PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sakarya servis

nightwolf_tr
11.Ocak.2009, 09:59
merhaba arkadaşlar kısmetse şu sıralar bir rr alcam. Ama sakaryada servisi varmı? Eğer yoksa rr almam mantıklımı sizce??:?

promote
11.Ocak.2009, 12:02
çin motorları şans işi bence alma

nightwolf_tr
11.Ocak.2009, 12:08
çin motorları şans işi bence alma
çin motorundan başka bişey almam mümkün değil şimdilik bütcem anca buna yetiyor.:mrgreen:

cihan54
05.Haziran.2012, 09:39
Ben de aynı soruyu soracaktım. Bilen var mıdır. "Sakarya'da Regal Raptor Yetkili Servisi var mıdır???" Bilgi verebilirseniz sevinirim.

CELİL
05.Haziran.2012, 09:57
Merhaba Cihan aramıza hoş geldin 8)
aşagıda linkini verdiğim listede adapazarında bir yetkili servis görünüyor kolay gelsin 8)

http://www.regalraptor.net/forums/showthread.php?t=5914&highlight=servisler

cihan54
05.Haziran.2012, 10:10
Hoşbuldum hocam. Saolasın (hızlıca) yardımcı olduğun için. E artık foruma takılmak lazım gelir değil mi :)

CELİL
05.Haziran.2012, 10:18
Hoşbuldum hocam. Saolasın (hızlıca) yardımcı olduğun için. E artık foruma takılmak lazım gelir değil mi :)
sende sağol foruma katılımlarını bekliyorum adapazarı bölgesinden 4-5 sessiz arkadaşımız var nerelerdesiniz bir ses verin 8)

cihan54
05.Haziran.2012, 10:24
sende sağol foruma katılımlarını bekliyorum adapazarı bölgesinden 4-5 sessiz arkadaşımız var nerelerdesiniz bir ses verin 8)

Emin olabilirsin hocam. Şahsen Adapazarında eski kasa bir iki raptor dışında pek göremedim. Sadece 2 gün önce garaja girerken yanımdan gürültülü denebilecek bi raptor geçti 350'lik kısa şasi. Yanımdan geçerken duracakmış gibi yaptı beni iyice bi süzdü tam selam verecektim ki bastı gitti :D Neden böyle bi hareket yaptığını da anlamadım da eğer ki forumdan biriyse buradan söyliyeyim, "dursaydın bi çay ısmarlardım" :)

Adapazarlı rr'cılarla tanışmak isterim, sessizliklerini bozarlarsa tabi 8)

bloodnight
16.Temmuz.2012, 14:23
merhaba bende sakaryadayım 350 bobber modelini düşünüyorum ama sakaryada bayii varmı siz nerden temin ettiniz chopper motosikletler hoşuma gidiyor ama honda bayisinden cbr bakıyordum bana çok bekleyen var sipariş veremiyom dendi alamıyorum bana banka kredisiyle yardımcı olcak bayi varsa yardımcı olun cihan bey

cihan54
16.Temmuz.2012, 14:33
Öncelikle hoşgeldin hemşehrim kardeşim :) İnşallah daimi olursun da ben de yalnız Sakaryalı olmam :|

Sakarya'da Raptor bayii yok, en yakın bayii izmitte. Sakarya'da Emtay motor bana regal'in bayiliğini de alıcam demişti ama söz uçar yazı kalır, söz de havada kaldı. :| Servis var mı dersen o da pamukovada var. Yani onun için de gerektiğinde izmite giderim daha iyi. 8)

Ben de bunu almadan önce CBR250 veya Dragstar düşünüyordum, kısmet raptor'a oldu. Senin gibi ben de honda bayiiyle görüşmüştüm. Adam pek sıcak kanlı değil, sallamasyon cevaplar verdi bana, sanki motorunu satmak istemiyomuş gibi. Müşteri kaybetti bu yüzden de. Kredi-taksitlendirme olaylarında da pek yardımcı olmadı, 7 milyar peşin üstü taksit yapıyorum dedi ben de iyice soğudum. Peki teşekkürler dedim çıktım.

