PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.Sakarya Poyrazlar Motosiklet Festivali(18-19-20 Mayıs 2007)

Sayfa : [1] 2

aidikurt
27.Nisan.2007, 17:37
18-19-20 MAYIS 2007 SAKARYA POYRAZLAR MOTOSİKLET FESTİVALİ

http://upload8.postimage.org/77945/sakarya.jpg (http://upload8.postimage.org/77945/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/77966/01bv8.jpg (http://upload8.postimage.org/77966/photo_hosting.html)

http://img20.imageshack.us/img20/5116/haritadc4.jpg

Sakarya Valiliği,Sakarya Genclik Spor İl Müdürlüğü ve Sakarya Motosikletciler Spor Kulübü Derneği tarafından Genclik Haftası etkinlikleri çercevesinde 18-19-20 mayıs tarihleri arasında Poyrazlar gölünde motosiklet şenliği düzenliyor.

--3 gün sürecek etkinliklerde Motosiklet tutkunlarının kamp yapma imkanıda bulacak.Milli park olan Poyrazlar gölüne girişler cuma günü başlacak.aynı günü akşamı yakılacak kamp ateşiyle şenlikler başlayacak.

--19 MAYIS cumartesi gecesi canlı müzik.

--2gün süreyle öğle yemekleri Adapazarı Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından karşılanacak

--park içerisinde büfeler,wc,ızgara,kiralık tekneler mevcut.
(büfe sahipleri ile o güne özel indirimli fiyatlar konusunda göüşülüyor)

--kamp güvenliği mevcut özel güvenlik şirketinin yanı sıra İl jandarma komutanlığından gelecek ekiplerle sağlanacak.

--Şenlikler süresince park içerisinde 1 ambulans ve sağlık görevlileri hazır bulunacak

POYRAZLAR GÖLÜ

Farklı bir doğa harikası; Poyrazlar Gölü
Toprağı bereketli, yamaçları çam ve meşe ağaçlarıyla kaplı, baharda kır çiçekleriyle daha da renklenen, kuğuların uğrak noktası, nilüferlerle kaplı Poyrazlar Gölü huzurlu bir doğa cenneti.Tertemiz havada yürüyüş, piknik yapıp kafa dinlemek isteyenlerin gözdesi..

Poyrazlar Gölü, aynı isimli köyü ile Adapazarı'nın yanı başında.

Poyrazlar Gölü'nün sadece bir kıyısına kurulu köyün haricinde, asfalt yolu takip edenler doğuya doğru yönelince tavuk kümeslerine kadar güllerle kaplı şirin yerleşimler görebiliyorlar. Gölün büyük bölümü ise doğayla yalnız kalmak isteyenlerin dinlenebileceği kuş yuvası misali gizemli köşelere sahip. Yıl boyu ziyaretçi ağırlayan Poyrazlar Gölü, yalnız ilkbaharda değil, sonbaharda sararıp kızaran yaprakları, kışın kar manzaralı ağaçlarıyla, kışkırtıcı mekanlar sergiliyor. Göl, yaz ve kış aylarında dibinden çıkan kaynak suyuyla besleniyor, su fazlası Sakarya Nehri'ne ulaşıyor. Sazlık bölümler karabatak, sakarmeke, ördek gibi kuşların da yuvalanmalarına olanak sağlıyor.

Poyrazlar Gölü'nde Milli Park alanı içinde büfe bazı ihtiyaçları karşılarken, motorize araçlarla pamuk helva, elma şekeri türü yiyecek satanlara rastlanıyor. Buna Pazar günü ızgara köfte yapan araçlar da ekleniyor. Göl girişinde sağa ayrılan yolda ise, Balık Lokantası göl kıyısında açık ve kapalı bölümleriyle hizmet veriyor. Adapazarı deyince ilk akla gelen ıslama köfte. Izgarada pişirilen köftelerin yanına en az köfteler kadar lezzetli olup tek başına bile yenebilecek ekmekler veriliyor

