
16-agresus

shopar
05.Aralık.2008, 00:23
Güncel Katılım Listesi

1- aidikurt
2- carvalho
3- kaanka +Filiz
4- ugurcuk
5- Honey
6- Uzay
7- mojo +rakursi
8- RızaHoşgör
10-ozi
11-ilkerkoparal
12-Rassos
13-Perioğlu
14-HAkkı (maddi)
15-delibeygir
16-agresus
17-shopar

BULL
05.Aralık.2008, 00:31
Güncel Katılım Listesi

1- aidikurt
2- carvalho
3- kaanka +Filiz
4- ugurcuk
5- Honey
6- Uzay
7- mojo +rakursi
8- RızaHoşgör
10-ozi
11-ilkerkoparal
12-Rassos
13-Perioğlu
14-HAkkı (maddi)
15-delibeygir
16-agresus
17-shopar
18-BULL

arkadaşlar benden 50 ytl çalışır
ne yapalım az veren candan... :(

o günde oradayım tabiiki 8)

Tayfun
05.Aralık.2008, 01:49
Seçim dolayısıyla bize nefes aldırmıyorlar bu ara, ekstra olay çıkmazsa ordayım inşallah...

rakursi
05.Aralık.2008, 09:25
Bir hafta sonrasına kadar bir aksilik olmazsa misafirlerim de bizim aramızda olacak arkadaşlar.
bana + 10 kişi daha ekleyin

Güncel Katılım Listesi

1- aidikurt
2- carvalho
3- kaanka +Filiz
4- ugurcuk
5- Honey
6- Uzay
7- mojo +rakursi + (10 misafir )
8- RızaHoşgör
10-ozi
11-ilkerkoparal
12-Rassos
13-Perioğlu
14-HAkkı (maddi)
15-delibeygir
16-agresus
17-shopar
18-BULL

carvalho
05.Aralık.2008, 10:09
+10, şahane katılım. Gönüllerine sağlık.
gezi öncesi Mahmutpaşa çıkarmamıza katkıda bulunurlar umarım Gülaycığım...

Bu arada listedeki ozi kimdir???

rakursi
05.Aralık.2008, 14:17
[quote=carvalho;78072]+10, şahane katılım. Gönüllerine sağlık.
gezi öncesi Mahmutpaşa çıkarmamıza katkıda bulunurlar umarım Gülaycığım...

10 kişinin bir kısmı katkıda bulunacak ,
diğerleri kendileri paket hazırlamak istediler. bende bir mahsuru yok dedim.
bayram ziyaretinde katılımcı sayımı arttırmayı umuyorum.8)

kayar2
11.Aralık.2008, 17:33

araç için düşünmeyin beni arayın ne zman isterseniz araç la yardıma hazırım ancak telle irtibat kuralım çorbada tuzumuz bulunsun

zeko
12.Aralık.2008, 21:42
benide ekleyin8)

gençer
13.Aralık.2008, 00:39
Arkadaşlar çok anlamlı, çok yerinde bir karar. böyle bir gezi düzenleyen motosiklet grubumuzla birkez daha gurur duydum. sadede gel katılacakmısın demeyin :) katılmayı çok istiyorum ancak 18 ocağa daha 1 aydan fazla bir süre var katılacam deyip son anda adını listeden sildirenlerden olmak istemiyorum ki bundan hiç hoşlanmıyorum. kesinlikle katkıda bulunacağım ancak gelip gelemememe durumu son hafta belli olur. ozaman yeni bir mesaj atıcam.

moonchild
17.Aralık.2008, 18:42
Arkadaşlar ben muhtemelen gelemem yine, hiç salak salak konuşmiyim. Ama çorbaya bir çitmik tuz katmayı ben de istiyorum. Eğer organizasyon ekibinden birileri veya Selçuk veya Alper her kim olursa bana bir banka hesap numarası bildirirse hiç değilse hediyelere bir miktar katkı yapmak isterim...

Bu arada kimin aklına geldiyse, kim "harbi ya neden olmasın" dediyse, kim yanıbaşındakini gaza getirip bu organizasyonu bu noktaya getirdiyse hepsinin aklına, fikrine, yüreğine sağlık! Bu grubun üyesi olmaktan gurur duydum! Teşekkürler...

carvalho
17.Aralık.2008, 19:00
Serhatım gezi öncesi para olayını hallederiz. Şimdi erken... Gelemesen de gönlüne sağlık...

Bu arada konu dışına pek de çıkmak istemem ama kırklara karıştın yahu... PAzar sabahı bari gel de yüzünü görelim, bak motor kullanmayı da unutmuşsundur sen, eğitime katılacan dii mi???

HONEY
17.Aralık.2008, 19:09
Serhatım gezi öncesi para olayını hallederiz. Şimdi erken... Gelemesen de gönlüne sağlık...

Gezi ne zaman darulaceze ziyaretinden önce gezi planı varda bizim haberimiz mi yok ?

carvalho
17.Aralık.2008, 19:24
Gezi ne zaman darulaceze ziyaretinden önce gezi planı varda bizim haberimiz mi yok ?

yahu gezi = darülaceze ziyareti

akşam turşuyu fazla kaçırdın galiba :mrgreen:

Filiz KAANKA...
22.Aralık.2008, 12:38
Darülaceze ziyaretimizde Derkmen de bize destek verecek.Şimdilik maddi olarak...

carvalho
22.Aralık.2008, 12:54
Ben de şirketten üç beş birşeyler topluyorum.

yenikoylu_ua
25.Aralık.2008, 11:59
Arkadaşlar şurda sayılı günler kaldı ama listede sadece 17 kişi görüyorum bumudur olay helal olsun bize

HONEY
25.Aralık.2008, 12:15
Arkadaşlar şurda sayılı günler kaldı ama listede sadece 17 kişi görüyorum bumudur olay helal olsun bize

Valla bende hayal kırıklığına uğradım :(

carvalho
25.Aralık.2008, 12:17
Yılbaşından sonra alevlendiririz. RR'nin bu konuda hassas olacağına eminim ben...
Tatar'dan haber var mı? Konuyu başlatan oydu, sanırım vakit bulup siteye giremiyor...

HONEY
25.Aralık.2008, 13:17
Yılbaşından sonra alevlendiririz. RR'nin bu konuda hassas olacağına eminim ben...
Tatar'dan haber var mı? Konuyu başlatan oydu, sanırım vakit bulup siteye giremiyor...

Sevgili modum tatarı arayıp bir tele konferans yapalım mı seninle

carvalho
25.Aralık.2008, 14:21
Sevgili modum tatarı arayıp bir tele konferans yapalım mı seninle

Uyar sevgili dostum

HONEY
25.Aralık.2008, 15:11
Uyar sevgili dostum

tele konferansımızı yaptık tatarın biraz kafası karışsada :)

rakursi
25.Aralık.2008, 21:00
benim tanıdığım raptor riders ailesi bu konuda olması gereken hassasiyette olacaktır eminim.
herkes yıl sonu derdindedir.
yeni yılı bir geçelim bakın ne güzel bir organizasyon yapacağız.
bizler iyi insanlarız ve duyarlıyız.:cheesy:

tatar
26.Aralık.2008, 10:22
su krızde kafamı karıstırdınız ya honey soyleyecek laf bulamıyorum . :?

ama ben buralardayım . durumumla ılglı alper admınıme anlattım herseyı . neyse gorusmek uzere .

carvalho
26.Aralık.2008, 11:48
Arkadaşlar, 10 Ocak'ta elimzide-avucumuzdaki paralarla alışverişimizi yapacağız. Dileyen tüm arkadaşlar katılabilir alışverişe. Konuyla ilgili 9 Ocak'ta cuma toplantısı yapacağız zaten.

Ben alışverişte olamayacağım, maddi destek vereceğim diyen arkadaşlar naısl bir çözüm öneriyorsunuz???

Filiz KAANKA...
26.Aralık.2008, 12:26
[quote=carvalho;78526]Yılbaşından sonra alevlendiririz. RR'nin bu konuda hassas olacağına eminim ben...

Evet mutlaka birşeyler yapmak lazım ... Ama bildiğim kadarıyla katılmak isteyen herkes kendince bir çaba içerisinde. Biraz da zaman var önümüzde tabii. O nedenle sanki aklımızdaki sıralaması değişmiş gibi.
Öyle sanıyorum ki ; önümüzdeki hafta ve sonraki hafta daha farklı ve net olacaktır herşey.

Filiz KAANKA...
26.Aralık.2008, 12:48
Arkadaşlar, 10 Ocak'ta elimzide-avucumuzdaki paralarla alışverişimizi yapacağız. Dileyen tüm arkadaşlar katılabilir alışverişe. Konuyla ilgili 9 Ocak'ta cuma toplantısı yapacağız zaten.

Ben alışverişte olamayacağım, maddi destek vereceğim diyen arkadaşlar naısl bir çözüm öneriyorsunuz???
Selçuk cuma toplantısı çok iyi. Birde sana -mutlaka aklındadır ama- Hakkı ve Serhat arkadaşlarımızın kendileri adına önerilerini hatırlatmak istiyorum.Bu konu için bir hesap numarası bekliyorlardı.