Bana kalırsa motoru alacağım diyorsan, istanbuldan al. 8)

Başka sorun varsa da yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince. Motoru alsan da almasan da 8)

bloodnight
16.Temmuz.2012, 15:37
hoşbuldum :)çok teşekkürler cihan bey ben gerçekten hondanın tavrını beğenmedim aynı sizin gibi dragstar ve cbr düşünüyodum sonunda regalin bobberını gördüm çok hoşuma gitti ama spyderda güzel tabi fiyatlarıda uygun yanlız bobber modeli nasıldır bilirmisiniz onun yeri ayrı şuan bende almak istiyorum isterseniz yüz yüze yada telefondada görüşebiliriz bende motorunuzu yakından görürsem sevinirim.)

cihan54
16.Temmuz.2012, 16:04
hoşbuldum :)çok teşekkürler cihan bey ben gerçekten hondanın tavrını beğenmedim aynı sizin gibi dragstar ve cbr düşünüyodum sonunda regalin bobberını gördüm çok hoşuma gitti ama spyderda güzel tabi fiyatlarıda uygun yanlız bobber modeli nasıldır bilirmisiniz onun yeri ayrı şuan bende almak istiyorum isterseniz yüz yüze yada telefondada görüşebiliriz bende motorunuzu yakından görürsem sevinirim.)

Görüşelim tabi olur. Yalnız merak ettiğim birşey var. İlk motorun mu olacak..? İlk motor için uygun bir model değil de... :|

bloodnight
16.Temmuz.2012, 16:06
Görüşelim tabi olur. Yalnız merak ettiğim birşey var. İlk motorun mu olacak..? İlk motor için uygun bir model değil de... :|

evet ilk ama temkinliyimdir:) yani still olarak ilk ama daha önce motosiklet kullandım

cihan54
16.Temmuz.2012, 16:11
Ben yine üzerime düşen görevi yapayım, seni uyarayım da... İlk kullanım için; özellikle büyük kasalı ve/veya büyük CC motor uygun değildir. Allah korusun kendini duvarda veya bi tırın altında bulman mümkün. [smilie=greencolorz:

Ki Sakarya'da otomobil şoförleri ve dolmuşçular hem motorları görmezden gelip hiçe sayarlar hem de dikkatsizdirler. Bu da diğer bir acı yönü...

bloodnight
16.Temmuz.2012, 16:13
anlıyorum trafik zaten genel olarak tehlikeli her sürücünün çok dikkatli olması gerek ben zaten trafiğe kapalı ortamda motoru tanımadan çıkmam yola ama çok teşekkür ederim uyarınız için bu arada kadıköy bayiisini aradım 8500 peşin fiyatına 12 taksit yaparım dedi ilgilenen

cihan54
16.Temmuz.2012, 16:17
anlıyorum trafik zaten genel olarak tehlikeli her sürücünün çok dikkatli olması gerek ben zaten trafiğe kapalı ortamda motoru tanımadan çıkmam yola ama çok teşekkür ederim uyarınız için bu arada kadıköy bayiisini aradım 8500 peşin fiyatına 12 taksit yaparım dedi ilgilenen

Hayırlı olsun o zaman :|

Ahmet AYKURT
11.Nisan.2013, 17:12

geldim geldim :lol:

CELİL
11.Nisan.2013, 17:34
geldim geldim :lol:
ahmet hoş geldin nazar8)

cihan54
11.Nisan.2013, 21:12
Hoşgeldin de daimi ol.. vurup kaçma öyle.. :mrgreen: Tanıyo muyum seni :|

Ahmet AYKURT
12.Nisan.2013, 06:04
Hoşgeldin de daimi ol.. vurup kaçma öyle.. :mrgreen: Tanıyo muyum seni :|

yani sakarya küçük yer illaki karşılaşmışızdır. :)

cihan54
12.Nisan.2013, 08:29
yani sakarya küçük yer illaki karşılaşmışızdır. :)

Bu zamana kadar nerelerdeydin, eski üyelerdenmişsin :|

Ahmet AYKURT
12.Nisan.2013, 16:31
Bu zamana kadar nerelerdeydin, eski üyelerdenmişsin :|

ya bir ara işler güçler çok yoğundu =) bende 1 hafta önce yeni makine aldım dedim siteye gireyim artık :)

cihan54
12.Nisan.2013, 17:06
İyi o zaman yarın akşam bi çay buluşması ayarladım, sen de katıl. Sapancaya gidiyoruz. Bana ulaşabilirsin 0555 705 60 50

Cumartesi günü 18:30'da Electroworld otoparkında buluşuyoruz. Sonra topluca çıkıp Sapanca'ya gidicez çay içmeye... 8)

Ahmet AYKURT
12.Nisan.2013, 17:19
İyi o zaman yarın akşam bi çay buluşması ayarladım, sen de katıl. Sapancaya gidiyoruz. Bana ulaşabilirsin 0555 705 60 50

Cumartesi günü 18:30'da Electroworld otoparkında buluşuyoruz. Sonra topluca çıkıp Sapanca'ya gidicez çay içmeye... 8)

tamam mesaj atıyorum şimdi sana yarın yine haberleşiriz...