http://upload8.postimage.org/77995/06hn6.jpg (http://upload8.postimage.org/77995/photo_hosting.html)
Sürekli yeşil olan bölge ilkbaharda kır çiçeklerinin açmasıyla tam bir renk cümbüşüne dönerken, göl içindeki nilüferler baştan çıkartıcı güzelliğe bürünüyor. Özellikle hafta sonu doğa severlerin akınına uğrayan Poyrazlar Gölü'nde balık dahil her türlü avcılık yasak. Günübirlik kullanım alanı dahilinde 8 tane yağmur barınağı (Kamelya), bir tane büfe, çocuk oyun alanları, 3 tane bay-bayan WC, 14 tane halka açık çeşme ve 180 sabit masa bulunuyor.

Nasıl Gidilir.?

Özel araçla yola çıkanlar, Bolu veya istanbul yönünden otoban kolaylığı ile Adapazarı'ndan geçecekler. Karasu kavşağından ayrılınca Poyrazlar Gölü'ne ulaşıyorlar.
Kent içinden geçen ana yolu takip ederek , şehir içinde yön gösteren tabelalara dikkat! 9 kilometre sonra, Adapazarı'nın kuzeydoğusundaki Poyrazlar Köyü ve gölüne ulaşacaklar.
Aynı yolu belediye otobüsü ile gitmek isteyenler, Adapazarı Çeşme Meydanı'ndan saat başı kalkan seferleri kullanabilirler. Adapazarı'nın rafinerilere yakınlığı nedeniyle, aracınızını yakıt deposunu kentlere oranla daha ekonomik fiyatla full yapabilirsiniz.

Ne Yenir.?

Poyrazlar Gölü'ne giderken ya da dönerken, Adapazarı içinde tarihi köftecide yiyeceğiniz ekmekli özel köftelerin ve içeceğiniz şıranın tadına doyamayacaksınız.
Göl çevresi piknik alanı olarak düzenlenmiş. Bir ölçüde ihtiyaçları karşılayan tabii mevsiminde giderseniz! büfe bulunuyor. Ama piknikçiler yiyeceklerini beraberlerinde götürüyor.
Göle giderken tavuk gördüğünüz evlerden köy yumurtası sorabilirsiniz. Gölde balık tutmak yasak. Ancak izin verildiği zaman yakalanan kızılkanat balıklarıyla menünüzü çeşitlendirebilirsiniz.
Gün boyu tertemiz havada iştahınız iyice açıldıysa, açılmadıysa da farketmez. Mutlaka gidin! Adapazarı deyince ilk akla gelen ıslama köftenin tadına bakın.
Adapazarı depreminden önce şehir merkezinde, bir baska yerde hizmet veren Ünlü Kazım Paşa Köftecisi, Adapazarı çarşı merkezindeki yeni yerinde faaliyetine devam ediyor.
1912 yılından bu yana hizmet veren köftecide, yiyeceklerinizin tadını unutamayacaksınız. Bu köftelerin özelliği ne derseniz!
Izgarada pişirilen köftelerin tadına doyum olmuyor ama, en az köfteler kadar lezzetli olan ekmekler köfteye tadını veriyor.
Yanında turşu ve soğan veriyorlar. İçecekleriniz arasında bulunan şıra da, köfteyle birlikte bir başka lezzette.

İlginç Yerler.

Bolu Yedigöller, Gölcük, Abant, Sapanca kadar tanınmasa da, bu şirin göl ulaşım kolaylığı, sessiz, sakin, huzurlu ortamı ile ilgi görüyor.
Orman Genel Müdürlüğü'ne bağlı Poyrazlar Gölü'nün Milli Egemenlik Parkı, özellikle hafta sonları piknikçilerin, doğaseverlerin akınına uğruyor. Poyrazlar Köyü, 750 dönümlük alana kurulu ve 90 haneli. Adapazarı'nın bol yağış alan bereketli toprakları üzerine kurulu köyün halkı, sebzecilik, meyvecilik ile uğraşırken, senede üç mahsül aldıklarını belirtiyor. Mısırcılık başta olmak üzere, yöre halkı tipik köy evlerinin bahçelerinde ve tarlalarında tavukçuluk ve hayvancılıkla da uğraşıyor.

