PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yaşamak Güzelmiş

kayar2
13.Mayıs.2009, 23:51
Arkadaşlar Uzun Süren 40 Yilik Hayatimin Iz Birakan Kazasini Geçen Ayin 28 De Silivriden Dönerken Yaptim 7 Saat Ameliyat Ve 10 Gün Hastahane Yatişindan Sonra Eve çikabildim Ve şu Anda Eve Mahkum En Az Bir Ay Dişari Yasak Ayaga Rahat Kalkma 3 Ay Tam Iyileşme Heralde Bir Sene Sag Saft Dagildi Dize Kadar Platin Rotil Bir Sürü Vida Ile 7 Saatlik Bi Operasyonla Kefeni Yirtik Gibi Allahtan Artcim En Sevdiğim Kiymetli Arkadasim Kedi Gibi Yere Düşerek Hiç Bir şey Olmadan Kurtuldu En çok Sevidiğim Budur Eger PanikleSEYdim Kurtarmasaydim Heralde Arabanin Sürücüsünde Bişeyler Ve Bende Artcimda Daha Kötü Hasarlar Veya Sizleri Manevi Alemden Seyretmek Olabilirdi Hata Kimde Diyeceksiniz Hata Karşidada Olsa Ben Hep Kendime Kizarim Usta Binici Olacaklari Hissedip Kurtarmali En Iyi Sürücü Karşisindakinin Hatasinida Kurtarandir Derdim Ama Kaderde Olanida Engeleyemiyorsun.heralde üyeler Arasinda Yaşça En Büyüklerdenim Burdaki Bütün Kardeşlerime Tavsiyem Ne Olur Neolur Içinizden Gelen O Sag El Hareketini Yaparken Sevdiklerimi üzmeye Hakkim Yok Diyin Ve ömrünüzün Sonuna Kadar Saglik Ve Mutlulukla Yaşayin

HONEY
13.Mayıs.2009, 23:54
geçmiş olsun, acil şifalar verilmiş sadakanız varmış

yenikoylu_ua
14.Mayıs.2009, 00:14
Abi çok geçmiş olsun allah bir daha göstermesin inşallah.

BULL
14.Mayıs.2009, 00:19
abi sen ne yaptın yaa
büyük geçmiş olsun...

foreman
14.Mayıs.2009, 00:50
abı buyuk gecmıs olsun...
ınan cok uzuldum...bu kotu olayda en sevındırıcı yan ıyı olman ...
acıl sıfalar dılerım...
elımızden gelen yapabılecegımız bı durum olursa ınan bız buradayız...

carvalho
14.Mayıs.2009, 08:09
Abi çok geçmiş olsun, ne oldu haberimiz yok...
HAy Allah, neyse ki sağ salim aramızdasın yine...

cenkerdemir
14.Mayıs.2009, 08:36
çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin

doktorserhan
14.Mayıs.2009, 08:47
üstadım çok büyük geçmiş olsun ....:(

emrahkucukgirgin
14.Mayıs.2009, 10:10
Çok geçmiş olsun... Herhalde hepimizin en büyük korkusudur kaza yapmak. Kimse bile bile de yapmaz ama ne kadar korumacı, dikkatli olsan da görünen o ki bir şekilde gelip seni buluyor. Kalıcı bir hasar kalmamasına sevindim. Allah beterinden korusun...

darkened
14.Mayıs.2009, 12:56
çok büyük geçmiş olsun, ciddi yaralanmışsınız. tez zamanda iyileşmeniz dileğiyle

doğan
14.Mayıs.2009, 14:01
çok geçmiş olsun. çok üzüldüm. kaza nasıl gerçekleşti. korumalarınız tam mıydı. anlatabilirmisiniz.

kayar2
14.Mayıs.2009, 15:35
geçmiş olsun, acil şifalar verilmiş sadakanız varmış

teşekkür bülent kardeşim evet sadaka önemli her zaman veririm ihtiyacı olana tavsiyede ederim kaza bela def eder der büyüklerimiz inanarım hatta yol sadakası vardır bizde uzun yola çıkanlar dagıtrlardı eskiden bende her cuma veya ihtiyaç sabi geldimi veririm ölmek işten degildi sadakalar karşı durdu

balbar
14.Mayıs.2009, 15:43
çok çok geçmiş olsun....

