PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mutlu Yillar Filiz

yenikoylu_ua
11.Ocak.2009, 00:35
İyiki doğdun iyiki varsın her ne kadar doğum gününü bugün bizlerle tabanlarını patlatarak eminönünde dolaşarak geçirdiysende hayırlı bir iş olduğu için mutlu bir gün geçirdiğini düşünüyorum.Hep mutlu ol sağlıklı ve huzurlu nice yıllar geçirmen dileğiyle

HONEY
11.Ocak.2009, 01:04
Filizcim nice senelere eşin Alper ve tüm sevdiklerinle ömür boyu sağlık ve mutlulukla geçirirsin işallah

shopar
11.Ocak.2009, 02:43
Mutluluğunuzun katlanarak çoğalması dileğiyle, huzurlu uzuuun yıllar dilerim.

carvalho
11.Ocak.2009, 09:18
Sevgili Filiz, ömür boyu Alper kardeşimle beraber mutlu huzurlu yeni yaşlar geçirmeni diliyorum. Nice mutlu yıllara....

bozkurt
11.Ocak.2009, 15:09
Tanışmadık ama gerek varmı?
Bence yok.
Öyleyse bende doğum gününü kutlar sevdiklerinle uzun ve mutlu yıllar temenni ederim.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

chopell
11.Ocak.2009, 17:56
canım beniiim.. mutlu, sağlıklı bir yıl daha yaşlan alperinle beraber.. huzurlu günler.. :)

doğan
11.Ocak.2009, 23:31
Nice senelere Filiz. Sağlıklı ve mutlu bir ömür dilerim.

gençer
12.Ocak.2009, 00:14
mutlu yıllar , umarım yeni yaşın gönlündeki tüm güzellikleri yaşatır.

Filiz KAANKA...
12.Ocak.2009, 09:25
mutlu yıllar , umarım yeni yaşın gönlündeki tüm güzellikleri yaşatır.
Çok teşekkür ederim.İnşallah sen de sevgili Sibel ve minik oğlun Tuna ile çok mutlu olursun.

Filiz KAANKA...
12.Ocak.2009, 09:29
Nice senelere Filiz. Sağlıklı ve mutlu bir ömür dilerim.
Çok teşekkür ederim Doğan.

Filiz KAANKA...
12.Ocak.2009, 09:31
canım beniiim.. mutlu, sağlıklı bir yıl daha yaşlan alperinle beraber.. huzurlu günler.. :)
Çok teşekkür ederim canımm.Sen de inşallah çok çokkk mutlu ol.

Filiz KAANKA...
12.Ocak.2009, 09:32
Tanışmadık ama gerek varmı?
Bence yok.
Öyleyse bende doğum gününü kutlar sevdiklerinle uzun ve mutlu yıllar temenni ederim.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.
Tanışmadık evet ama iyi dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim.

Filiz KAANKA...
12.Ocak.2009, 09:36
Sevgili Filiz, ömür boyu Alper kardeşimle beraber mutlu huzurlu yeni yaşlar geçirmeni diliyorum. Nice mutlu yıllara....
Çok teşekkür ederim. Umarım sen de gönlüne göre biriyle çok çok mutlu olursun.Hakediyorsun...

Filiz KAANKA...
12.Ocak.2009, 09:38
Mutluluğunuzun katlanarak çoğalması dileğiyle, huzurlu uzuuun yıllar dilerim.
Çok teşekkür ederim.İyi Dilekler için çok teşekkürler...

Filiz KAANKA...
12.Ocak.2009, 09:45
Filizcim nice senelere eşin Alper ve tüm sevdiklerinle ömür boyu sağlık ve mutlulukla geçirirsin işallah
Bülentcim telefon açtın, özelden kutlamışsın.Burada da görünce yani...:p

Şaka bir yana çok çok teşekkür ederim.Sen de inşallah hep böyle ol. İyi ki tanımışız seni.

Filiz KAANKA...
12.Ocak.2009, 09:56
İyiki doğdun iyiki varsın her ne kadar doğum gününü bugün bizlerle tabanlarını patlatarak eminönünde dolaşarak geçirdiysende hayırlı bir iş olduğu için mutlu bir gün geçirdiğini düşünüyorum.Hep mutlu ol sağlıklı ve huzurlu nice yıllar geçirmen dileğiyle
En çok teşekkür sana Kubilay Abi.Sen ve Şemsi bizim için özel kişilerdensiniz.Siz de iyiki bizim hayatımızdasınız.Herşey güzel gönlünüzce olsun....