Poyrazlar Gölü'nün sadece bir kıyısında kurulu olan köy, göl çevresini turlamak isteyenlerin yolu üzerinde bulunuyor. Yapılaşmaya karşı bilinçli olarak mücadele eden köy halkı, doğayı da korumak için çaba sarfediyor. Gölün büyük bölümü ise, doğa ile yalnız kalmak isteyenlerin hoşlanacağı, dinleneceği yerlere sahip.
İlkbaharda kır çiçekleriyle renklenen göl çevresi, sonbaharda sararıp kızaran yapraklarla kışkırtıcı bir güzelliğe bürünüyor.
Poyrazlar Gölü'ne gelenler girişte, Milli Parklar'a belli bir ücret ödüyor. Araç için de ekstra ücret alınıyor. Araçla girmek istemeyenler girişte araçlarını park edebiliyorlar. Piknik masaları, ocaklar, çocuk oyun aletleri, kameriyeler, iskeleler, piknikçi doğa severler için hazırlanmış. Asfaltlanmış yolları kullanarak istediğiniz yere aracınızla gidebiliyorsunuz.
Göl yaz ve kış alarında dibinden çıkan kaynak su ile besleniyor. Suyun fazlası Sakarya nehrine ulaşırken, değişken suya sahip gölü, karabatak, sakarmeke, ördek, kuğu gibi kuşlar da ziyaret ediyor. Kurbağa seslerinin sıkça duyulduğu göl çevresinde otlayan koyun, kuzu, inek ve kaplumbağalar diğer görebileceklerinizden.
Bazı bölümlerinde nilüferler açan, bazı kıyıları sazlarla kaplı Poyrazlar Gölü'nün derinliği, 12 metre. Dibi bataklık olan ve yüzme yasağı bulunan göl suları da yüzmeye elverişli değil.
Adapazarı'nda gideceğiniz yerler arasında Atatürk'ün kaldığı ev de gezilebilir. Binanın birinci katında Atatürk'ün özel eşyaları ve sofra takımları görülebilir. Müzenin bahçesinde arkeolojik parçalar, mezar stelleri sergilenmekte.
Bazı bölümlerinde nilüferler açan, bazı kıyıları sazlarla kaplı Poyrazlar Gölü'nün derinliği, 12 metre.
Dibi bataklık olan ve yüzme yasağı bulunan göl suları da yüzmeye elverişli değil.
Adapazarı'nda gideceğiniz yerler arasında Atatürk'ün kaldığı ev de gezilebilir.
Binanın birinci katında Atatürk'ün özel eşyaları ve sofra takımları görülebilir.
Müzenin bahçesinde arkeolojik parçalar, mezar stelleri sergilenmekte

http://upload8.postimage.org/78017/dsc00802am3gz4.jpg (http://upload8.postimage.org/78017/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/78030/dsc00805gs6zj3.jpg (http://upload8.postimage.org/78030/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/78040/dsc00813iu0bj0.jpg (http://upload8.postimage.org/78040/photo_hosting.html)

Buluşma Yeri:Kozyatı Carrefour
Buluşma Zamanı:19 Mayıs 2007 Saat 10:00
Konaklama:Çadır

GEZİYE KATILACAK ARKADAŞLAR-İSTANBUL
1-müslüm baba
2-aidikurt
3-kaldera
4-RızaHoşgör
5-ilkerkoparal
6-adobe
7-moonchild
8-polo
9-kayhan
10-aykut

GEZİYE KATILACAK ARKADAŞLAR-DİĞER İLLER
1-Aksu (Ankara)
2-Lunatic (Ankara)
3-

GEZİ SORUMLUSU VE PLANLAYAN
AKSU

Aksu
27.Nisan.2007, 18:23
Artık yol yapmak lazım arkadaşları görmek hasret gidermek lazım, kafa dinlemek lazım. Yaz beni diğer iller bölümüne. MEHMET AKSU - ANKARA
Bir ara çadır ve diğer gereçleri de alayım da hazır olsun.

