PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ls2 Kask

gata
26.Nisan.2009, 15:23
Arkadaşlar merhaba. LS2 kask markasını duyan yada bu kasktan kullanan arkadaşlar varmı. nolan kaskıma cam almak yerine bu kasktan almayı düşünüyorum eğer bilen arkadaşlar varsa yorumlarını almak istiyorum. teşekkürler.

asi_kaptan
26.Nisan.2009, 20:55
arkadasım ben suan ls2 kullanıyorum tafsıye edeırm cokkullanıslı ve rahat bır kask fıyatıda gayet uygun ben kaskımı feyizoglunda aldım en ii fıyeat orda cunku yerıde cok basıt perpayı bılıyorsan orda ıtfaıyenın tam yanında nerde oldgunna bakamadım ama ıstersen bulusabılır kaskı gösterırım sana ama satmam ona göre :d:d:d:cheesy:

asi_kaptan
26.Nisan.2009, 21:00
bu arada hemserımmıssın yeni gordum burda fıyatı suan 190 http://www.feyizoglu.com/alisveris/product.php?pID=44780 burdan bakabılırsın ıstersen kask cenden acılır vizörlü vizör renk secenekleri var burdan ulsamazsan bende sana yardımcı olurum neyse seni fazla sıkmayayım ben :d:d:d

gata
26.Nisan.2009, 21:45
asi kaptan teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. ben istanbulda diğilim sivas'tayım. internetten sipariş verecez artık. ben cartoon modelini beyendim şu kız resmi olanını ama gri renkle kırmızı arasında karar veremiyorum. hemşerim kendine iyi bak görüşürüz.

kayar2
26.Nisan.2009, 21:45
Arkadaşlar merhaba. LS2 kask markasını duyan yada bu kasktan kullanan arkadaşlar varmı. nolan kaskıma cam almak yerine bu kasktan almayı düşünüyorum eğer bilen arkadaşlar varsa yorumlarını almak istiyorum. teşekkürler.
güzel kask çene açılır aldım 190 tl kullanıyorum ancak biraz rüzgar sesi var aşagı yukarı aynı kalitede sircopo kasda indirim yapmış onada bakabilirsin biri ispanyol biri portekiz malı iyi günler

matemmatik
26.Nisan.2009, 23:12
İncelediğim kasklar arasında değerinin üstünde bir kaliteye sahip olduğunu söyleyebilirim. Ama madem nolan var ona bir cam tak ve kullan derim. Çünkü ls2 nin nolanın verdiği güven hissini vereceğini düşünmüyorum...

ugurcuk
27.Nisan.2009, 19:46
çeneden açılır ls2 kesinlikle tavsiye etmiyorum sebebine gelince çene açılma bağlantıları plastik malzemeden yapılmış ve b bence hiç güvenli değil. nolana cam takmak bence en güvenlisi .

gata
28.Nisan.2009, 10:34
tavsiyeleriniz için teşekkür ederim ama nolan kaskımın camı 70tl cam yerine kask almak daha makul geldi ama sizde haklısınız değerlendireceğim. tekrar teşekkürler.

ugurcuk
28.Nisan.2009, 12:52
inan bana 70 tl verip cam almak daha uygun olacaktır senin için ls2 nolanın yanına yaklaşabilecek bir kask değil.

BoraMeseli
05.Haziran.2009, 18:42
LS2 nin F350 model kaskını 85 liraya aldım.Tecrübeyle sabit konuşuyorum kesinlikle muazzam bir kask.Bir nolanla kıyaslanabilecek nitelikleri var,yabancı bir sitede Nolan bir model ile LS2 F350 kıyaslanıyordu,ve kıyas değerleri birbirine çok yakındı.Fiyat-Kalite açısından en iyi kask LS2,Regal raptor gibi ;)

Senin zaten iyi bir kaskın var,ona cam almanı tavsiye ederim..

kayar2
06.Haziran.2009, 00:18
sa
foreman senin bu güzel aktarımın çok hoşuma gidiyor ve basit diyip bir meseleyi geçmiyorsun .held iyi marka ama demekki bazen hatalı imalat olabiliyor bende bu montlara bakmıştım ama fiatı ve havalandırması az oluşu hoşuma gitmemişti bende scorpio nun havalandırmaları ve kampanyada oluşundan onu tercih ettim yenibosnadan aldım feyzioglundaki arkadaşların tavsiyesi ilede ls2 kask açılır çene almıştım bir gün sonrada kaza olunca 2 sinide test etmiş oldum .test nasıl gerçekleştı ben 90 kg geliyorum motorla 110 la tahmini çarpışma gerçekleşti ben on metre uçup sag omzum başım ve kolum üzerine asfalta düşüp bir 10 mt de süründüm .netice kaskın dışında hafif çizikler başımda kaskın iç döseme izleri bir hafta kaldı. montsa sag omuz (rütbe yeri .artık oraya 40+3 yıldız koymak gerekir o zaman askerliği tam yapanlar rütbesini yazsınlar) üç dört kat sürtünmeden parçalandı kolunda da sürtünme izleri kaldı benim omzumda ve kolumda hiç bir şey hisettmedim.böyle bir kazada gayet iyi netice verdi görevini yaptı bu iki markayıda tavsiye ederim.foreman gibi foto aktaramadıgımdan anlatmaya çalıştım dikkatli sakin sürüşler dilerim