RAssos
28.Aralık.2008, 02:02
Adminim bir sorum ve önerim olacak.
Alışveriş için acaba kaç erkek kaç bayan yaşlımız var ve aşağı yukarı hangi bedenlerde en fazla neye ihtiyaç var, tarzında bir görüşme yapıldı mı ?
Yapılmadıysa ben bu konuda bu hafta müsatim, hem yaşlılar hem çocuklar için böyle bir ön görüşme ve Eminönü piyasa araştırması yapabilirim, hatta arzu eden arkadaş varsa birlikte de yapabiliriz.
9 Ocak'ta da ne kadar neye ihtiyacımız var konusu netleşmiş olur mu, işinizi kolaylaştırmış olur muyum(z)?

kaanka
29.Aralık.2008, 10:46
Adminim bir sorum ve önerim olacak.
Alışveriş için acaba kaç erkek kaç bayan yaşlımız var ve aşağı yukarı hangi bedenlerde en fazla neye ihtiyaç var, tarzında bir görüşme yapıldı mı ?
Yapılmadıysa ben bu konuda bu hafta müsatim, hem yaşlılar hem çocuklar için böyle bir ön görüşme ve Eminönü piyasa araştırması yapabilirim, hatta arzu eden arkadaş varsa birlikte de yapabiliriz.
9 Ocak'ta da ne kadar neye ihtiyacımız var konusu netleşmiş olur mu, işinizi kolaylaştırmış olur muyum(z)?
Söylemiş olduğunuz bütün görüşmeler yapılmış ve bilgiler edinilmiştir.
Eminönü araştırması ve diyer bilgiler için isterseniz bizlere yada bu işle enyakından ilgilenen Carvalho Selçuk kardeşime telefonla ulaşırsanız daha sağlıklı bilgilenme ve ilerleme kaydetmiş oluruz.

HONEY
03.Ocak.2009, 13:04
Dostlar,

Sıcak sıcak aybaşı maaşlar cepteyken paraları toplamaya başlayın bence banka bilgilerini verirseniz ben hemen havale yapmak istiyorum

aidikurt
03.Ocak.2009, 16:43
Arkadaşlar, 10 Ocak'ta elimzide-avucumuzdaki paralarla alışverişimizi yapacağız. Dileyen tüm arkadaşlar alışverişe katılabilir . Ama ben alışverişte olamayacağım, maddi destek vereceğim diyen arkadaşlar isterlerse 9 Ocak Cuma akşamı yapacağımız haftalık buluşmaya katılarak maddi destekte bulunabilirler yada banka hesabına eft yoluyla gönderebliller.

Banka Hesap Bilgileri

Banka Ad: Garanti Bankası
Şube Adı: Ümraniye Şube
Şube Kodu: (165)
Hesap no: 6668994

EFT Yollarken Lütfen açıklamaya isim soyisminizi yazınız.Bİrde hata olmasnı engellemek adını eft yaptıktan sonra yoladıgınız meblağı ve isim soyisminizi özel mesaj yoluyla bana bildirirseniz kontrolunu yaparım.Gelip gelmediğiyle ilgili size bilgi dönebilirim.

kaanka
05.Ocak.2009, 12:47
Şuan Maddi Destek İçin Bağış Yapan Arkadaşlar:

HONEY (Bülent) :......TL.
BULL (Bülent) :......TL.
DOĞAN :......TL.
HASAN (Kaanka'nın arkadaşı) :......TL.

Filiz KAANKA...
05.Ocak.2009, 13:01

DERKMEN (Deniz) :......TL

doğan
05.Ocak.2009, 14:33
katılımcılar listesine adımı yazdırmaya fırsatım olmamıştı. eklerseniz sevinirim.

aidikurt
05.Ocak.2009, 15:56
Güncel Katılım Listesi

1- aidikurt
2- carvalho
3- kaanka +Filiz
4- ugurcuk
5- Honey
6- Uzay
8- RızaHoşgör
10-ozi
11-ilkerkoparal
12-Rassos
13-Perioğlu
14-HAkkı (maddi)
15-delibeygir
16-agresus
17-shopar
18-BULL
19-zeko
20-doğan

Uzay
05.Ocak.2009, 21:48
Selam,

Ben "Maddi Destek İçin Bağış Yapan Arkadaşlar" listesine eklenmek istiyorum. Darülaceze'ye gidecek arkadaşlar listesinde zaten varım. 9 Ocak toplantısına da geleceğim ama 10 Ocak'taki alışveriş için söz veremeyeceğim. 8-9 Ocak gibi belli olur o. Para desteğini 9 Ocak'ta, toplantıda da yapabilirim, havale ile de olur. Sizlere hangisi uygun ise...

Artı, çok heyecanlıyım :) Süpersiniz

HONEY
05.Ocak.2009, 22:06
Selam,

Ben "Maddi Destek İçin Bağış Yapan Arkadaşlar" listesine eklenmek istiyorum. Darülaceze'ye gidecek arkadaşlar listesinde zaten varım. 9 Ocak toplantısına da geleceğim ama 10 Ocak'taki alışveriş için söz veremeyeceğim. 8-9 Ocak gibi belli olur o. Para desteğini 9 Ocak'ta, toplantıda da yapabilirim, havale ile de olur. Sizlere hangisi uygun ise...

Artı, çok heyecanlıyım :) Süpersiniz

Uzaycım bugünün işini yarına bırakma yap havaleni bitir işi hava kötü olur birşey olur toplantı iptal olur falan filanda ......

rakursi
06.Ocak.2009, 13:51
arkadaşlar,
9 ocak cuma akşamı nerede toplanacağımız belli oldu mu ?

carvalho
06.Ocak.2009, 15:13
Gülaycım, Alper duyuruyu zaten yapacak ama ben yine de söyleyeyim; cuma akşamı buluşma olamyacak. Meteoroloji Cuma günü için sulu kar tahmini yapmış.

Cumartesi sabah 11 civarı her zaman buluştuğumuz Beşiktaş iskelesinde buluşuyoruz. Oradan da Darülaceze alışverişi için Eminönü'ne yollanıyoruz.

Uzay
07.Ocak.2009, 01:41
Uzaycım bugünün işini yarına bırakma yap havaleni bitir işi hava kötü olur birşey olur toplantı iptal olur falan filanda ......

Haklısın abi. Yaptım havalemi, bitirdim işi ;)
9 Ocak toplantısına gelebilirdim ama 10 Ocak alışverişi belli değildi. Hala belli değil. Ama çok kalabalık pek iyi olmayabilir. İyi de olabilir. Gelmek isterim ama işte belli değil.

Çok da umrumuzda zaten adama bak

Demeyin :)

Saygılar, sevgiler

kaanka
07.Ocak.2009, 17:35

PERİOĞLU (Muhterem)........TL.
ZEKO (Zekai)......TL.

Destekleri için herkeze çok teşekkür ederimç...
Arkadaşlar zaman iyice azalıyor yardımcı olmak isteyenler lütfen bizlerle irtibata geçsin...

GÖLGE
07.Ocak.2009, 21:04

ZEKO (Zekai)......TL.

+1 KATIN BENİDE YAPTIM HAVALEMİ YARIN HESAPTA HERKESE SELAMLAR BİDE :)

GÖLGE (Barış) :......TL.

rakursi
08.Ocak.2009, 09:52
arkadaşlar cumartesi günü yapılacak alış verişe ben de katılacağım.
mojo çalıştığı için motorsuz ve araçsızım. beşiktaş iskelesi de bana uzak.
o nedenle sizi eminönünde bekleyeceğim.
bana koordinat verebilir misiniz?
bir de kimler geliyor alış verişe ?

kaanka
08.Ocak.2009, 11:26

AİDİKURT (Alper):....TL.
CARVALHO (Selçuk) :....TL.
KAANKA + FİLİZ KAANKA (Alper+Filiz):.....TL.
ZEKO (Zekai)......TL.
UZAY :.......TL.

rakursi
08.Ocak.2009, 11:33
Maddi Destek İçin Bağış Yapan Arkadaşlar:

KAANKA + FİLİZ KAANKA (Alper+Filiz):.....TL.
ZEKO (Zekai)......TL.
mojo + rakursi + BAĞIŞÇILARI ... tl

beni de ekleyin listeye ama ben havale değil bizzat elinize nakit sayacağım bağışları cumartesi günü :cheesy:

kaanka
08.Ocak.2009, 11:48

KAANKA + FİLİZ KAANKA (Alper+Filiz) + BAĞIŞÇILARI :.....TL.
ZEKO (Zekai)......TL.
MOJO + RAKURZİ (Haldun+Gülay)+ BAĞIŞÇILARI :..... TL
YENİKÖYLÜ_UA + YENİKÖYLÜARTCI (Kubilay + Şemsi) + BAĞIŞÇILARI :......TL.

kaanka
08.Ocak.2009, 12:08
Güncel Katılım Listesi

1- aidikurt
2- carvalho
3- kaanka +Filiz
4- ugurcuk
5- Honey
6- Uzay
8- RızaHoşgör
10-ozi
11-ilkerkoparal
12-Rassos
13-Perioğlu
14-HAkkı (maddi)
15-delibeygir
16-agresus
17-shopar
18-BULL
19-zeko
20-doğan

Topic ilk açıldığı andan itibaren kendisini listeye yazdıran arkadaşlar oldu bu arkadaşlar hala aynı fikirdelermi? maddi mi yoksa manevimi destek olmayı düşünüyorlar? Lütfen en kısa zamanda konu ile ilgili bizlerle iltibata geçin,
çünkü organizasyon için çok azbir zaman kaldı bizlerde onagöre program yapalım....

Ayrıca şunuda söylemek istiyorum böyle güzel bir olaya sitemizdeki dostların çok daha duyarlı ve bol katılımlı olacağını düşünüyordum. Umarım hayal kırıklığına uğramayız....

carvalho
08.Ocak.2009, 13:11
Alışveriş için 10 Ocak Cumartesi sabah 9:00'da Beşiktaş iskeledeyiz. Daha önce 11 demiştik, 2 saat önceye aldık. Alışverişe katılacak arkadaşları bekleriz. Alışverişe katılmayıp maddi destek olacak arkadaşlar lütfen en geç yarın verilen hesaplara bağışlarını yapsınlar ki biz de gerekli alışverişi yapabilelim.