carvalho
27.Nisan.2007, 18:31
Çadırım, uyku tulumum ve Efe'mle ben de geliyorum...

kaldera
27.Nisan.2007, 18:58
yazın benide oraya çabuk..
bende gelcem..
tulum mulum yok ama geceyi geçireceğim çok yerim var orda... :cheesy: :evil:

mrdnmz
29.Nisan.2007, 14:15
kısmetse beraber gideriz. Ayrıntıları en geç çarşamba günü AKSU (Mehmet Abi)'ye bildirmiş olurum. :cheesy:

Aksu
29.Nisan.2007, 17:10
kısmetse beraber gideriz. Ayrıntıları en geç çarşamba günü AKSU (Mehmet Abi)'ye bildirmiş olurum. :cheesy:
Emre önce hoş geldin. Desene abi zaten ayrımıydık diye. Şöyle iyi bir organizasyon olsun da örneğini diğer gezilere de uygulayalım. Görüşürüz.

RızaHoşgör
29.Nisan.2007, 23:54
mehmet kardeş.
kampçılık yaptıgım için sormadan edemicem.mekan hakkında neler biliyorsun? mesela hanımlar için durum ne kadar uygun? bu konularda açıklayıcı biligi aktarırsan sanırım katılım artacaktır

okan
30.Nisan.2007, 00:00
Ulan bu işlerin bise yakın bi yerde olanı yokmu bea...teeee sakarya ... vışşşş motor dayanmass... :P

mrdnmz
30.Nisan.2007, 00:15
tekrar merhaba.. Kamp alanı ile ilgili daha ayrıntılı bilgi (tuvalet v.s. ) yarın akşam topikte yazılı olur. Zira Sakarya Belediye'sinin desteklediği bir organizasyon sorun olacağını sanmıyorum.

aslanburclu
30.Nisan.2007, 01:57
Ulan bu işlerin bise yakın bi yerde olanı yokmu bea...teeee sakarya ... vışşşş motor dayanmass... :P :oops: motor dayanmazmış :P deget senin kendine güvenin yok tembellll öyle bi dayanırki samsundan sakarya arası neki bir tam sayı çevir kontağı 55 ten hemen aşağısı 54 sal gelsin koçummmm ama nerdeeee öyle delikanlı anca wışşş wışşş başka bi numara yok koçum o senin dediğini kundaktaki bebeklere diyolarrrrr nasılmı wışş wışş kayıkçı kayıkçının küreği misali :cry: :cry: :P :P :P (yengemin izin vermiyeceğini biliyon sonra motora çamur atıyon allahın kepekli layttı seniiiiiiiii :P :P :P :P

carvalho
30.Nisan.2007, 10:01
Ulan bu işlerin bise yakın bi yerde olanı yokmu bea...teeee sakarya ... vışşşş motor dayanmass... :P :oops: motor dayanmazmış :P deget senin kendine güvenin yok tembellll öyle bi dayanırki samsundan sakarya arası neki bir tam sayı çevir kontağı 55 ten hemen aşağısı 54 sal gelsin koçummmm ama nerdeeee öyle delikanlı anca wışşş wışşş başka bi numara yok koçum o senin dediğini kundaktaki bebeklere diyolarrrrr nasılmı wışş wışş kayıkçı kayıkçının küreği misali :cry: :cry: :P :P :P (yengemin izin vermiyeceğini biliyon sonra motora çamur atıyon allahın kepekli layttı seniiiiiiiii :P :P :P :P