kayar2
14.Mayıs.2009, 16:06
çok geçmiş olsun. çok üzüldüm. kaza nasıl gerçekleşti. korumalarınız tam mıydı. anlatabilirmisiniz.

dogan kardeşim bir gün önce sckrpio ceket almıştım eskisi ufak geliyordu görevini yaptı test edilmiş oldu tam sag omuz korumanun üstü yere sürtünüp parcalanmış ama omzumda agrı bile olmadı kask da iyi çıktı sag alnımım üstünde mührü humayin gibi iz bir hafta kaldı ama kafamdada ve kaskın dışındada önemli bi iz yok kazaya gelince selimpaşada ışıklı kavşak ama orası sabıkalı bi yer giden kardeşlerim dikkat etsinler benden 10 saat önce ölümlü kaza ve her gün nerdeyse bir iki kaza olurmuş
bende normal 100 km civarında seyrederken flas sarıları görüce 70 km civarıda devam ettim o sırda yeşil sarıya döndü mesafem 25 mt duramazdım devam ettim kavşagı bitirdim gibiydi yan yoldan volvo otomobil üstüme fırladı heralde kırmızıda geçmiş olacak bende kurtamak için sola yatıp gaza asıldım ancak bariyerler oldugu içinde fazla sola kaçamadım volvodaki cahil cuhala sanki kasdı varmış gibi frene bile dokunmadı sag ayagımın üstüne vurdu motor altımdan gitti bende onun peşinden sürüklendim sag omzumun üstüne ve yere sırt üstü uzandım başladım kelimeyi şahadet getirmeye artık buraya kadar dedim o sırda sanki bir melek kızcagız yetişti bana sorular sormaya başladı amca korkma bişeyin yok anbulans geldi hemen götürecek diye moral verdi başımı kucagına aldı boyunduruk taktı kaskımı çıkardım bende kendimi muayene ettim baktım ayagım dönük kumanda edemiyorum anladımki ayagım kırıldı öylece anbulans hastane ameliyat derken evdeyim şükür.aman aman ben 50 ile gitsem heralde dururudum kavşaklara dikkat bizi araba yerine koyan yok eger ben tırda olsaydım cahil cuhale orda kazıklardı ve kaza olmazdı motor diye aldırmadı ve olan bana oldu sizde haklıda olsak en çok zararı biz görecegimiz için dikkati elden bırakmıyalım allah hepimizi bilhassa gençlerimizi daha çok korusun

kayar2
14.Mayıs.2009, 16:18
Abi çok geçmiş olsun, ne oldu haberimiz yok...
HAy Allah, neyse ki sağ salim aramızdasın yine...

teşekkür ederim kardeşim haaber verecek durumda degildim ogluma ancak haber verdim geldi ilgilendi ertesi gün bir kardeşim motorla ilgili bazı probler için aradı bende problemlerine halledecek şekilde tavsiyede bulundum birazda kazadan bahsettim ama heralde inanamaış olacakki bir şey yazmamış sitede sizleride aramak isterdim ama telefon nun kayıtlı değildi alperin vardı sag olsun akrabalardan gelen giden ameliyat doktor hemşire derken fırsatım olmadı arayamadım eksik olmayın allah sizleri korusun gençlerimizi azıcık sag ele dikkat görüşürüz inşallah

kayar2
14.Mayıs.2009, 16:19
çok çok geçmiş olsun....