Destek olan, olacak tüm arkadaşlara teşekkürler...

kaanka
08.Ocak.2009, 16:17

1 - AİDİKURT (Alper):....TL.
2 - CARVALHO (Selçuk) :....TL.
3 - KAANKA + FİLİZ KAANKA (Alper+Filiz) + BAĞIŞÇILARI :.....TL.
4 - HONEY (Bülent) :......TL.
5 - BULL (Bülent) :......TL.
6 - DOĞAN :......TL.
7 - HASAN (Kaanka'nın arkadaşı) :......TL.
8 - DERKMEN (Deniz) :......TL
9 - PERİOĞLU (Muhterem)........TL.
10 - ZEKO (Zekai)......TL.
11 - UZAY :.......TL.
12 - MOJO + RAKURZİ (Haldun+Gülay)+ BAĞIŞÇILARI :..... TL
13 - YENİKÖYLÜ_UA + YENİKÖYLÜARTCI (Kubilay + Şemsi) + BAĞIŞÇILARI :......TL.
14 - GÖLGE (Barış) :....TL.

RAssos
08.Ocak.2009, 22:19
Ben maddi ve araç desteği cumartesi katılacağım...

Güncel Katılım Listesi

1- aidikurt
2- carvalho
3- kaanka +Filiz
4- ugurcuk
5- Honey
6- Uzay
8- RızaHoşgör
10-ozi
11-ilkerkoparal
12-Rassos
13-Perioğlu
14-HAkkı (maddi)
15-delibeygir
16-agresus
17-shopar
18-BULL
19-zeko
20-doğan

Topic ilk açıldığı andan itibaren kendisini listeye yazdıran arkadaşlar oldu bu arkadaşlar hala aynı fikirdelermi? maddi mi yoksa manevimi destek olmayı düşünüyorlar? Lütfen en kısa zamanda konu ile ilgili bizlerle iltibata geçin,
çünkü organizasyon için çok azbir zaman kaldı bizlerde onagöre program yapalım....

Ayrıca şunuda söylemek istiyorum böyle güzel bir olaya sitemizdeki dostların çok daha duyarlı ve bol katılımlı olacağını düşünüyordum. Umarım hayal kırıklığına uğramayız....

aidikurt
08.Ocak.2009, 22:59
Alışveriş için 10 Ocak Cumartesi sabah 9:00'da Beşiktaş iskeledeyiz. Daha önce 11 demiştik, 2 saat önceye aldık. Alışverişe katılacak arkadaşları bekleriz. Alışverişe katılmayıp maddi destek olacak arkadaşlar lütfen en geç yarın verilen hesaplara bağışlarını yapsınlar ki biz de gerekli alışverişi yapabilelim.

Destek olan, olacak tüm arkadaşlara teşekkürler...

Hatırlatma

delibeygir
09.Ocak.2009, 11:01
yarın yetişmeye çalışacağım alışverişe yatişemezsem telle irtibat kurarız hem maddi (gün içinde havale yapmaya çalışacağım )hemde manevi desteğim var bunu en baştada söylemiştim :)

carvalho
09.Ocak.2009, 11:22
Arkadaşlar, alışveriş yarın olacağı için banka havalesi yapacak arkadaşlar için bugün son gün...

Önümüzdeki hafta yapılacak yardımlar kabul edilmeyecektir...

Hediye paketlemeleri bu hafta sonu itibarıyle bitirilecektir...

Bu arada üzülerek söylemek zorundayım ki Raptorriders dışından gelen yardımlar, Raptorriders'tan gelen yardımların yaklaşık 3 katı oldu. Üzüldüm...

Yine de ziyaret edeceğimiz tüm yaşlılarımıza birer takım da olsa hediye alabilecek meblağa ulaşıyoruz gibi. Cumartesi katılımında belli olacak herşey...

rakursi
09.Ocak.2009, 12:12
Sevgili Selçuk'a bir konuda çok katılıyorum. keşke kendi bünyemizde daha çok kiişi bizimle bu projede yer alsaydı.
evet ülkde kriz var durum iç açıcı değil ama inanın ben aldığım o kadar küçük meblağalar sayesinde çok güzel bir rakama ulaştım.
ha gayret bugün son gün HİÇ BİR ŞEY İÇİN GEÇ KALMADINIZ :)

carvalho
09.Ocak.2009, 12:31
Gülaycım, iki paket sigara parasının krizle pek de bir ilgisi yok sanırım. Ama kimseyi de zorlayamayız tabii, bu işler gönül işi.

yenikoylu_ua
11.Ocak.2009, 00:48
Hayırlısıyla alışveriş işlemi bitti çok güzel yorucu ama bi o kadarda eğlenceli bir gündü bugün oluşumuna katkısı olan tüm arkadaşlara ve özellikle bugünkü alışverişte orda hazır olan Rana öğretmenim Selçuk Bülent Doğan Gülay Alper ve Doğumgünü olduğu halde bizi yanlız bırakmayan Filiz kardeşime çok çok teşekkür ediyorum.İyiki varsınız

HONEY
11.Ocak.2009, 01:08
Hayırlısıyla alışveriş işlemi bitti çok güzel yorucu ama bi o kadarda eğlenceli bir gündü bugün oluşumuna katkısı olan tüm arkadaşlara ve özellikle bugünkü alışverişte orda hazır olan Rana öğretmenim Selçuk Bülent Doğan Gülay Alper ve Doğumgünü olduğu halde bizi yanlız bırakmayan Filiz kardeşime çok çok teşekkür ediyorum.İyiki varsınız

Kubilaycım,

Bizler sadece küçük bir maddi katkı yaptık asıl emek verenler sizlersiniz

Hepinize tek tek teşekkürler

yenikoylu_ua
11.Ocak.2009, 01:11
Kardeşim o katkılar olmasaydı biz oraya zor giderdik biliyosun damlaya damlaya göl olurla çıktık yola

agresus
11.Ocak.2009, 02:11
topiği takip etmediğim ve bu gün aranızda olamadığım için özür diliyorum... muhtemelen haftaya da uğurcukla beraber şehir dışında olacağımız için ziyarete de katılamıyacağız... şimdiden bol keyifli sohbetler diliyorum... emeğinize sağlık...

carvalho
11.Ocak.2009, 09:16
Yaptığımız en keyifli ve en anlamlı alışverişti. Yeri geldi 10 kuruş için yarım saat pazarlık yaptık, ve işin sonunda ziyaret edeceğimiz 170 büyüğümüze birer tane hediye paketi hazırlayacak malzeme aldık. Detayları fotoğraflı olarak bilahare paylaşırız.

Ben de alışverişe ortak olan tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum, Kubilay'ın dediği gibi yorucu ama bir o kadar da keyifli bir alışverişti.

ugurcuk
11.Ocak.2009, 14:26
uzun süredir siteye pek giremiyorum hem işlerimin yoğunluğu hemde QUİCKNET la alakalı bir sorundan dolayı giriş yapamıyorum. dün aranızda olamadım ve ne yazıkki haftaya da olamıyacam ama maddi olarak destek vererek hiç değilse çorbada tuzumun olmasnı sağlayabilirim. hepinizin emeğine sağlık arkadaşlar.

chopell
11.Ocak.2009, 18:05
hazırlıklarınızı gururla izliyorum.. emeğinize sağlık.. gönlüm sizinle..

doğan
11.Ocak.2009, 23:28
Zİyaret edeceğimiz büyüklerimizin yüzünün gülümsemesinde bir parça olsun katkım olacağı için çok mutluyum. alışverişe katılmak ayrı bir mutluluktu.gerçekten o insanlar için birşeyler yaptığımızı farkına vardıık hepimiz. Ziyarete gideceğimiz gün engeli olmayan herkes gelmeli bence.

Filiz KAANKA...
12.Ocak.2009, 09:22
Evet, yorucuydu ama gerçekten de çok eğlenceli bir alışveriş oldu.Tahminimizden iyi olduğunu düşünüyorum sonucun.Bir oda dolusu eşya almışız.Hedefimize ulaştık sayıyorum bu anlamda. Bir de 18 Ocak günü iyi bir katılımla oraya gidebilirsek, planladığımız gibi bir gün geçirebilirsek ve oradaki yaşlılarımıza güzel bir gün geçirtebilirsek, bence bu yaptığımız en güzel organizasyon alacak. Alışverişte bizimle olan, olamayan, emeği geçen herkese çok çok teşekkürler....

rakursi
12.Ocak.2009, 10:07
ben de teşekkür etmek istiyorum hepinize arkadaşlar.
son ana kadar hala topladığımız bağışların meblağını yükseltmek adına yaptığınız telefon görüşmelerine,
açız , yorulduk, tabalarımız şişti demeden , CANI gönülden karıncalar gibi çalışarak,
neredeyse oradaki dükkanların yarısından çoğuna girip pazarlık yaparak bir gün geçirdik.
hepinizle GURUR DUYUYORUM ve ayakta ALKIŞLIYORUM.
çok güzel insanlarsınız,
dünya üstünde az kaldığını düşündüğüm İYİLİĞe harika örneklersiniz.

:alkis::alkis::alkis:

aidikurt
12.Ocak.2009, 13:57
Arkadaşlar hepinizin eline, koluna , ayaklarına ve emeğine sağlık.Maddi ve manevi destek olan herkese teşekkürlerimizi sunarız.
Ben alışverişe iş sebebiyle katılamadım.Ama inanın orda olmayı çok istediğim.Ama napalım kısmet değilmiş.Pazar günü darulacizede görüşmek üzere.Öpüldünüz.

Uzay
12.Ocak.2009, 18:26
Ellerinize kollarınıza sağlık. Sizin gibi insanlarla birlikte olduğum için gurur duyuyorum. Pazar günü bir kişi daha getiriyorum yanımda Allah izin verirse.

HARİKASINIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

kaanka
12.Ocak.2009, 20:54
Bende emeği geçen herkeze çok teşekkür ediyorum...8)
Bunlar da resimler...

http://img176.imageshack.us/img176/170/dsc06689yf9.jpg (http://imageshack.us)

http://img149.imageshack.us/img149/9984/dsc06690gp7.jpg (http://imageshack.us)

http://img510.imageshack.us/img510/5721/dsc06691qv4.jpg (http://imageshack.us)

http://img523.imageshack.us/img523/8278/dsc06694qm1.jpg (http://imageshack.us)

http://img231.imageshack.us/img231/1499/dsc06695nl1.jpg (http://imageshack.us)

http://img530.imageshack.us/img530/4944/dsc06696nz7.jpg (http://imageshack.us)

http://img258.imageshack.us/img258/3987/dsc06699wk8.jpg (http://imageshack.us)

http://img81.imageshack.us/img81/3362/dsc06700mv5.jpg (http://imageshack.us)

http://img183.imageshack.us/img183/5870/dsc06701rx6.jpg (http://imageshack.us)

RAssos
12.Ocak.2009, 23:25
Herkesin gönlüne, yüreğine sağlık, çok çok teşekkürler, resimler ne güzel çıkmışlar...
Günün tek motorlu çömezi olarak donup hasta olsam bile çok eğlenceli, çok koşuşturmalı, çok telaşlı ve çok güzel bir gün geçirdik hepinizin sayesinde...
İnşallah pazara da hem yaşlılarımızı hem de minikleri kocaman bir kalabalıkla kucaklayıp mutlu ederiz :)

(Ben bendekileri resimleri de eklemek istedim ama beleceremedim :( )

rakursi
13.Ocak.2009, 11:47
(Ben bendekileri resimleri de eklemek istedim ama beleceremedim :(

RANACIM BANA MAİL AT BEN SİTEYE EKLERİM :cheesy:

rakursi
13.Ocak.2009, 14:32
sevgili arkadaşlar
pazar günü yapacağımız ziyaretin kesin saati belirlendi mi?
yada buluşma yeri var mı?

rakursi
13.Ocak.2009, 20:39
http://photos-f.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v1919/179/76/710473240/n710473240_1225845_3590.jpg
http://photos-e.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v1919/179/76/710473240/n710473240_1225844_3174.jpg
http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v1919/179/76/710473240/n710473240_1225846_4002.jpg
http://photos-a.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v1965/200/67/718986692/n718986692_1398904_7993.jpg
http://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v1965/200/67/718986692/n718986692_1398905_8258.jpg

SEVGİLİ RANA'NIN FOTOGRAFLARI
SAOL RANACIM :mrgreen:

kaanka
14.Ocak.2009, 09:26
Arkadaşlar Darülaceze ziyaretimize çok az bir zaman kaldı biliyorsunuz, geçen hafta alışverişimizi tamamladık.
Bu Cumartesi günü de bizim evde toplanıp alınan eşyalar hediye paketleri haline getirilecek, vakti olan, paket yapmak isteyen arkadaşlar Cumartesi 10.30'dan sonra gelebilirler.
Evimiz Başakşehir Mah. Onurkent Sitesi İkitelli'de detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar 0535 363 76 93 telefonumdan ulaşabilirler.

gençer
14.Ocak.2009, 12:32
alpercim gelmeyi düşünüyorum ama c.tesi günleri saat 2 de işten çıkıyorum. o saate kadar işler çoktan bitmiş olurmu, herkes dağılmış olurmu bilemiyorum ama eğer çok geç derseniz pazar direk darülacezede de görüşebiliriz. penim için program değiştirmenize gerek yok sadece benim 2:30 gibi gelmem sıkıntı yaratmazsa ordayım inşallah.

kaanka
14.Ocak.2009, 12:42
alpercim gelmeyi düşünüyorum ama c.tesi günleri saat 2 de işten çıkıyorum. o saate kadar işler çoktan bitmiş olurmu, herkes dağılmış olurmu bilemiyorum ama eğer çok geç derseniz pazar direk darülacezede de görüşebiliriz. penim için program değiştirmenize gerek yok sadece benim 2:30 gibi gelmem sıkıntı yaratmazsa ordayım inşallah.

Kardeşim tahminime göre bitmemiş olur . Daha alış veriş işi felanda olucak, bütün rötuşları o gün atıcaz o nedenler işler uzun sürer tahminimce. Yetişemsen bile çayımızı içmeye yetişirsin. Yangeyi de ufaklığı da al gel mutlaka....:cheesy:

kaanka
14.Ocak.2009, 13:01
Arkadaşlar DARÜLACEZE ile yapılan son görüşmeler de yetkililer Pazar günü yapacağımız ziyaretin saatinin engeç 13,30'da orada olmamız gerektiği yönündedir.
Bu nedenle engeç 12,30 civarlarında buluşma noktasında olmamız gerekmektedir.
Şimdiden katılan veya gönülleri bizimle olan herkeze teşekkürler...

Filiz KAANKA...
14.Ocak.2009, 13:05
Arkadaşlar DARÜLACEZE ile yapılan son görüşmeler de yetkililer Pazar günü yapacağımız ziyaretin saatinin engeç 13,30'da orada olmamız gerektiği yönündedir.
Bu nedenle engeç 12,30 civarlarında buluşma noktasında olmamız gerekmektedir.
Buluşma noktası neresi olacak? Bunu da bir netleştirelim.

shopar
14.Ocak.2009, 14:36
arkadaşlar o güne kalan eksikleri veya yapılması gereken detayları bıldırısenız sevınırım,alışverişe final sınavlarım dolayısıyla katılamadım ve bu yuzden mutsuzum yetişmek ıstedım ama geç olmuştu artık.sizi takıpteyim,resimler çok guzel yorulmuşsunuz ama degmiş gıbı duruyor.emek veren herkeze teşekkür edıyorum.
c.tesi de son ıkı sınavımı atlatıp özgurum ,pazar gunu için sımdıden detay bıldırırsenız daha ıyı organıze olunur ve eksıkler planlanır dıye düşünüyorum.

kaanka
14.Ocak.2009, 15:05
arkadaşlar o güne kalan eksikleri veya yapılması gereken detayları bıldırısenız sevınırım,alışverişe final sınavlarım dolayısıyla katılamadım ve bu yuzden mutsuzum yetişmek ıstedım ama geç olmuştu artık.sizi takıpteyim,resimler çok guzel yorulmuşsunuz ama degmiş gıbı duruyor.emek veren herkeze teşekkür edıyorum.
c.tesi de son ıkı sınavımı atlatıp özgurum ,pazar gunu için sımdıden detay bıldırırsenız daha ıyı organıze olunur ve eksıkler planlanır dıye düşünüyorum.
Dilek bir arka sayfada ve bu sayfada birçok mesaj yazdım konu ile ilgili Cumartesi son rötuşlar atılıcak Pazar hareket edilecek tam olarak ne öğrenmek istediğini anlayamadım.

kaanka
14.Ocak.2009, 15:07
Arkadaşlar Darülaceze ziyaretimize çok az bir zaman kaldı biliyorsunuz, geçen hafta alışverişimizi tamamladık.
Bu Cumartesi günü de bizim evde toplanıp alınan eşyalar hediye paketleri haline getirilecek, vakti olan, paket yapmak isteyen arkadaşlar Cumartesi 10.30'dan sonra gelebilirler.
Evimiz Başakşehir Mah. Onurkent Sitesi İkitelli'de detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar 0535 363 76 93 telefonumdan ulaşabilirler.

Güncelleme....

shopar
14.Ocak.2009, 15:16
Dilek bir arka sayfada ve bu sayfada birçok mesaj yazdım konu ile ilgili Cumartesi son rötuşlar atılıcak Pazar hareket edilecek tam olarak ne öğrenmek istediğini anlayamadım.

c.tesı buluşma saatınızı erkene almanız dolayısıyla ve ben sınavdan çıkana kadar işin çogunu halletmenızden ötürü ne emek verebıldım nede katkıda bulundum,öğrenci katkısıda olsa,emeksız hazıra konmak huzursuz ettı,alamadıgınız eksık kalan birşeyler var ıse bende kalan ıkı gunde kendım bişey yapayım dedım sorum bu alpercım

Filiz KAANKA...
14.Ocak.2009, 15:23
c.tesı buluşma saatınızı erkene almanız dolayısıyla ve ben sınavdan çıkana kadar işin çogunu halletmenızden ötürü ne emek verebıldım nede katkıda bulundum,öğrenci katkısıda olsa,emeksız hazıra konmak huzursuz ettı,alamadıgınız eksık kalan birşeyler var ıse bende kalan ıkı gunde kendım bişey yapayım dedım sorum bu alpercım
Dilek paketleme işinin çok erken biteceğini sanmıyorum.Herşey paket yapılacağı için C.tesi elimizde olması gerekiyor.Ama yine de işlerin varsa C.tesi gelemiyorsan, aldığımız malzemelerin yanında yiyecek malzemesi de gidecek (Sarma, börek gibi)
Bunlara katkın olacaksa haberimiz olsun.

shopar
14.Ocak.2009, 15:33
Dilek paketleme işinin çok erken biteceğini sanmıyorum.Herşey paket yapılacağı için C.tesi elimizde olması gerekiyor.Ama yine de işlerin varsa C.tesi gelemiyorsan, aldığımız malzemelerin yanında yiyecek malzemesi de gidecek (Sarma, börek gibi)
Bunlara katkın olacaksa haberimiz olsun.