Hiç bu kadar karışık bir doğum günü geçirmemiştim gerçekten.Yorulduk belki ama değdiğini düşünüyorum.Hem yorulduk, hem eğlendik, çok keyif aldık ve başardık.Gerçekten çok mutlu bir doğumgünüydü.

rakursi
12.Ocak.2009, 10:00
ışıl ışıl bir yüreğe sahipsin Filiz,
seninle tanıştığım için mutluyum.
tanıdığım en nadide çiftlerden birisiniz,
mutluluğunuz her daim katlana katlana büyüsün.
harika bir insan , harika bir eşsin ve HARİKA bir ANNE olacaksın.
bu yıl geçirdiğin en güzel yıl , unutamayacağın anıların ve bol bol fotografların olsun sevgili arkadaşım 8)

Filiz KAANKA...
12.Ocak.2009, 10:32
ışıl ışıl bir yüreğe sahipsin Filiz,
seninle tanıştığım için mutluyum.
tanıdığım en nadide çiftlerden birisiniz,
mutluluğunuz her daim katlana katlana büyüsün.
harika bir insan , harika bir eşsin ve HARİKA bir ANNE olacaksın.
bu yıl geçirdiğin en güzel yıl , unutamayacağın anıların ve bol bol fotografların olsun sevgili arkadaşım 8)
Nasıl teşekkür etsem bilmem ki... İyi dileklerin ve yazdıkların için çok çok teşekkür ederim.Duygulandım gerçekten.Aynı fotoğraf karelerinde buluşmak dileğiyle diyorum ki; İnşallah sen de hep böyle keyifli, neşeli, mutlu ol. Allah sana da mutlu, sağlıklı ve uzun bir ömür versin ve bu enerjin 100 yaşında bile hiç bitmesin.:D

Uzay
12.Ocak.2009, 18:28
Doğum günün kutlu olsun yengeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :cheesy:

Filiz KAANKA...
12.Ocak.2009, 18:45
Doğum günün kutlu olsun yengeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :cheesy:
Teşekkür ederim Uuuzzzaaaaaaaaaayyyyyyyyyyyy:)

kaanka
12.Ocak.2009, 19:09
Ben normalde çok konuşurum, ama böyle bir durumda o kadar çok şey söylemek istediğim halde doğru kelimeleri bulamıyorum...
Canım Seni Seviyorum, iyiki doğdun, iyiki varsın ve iyiki benimlesin...

Filiz KAANKA...
12.Ocak.2009, 19:29
Ben normalde çok konuşurum, ama böyle bir durumda o kadar çok şey söylemek istediğim halde doğru kelimeleri bulamıyorum...
Canım Seni Seviyorum, iyiki doğdun, iyiki varsın ve iyiki benimlesin...
Canım benim ben seni biliyorum.Seninle karşılaştığım için de hep şükrediyorum.İyi ki birlikteyiz.Dünya üzerinde beni bundan daha mutlu edecek birşey var mı bilmiyorum...

delibeygir
13.Ocak.2009, 18:58
sevgili filiz ömrün uzun ve mutlulukla dolu olsun mutlu yıllar doğum günün kutlu olsun alper kardeşimle bir ömür boyunca mutluluklar dilerim :)

dhnsyd
13.Ocak.2009, 22:01
iyiki doğdun

Filiz KAANKA...
14.Ocak.2009, 10:14
sevgili filiz ömrün uzun ve mutlulukla dolu olsun mutlu yıllar doğum günün kutlu olsun alper kardeşimle bir ömür boyunca mutluluklar dilerim :)
Çok teşekkür ederim Zafer.Bu arada umarım 18 Ocak günü bizlerle olursun.

foreman
15.Ocak.2009, 00:49
fılız hanım dogum gununuz kutlu olsun...
allah(cc) nıce yıllara nıce guzellıkler nasıp etsın

gidikurt
16.Ocak.2009, 12:54
Canım arkadaşım iyiki doğdunda tanışma fırsatımız oldu.
Yeni yaşın sana ve alpere sağlık ,sevgi ,mutluluk, daha çok başarı ve minicik bir bebek getirsin inşallah seni seviyoruz kızımla teyzesi bir ömür mutlu olun alperinle Doğum günün kutlu olsun tekrar.:):):)

Filiz KAANKA...
16.Ocak.2009, 13:16
Canım arkadaşım iyiki doğdunda tanışma fırsatımız oldu.
Yeni yaşın sana ve alpere sağlık ,sevgi ,mutluluk, daha çok başarı ve minicik bir bebek getirsin inşallah seni seviyoruz kızımla teyzesi bir ömür mutlu olun alperinle Doğum günün kutlu olsun tekrar.:):):)
Canım iyi dileklerin için çok teşekkür ederim ve hepsine gönülden katılıyorum.8) Ben de seni tanıdığım için mutluyum. Kızını da çok seviyoruz çookkk..