PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alperim Adminim..

chopell
14.Ocak.2009, 01:51
yıllar oldu tanışalı, diyecek kıvama geldik.. :) iyi ki tanıştım seninle, Gülçinimle..
iyi ki motor sevdalısı olduk ve iyi ki bu siteyi oluşturdun.. biz koca bir aile isek sen de evimizin direği oldun.. :P :):mrgreen: hızla büyüdü ailemiz, kocaman bir topluluk olduk.. beraber üzüldüğümüz durumlarda oldu, eğlendiğimiz anlarda çokça.. ne iyi ettin özetle Raptodaays'ı kurmakla.. :cheesy::p

uzuun uzuun paragraf yazıyorum, içimden.. lakin yazıya dökülemeyecek kadar çok seviyorum sizi..
hayat güzel durumlarla karşılaştırsın hep..
tüm dileklerin gerçek, doğumgünün mutlu olsun.. :+1::wink:

* Gülçinimin yaptığı pasta yetmez ise, avatarımdan da yirsin.. :P :)

perioğlu
14.Ocak.2009, 07:34
doğum gününü en içten dileklerimle kutlar sağlık mutluluk ve huzur dolu uzun bir ömür dilerim kardeşim iyiki doğdun iyiki varsın:?:.

kaanka
14.Ocak.2009, 09:10
Kardeşim doğum günün kutlu olsun, nice nice uzun, mutlu, huzurlu ve bol kazançlı yıllar dilerim sevdiklerinle ve Ailenle....

carvalho
14.Ocak.2009, 09:13
Alper dostum, yeni yasin sana sevdiklerine mutluluk getirsin. Gulcin, Duru Ceylin'le bir omur mutlu kalin :)

HONEY
14.Ocak.2009, 09:24
OOOooo Adminim nice mutlu senelere

Eşin Gülçin ve junior mini idikurt ile sağlıklı ve mutluluk dolu yıllar geçirmeni dilerim

Filiz KAANKA...
14.Ocak.2009, 09:34
Sevgili Alper, doğum günün kutlu olsun.
Eşin, tatlı kızın ve tüm sevdiklerinle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu nice yaşlara....

rakursi
14.Ocak.2009, 09:39
kurucu babamız ve bizi biraraya getiren zatı muhterem Alper Paşa,
doğum günün kutlu olsun 8)

her daim mutlulukla dolu bir göbeğin,
kraliçemiz Gülçinle bir ömür boyu saadet ve huzurlu bir ömür,
kızınla geçireceğin unutulmaz yıllar diliyorum sana.

not: 3 ü 1 arada nasıl olur bilmem ama hepinizi motorla görmek istiyosssss:cheesy:

emrahkucukgirgin
14.Ocak.2009, 10:14
Vaaay Alperim bir yaş daha heeee...

Ama bu hepsinden farklı olmalı. Baba olarak ilk doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın tüm ailene ve sevdiklerine uğur getirsin.

aidikurt
14.Ocak.2009, 10:30
Arkadaşlar hepinize tek tek teşekkür ederim.İyiki varsınız iyiki sizleri tanısmısım ve bu aile ıcınde yeralmısım.Bu dogum gununun benım ıcın emrah kardesımınde dedıgı gıbı ayrı bır onemı var cunku bu benım ılk baba olarak dogum gunum :)

yaşasın raptodaysss 8)

Uzay
14.Ocak.2009, 10:48
Doğum günün kutlu olsun adminimmm. Sevdiklerinle nice mutlu doğum günlerineeeeeeeee

doğan
14.Ocak.2009, 11:35
19 mayıs 2007 de sakarya motosiklet festivalinde tanışmıştık. iyiki de tanışmışız. iyiki varsın alper. doğum günün kutlu olsun.

kıvılcım
14.Ocak.2009, 12:21
Arkadaşlar yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman varolduklarını ve
seni düşündüklerini bilirsin. Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım... Senin gibi dosta sahip olduğum
için kendimi çok şanslı hissediyorum. Hayatın tüm kötülüklerinin senden uzak olmasını dilerim. İyi ki varsın
ve iyi ki dostumsun! Hep birlikte nice senelere... Doğumgünün kutlu olsun!

beykozlu
14.Ocak.2009, 13:22
Alperim,

doğum günün kutlu olsun nice senelere.

okan
14.Ocak.2009, 13:36
Allah uzun ömürler versin Alper'im... eşin ve çocuğunla mutlu, huzurlu yaşa... Allah sıkıntı ve keder göstermesin...

shopar
14.Ocak.2009, 14:24
Sevgili Alper;

Ne iyi etmişsinde doğmuşsun,annene ve babana da teşekkür etmek lazım.
Bunca güzel insanı biraraya toplayarak,motor sevgisi ile başlayıp güzel dostluklar kuran insanlara,bu site ile bir kapı açtığın için sana teşekkür ederim.
Kısa yada uzun ama her ne kaar yaşanacaksa bu ömürde, hep güzel yaşamanı dilerim,allah seni sevgili eşin Gülçin'den,dünya tatlısı kızından hiç ayırmasın.
Bir ömür boyu hep el ele hep mutlu yaşayın.
Dogum günün kutlu olsun.

gidikurt
14.Ocak.2009, 16:59
Canım kocam seninle evli olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum iyiki varsın DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN
AŞKIM benim ömrümünün her dakikasında benimle ve kızınla ol her şey gönlünce olsun bu arada kızında klavyeye saldırıyor :) oda babasının doğum gününü sanal ortamda kutluyor :) akşamki kutlama ayrı tabiiiii :):):):)

bozkurt
14.Ocak.2009, 18:51
Alper kardeşim doğum gününü kutlar saygıdeğer eşin ve dünyalar tatlısı kızınla ömür boyu mutluluklar dilerim.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kal.

agresus
15.Ocak.2009, 00:04
kardeşim, nice senelere, sevdiklerinle huzur dolu gir inşallah...

foreman
15.Ocak.2009, 00:47
dogum gunun kutlu olsun...
umarım hanende bır omur boyu mutlu mesut yasarsınız...

jazztime
15.Ocak.2009, 00:50
Nice nice mutlu yıllar dilerim kazasız belasız sağlıklı ve huzurlu tüm sevdiklerinle birlikte herşey gönlünce olsun...

Airbrush
15.Ocak.2009, 01:58
mutlu kutlu yıllar abicim:cheesy::cheesy:

yenikoylu_ua
15.Ocak.2009, 10:49
Vayyyy Admin.....Doğum günün kutlu olsun kardeşim sağlık mutluluk dolu yıllar dilerim eşin çocuğun ve tüm sevdiklerinle

BULL
15.Ocak.2009, 18:57
ne doğdun olm? bana ne faydan var?

kaç zamandır siteye giremiyorum diyorum düzelttlnmi ne yaptın?

aidikurt
15.Ocak.2009, 19:08
ne doğdun olm? bana ne faydan var?

kaç zamandır siteye giremiyorum diyorum düzelttlnmi ne yaptın?

len olum sıteye gırememenın benle ne alakası var once abdest al sonra 3 kullavallah 1 elham oku bak o zaman girersin :x

RoS
16.Ocak.2009, 01:46
sağlıklı mutlu nice yıllara abi...

delibeygir
16.Ocak.2009, 23:39
atminim sevgili kardeşim mutlu yıllar iyiki bu siteyi kurmuşsun bunun içinde ayrıca teşekkür ederim kardeşim eşin ve ufaklıkla ömür boyu mutluluklar dilerim :)