HEH YA BÖYLE İŞTE:))
C.TESİ 2 GIBI SON SINAVIMDAN ÇIKACAGIM,İŞİNİZ BİTMEDİYSE VE AKSILIK OLMAZ ISE MUTLAKA GELECEGIM AMA EN KÖTÜ İHTİMAL BIR TEPSİ BÖREK BENDEN:))

Filiz KAANKA...
14.Ocak.2009, 15:36
C.TESİ 2 GIBI SON SINAVIMDAN ÇIKACAGIM,İŞİNİZ BİTMEDİYSE VE AKSILIK OLMAZ ISE MUTLAKA GELECEGIM AMA EN KÖTÜ İHTİMAL BIR TEPSİ BÖREK BENDEN:))
Çok iyi olur. Temin edebilirsen biraz plastik bardak,çatal, tabak da olursa yanında daha da iyi olur.

kaanka
14.Ocak.2009, 15:36
Tepsiyi kap gel...:cheesy::alkis::alkis::alkis:

shopar
14.Ocak.2009, 16:02
Çok iyi olur. Temin edebilirsen biraz plastik bardak,çatal, tabak da olursa yanında daha da iyi olur.
anlaştık,yapabıldıgım kadar börek ve plastık ıvır vızır benden

kaanka
14.Ocak.2009, 17:13
Eveeeeeeeeeettttttttttt son telefon trafiğineden sonra olay şu şekilde olucak arkadaşlar;

Bu Cumartesi günü bizim evde toplanıp alınan eşyalar hediye paketleri haline getirilecek paketleme esnasında eksikler neler tespit edilecek ve alışverişe çıkılıp bu eksikler tamamlanacak, son rötuşlar atılacak. Özellikle bayan arkadaşlar veya annelerimizden rica ederseniz sarma, dolma ve börek yaptıra bilirseniz yiyecek ve içecek takviyesi yapabilirsiniz. Çocuk bölümü için muz, mandalina, bal, pekmez ve kabuksuz kuruyemiş gibi yiyecek ve içecek getirebilirsiniz.
Bu olaylarda bizimle birlikte olmak paketlemeye ve organizasyona yardımcı olmak isteyen arkadaşlar Cumartesi 10.30'dan sonra bize gelebilirler.

Veeeeeeeeeeeee

Bu nedenle engeç 12,30 civarlarında buluşma noktası olarak BEŞİKTŞ'TA BULUNAN ÜSKÜDAR İSKELESİ uygun görülmüştür katılmak isteyenleri bekliyoruz.

Motorize gelirseniz çok havalı ve güzelbirşekilde ziyaretimizi yaparız...

yenikoylu_ua
15.Ocak.2009, 10:34
Bencede arkadaşlar o gün ne olursa olsun herkez motoruyla gelmeli.Cumartesi paketlemeye arabaylada gelebilirsiniz.:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy::ch eesy:tabi paketlemede çalışan işçi arkadaşlar için hani ne yapabiliyosanız börek çörek elde açma baklava türü ufak tefek şeylerde getirebilirsiniz :p:p:p

Filiz KAANKA...
15.Ocak.2009, 11:31
Arkadaşlar biraz önce darülacezede sürekli irtibat halinde olduğum yetkili aradı.O gün de dile getireceğini söyledi ama şimdiden herkese ayrı ayrı teşekkür etti.Pazar günü orada olmamasına rağmen, sadece bize yardımcı olmak için orada olacak.

Götüreceğimiz hediyelerin detayını söyledim ve o da bizim kadar heyecanlandı.

Ve grubun niteliğini sordu.Motosiklet grubu olduğumuzu, herhangi bir dernek yada parti olmadığımızı söyledim.O da motoruyla gelecek olan arkaşlar darülaceze bahçesinde çocukları motosiklete bindirirler mi diye sordu.Çok seviyorlarmış.Hava şartları uygun olursa müsait bahçe varsa olur dedim. Olur değilmi ?:D

Ayrıca geçen yıl Anadolu Aslanları adında bir motosiklet grubu çocukları pikniğe götürmüş.Çocuklar hala onu söylüyormuş.Çok eğlenceli geçmiş.Olabilr mi sizinle de dedi. Olabilir konuşuruz arkadaşlarla dedim. Neden olmasın....

Şimdi pazar günü biz, orada bulunan ve yatalak olan hasta yaşlılarımızla ve çocuklarımızla birlikteyiz.Bu kimse için sorun olmaz sanırım.:D:D:)

Çok güzel bir pazar günü olacak....

Filiz KAANKA...
15.Ocak.2009, 11:39
Aaaaa yazmayı unuttum.Daha da önemlisi Biz artık çabalarımızdan dolayı darülacezenin gönüllüleriyiz.:D:D

gidikurt
15.Ocak.2009, 12:15
Süpersiniz Filizcim emeği geçen herkeze teşekkürler gerçekten ben de sizlerle koşturmak isterdim fakat malum kızımıza bakıyorum ama yine de gönlüm sizinle her ne kadar gelemesemde aranızdayım aslında:)

yenikoylu_ua
15.Ocak.2009, 14:12
Onlar bahçe kapısını açıp motorları içeri alsınlar herkezi bindiririz.Arkadaşlar benzinler full olsun

BULL
15.Ocak.2009, 18:52
Kaankam ben börek yemeye şeyyy paket yapmaya

dolma götürmeye hayyy yardım etmeye

cumadan yanınızdayım :p:p:p

Filiz KAANKA...
15.Ocak.2009, 18:58

DERVİŞİN FİKRİ NEYSE ZİKRİ DE ODUR.

aidikurt
15.Ocak.2009, 19:13
Filiz kardeşim supersin valla.Konu hakkındaki hassasiyetin ıcın cok ama cok tesekkurler.
Yazın cocuklarla pıknık ınan super olur yaslılardan sonra allahın ıznıyle ufaklılarıda yazın sevındırırz super olur bence benden tam destek.

yenikoylu_ua
15.Ocak.2009, 19:18

Şşşiiiişşşttttttt yok öle cumadan gitmek beraber gidip beraber yicezz şey paketlicez

Filiz KAANKA...
15.Ocak.2009, 20:03
Yazın cocuklarla pıknık ınan super olur yaslılardan sonra allahın ıznıyle ufaklılarıda yazın sevındırırz super olur bence benden tam destek.[/quote]

Zaten yaz boyu haftasonları hep birlikte piknikteyiz.Ve o zamanlarda kimsenin çocuktan bir farkı kalmıyor. Bunların birkaçında grup grup çocukları da alsak ne güzel olur. Hem onlar eğlenir, hem biz. Alacağımız hazzı hiç hesaba katmıyorum bile....

rakursi
15.Ocak.2009, 21:26
arkadaşlar söyleyecek SÖZ bulamıyorum hepiniz aynı düşüncedesiniz ne kadar keyifli bir platformdayız böyle:cheesy:

filizcim senin ÖZEL bir katkın var bu duruma hakikaten kutluyorum seni8)

HONEY
15.Ocak.2009, 21:26
Yazın cocuklarla pıknık ınan super olur yaslılardan sonra allahın ıznıyle ufaklılarıda yazın sevındırırz super olur bence benden tam destek.

Zaten yaz boyu haftasonları hep birlikte piknikteyiz.Ve o zamanlarda kimsenin çocuktan bir farkı kalmıyor. Bunların birkaçında grup grup çocukları da alsak ne güzel olur. Hem onlar eğlenir, hem biz. Alacağımız hazzı hiç hesaba katmıyorum bile....[/quote]

kısmetse yazın küçük dostlarımızla yapıcağımız piknikleri bende sabırsızlıkla bekliyorum :)

çocukların yüzünde bir gülümseme mutluluk yaratabilirsek ne mutlu bizlere

Filiz KAANKA...
16.Ocak.2009, 09:20
arkadaşlar söyleyecek SÖZ bulamıyorum hepiniz aynı düşüncedesiniz ne kadar keyifli bir platformdayız böyle:cheesy:

filizcim senin ÖZEL bir katkın var bu duruma hakikaten kutluyorum seni8)
Gerçekten de katılan, destek olan, heyecanımızı paylaşacağımız arkadaşlar olmasa bu kadar keyif alabilrmiydik bu işten...

Katılan, gönlü bizimle olan, maddi manevi desteğini esirgemeyen, bu platformda, bu başlık altında bir satır da olsa yazı yazan herkese çok çokk teşekkürler...

carvalho
16.Ocak.2009, 09:39
Şirketten siteye giremiyordum bir haftadır, yazamadım ama telefonla sürekli irtibat halindeyiz.

Sevgili Filiz, yazdıklarını okuyunca Darülaceze ziyaretimizin daha güzel anlam kazandığını gördüm ve boğazım düğümlendi. Şimdi havalar ısınınca çocuklarla yapacağımız gezinin planlarını yapmaya başladım bile...

PAzar günü Darülaceze'ye çok kalabalık gitmeliyiz. 170 yaşlımızı ziyaret edeceğiz, birçoğu sağlık problemi yaşamakta ve yatağa bağımlı maalesef. HEpsini tek tek ziyaret edeceğiz, gönüllerini hoş edeceğiz; o yüzden ne kadar çok katılım olursa o kadar başarırız bunu.

Hediyeler için para desteği yapan yapamayan herkes için bu çağrım geçerlidir. Sonuçta alınan hediyeler Raptorriders adına alındı; sorun yok yani...

Darülaceze gönüllüsü olmak; belki de hayatım boyunca bana verilen en büyük paye, öncelikle Filiz ve Alper Kaanka kardeşlerim başta olmak üzere bu heyecana ortak olan tüm dostlarıma teşekkür ederim.

