PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : R&R aksesuar

biyadin
23.Nisan.2009, 10:44
Arkadaşlar regalim için ; arka çanta ve aparatı,yan çantalar ve aparatları,ön cam,sisi bar ve sele ile ilgili konuları forumda müsait oldukça inceledim.Motosay ve Motohobi'ye havalar düzelince uğramayı düşünüyorum.Önce fiyat araştıracağım sonra en uygun ve içime sinen yerden aksesuarlarımı yaptıracağım.Bu arada Anadolu Yakası Göztepe'yim.

Birde nette gezinirken Mct 250 nin teknik resimli parça fiyatlarını buldum.

Mesela Mct nin yan ve arka çanta aparat fiyatları bana uygun geldi.Tabii uyup uymadığını bilemiyeceğim.Gidip bakmam gerekiyor.

Tavsiye edebileceğiniz önerileriniz varsa tecrübelerinize güvenerek sizlerden yardım bekliyorum.

Tşk.

http://www.mondialyedekparca.com/

http://www.otmmarket.com/index.php?p=list&k_id=1000&kn=250+MCT

matemmatik
23.Nisan.2009, 13:02
Arkadaşım hiç çekinmeden motosay'a gitmeni tavsiye ederim. Ben Şanlıurfa'dan sipariş ettim ve siparişlerim geldiğinde içinde fazladan hediyeler bile vardı. Ayrıca çok dürüst ve güleryüzlü insanlar...

biyadin
23.Nisan.2009, 13:14
Arkadaşım hiç çekinmeden motosay'a gitmeni tavsiye ederim. Ben Şanlıurfa'dan sipariş ettim ve siparişlerim geldiğinde içinde fazladan hediyeler bile vardı. Ayrıca çok dürüst ve güleryüzlü insanlar...

matemmatik senin Regal ,modifiye olarak en beğendiğim araç.Umarım aynısı olmasada güzel bişeyler yaptırmak istiyorum.

En kısa zamanda modifiyeli hale getircem Regalimi.Tabii cebime uygun olması şartıyla.Bu arada Tel'de Motosay dan Selim abi ile görüştüm.Davet etti.Güneş açtığında oradayım.

Airbrush
23.Nisan.2009, 13:35
Arkadaslar deri çanta ve motosıklet selesi yapan cok yeteneklı bir arkadasım var(eskiden tt custom choppers'a sele yapardı,bıraktı orasını simdi kendi dükkanında calısıyor,zeytinburnunda atölyesı var.isterseniz onunla görüşebilirsiniz, yiğit vasıtasıyla ulaştıgınızı söylersenız fiyatta indirim yapar.airbrush derseniz de ben burdayım tabiiki:p

matemmatik
23.Nisan.2009, 13:57
matemmatik senin Regal ,modifiye olarak en beğendiğim araç.Umarım aynısı olmasada güzel bişeyler yaptırmak istiyorum.

En kısa zamanda modifiyeli hale getircem Regalimi.Tabii cebime uygun olması şartıyla.Bu arada Tel'de Motosay dan Selim abi ile görüştüm.Davet etti.Güneş açtığında oradayım.

Abicim çok masraf etme istersen. Çünkü bir süre sonra satmak istediğinde görüyorsun ki beş kuruş masraf edilmemiş bir muadili ile aynı fiyatı ediyor.
Bunun yerine biraz acemiliğini atınca ömürlük bir makina al ve projelerini ona uygula bence...
Ben 3000tl masraf ettim ve şimdi 4000tl istiyorum motora ama hala alıcı çıkmadı...

biyadin
23.Nisan.2009, 14:15
Abicim çok masraf etme istersen. Çünkü bir süre sonra satmak istediğinde görüyorsun ki beş kuruş masraf edilmemiş bir muadili ile aynı fiyatı ediyor.
Bunun yerine biraz acemiliğini atınca ömürlük bir makina al ve projelerini ona uygula bence...
Ben 3000tl masraf ettim ve şimdi 4000tl istiyorum motora ama hala alıcı çıkmadı...

evet evet farkındayım..olmazsa bi kısmını yaptıracağım veya alacam bi sırt cantası :D öyle idare edeceğim.