PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : VT 750 C Shadow 2006 model

getto
03.Şubat.2009, 11:04
merhaba arkadaşlar motor alıcam fakat fazla ince eleyip sık dokuyorum...şimdi bana yardımcı olurmusunuz VT 750 C Shadow 2006 model honda 18 bin kmde 9.5 milyar eder mi ? ? ?

carvalho
03.Şubat.2009, 11:09
Motoru görmeden etmeden birşey denemez tabii; aksesuarları var mı? kullanıcısı nasıl kullanmış? bazı parametreleri bilmeden değerlendirme yapamayız.

Eğer full aksesuar ve tertemiz kullanılmış bir makine değilse biraz daha pazarlık şansın olabileceğini düşünüyorum.

yasinsubay
03.Şubat.2009, 11:09
Motorun durumu ve aksesuar durumuna gore degisir, bana 9.5 milyar cok uygun bir rakam gibi geldi, 2007 model sıfır magazadan kampanya ve tanıdık vasıtasıyla 13500+1500 TL aksesuar ile ben şahsen almıstım, henuz 4500 km civarında binecek vaktim olmadıgı icin maalesef kullanamıyorum:( artık sen kıyasla

emrahkucukgirgin
03.Şubat.2009, 11:10
ilan no var mı? verdiğin veriler çok az... aksesuarları nelerdir?

getto
03.Şubat.2009, 11:12
arkadaşlar aksesuar olarak çantalardan başka bişey yok... motor temiz yani öle deniyor enazından sahibi diş doktoru imiş... yasinsubay anlamadığım bişi var sıfırını mı aldınız bu fiyata...?

yasinsubay
03.Şubat.2009, 11:13
arkadaşlar aksesuar olarak çantalardan başka bişey yok... motor temiz yani öle deniyor enazından sahibi diş doktoru imiş... yasinsubay anlamadığım bişi var sıfırını mı aldınız bu fiyata...?

evet hocam 2007 haziran sıfır aldım

getto
03.Şubat.2009, 11:16
13.5 çok iyi fiyat... satmayı düşünürseniz pazarlığa oturalım valla ben fellik fellik motor arıyorum.... siz ozaman bu motora iyi fiyat mı diyosunuz... nerden aldınız bu arada

yasinsubay
03.Şubat.2009, 11:31
13.5 çok iyi fiyat... satmayı düşünürseniz pazarlığa oturalım valla ben fellik fellik motor arıyorum.... siz ozaman bu motora iyi fiyat mı diyosunuz... nerden aldınız bu arada

ben aldıgım 2007 haziran da o fiyat cok iyi bir fiyattı yani makuldu, ikinci elleri 13000 seviyelerinde geziyordu, 13500 e sıfır almayı tercih ettim, 1500 TL da magazada uzerine Kappa buyuk boy Ön Cam, Sissy Bar ve Motor Koruma demiri takdırmıstım,

Satma fikrine gelince açıkcası kullanamadıgım icin satmayı çok dusundum, ustune ustluk butun vergilerini gecen ay yatırınca yaklasık (1250 TL ) baya dusundum, ama bu bir sevgi bırakamıyorsunuz:) kullanamadıgınız bir vasıta icin bi dünya vergi:(

Motoru Pendik Honda Gungor Motordan aldım, Gungor motor icin ayrıca baslık acmak lazım:(

:lol:Ayrıca bu motoru alıcaklar vergisini iyi dusunsunler su anda 6 aylık vergisi 196,5 TL yıllık yaklasık 400 TL,ayrıca belirteyim istedim

deep-impact
03.Şubat.2009, 11:33
Vallaha bende 9500 tl 2006 model motora iyi fiyat diyorum ne olursa olsun.Eğer temiz ise düşünülebilir.

getto
03.Şubat.2009, 11:36
Vallaha bende 9500 tl 2006 model motora iyi fiyat diyorum ne olursa olsun.Eğer temiz ise düşünülebilir.

vay deep impact nerelerdesin ya.. sattık motoru görüşemioruz... ya bana bi motor buluver be abi ikinci el 8 civarı falan bak sürünüom burda... anlamıorumda motordan..ayarlasana bigün çıkıp bakalım beraber olmaz mı...
yasin subay sen nediosun şimdi sonuç olarak iyi fiyat mı bu acaba

yasinsubay
03.Şubat.2009, 11:40
yasin subay sen nediosun şimdi sonuç olarak iyi fiyat mı bu acaba

bence alınabilecek cok iyi bir fiyat ama motoru yine de gormek lazım, pert olmus kazalı bir motor olmasın, cunku 1-2 sene once piyasa ederinin 3000-4000 TL altında satılık bir motor vardı motor onden ciddi kazalıydı insanlar vay be 2007 model shadow bedava diyorlardı ama motorda hasar vardı,boyle bir durumla karsılasmanı istemem

getto
03.Şubat.2009, 12:13
yok motor zaten ustama gösterilecek adamda istediğiniz yere gösterelim diyor... deep impact ses ver ...

haluka28
04.Şubat.2009, 00:49
ben 0 km gv 650 yi o fiyata aldım. bence çok ve değmez. al bir aquila bin paşa paşa. shadow da senin tozunu yutsun.

getto
04.Şubat.2009, 12:18
aquila için parça çok sorun oluo bulunmuo dediler nediosunuz

deep-impact
06.Şubat.2009, 14:43
Getto kardeşim benim motor arızalandı tam tamir edildi hazır dediğimiz gün ben ayağımı kırdım 2 aydır yatıyordum daha yeni kalktım beraber bakarız tabikide o işlerden bizim hakkı abi daha iyi anlıyor ona özelden bir mesaj atarsan sana daha çok yardımcı olur.Al motoruda artık yeniden canlandıralım şu izmir piyasasını hazır havalarda güzel.

getto
06.Şubat.2009, 17:07
hakkı abime attım özelden ama dönmedi bana..geçmiş olsun nasıl kırdın yaw ayağı motordan olmadı inşallah

hakkı
07.Şubat.2009, 00:41
Getto kardeşim benim motor arızalandı tam tamir edildi hazır dediğimiz gün ben ayağımı kırdım 2 aydır yatıyordum daha yeni kalktım beraber bakarız tabikide o işlerden bizim hakkı abi daha iyi anlıyor ona özelden bir mesaj atarsan sana daha çok yardımcı olur.Al motoruda artık yeniden canlandıralım şu izmir piyasasını hazır havalarda güzel.

geçmiş olsun Serdar'ım. sabah arıyorum seni, detaylı konuşuruz.
yahu 2-3 gün :D girmadik neler olmuş. biri motorunu satmış. biri ayağını kırmış. arkadaşlar milenyum çağındayız. çok şükür telefon denen birşey var. imzamızın altına boşuna mı yazdık?
Onur sana özelden cevap yazdım. motor işi kolay, hertürlü hallederiz.

deep-impact
07.Şubat.2009, 11:52
Hakkı abi merhaba vallaha herkesi özlemişim ya iyileştik allaha şükür bugün naspise alıcam motorumu tamirden benim ayak kırma meseleside sadece şans desek 1 metre duvardana aşağıya atladım sağ ayağa fazla yük vermişiz herhalde bilekten kırdım platin falan takıldı ameliyat oldum şimdi seke seke yürüyorum inşallah iz kalmıyacak bekleyip görücez.