Pazar günü kalabalık bir katılım görmek dileğiyle...

aidikurt
16.Ocak.2009, 15:33
Arkadaşlar konuyu dağıtmadan kaldıgımız yerden devam edelim cok az vakit kaldı.

gençer
16.Ocak.2009, 17:40
işin arka planı olan (ama aslında en önemli kısmı olan) evde hediyelerin paketlenmesi işine katılamıyacağım için özür dilerim. motorumun farı kırık ve geziye motorumla gelebilmek için c.tesi farımı yaptırıcam.pazar günü arabayla gelmek içime sinmiyor. ölmessem pazar motorumla birlikte beşiktaştayım inşallah.

kaanka
16.Ocak.2009, 19:20
Eveeeeeeeeeettttttttttt son telefon trafiğineden sonra olay şu şekilde olucak arkadaşlar;

Bu Cumartesi günü bizim evde toplanıp alınan eşyalar hediye paketleri haline getirilecek paketleme esnasında eksikler neler tespit edilecek ve alışverişe çıkılıp bu eksikler tamamlanacak, son rötuşlar atılacak. Özellikle bayan arkadaşlar veya annelerimizden rica ederseniz sarma, dolma ve börek yaptıra bilirseniz yiyecek ve içecek takviyesi yapabilirsiniz. Çocuk bölümü için muz, mandalina, bal, pekmez ve kabuksuz kuruyemiş gibi yiyecek ve içecek getirebilirsiniz.
Bu olaylarda bizimle birlikte olmak paketlemeye ve organizasyona yardımcı olmak isteyen arkadaşlar Cumartesi 10.30'dan sonra bize gelebilirler.

Veeeeeeeeeeeee

Bu nedenle engeç 12,30 civarlarında buluşma noktası olarak BEŞİKTŞ'TA BULUNAN ÜSKÜDAR İSKELESİ uygun görülmüştür katılmak isteyenleri bekliyoruz.

Motorize gelirseniz çok havalı ve güzelbirşekilde ziyaretimizi yaparız...

GÜNCELLEME.....

delibeygir
16.Ocak.2009, 23:35
pazar gününü sabırsızlıkla bekliyorum

Uzay
17.Ocak.2009, 18:45
Hediye paket işleri bitti mi canlarım ciğerlerim??? Ellerinize sağlık

Ben kız arkadaşımla gelicem. Fakat yedek kaskımız yok. O yüzden taksiyle direkt Darülaceze'ye gideceğiz.

HONEY
18.Ocak.2009, 02:12
Hediye paket işleri bitti mi canlarım ciğerlerim??? Ellerinize sağlık

Ben kız arkadaşımla gelicem. Fakat yedek kaskımız yok. O yüzden taksiyle direkt Darülaceze'ye gideceğiz.

Uzaycım,

Sabah 10:30 başlayan heyecanlı koşturmaca gece 00:00 da minibuse yükleyerek bitirdik allaha şükür

Yorucu ama çok güzel bir geceydi

Herkesi öpüyorum

carvalho
18.Ocak.2009, 10:17
Hava mükemmel,

Tüm raptorriders ailesini 12:30'da Beşiktaş iskeleye bekliyoruz....

aidikurt
18.Ocak.2009, 20:47
RaptorRıders kurulusundan bu yana yaşadığım en hüzünlü ama bir o kadarda keyif ve mutluluk verici bir organizasyon oldu.

Böyle anlamlı bir organizasyonda desteğini esirgemeyen RaptorRiders üyelerine emeklerinden ve çabalarından dolayı tek tek teşekkürlerimi sunarım.

İyiki varsınız dostlar.

yenikoylu_ua
19.Ocak.2009, 11:15
Çok anlamlı bir organizasyondu belkide son yıllarda geçirdiğim en güzel günlerden biriydi.Dolu dolu yaşadık.Hiçbir dakikanın boşa gitmediği bir gündü.Bu organizasyonda emeği geçen herkezin eline yüregine sağlık.Hepinize binlerce teşekkür.

Filiz KAANKA...
19.Ocak.2009, 12:24
Bir günde insan ne kadar duygu karmaşası yaşayabilir ki… Bir an hiç düşünmeden koştururken durup öylece kalmak, bir an dolduğunu hissedip aynı zamanda insanların gülümsemesiyle mutlu olmak, bir an kendimiz dışında birilerine kulak verip tanımadığımız yüzlerde dalıp giderken kendimizi çoluk-çocuk yaşlı-genç ,hep birlikte şarkı söylerken bulmak…

Bu anlamlı organizasyon üzerine konuşulacak çok şey var belki ama, “Dört dörtlük ve ancak bu kadar olabilirdi.” dedirten, her aşamada emeği geçen tüm arkadaşlar ; teşekkürler…

Ve kurumla irtibata geçmemizde ön ayak olan Sevgili Metin Bey ve eşine; kurumun gönüllü
çalışanı , attığımız her adımda yanımızda olan, bu konudaki enerjisiyle neredeyse bizlere ders veren, bizleri yönlendiren ve kocaman yüreğiyle sohbetimizde bizi şaşırtan rehabilitasyon şefi Sevgili Havva Hanım’a çok çok teşekkürler….

rakursi
19.Ocak.2009, 14:34
SEVGİLİ ARKADAŞLAR DÜNE DAİR SÖYLENECEK SÖZLERİN TÜM BİLEŞENİ OLARAK ŞUNU SÖYLEMEK İSTİYORUM;

HEPİNİZ BİR ÇİÇEK GİBİYDİNİZ ...

:alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:

doğan
19.Ocak.2009, 15:44
Biz elimizden gelenin en iyisini yaptık diye düşünüyorum. gerçekten çok yoğun duygular hissettik hepimiz. Belkide bugüne kadar unuttuğumuz yada gözardı ettiğimiz değerleri yeniden düşünme imkanı bulduk. emeği geçen herkese teşekkürler.

Filiz KAANKA...
19.Ocak.2009, 16:08
Biz elimizden gelenin en iyisini yaptık diye düşünüyorum. gerçekten çok yoğun duygular hissettik hepimiz. Belkide bugüne kadar unuttuğumuz yada gözardı ettiğimiz değerleri yeniden düşünme imkanı bulduk. emeği geçen herkese teşekkürler.
Elbette elimizden gelenin en iyisini yaptık.Eğer öyle olmasaydı bugün özellikle arayıp herkese teşekkür ettiklerini söylerler miydi?

Evet sabah arayıp çabalarımız , hediyelerimiz , hediyelerin ve yiyeceklerin paketlenmesindeki özenimiz ve detaylı düşünmüş olmamız nedeniyle Havva Hanım herkese ayrı ayrı teşekkür ettiğini iletmemi istedi.

Gerçekten de hediye paketleri ve içerikleri, kendi anne babalarımıza sunarken göstereceğimiz özenden farksızdı.

gidikurt
19.Ocak.2009, 20:38
Canlarım emeği geçen herkeze tek tek teşekkür ediyorum.Herne kadar gelemesemde alperim ikimizin adına oradaydı başka organizasyonlarda buluşmak dileğiyle hepiniz sağolun.

chopell
19.Ocak.2009, 21:21
çok tebrik ediyorum hepinizi.. gurur duyuyorum raptor riders la.. :) foto çekebilme şansı oldu mu acaba?..

RAssos
19.Ocak.2009, 22:00
En "Miniğinden" en "Kocamanına" herkesin yüreğine, gönlüne, emeğine sağlık, ayrıca musikişinas arkadaşların seslerine de sağlık :) Sebep olan herkese bin teşekkür... :)
Aşağıya bizimle olan öğrencilerden bana gelen ve sizlere selamları ile iletmemi istedikleri mesajları var;

"Hocam, tekrar size ve ekibinize binlerce teşekkürler bu fırsat için, davet için, üzümlü kurabiyeler, sarmalar ve nihavend makamı için:) koliler, hediyeler, çocuklar, yaşlı delikanlılar... organizasyon-koordinasyon-motosikletler müthişti... ömrüme ömür kattınız... kimsesizlerin "kimi" olduk hep birlikte:)"

Hepiniz sağolun varolun...

Ben gene asli görevim olan saymaya başladım, RaptorRiders ailesi 18 Ocak Darülaceze Ziyareti elde var 1... RaptorRiders ailesi Darülaceze pikniği yolda var 2... :)

shopar
19.Ocak.2009, 22:27
tuhaf duygular yaşadık...
insan ordakı atmosferi solumaya başlayınca, keşke daha çok şey yapabilsem dıye düşünüyor.
dün hüzünlü buruk bi sevinç yaşadım.
sanırım hepimizde aynı duygu vardı
dünkü organizasyonun başlamasına sebep olmuş,her aşamada bulunmuş,daha çok emeği geçmiş arkadaşlar başta olmak üzere, herkeze teşekkür ederim
herkez elinden geldığınce gönlünü koydu öncelikle ortaya
sizinle aynı sevinci yaşamaktan ve sizleri tanımış olmaktan dolayı ne kadar mutlu oldugumu kelımelerle ıfade edemeyeceğim sanırım
gurur duydum...
bunun tarıfı yok...
herkezin emeğine gönlüne sağlık.