Desene abi raptor çetesi kartepe'yi arşınladı, zirve yaptı diye, niye demiyon :cheesy: :cheesy:

adobe
30.Nisan.2007, 10:16
Bende Bende motorla gelemesemde :cry: arabayla gelcem :cheesy: malum ehliyet

okan
30.Nisan.2007, 10:54
tihhhhkaaaaaattt.. yaşar gomtan sağda...... seeellaaammm duuurr.... :cry: :oops:
gomtanım bi orduya gittim accuh sıkıştırdım motörü.. fan ayakları kırıldı .... radyatör patladı... ön cam çatladı.... bu ne yaa sat beni diyo zorlan... ama eve kadar geri getirdi o yüsden bi şans daha veriyom motörüme....şimçik ben nası geliim adapazarına kadar ya tekrar yolda cortlarsa radyatör felan filan.....
ondan soora hanım dan bide firça yiyim yolda .. :P adam gibi gidemiyomki ne varsa basmaya çalışıyom soorada motor isyan ediyo.....ama du bakiimm bi güzellik düşünüyom ..... :mrgreen:

Aksu
30.Nisan.2007, 12:06
mehmet kardeş.
kampçılık yaptıgım için sormadan edemicem.mekan hakkında neler biliyorsun? mesela hanımlar için durum ne kadar uygun? bu konularda açıklayıcı biligi aktarırsan sanırım katılım artacaktır
Diğer sitelerden de edindiğim bilgilere göre katılım yüksek ve eş, arkadaş hatta ailece gelecek katılımcılar var. Yeri gidip görmedim tabii ki, Site yönetiminin verdiği bir görevi Ankara dan organize etmeye çalışıyorum. Gezi hareket saati ve yerleri ile ilgili bilgileri Aidikurt-Alper kardeşime yolladım, en kısa zamanda sayfa başı duyurudaki yerine ekleyecek.

mrdnmz
30.Nisan.2007, 12:35
dün yazıştığım arkadaşlardan gelen cevap aşağıdaki gibi. Ayrıca Sakarya'nın havasını pek methettiler hazırlıklı gelmekte fayda var..

mrdnmz mekan eşlerinizle gelebileceğiniz nezih bir alan, tuvalet vs sıkıntısı olmayacak, yemek sıkıntısı olmayacak. yemek vs için alışveriş yapmak isteyenler olacaktır mesala, festival alanı merkezi bir yerde, ulaşım vs sorunu yok.....

iakyurek
30.Nisan.2007, 12:59
bende gelmeyi düşünüyorum. fakat adobe'nin malum derdi bende de var. ancak haziran başında almış olacağım ehliyeti.
ne dersiniz bi sıkıntı olur mu? ehliyetsiz çıksam yola !?

carvalho
30.Nisan.2007, 13:00
Ben ehliyetsiz çıkma derim...
Prensip meselesi...

aslanburclu
30.Nisan.2007, 23:20
tihhhhkaaaaaattt.. yaşar gomtan sağda...... seeellaaammm duuurr.... :cry: :oops:
gomtanım bi orduya gittim accuh sıkıştırdım motörü.. fan ayakları kırıldı .... radyatör patladı... ön cam çatladı.... bu ne yaa sat beni diyo zorlan... ama eve kadar geri getirdi o yüsden bi şans daha veriyom motörüme....şimçik ben nası geliim adapazarına kadar ya tekrar yolda cortlarsa radyatör felan filan.....
ondan soora hanım dan bide firça yiyim yolda .. :P adam gibi gidemiyomki ne varsa basmaya çalışıyom soorada motor isyan ediyo.....ama du bakiimm bi güzellik düşünüyom ..... :mrgreen:

uleee kardeş sen boyuna göbene bakmadan almışsın e-nine -9 o maraba motoru alsana boyuna b-9 bak benim boyuna b9 kartepeye tin tin (valla ağlıya ağlıya hemde inan hararet120 ye vurdu)çıktı :P :P :P ya kardeşim class adama class yakışır

ya biliyonmu giderken rampa aşağı verdim gazı ibre dınk 137 lerde (bu arada ali ustanın eline sağlık valla motor canavar oldu ya) :cheesy:

