PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yan Çantalar için yardım ?

somebody
28.Nisan.2009, 00:35
Arkadaşlar yan çantalarda bulunan lamba üstü kapaklarım yok,
orjinali bulabiliniyormu ?
Bulunabiliyorsa nerden alabilirim ve fiyatı hakkında bilginiz varmı ?
Ben buralarda bulamadığım için beyaz mika alıp ısıtarak form verdim ama orjinali gibi olmuyor tabi ve çok da hoşumada gitmedi açıkçası.

Bir diğer sıkıntım da yan çantaların kilitleri. ?
Biri bozuk ve çok canımı sıkıyor, ona uygun bişide bulamadım.

Yardımcı olursanız sevinirim.

foreman
29.Nisan.2009, 00:39
dostum sıtenın alt sayfasında alı ustanın bı reklam lınkı var..
ona bır sorarsan belkı elınde vardır..
alı usta cok ıyı ve esnaf bı adam..
onun ıcın hersey para demek degıl..
emınım elınde cıkması veya atılı varsa senınle paylasacaktır...

darkened
01.Mayıs.2009, 00:20
Arkadaşlar yan çantalarda bulunan lamba üstü kapaklarım yok,
orjinali bulabiliniyormu ?
Bulunabiliyorsa nerden alabilirim ve fiyatı hakkında bilginiz varmı ?
Ben buralarda bulamadığım için beyaz mika alıp ısıtarak form verdim ama orjinali gibi olmuyor tabi ve çok da hoşumada gitmedi açıkçası.

Bir diğer sıkıntım da yan çantaların kilitleri. ?
Biri bozuk ve çok canımı sıkıyor, ona uygun bişide bulamadım.

Yardımcı olursanız sevinirim.

benim motorun çantaları çıkık durumda. kırık ve çıkıklardan dolayı dolayı deri çanta aldım. motoru ikinci el olarak aldığım için benden önceki arkadaş motorun motor kısmı hariç çantaları yan kapakları ön çamurluğu bayağı hırpalamış. ben kullanmadığım için benim çıkma çantaların birinde 1 adet kilit mevcut sökebilirsem sana ulaştırabilirim işini görürse çünkü ben kulllanmayacağım:) hatta 1 tanede parlak lamba kısmı var onuda söküp verebilirim. ben şu an çantaları kirli çamaşır sepeti olarak evde kullanmaktayım:p

ufak ayrıntı: emre motoru bi arayabilirsin ama duyacağın miktarlar seni şok edebilir.http://www.emreltd.net/

darkened
01.Mayıs.2009, 00:34
haaa bide o çantalar en son sorduğumda 300 tl idi sağlı sollu. çanta koruma demirini bugün sordum 190 tl miş yan kapaklar çifti 115 vs. regalin fiyat konusunda maaşallahı var kendimi suzukiye biner gibi hissediyorum.:? (parça fiyatı/ motorun fiyatı) oranı yüksek

gençer
01.Mayıs.2009, 22:16
benim motorun çantaları çıkık durumda. kırık ve çıkıklardan dolayı dolayı deri çanta aldım. motoru ikinci el olarak aldığım için benden önceki arkadaş motorun motor kısmı hariç çantaları yan kapakları ön çamurluğu bayağı hırpalamış. ben kullanmadığım için benim çıkma çantaların birinde 1 adet kilit mevcut sökebilirsem sana ulaştırabilirim işini görürse çünkü ben kulllanmayacağım:) hatta 1 tanede parlak lamba kısmı var onuda söküp verebilirim. ben şu an çantaları kirli çamaşır sepeti olarak evde kullanmaktayım:p

ufak ayrıntı: emre motoru bi arayabilirsin ama duyacağın miktarlar seni şok edebilir.http://www.emreltd.net/

işte bu aramızdaki dayanışmaya bayılıyorum.. arkadaşım tebrik ederim.