(resimler var elbette gizli saklı çektık bişeyler çok yakında:)

HONEY
19.Ocak.2009, 22:41
Nerden başlıyıp nerde bitirmem gerektiğini bilmiyorum duygusal olarak çok fırtınalı bir darulaceze ziyareti oldu aslında gelemeyenler için ne kadar anlatsakta o duyguları ve atmosferi aktaramayacağım bir durum

En çok etkilendiğim kısım Filizin kucağındaki minik meleği üst kata çıkarttığı andı :(

En çok tırstığım an ise turk sanat muziği hocasının beni çağıracağını sandığım andı yanıma gelip elime nota / soz kitabını elime tutuşturup 17 17 demesiydi :)

C.tesi paketleme günü 6 yaşındaki kızımın bizlerle olup yardımcı olması bana kat kat keyif verdi. Yalnız kendisi hediye paketi konusunda biraz hayal kırıklığına uğramış süs ipleri ve fiyonklarla hediye paketi yapılmasını bekliyormuş :)

Toplanan para gerçekten çok bereketliymiş maşallah alınanları taşı taşı bitmedi :)

Bu organisazyonda her türlü maddi manevi emeği geçen herkese çok teşekkürler
hepinizi öpüyorum dostlar

perioğlu
19.Ocak.2009, 22:49
Buraya bende bişeyler yazmak sizlere bişekilde teşekkür etmek istiyorum ama yaptığım tek şey yazıp yazıp silmek ne yazsam az kalıyor anlatamıyor sizleri benim temiz kalpli aslan yürekli arkadaşlarım iyiki varsınız iyiki tanımışım sizleri.

kaanka
19.Ocak.2009, 22:55
http://img513.imageshack.us/img513/6781/dsc06743mw7.jpg (http://imageshack.us)
http://img149.imageshack.us/img149/2711/dsc06745uz7.jpg (http://imageshack.us)
http://img231.imageshack.us/img231/4418/dsc06746jg2.jpg (http://imageshack.us)
http://img84.imageshack.us/img84/1821/dsc06747yh4.jpg (http://imageshack.us)
http://img99.imageshack.us/img99/9734/dsc06754dr1.jpg (http://imageshack.us)
http://img152.imageshack.us/img152/3897/dsc06755yh0.jpg (http://imageshack.us)

http://img102.imageshack.us/img102/2391/dsc06787pr5.jpg (http://imageshack.us)

http://img207.imageshack.us/img207/5633/dsc06758li9.jpg (http://imageshack.us)

chopell
19.Ocak.2009, 22:59
oo başladık fotolara.. :) süper..:)

Tayfun
19.Ocak.2009, 23:00
Evet arkadaşlar hemen hemen herkes aynı duyguları paylaşıyor bu konu hakkında. Bende kendi duygularımdan bir iki satır yazmak istiyorum.

Bir kurum içinde geçen ömürlere şahid olduk hep beraber, herkesin kendine göre bir sebebi herkesin kendine göre bir hikayesi vardı yıllar içinde saklı olan. Bize soğuk gelen o kalın duvarlar onların sıcak yuvasıydı aslında, yol gözleyen yaşlı gözler yanında top koşturan minik çiçeklerde vardı o duvarlar arasında. Kimisine torun, kimisine evlat, kimisine abi olduk birkaç saatlik zaman zarfında, onların geçmesini istemediği saatler bizim ne kadar şanslı olduğumuzu, kendimize ait sıcak bir yuvamız ve paylaşabilecek mutluluklarımızın olduğu bir ailenin varlığını hissettirdi bizlere.

Kimbilir kaçımız kendimizi onların yerine koyduk ve onların gözünden baktık dünyaya, her sabah aynı yatakta uyanıp bahçedeki aynı taşlara basarak yürüdüğümüzü düşündük yıllarca, buruldu belki içimiz ama hissettirmedik bunu onlara çünki ihtiyaçları olan şey bir ufak tebessüm ve onların yanında olduğumuzu hissetmeleriydi bunuda çok güzel bir şekilde başardık sonunda.

Güzel bir organizasyon oldu, şehir yaşamının debdebesi içinde kurum bağlayan yüreklerimiz ferahladı bu sayede, emeği geçen ve katılan bütün arkadaşların hepsine çok teşekkür ediyorum, iyiki varsınız arkadaşlar.

Unutmayın ki bugün genciz ama birgün bizde yaşlanacağız, allah hepimize bizi motorlarıyla ziyaret edecek torunlar ve evlatlar nasip etsin inşallah.[smilie=greencolorz:

kaanka
20.Ocak.2009, 00:03
http://img413.imageshack.us/img413/7003/dsc06759vn0.jpg (http://imageshack.us)

http://img403.imageshack.us/img403/107/dsc06760ry0.jpg (http://imageshack.us)

http://img517.imageshack.us/img517/6923/dsc06763zx1.jpg (http://imageshack.us)

http://img72.imageshack.us/img72/2433/dsc06766kr8.jpg (http://imageshack.us)

http://img149.imageshack.us/img149/2492/dsc06770lx1.jpg (http://imageshack.us)

http://img504.imageshack.us/img504/248/dsc06771ph3.jpg (http://imageshack.us)

http://img398.imageshack.us/img398/5557/dsc06773hv5.jpg (http://imageshack.us)

http://img72.imageshack.us/img72/8481/dsc06778xa0.jpg (http://imageshack.us)

http://img171.imageshack.us/img171/1246/dsc06779xb5.jpg (http://imageshack.us)

http://img152.imageshack.us/img152/5032/dsc06781fx9.jpg (http://imageshack.us)

http://img407.imageshack.us/img407/4753/dsc06782yd6.jpg (http://imageshack.us)

http://img142.imageshack.us/img142/7715/dsc06783zh1.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
20.Ocak.2009, 00:36
http://img155.imageshack.us/img155/3628/dsc06789ai1.jpg (http://imageshack.us)

http://img502.imageshack.us/img502/1849/dsc06790yy7.jpg (http://imageshack.us)

http://img155.imageshack.us/img155/6470/dsc06791zj6.jpg (http://imageshack.us)

http://img413.imageshack.us/img413/5379/dsc06793ym2.jpg (http://imageshack.us)

http://img255.imageshack.us/img255/4183/dsc06795wy3.jpg (http://imageshack.us)

http://img142.imageshack.us/img142/1002/dsc06796uy2.jpg (http://imageshack.us)

http://img246.imageshack.us/img246/1850/dsc06799wg3.jpg (http://imageshack.us)

http://img407.imageshack.us/img407/247/dsc06800vv0.jpg (http://imageshack.us)

http://img515.imageshack.us/img515/5853/dsc06801ut2.jpg (http://imageshack.us)

http://img181.imageshack.us/img181/5265/dsc06802ri5.jpg (http://imageshack.us)

http://img218.imageshack.us/img218/6900/dsc06803wz2.jpg (http://imageshack.us)

okan
20.Ocak.2009, 00:50
tek kelimeyle MUHTEŞEMSİNİZ...

kaanka
20.Ocak.2009, 13:29
http://img155.imageshack.us/img155/5636/dsc06808ou4.jpg (http://imageshack.us)

http://img261.imageshack.us/img261/2998/dsc06809ic2.jpg (http://imageshack.us)

http://img413.imageshack.us/img413/7826/dsc06810qi0.jpg (http://imageshack.us)

http://img514.imageshack.us/img514/433/dsc06812ja8.jpg (http://imageshack.us)

http://img155.imageshack.us/img155/2589/dsc06814gi6.jpg (http://imageshack.us)

http://img519.imageshack.us/img519/2701/dsc06815zw7.jpg (http://imageshack.us)

http://img407.imageshack.us/img407/2682/dsc06816qg6.jpg (http://imageshack.us)

http://img90.imageshack.us/img90/7812/dsc06817et6.jpg (http://imageshack.us)

http://img297.imageshack.us/img297/4752/dsc06818ri2.jpg (http://imageshack.us)

http://img177.imageshack.us/img177/2097/dsc06819fd2.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
20.Ocak.2009, 14:22
http://img104.imageshack.us/img104/2840/dsc06820jl2.jpg (http://imageshack.us)

http://img296.imageshack.us/img296/8334/dsc06821wx0.jpg (http://imageshack.us)

http://img205.imageshack.us/img205/6448/dsc06825ul1.jpg (http://imageshack.us)

http://img255.imageshack.us/img255/4900/dsc06830zs4.jpg (http://imageshack.us)

http://img90.imageshack.us/img90/4266/dsc06833bp7.jpg (http://imageshack.us)

http://img149.imageshack.us/img149/8599/dsc06834dr1.jpg (http://imageshack.us)

http://img178.imageshack.us/img178/7523/dsc06835mz3.jpg (http://imageshack.us)

http://img398.imageshack.us/img398/8311/dsc06836da0.jpg (http://imageshack.us)

http://img232.imageshack.us/img232/8553/dsc06838cs0.jpg (http://imageshack.us)

kaanka
20.Ocak.2009, 16:46
http://img291.imageshack.us/img291/903/dsc06840ve0.jpg (http://imageshack.us)

http://img152.imageshack.us/img152/1972/dsc06841in3.jpg (http://imageshack.us)

http://img519.imageshack.us/img519/8153/dsc06842zx9.jpg (http://imageshack.us)

http://img205.imageshack.us/img205/7186/dsc06844hm5.jpg (http://imageshack.us)

http://img242.imageshack.us/img242/8366/dsc06845jd1.jpg (http://imageshack.us)

http://img129.imageshack.us/img129/5356/dsc06846ha2.jpg (http://imageshack.us)

http://img299.imageshack.us/img299/1199/dsc06850gb9.jpg (http://imageshack.us)

http://img403.imageshack.us/img403/8660/dsc06852wq1.jpg (http://imageshack.us)

Uzay
20.Ocak.2009, 17:42
Alışveriş ve paketleme işlemlerinde yoktum. Yani esas yardım kısımlarında yoktum :D
Çok kıskandım. Çok pis kıskandım. Harikasınız. Erkek olduğum için ağlamıyorum :D

rakursi
20.Ocak.2009, 19:08
http://photos-f.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429285_1803.jpg
http://photos-h.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429287_2284.jpg
http://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429289_2792.jpg

http://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429297_4874.jpghttp://photos-a.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429296_4610.jpg
http://photos-d.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429275_9442.jpg
http://photos-f.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429277_9899.jpg
http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429278_7000.jpg
http://photos-a.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429280_602.jpg

rakursi
20.Ocak.2009, 19:14
http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429190_4622.jpg

http://photos-c.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429194_5627.jpg
http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429198_6672.jpg
http://photos-h.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429199_6922.jpg
http://photos-a.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429200_7178.jpg
http://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429201_7437.jpg
http://photos-c.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429202_7704.jpg

http://photos-d.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429203_7970.jpghttp://photos-a.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429192_5118.jpg
http://photos-e.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429204_8233.jpg
http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429206_8759.jpg
http://photos-h.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429207_9021.jpg
http://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429209_9565.jpg
http://photos-c.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429210_9846.jpg
http://photos-d.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429211_122.jpg

rakursi
20.Ocak.2009, 19:22
http://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429217_1825.jpg
http://photos-f.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429221_3282.jpg
http://photos-c.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429226_4826.jpg
http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429230_6058.jpg
http://photos-a.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429232_6685.jpg

http://photos-c.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429234_7294.jpg

http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429238_8543.jpghttp://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429233_6986.jpg

http://photos-a.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429240_9185.jpg

http://photos-f.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429245_839.jpg
http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429246_1164.jpghttp://photos-d.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429243_191.jpg
http://photos-h.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2061/200/67/718986692/n718986692_1429247_1502.jpg

