PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dünya Motokros Şampiyonası 2009

aidikurt
08.Nisan.2009, 18:43
Dünya Motokros Şampiyonası 2009

http://ortasehpa.com/site/wp-content/uploads/2009/04/motokros.jpg

Dünya Motokros Şampiyonası Türkiye Ayağı 11-12 Nisan 2009 da Hezarfen Havaalanı Parkuru'nda gerçekleştirilecek.
2009 yılında toplam 16 değişik ülkede yapılacak 16 yarıştan oluşan Dünya motokros şampiyonası MX in 3. ayağı 11-12 Nisan 2009 tarihlerinde yenilenen Hezarfen Havaalanı parkurunda yapılacaktır.
Türkiye Motosiklet Federasyonu'nun Dünya Motokros Şampiyonası'nın organizatörü olan Youth Stream firmasıyla yaptığı anlaşma sonucu bu şampiyonanın bir ayağı 6 sene boyunca Türkiye'de yapılacaktır.

carvalho
09.Nisan.2009, 08:09
Fırsat bulabilirsem pazar günü gideblirim ben.
Belki de gitmem
belki de giderim
gitmek lazım, motor manyaklarını atlayıp zıplarken seyretmek için

gençer
09.Nisan.2009, 18:01
benim pazar günü bi toplantıya katılmam gerekiyor. daha 1 ay öncesinden planlanmıştı iptal edemiyorum. o yüzden(mecburen) c.tesi gitmeyi planlıyorum.

BULL
10.Nisan.2009, 00:01
aaa gitmeden olurmu yaaa
hatta çadırları alalım cumartesiden gidelim
gece kampı kuralım mangalı yakalım
pazara kadar motora motorcuya doyalım
(nassı olsa reşo yakıtım var) :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

yenikoylu_ua
10.Nisan.2009, 09:27
6 Sene yapılacakmış bidahakine inşallah

cenkerdemir
11.Nisan.2009, 11:18
herkese selam,
iki adet davetiyem var fakat gidemeyeceğim için yansın istemiyorum meciidyeköyden alabilecek arkadaşlara hediye edebilirim.

BULL
11.Nisan.2009, 22:48
eee ne iş gitmiyormuyuz??? :?

gençer
14.Nisan.2009, 00:14
daha önce yazdığım gibi c.tesi ye katılım olmayınca tek başıma gittim. pazar gidecekler ne yaptı bilmiyorum ama umarım gitmiştirler. c.tesi izlediğim sıralama turları bile oldukça heyecanlıydı.bir akrobasi gösterisi izliyormuşum gibi hissettim. imkansız gibi görünen virajları hemde nasıl bir süratle alıyorlar ..inanılmaz güzeldi. .organizasyon daha önceki senelerdeki gibi sönük değildi..çok daha teferruatlı bir organizasyon hazırlanmış. nede olsa dünya motokros şampiyonası.pist yenilenmiş. zorlu etaplar eklenmiş. ben beyendim. video çekimlerim var 2 tane.. yarın becerebilirsem eklerim..