:oops: :oops: LİSTEYA BENİDE YAZINNNNNN (TEK TABANCA)

okan
01.Mayıs.2007, 01:07
yokki 2007 karbiratörümüs atalım havasını.....benim fan ayakları kırıldı getirtemedim anasını satayım... terzi kendi söküğünü dikemes derlermiş ya...garatiye girmiyomuş... motor aksamı dışındakiler.... :( inceden bi punta attırdım bide boya şimdilik oldu....radyatörüde söllemeye utandım valla daha bi ay olmadıydı garantiden yenisi takılalı.... :P

aslanburclu
02.Mayıs.2007, 00:10
sen e9'u salla b9 class al model 2007 sindennnnnnnnn bak gör neler oluyor

(nelermi oluyor heh heh heeeee tek rakibin THY.)

okan
02.Mayıs.2007, 01:21
yavv gomtanım şans işi bu motorculuk... günayın motorda seninki gibi t gidon.. adamın derdi bitmiyo valla....her gün bi arıza çıkarıyo .. yazık ordudada servisi yok .. .gerilmiş davul gibi... streslenmiş.... :lol: :lol: :lol:

inci
02.Mayıs.2007, 10:07
komtanım hayırdır "TEK TABANCA "falan layt mı oluyonuz yavaştan :evil: :evil: :evil:

speedygonzales
02.Mayıs.2007, 14:31
Sakarya da bir çok arkadaşım oldu. Orda da Speedy kim diye sorarsanız , "aha şu deli" diceklerdir. Buradan herkese sevgi ve saygılarımı gönderiyorum.
Speedy... :evil: :evil: :evil:

carvalho
02.Mayıs.2007, 14:53
Aha bi renkli arkadaş daha :lol: :cheesy:
Speedygonzales, hoş geldin... KEşke tanışma topiği de açsaydın, orada ağırlasaydık seni :)

aidikurt
02.Mayıs.2007, 18:32
Sakarya da bir çok arkadaşım oldu. Orda da Speedy kim diye sorarsanız , "aha şu deli" diceklerdir. Buradan herkese sevgi ve saygılarımı gönderiyorum.
Speedy... :evil: :evil: :evil:

eeee o zaman geliyorsundur herhalde kardeşim şenliğe tanısmak ıcınde iyi bir fırsat olur

kaldera
02.Mayıs.2007, 20:47
katılım sayısını beğenmemezlik etmeyelim.gerçi daha iki hafta var.
belki bir kaç kişi daha katılabilir.

aslanburclu
02.Mayıs.2007, 21:29
komtanım hayırdır "TEK TABANCA "falan layt mı oluyonuz yavaştan :evil: :evil: :evil:

yoooookkkkk hocam laytlıktan değil gece arazide kalma olayı çadırlı falan sağlık açısından dolayı

speedygonzales
03.Mayıs.2007, 09:04
Şöle diim; İstanbul dan , 1 RR daha , Bi KLR, bir YZF , Yalova'dan, bir GSR 600, GSXR 750, Bir Harley (BAŞPAPAZ), 2 FYM, Bursadan, VN800, F650, Karamürselden, CBR 600F, CBR 125R ve ben artçılarımızla gitçez. Ve büyük bir ihtimal bizim olduğumuz yerden siyah dumanlar, müzik sesleri, bira bardağı , rakı kadeh tokuşturma sesleri gelecektir. Buluşmamız zor olmaz yani :evil:

OnurBerberoglu
03.Mayıs.2007, 09:20
Walla bende çok istiyorum gelmek ama emin olmamakla birlikte o tarihlerde galba kıbrısta olacağım eğer olmazsam mutlaka geleceğim bende...

kaldera
03.Mayıs.2007, 10:23
iyi olacak iyi.. :cheesy:
üşütükler toplanacak..kudururuz.. :evil:

iakyurek
03.Mayıs.2007, 18:14
Admin usta. Telefonda kanıma girdin alimallah :P
Geliyorum yaz üstad beni de listeye. :cheesy:

ilkerkoparal
07.Mayıs.2007, 10:47
ALPERİM YAZ BENİDE ARTÇIMLA LİSTEYE BENDE VARIM KAÇIRIRMIYIM

