PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : regalciler yardıımmmm

vovano
23.Nisan.2009, 14:51
selam arkadaşlar mondial zat 150 kullanıyorum ama regal raptöre olan ilgim ve hayranlıgım her geçen gün artıyor sanırım bu motoru alacagım tavsiyelerinizi ve önerilerinizi benimle paylaşımısınız .

biyadin
23.Nisan.2009, 15:35
selam arkadaşlar mondial zat 150 kullanıyorum ama regal raptöre olan ilgim ve hayranlıgım her geçen gün artıyor sanırım bu motoru alacagım tavsiyelerinizi ve önerilerinizi benimle paylaşımısınız .

Bende de Kanuni Storm 150 vardı ve regale 1 ay önce geçtim.Scooter bisiklet gibiymiş :D ama Regalin bence çok artısı var ve havası yeter.daha çok yeni olmama rağmen memnunum.Benim tavsiyem alacaksan aksesuarlı modifiyeli bi Regal al.Benim makinede hiç birşey yok,onun için şimdi aksesuar derdine düştüm.Cam,çanta,sele vs vs Biraz harcama yaptıracak bana.

vovano
23.Nisan.2009, 15:38
Bende de Kanuni Storm 150 vardı ve regale 1 ay önce geçtim.Scooter bisiklet gibiymiş :D ama Regalin bence çok artısı var ve havası yeter.daha çok yeni olmama rağmen memnunum.Benim tavsiyem alacaksan aksesuarlı modifiyeli bi Regal al.Benim makinede hiç birşey yok,onun için şimdi aksesuar derdine düştüm.Cam,çanta,sele vs vs Biraz harcama yaptıracak bana.
model konusunda yardımcı olurmusun 250e 250 e9 250e9b diye farklı seçenekler var t didon istemiyorum

biyadin
23.Nisan.2009, 15:46
daha çok yeniyim 1 ay oldu :| onun için tecrübeli arkadaşlar daha detaylı bi bilgi verirler sana kısa zamanda.ama T gidon a claas dendiğini biliyorum :shock:

ugurcuk
23.Nisan.2009, 16:08
250e 9 alacaksın sen ozmn. Türkiyede sadece e9b(t gideon) olan modeli ve e9 kartal gidpn olan modelleri mevcut. sende e9 alabilirsin.uzun boylu ve iri yapılıysan e9b modeli birkaç cm daha uzun olduğundan onu tavsiye ederim.

perioğlu
23.Nisan.2009, 16:31
merhaba ben biryıla aşkın regal t gidon kullandım yani 250e9b temizini bulabilirsen al derim rrlerden hem daha atik hem daha gösterişli bir makina vibrasyon olayıda rrlerden daha az hem rrler sürekli fan ve radyatörden sorun çıkarıyor bu hastalık t gidonlarda yok uzun yoldada kullanımı çok rahat bir makina ilk etapta şehir içi trafiğinde zorlanırsın ama alıştığın zaman bisiklet kullanırmışsın gibi geliyor bencve Tgidondan şaşma derim.inşallah gönlüne göre bir makina bulur alırsın

CapiTan QusDo
23.Nisan.2009, 18:37
Valla Bak Bende Bir, 100 DDE Kullanıyorum Hertülü Yaşadım GüSeL Mükemmel HerŞeY Gel Gelelim,, Regal Deilde bUNDAN SONRAKİ..!!!! Görüşüm Japon Lar Tercih Ediyorum Güsel Oluyo HerŞEy:evil: 8)

TLGYLDZ
23.Nisan.2009, 19:00
Temizini bulursan hiç kacırma derim bende var daha 11 000 km de aksesuarlı gormek ıstersen resmını yollayabılırım

vovano
23.Nisan.2009, 20:51
Temizini bulursan hiç kacırma derim bende var daha 11 000 km de aksesuarlı gormek ıstersen resmını yollayabılırım
teşşekür arkadaşım resimleri yollarsan sevinirim .ben o km almak istiyorum ve istanbuldaki satış bayilerini araştırıyorum resmen aşık oldum bu motora

ugurcuk
23.Nisan.2009, 22:56
teşşekür arkadaşım resimleri yollarsan sevinirim .ben o km almak istiyorum ve istanbuldaki satış bayilerini araştırıyorum resmen aşık oldum bu motora

0 alıp zarar etme. hem pahalıya alacaksın hemde kronik sorunları çözmek için bi dünya uğraşacaksın. sitemizde kronik sorunları giderilmiş ve uygun fiyata satılan regaller var onlardan almannı şiddetle tavsiye ederim.

MUSTAFA USTA
29.Nisan.2009, 14:56
250e 9 alacaksın sen ozmn. Türkiyede sadece e9b(t gideon) olan modeli ve e9 kartal gidpn olan modelleri mevcut. sende e9 alabilirsin.uzun boylu ve iri yapılıysan e9b modeli birkaç cm daha uzun olduğundan onu tavsiye ederim.
sıfır yda ikinci el almak istersen sana herşekilde yardimci olurum mustafa usta emre yedek parça

MUSTAFA USTA
29.Nisan.2009, 15:00
düşünmürsen fiyata birşeyler yaparim ikinci el yada sifir emre yedek parça mustafa usta

promote
29.Nisan.2009, 21:32
boşver regali ....

ugurcuk
29.Nisan.2009, 22:59
boşver regali ....

regal kullanıp regali sevmeyen tek adam :)

perioğlu
29.Nisan.2009, 23:13
al artık şu motoru be abiciğim kimsenin dedğine gelmiyor kendi bildiğini okuyorsun ne demeye fikir istiyorsun milletin emeğine yazık okadar yazıyorlar dalgamı geçiyorsun ne:x

promote
30.Nisan.2009, 16:32
regal kullanıp regali sevmeyen tek adam :)
tek olduğumu sanmıyorum olay motorla ilgili değil