PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ESKİŞEHİR REGAL SERVİSİNDEN SEVGİLER

emrahss
26.Nisan.2007, 19:53
SElam. Ben İlker Ançı. Eskişehir'in Regal Raptor servisiyim. Emrahın motoruna da ben bakıyorum. :cheesy: Onun aracılığı ile siteyi öğrendim. Hepinize sevgiler selamlar. Motorlarınızla ilgili sorunuz olursa beklerim.

gecee
26.Nisan.2007, 20:00
ilker arkadaşım hoş geldin aramıza.....

okan
26.Nisan.2007, 20:00
gomtanımızın motörüne iyi bak ... tüm camia yakana yapışırıs haberin olsun.... :lol: :lol:
ayrıca hayırlı işler dilerim.... :cheesy:

ToMCaT
26.Nisan.2007, 21:53
ilker kardeşim hoşgeldin. sen bu sitenin yolunu bilirmiydin usta. Hadi hayırlı olsun bakalım...hayırlı işler...

emrahss
27.Nisan.2007, 08:58
İlker, hoşgeldin adamım.
Arkadaşlar, İlker ve yanındaki ustası gerçekten sanatker ustalar. Bu motorların sıkıntılarını anlayabilen ve çözüm üretebilen arkadaşlar. O yüzden faydalı bir arkadaşlık olabileceğini düşünüyorum. Tekrar hoşgeldin İlker Usta :cheesy: :cheesy:

okan
27.Nisan.2007, 09:31
ustalara yağ çekmeyeliiimmmm.....şşşşşşş.......tayfunu geçtin haa gomtanım.....üzerine balda dökelim .....hıhıhahahahaha.....

emrahss
27.Nisan.2007, 10:26
Sezar'ın hakkını Sezar'a verelim kardeşim :D

kaldera
27.Nisan.2007, 11:17
eski şehirde servis açılması iyi olmuş..
orada dostlarım var.regal almayı düşünüyorlardı ama servis noktasının olmadığı için tedirgindiler.

ERKARA A.Ş volkswagen deki dostum rıdvan bak servisiniz olmuş işte..hadi bakalım...

emrahss
27.Nisan.2007, 11:57
Bu arada İlker Usta'ya sadece 5 üye hoşgeldin demiş. Ayıp olmasın soora arkadaşlar. Biz de ona anlattık bizim site şööle iyi, bööle kardeş filan diye.

innocentbystander
27.Nisan.2007, 12:10
Bu arada İlker Usta'ya sadece 5 üye hoşgeldin demiş. Ayıp olmasın soora arkadaşlar. Biz de ona anlattık bizim site şööle iyi, bööle kardeş filan diye.

Eheh ben de yari Eskisehirli sayilirim, hosgeldin Ilker Usta.

aslanburclu
27.Nisan.2007, 22:28
ya ustam hoş geldin sitemize geldimle falan olmaz hele biraz anlat bakalım nesin ne yaparsın nasıl ustasın yaww anlat biraz tatarmısın manavmısın (bizim bacanak ta eskişehirde ben manav değil tatarım der dururda ondan aklıma geldi) ne yersin ne içersin öyle ben geldim merhabayla olmaz şöyle bi dükkanın resmini görelim