BULL
21.Ocak.2009, 09:53
resimlere baktıkça ne kadar güzel bir org.yaptığımızın daha da farkına vardım

emeği geçen tüm dostlarıma teşekkürlerimi sunuyorum...

darısı çocukların pikniğine... 8)

pınar52
21.Ocak.2009, 11:28
Bu organizasyonda bir nebze de olsa katkıda bulunduğum için aldığım haz anlatılmaz.Emeği geçen herkese ve siz güzel insanlarla tanışmama vesile olan kuzenim Filiz'e de Ayrica Tesekkür Ederim. :)

gençer
21.Ocak.2009, 14:02
bizim yaptıklarımızı yapan kaç motorsiklet grubu var????? sadece motora binmiyoruz arkadaşlar.. ve motora binmenin dışında yaptığımız işleride severek yaptığımızı görünce bu motosiklet nelere kadirmiş diyorum.. duyarlılığınızdan dolayı herkese teşekkür ederim..

Uzay
21.Ocak.2009, 14:17
Benim bi arkadaşım dedi ki : Motosikletli serserilerin böyle birşey yapacağı hiç aklıma gelmezdi :D:D:D

Tabii ki ona gereken açıklamaları yaptım, bizlerin serseri olmadığını anlattım ama yine de anlamadı :D

Olsun. Biz kendimizi biliyoruz ;)

HONEY
21.Ocak.2009, 14:43
Benim bi arkadaşım dedi ki : Motosikletli serserilerin böyle birşey yapacağı hiç aklıma gelmezdi :D:D:D

Tabii ki ona gereken açıklamaları yaptım, bizlerin serseri olmadığını anlattım ama yine de anlamadı :D

Olsun. Biz kendimizi biliyoruz ;)

Uzaycım o arkadaşınla beni tanıştırsana ben anlatırım onun anlayacağı dilden :x

Filiz KAANKA...
21.Ocak.2009, 15:14
Bu tip bir yorumla ben de karşılaştım Kötü örnekler yok mu? Belki bu önyargıyı oluşturanlara kızmak lazım biraz da...
İyi bir örnek soran olursa : İşte bu ....

kaanka
21.Ocak.2009, 15:26
http://img102.imageshack.us/img102/5783/dsc06859or2.jpg (http://imageshack.us)

Filiz KAANKA...
21.Ocak.2009, 15:26
http://img530.imageshack.us/img530/1166/darlaceze104np5.jpg (http://imageshack.us)

Filiz KAANKA...
21.Ocak.2009, 15:30
http://img124.imageshack.us/img124/1929/darlaceze175fr2.jpg (http://imageshack.us)

yenikoylu_ua
21.Ocak.2009, 15:30
Uzaycım o arkadaşınla beni tanıştırsana ben anlatırım onun anlayacağı dilden :x

VAy serseri vay çocukta bunu demek istemiş zaten tuuuuuuu

Filiz KAANKA...
21.Ocak.2009, 15:53
http://img150.imageshack.us/img150/4046/darlaceze066js1.jpg (http://imageshack.us)

http://img110.imageshack.us/img110/8761/darlaceze155mq6.jpg (http://imageshack.us)

http://img110.imageshack.us/img110/4817/darlaceze116ej7.jpg (http://imageshack.us)

http://img110.imageshack.us/img110/5027/darlaceze067xf7.jpg (http://imageshack.us)

http://img110.imageshack.us/img110/9484/darlaceze159xd3.jpg (http://imageshack.us)

http://img110.imageshack.us/img110/8944/darlaceze174fx0.jpg (http://imageshack.us)

Teşekkürler Pınar...

pınar52
21.Ocak.2009, 16:07
Ooo Super Cektiğim Resimlerde Konuluyor. Ve Resimlere Baktikça Ne Kadar Mukemmel Bir Olaya Imza Attiğimizi Daha Iyi Anliyorum.

Filiz KAANKA...
21.Ocak.2009, 16:45
http://img502.imageshack.us/img502/7454/darlaceze177zm8.jpg (http://imageshack.us)

http://img502.imageshack.us/img502/3285/darlaceze168rb1.jpg (http://imageshack.us)

http://img502.imageshack.us/img502/7296/darlaceze166yr3.jpg (http://imageshack.us)

http://img502.imageshack.us/img502/7145/darlaceze143mq0.jpg (http://imageshack.us)

http://img502.imageshack.us/img502/2125/darlaceze119ui3.jpg (http://imageshack.us)

http://img502.imageshack.us/img502/6053/darlaceze047aa8.jpg (http://imageshack.us)

Uzay
21.Ocak.2009, 18:02
VAy serseri vay çocukta bunu demek istemiş zaten tuuuuuuu

Evet! Bülent Abi kötü örneklerden biri bence. Kaba kuvvet gösteriyor :p
Eminim yollarda da motor kullanırken milleti sinir ediyordur. Ondan sonra bizi sıkıştırıyor arabalar

Filiz KAANKA...
21.Ocak.2009, 18:23
Evet! Bülent Abi kötü örneklerden biri bence. Kaba kuvvet gösteriyor :p
Eminim yollarda da motor kullanırken milleti sinir ediyordur. Ondan sonra bizi sıkıştırıyor arabalar
Bülent bu konuda yeni bir başlığı hakediyor bence...

delibeygir
21.Ocak.2009, 19:21
iki gündür düşünüyorum şuraya bu organizasyonla ilgili güzel bişeyler yazmak için ama duygularımı hiç bir kelime,söz,cümle tam olarak ifade edemiyor kısaca çok güzel bişey yaptık. HEY SİZ MOTORİZE DELİLER İYİKİ VARSINIZ VE İYİKİ SİZLERİ TANIMIŞIM HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM VE BU ETKİNLİĞİMİZE KATILAN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER EDİYORUM !!!!!!!!!!!!!

carvalho
22.Ocak.2009, 10:15
Darulaceze fikrini ilk basta degerlendirirken acik soyleyeyim organizasyonun boyutunun bu denli buyuyecegini hic kestirememistim. Elimiz bos gitmeyelim, yarim elma gonul alma hediye alip oyle gideriz diye dusunmustum ama, aramizda oyle yuregi genis, oyle altin kalpli arkadaslar varmis ki hedefledigimizin kat be kat ustunde olcekte bir organizasyon gerceklestirdik.Bu organizasyona maddi, manevi destek veren tum arkadaslarima, oncelikle organizsyonu sahiplenip her asamasinda bizlerle olan, biz olan arkadaslarima, bizimle olmak isteyip kosullar geregi bizimle olamayan arkadaslarima, ve gonul destegi veren arkadaslarima cok ama cok tesekkur ederim. Hepinizin kocaman bir kalbi var...Sizinle olmaktan, dostunuz kardesiniz olmaktan dolayi cok sansliyim. Bu guzelliginiz iki senelik bir olusumun nasil birden hayatimin onceligi oldugu konusunu da bir guzel acikliyor... Iyi ki varsiniz, iyi ki variz...

bozkurt
23.Ocak.2009, 01:18
Sizinle gurur duyuyorum.Canlarım benim.
Helal olsun size.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

BULL
23.Ocak.2009, 14:10
way bozkurt abim. senide unutmadık merak etme

havalar biraz iyileşsinde seninde elini öpmeye gelicez :cheesy:

pınar52
23.Ocak.2009, 14:12
Kuzenim Dedim Bağrima Bastim. Nerde Resimlerin Gerisii Filiz Kankaaaaaa :)

BULL
24.Ocak.2009, 12:52
arkadaşlar yarın RR FSM korosu olarak sanat icra etmeye gidiyormuyuz???

HONEY
24.Ocak.2009, 15:22
arkadaşlar yarın RR FSM korosu olarak sanat icra etmeye gidiyormuyuz???

Ben yarın 15:00 de orda olucam

BULL
24.Ocak.2009, 15:37
haydi sanatseverler!!! haydi gönül dostları!!!

sizleride programımızda görmek istiyoruz

senedeee biiir güüünnn

söylemeyenler çıksın gitsin :x:x:x

pınar52
24.Ocak.2009, 15:51
:) sen kapılmış gıdıyorsun yafff
meğerse ne cevher varmıs sende cıkmıs ortaya
:) :) :)

pınar52
24.Ocak.2009, 15:54
amcam da farkında olmadan senın ıcın dekı
sanat aşkını tutmus çıkartmış :)
senede biiiiiirrrrr güüüüünnnnn :)))

carvalho
24.Ocak.2009, 17:27
bendeniz de musikişinas arkadaşlarımla orada olacağım efendim.

BULL
24.Ocak.2009, 17:45
FEVKALADENİN FEVKİNDE BİR GÜN OLACAK ZANNINDAYIM :p:p:p

RAssos
24.Ocak.2009, 21:40
ben de gelicem beni de bekleyin !!! :)

BULL
25.Ocak.2009, 02:24
o halde saat 15.00 de kapıda buluşuyoruz :cheesy:

HONEY
25.Ocak.2009, 02:52
Ben gelemiyorum maymun kızımı alıcam :)