PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sifir R&r Yedek Parçalari

cembartender
05.Mart.2009, 18:01
parça Temini Sona Erdirilmiştir

Tayfun
06.Mart.2009, 18:55
Fabrikadan aracısız :? sen aracı değilmisin bu işe cemcim :mrgreen:

cembartender
06.Mart.2009, 19:08
Fabrikadan aracısız :? sen aracı değilmisin bu işe cemcim :mrgreen:

Tayfuncum

distributor değilim ki gariban müşteriler sırtından rant kurayım,
adam çalıştırmıyorum ki maaş ödeyeyim ,
dükkanım yok ki kiram olsun,
Türkiyeye getiren başka birisinden almıyorum mal el değiştirip fiyatı katlansın.
bizzat fabrikadan alıyorum. "Aracısız" demişim çok mu yani.çoğu parçayı ihtiyacı olan arkadaşlara piyasasının 2/3 fiyatına temin etme gayretindeyim.herşeye değerinden çok para isteniyor bu ülkede.yazık günah

promote
06.Mart.2009, 19:26
Kimden nasıl alıyorsun , parça fiatlarını yazar mısın?Shangayda dayı mı var :)

Tayfun
06.Mart.2009, 19:38
Tayfuncum

distributor değilim ki gariban müşteriler sırtından rant kurayım,
adam çalıştırmıyorum ki maaş ödeyeyim ,
dükkanım yok ki kiram olsun,
Türkiyeye getiren başka birisinden almıyorum mal el değiştirip fiyatı katlansın.bizzat fabrikadan alıyorum. "Aracısız" demişim çok mu yani.çoğu parçayı ihtiyacı olan arkadaşlara piyasasının 2/3 fiyatına temin etme gayretindeyim.herşeye değerinden çok para isteniyor bu ülkede.yazık günah

Makara yapıyorum yakışıklı kardeşim, ince esprim baya ince kaldı görünmedi orada 8) bu dinsizler nasıl ucuza parça veriyorlar peki dışarıya, ha bide servisler duymasın bunu bence :x

cembartender
06.Mart.2009, 19:42
Kimden nasıl alıyorsun , parça fiatlarını yazar mısın?Shangayda dayı mı var :)

BRUCE LEE 'den alıyorum 8)

2. el fiyatına sıfır getirtiyorum. gerçek ihtiyaç sahipleri lütfen bana ulaşsın

cembartender
06.Mart.2009, 19:49
Makara yapıyorum yakışıklı kardeşim, ince esprim baya ince kaldı görünmedi orada 8) bu dinsizler nasıl ucuza parça veriyorlar peki dışarıya, ha bide servisler duymasın bunu bence :x

Tayfuncum vallahi ben bu ülke gibi kazıkcı vergici fahişçi zihniyetli bir yer görmedim.sanki zengin bir halkmışız gibi herşeyin fiyatı USA başta olmak üzere 3 katına çıkıyor.bu nedenle zengin çok zengin fakir çok fakir kalıyor..istedim ki bir şey de 10 el değiştirmeden ihtiyaç sahiplerine ulaşsın.baktım olma ihtimali var, girdim bende bu işe.belli olmaz bakarsın zarar da edebilirim.pek tüccar zihniyetli değilimdir.kısmetse olur

promote
06.Mart.2009, 19:54
BRUCE LEE 'den alıyorum 8)

2. el fiyatına sıfır getirtiyorum. gerçek ihtiyaç sahipleri lütfen bana ulaşsın
Bruce lee öleli çok oldu 8)
Örnek fiat yazar mısın bana Debriyaj kolu takımı , karburatör manifoltu , manyato ... vs lazım

RızaHoşgör
08.Mart.2009, 18:53
arkadaşım eğer sen bu yedek parçaları dediğin şekilde getirtirebiliyorsan teşekkür ederim. bu yedek parça hikayesinden dolayı RR ciler azalıyor. yazık çok yazık. sen birşeyler yapabiliyorsan ne mutlu sana.selamlar

cembartender
08.Mart.2009, 22:05
desteğin için çok teşekkürler Rıza hocam

HellRide
11.Mart.2009, 18:18
Süpersiniz, hadi bakalım bol şans. ;)

KUDUROCK6134
12.Mart.2009, 21:37
banada arka çamurluk ve zincir koruması lazım,bulunurmu sende???

foreman
12.Mart.2009, 22:32
ıstenılen parcaların tedarık surelerı nedır...
1 parca kac gunde ısteyenın elıne ulasır?
teslım asamasında nakıtmı calısacaksın...
al gulum ver gulum...bana uyar...

cembartender
13.Mart.2009, 04:31
ıstenılen parcaların tedarık surelerı nedır...
1 parca kac gunde ısteyenın elıne ulasır?
teslım asamasında nakıtmı calısacaksın...
al gulum ver gulum...bana uyar...

tüm parçalar mevcut ancak sizlerin destek ve iştirakine bakıyor.nekadar ihtiyacı olmayan insan beni uğraştırırsa o denli parça teminim zorlaşıyor,o denli vazgeçme eğiliminde oluyorum.toplu sipariş vermem ve ihtiyacı olan regal sahiplerinin bana ulaşması parça fiyatlarını düşürecektir.ortalama en az %30 indirim yapma gayretindeyim.toplu siparişlerle yarı yarıya fiyatın ucuzlaması sözkonusudur.lütfen %80 indirim bekleyenler yada ne koparırsam kardır niyetiyle pazarlık yapma fikrinde olanlar bana mesaj atmasın.sadece iyi niyetli ihtiyaç sahiplerine yardımcı olma niyetindeyim

tedarik süresi 2 hafta ile 1 ay arasında değişebilir.ufak bir depozito alınır,ardından parçayı müşteriye ulaştırdığımda ücreti nakit almak istiyorum.

sevgiler

emresahin
13.Mart.2009, 10:33
arkadaşım ,
tebrik ederim böyle bir işe atıldığın ve bizimde menfaatimizi düşündüğün için.Umarım ihtiyaç duyduğumda sen halen parça tedarik ediyor olursun.
zamanında 3-5 parça kenara atmıştım lazım olur belki diye..şimdilik şükür ihtiyaç olmadı..
tekrar başarılar.

Megared
26.Temmuz.2009, 02:39
Regal Raptor ön çamurluk fiyatı nekadar bilgi verirsen sevinirim

CELİL
27.Temmuz.2009, 08:27
çok isabetli bir şey yapmışsın teşşekürler yalnız bir fiat listesi oluşturabilirsen şu an ihtiyacı olmayıpta parça yedeklemek isteyen olursa [benim gibi] fiatın cazibesine göre paça yedekleriz buda senin sipaşini artırır hepimiz faydalanırız kolay gelsin

Comandante
09.Temmuz.2010, 03:00
merhaba,
Bana yan yanta demirleri lazım, sen de mevcut mudur ve diyatı nedir bilgi verir misin?

teşekkürler