çok teşekkür ederim allah sizlere sevdiklerinze göstermesin

kayar2
14.Mayıs.2009, 16:22
çok büyük geçmiş olsun, ciddi yaralanmışsınız. tez zamanda iyileşmeniz dileğiyle

evet gerçekten ömrümün en ciidi vakası motorda arabada inşallah bu son olur hepimiz için mevlam sizleride koruya

siyahus
14.Mayıs.2009, 16:28
Çok geçmiş olsun abicim. Allah beterinden saklasın .

saltuque
14.Mayıs.2009, 16:29
allah beterinden de korusun ufağından da korusun, çok geçmiş olsun umarım tez zamanda eski sağlığına kavuşursunuz.

promote
14.Mayıs.2009, 16:37
Allah korumuş , korusun .... Tırsıyoruz motorlarla böyle kaza haberleri duydukça bu aletlerin üstüne binmekten..

kayar2
14.Mayıs.2009, 17:38
Çok geçmiş olsun... Herhalde hepimizin en büyük korkusudur kaza yapmak. Kimse bile bile de yapmaz ama ne kadar korumacı, dikkatli olsan da görünen o ki bir şekilde gelip seni buluyor. Kalıcı bir hasar kalmamasına sevindim. Allah beterinden korusun...

bir zamanlar bir büyük insan vardı emrah kardeşim olacaksa takdirde varsa tutan fren tutmaz gören göz görmez tetbirini alacaksın takdire razı olacaksın takdiri düzeltecek şeyler dua ve sadaka bunu yapın derdi bende yaptım ama belkide yaşamıyacaktım karşı durdular dediğin gibi inşallah kalıcı bir sey olmıyacak sadece platinler onlarda degerimi artırdı regalden pahalı ...mevlam kimseye bir daha vermesin bu derdi

kayar2
14.Mayıs.2009, 17:46
abı buyuk gecmıs olsun...
ınan cok uzuldum...bu kotu olayda en sevındırıcı yan ıyı olman ...
acıl sıfalar dılerım...
elımızden gelen yapabılecegımız bı durum olursa ınan bız buradayız...
foreman kardeşim eksik olma teklifin bile yetti gerçekten her kötüden bi ders çıkar ben çok ders çıkardım başa gelmeyen zor anlar ama akkıllı olanlar tahmin eder inşallah çabuk toparlarımda görüşürüz bu arada motora en az 3 ay binemiyecem gibi arabada baya bi masraf açtı sen bu çevredesin temiz dizel bi araba lazım bana aklında olsun bulursan görüşelim

alesta
14.Mayıs.2009, 18:13
en kısa zamanda sağlığına kavuşman dileğiyle geçmiş olsun.

bozkurt
14.Mayıs.2009, 18:54
Abiciğim geçmiş olsun.Allah sevdiklerine bağışlamış.
Lütfen ışıklı veya ışıksız kavşaklarda süratimizi kontrol edelim.Sevdiklerimizi üzmeyelim.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalıon.

ibanez
15.Mayıs.2009, 00:43
Çok geçmiş olsun umarım ilk ve son kazanız olur.

emresahin
15.Mayıs.2009, 13:14
geçmiş olsun abi...acil şifalar.

gata
15.Mayıs.2009, 13:27
abi büyük geçmiş olsun. allah beterinden saklasın...

X__utku__X
15.Mayıs.2009, 15:01
Çok çok geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin,Biran önce eski sağlığnıza kavuşursunuz inşallah.

Airbrush
15.Mayıs.2009, 18:49
geçmiş olsun , acil şifalar abi

RızaHoşgör
15.Mayıs.2009, 19:37
Büyük geçmiş olsun Abi. Seni tekrar aramızda görfüğümüz için sükür etmekten başka yapabileceğim birşey varmı?

kayar2
15.Mayıs.2009, 22:28
Büyük geçmiş olsun Abi. Seni tekrar aramızda görfüğümüz için sükür etmekten başka yapabileceğim birşey varmı?

evet rıza kardeşim gerçekten şükrediyoruım sevdiklerimi sizleri tekrar görmek güzel yapabileceginiz sey dikkati elden bırakmammak ve gaza gelmemek görüşmek dileği ile

kayar2
15.Mayıs.2009, 22:32
geçmiş olsun , acil şifalar abi

teşekkür ederim kardeşim allah sizlere göstermeye saglam ve saglıktan ayırmaya

kayar2
15.Mayıs.2009, 22:32
teşekkür ederim utku kardeşim

yeşilkapak
15.Mayıs.2009, 23:24
Geçmiş olsun allahtan acil şifalar dilerim.

perioğlu
16.Mayıs.2009, 00:18
abi çok geçmiş olsun bugün öğrendim bende çok üzüldüm kendini iyi hissettiğin bira ara ziyaretine gelmek isterim,bir isteğin olursa profilde tel var yapabileceğimiz bişey varsa ararsa çok mutlu nluruz unutma biz bir aileyiz.

zeko
16.Mayıs.2009, 08:03
cokkk gecmis olsun abim

gençer
16.Mayıs.2009, 10:07
abicim büyük geçmiş olsun, kaza yaptığın, dizi dizi ameliyatlara maruz kalmana üzüldüm ama olabilecek diğer şeyler insanın aklına geldikçe şükürler olsun diyorum iyiki aramızdasın, uzun süre yatıcan sanırım allah sabır versin..

chopell
16.Mayıs.2009, 17:11
allah korumuş.. büyük geçmiş olsun.. acil şifalar..

kayar2
16.Mayıs.2009, 20:32
abicim büyük geçmiş olsun, kaza yaptığın, dizi dizi ameliyatlara maruz kalmana üzüldüm ama olabilecek diğer şeyler insanın aklına geldikçe şükürler olsun diyorum iyiki aramızdasın, uzun süre yatıcan sanırım allah sabır versin..
sagol gencer kardeşim inşallah benim ve sizler için son kaza olur mevlam kimseye göstermesin olacak diyecez işte bu gün üzücü bi haber aldım yanımda zamanında staj yapmış bir genç vardı arkadaşımın oglu diyarbakırda şehit olmuş gücümü toplayıp cenaze namazına giitim biz epey yaşadık 24 yaşında civan gibi delikanlı işte ecel bi şekilde geliyor bu vesile ilede kalkmış oldum artık bi araba şöfer yardımı ile çıkabiliyorum iniaşşal bir aya kadar baya bi iyileşecem ama büyük motor kullanma en az 3 ay sürer ne edelim başa geldi çekez

kayar2
16.Mayıs.2009, 20:34
Geçmiş olsun allahtan acil şifalar dilerim.

teşekkür ederim mevlam sizleri koruya kaza bela def ola

madend
17.Mayıs.2009, 01:49
Abi çok büyük geçmiş olsun, çok üzüldüm...

kayar2
18.Mayıs.2009, 23:55
Abi çok büyük geçmiş olsun, çok üzüldüm...

sagol kardeşim şükür iyileşiyorum allah sizlere ve camiamıza göstermesin bu son olsun inşalllah

kayar2
27.Mayıs.2009, 16:28
zeko teşekkür ederim dilerim mevla böyle bir kaza sevdiklerimizden insanlarımızdan uzak eyleye tamda sezonda zor geldi baya bi

Uzay
27.Mayıs.2009, 17:33
Geçmiş olsun abi ......

aidikurt
27.Mayıs.2009, 18:15
abi oncelıkle daha bır hafta once acılmıs bır topıgı daha yenı gorup cevap yazdıgım ıcın senden cok ama cok ozur dilerim.

Cok ama cok geçmiş olsun.Verilmiş sadakan varmıs.Cok daha cok kotusude olabılırdi.İnsallah bu ılk ve son kazan olur.En kısa zamanda toparlayıp eskı saglıgına kavusursun.Biraz gec kaldık ama yapabılecegımız bısey olursa bır yardıma ıhtıyacın olursa cekınmeden ara abıcım.Elimizden ne gelirse yaparız.
Tekrar sana acil sıfalar dilerim.
Gec cevap yazdıgım ıcınde tekrar senden ozur dılerim.

biyadin
27.Mayıs.2009, 19:26
cok cok geçmiş olsun.acil şifalar

kayar2
28.Mayıs.2009, 00:57
alper ,uzay ,biaydın kardeşlerim geç olması önemli değil tabiki haberi olunca bir geçmiş olsun demek insanın acısını biraz da olsa rahatlatıyor hiç böyle bişey olmasada geçmiş olsun demesek ama hayatta her şey bizim için dilerim sizlerin ve sevdiklerimizin başıan kaza bela gelmesin mutlu ve saglıklı yaşayalım