Aksu
07.Mayıs.2007, 11:10
Maşallah, maşallah sayımız artıyor.

aidikurt
07.Mayıs.2007, 11:36
ya bunada gelmeyenlere zaten yuh diyicem doğa sakarya festival ve motorsiklet daha ne olsun

Aksu
07.Mayıs.2007, 14:21
Dost sitemiz olan Motosiklettr.net deki arkadaşlar 19 Mayıs Cumartesi saat 14,30 sirkeci de toplanıp 15 de Sirkeci den kalkacak olan araba vapuruna binmiş olacaklar. İstanbul dan sabah 10 daki katılıma gelemeyen veya gelemeyecek olan arkadaşlar dost sitemizdeki arkadaşlarla buluşup öğleden sonra Sakarya ya doğru hareket edebilirler.

adobe
07.Mayıs.2007, 15:16
Bende ben de .. gerçi hala motorumu alamadım ama :duvar: :duvar: hayatta kaçırmam bu muhabbeti :cheesy:

speedygonzales
07.Mayıs.2007, 15:39
18 Mayıs Cuma öğleden sonra , YMSK olarak sayı belli olmadı ama , 8-10 motosiklet gibi çıkacağız. Cuma akşamını orada geçirip, Sevgili Hüseyin abi ve Cozinan'ın davetiyle de , 19 mayıs cumartesi günü BursaEnduro Club'ın Bahar şenliğine katılmak üzere , Orhaneli'ne doğru yola çıkacağız. Tarihler çakıştı ama , her iki kulüp her zaman yanımızda oldu ! Harika paylaşımlar olacağından eminiz.

El_Mariachi
07.Mayıs.2007, 16:56
arkadaşlar ben de varım.. gezmek olur da bensiz olur mu.. hem hepinizle tanışmak için bahane olacak..
yaz kardeşim beni de.. herkese kucak dolusu sevgiler :lol:

aidikurt
07.Mayıs.2007, 17:07
evet arkadaşlar yokmu arttıran tam kadro gidelim yav uyumayın millet valla yaz dediğin göz acıp kapayıncaya kadar geçiyor sonra kafanızı duvarlara vurursunuz haftalar sayılı en iyi şekilde değerlendirmek lazım

Aksu
07.Mayıs.2007, 17:16
Evet Alper in dediği doğru. Yaz geçince kafanızı vurmak için duvar da bulamayabilirsiniz. Kaçırmayın gezileri. Bizim Ankara dan tık yok daha. Sağolsunlar Ankara ile ilgili yazan hemen kaçıyor. Korkmayın ya hemşerilerim gezilerde adam yemiyorlar.

kaldera
07.Mayıs.2007, 18:12
ben 19 mayısta cumartesi günü saat 11 gibi kartaldan çıkarım yola,
uygun olanlarla birlikte gidebiliriz..

aidikurt
07.Mayıs.2007, 18:41
baba istanbul tayfası olarak hep birlikte gidicez zaten cumartesi günü

lunatic
07.Mayıs.2007, 22:06
Ben size durumu 16sı gibi söylerim en geç 17 si. Durum ozaman belli olur. Sorun çıkmazsa geleceğim inşallah. Aksu abimle sabah 5:00 da çıkarız. Saatte 70km hızla akşama ordayız :P

polo
09.Mayıs.2007, 00:21
bendeailemle hafta sonu arabamla gelmek isterim.......... :?

kayhan
09.Mayıs.2007, 03:53
inşallah ilker le beraber bende sizlerle güzel bir haftasonu geçirmeye geleceğim ........

ilkerkoparal
09.Mayıs.2007, 10:40
arkadaşlar yol güzergahını bilen yada harita koyabilecek kimse varmı aramızda

aidikurt
09.Mayıs.2007, 10:43
yol güzergahı basit ilker kardeşim cıkıcaz istanbuladan yola direkt paralı yoldan sapanca işte bu kadar :)

ilkerkoparal
09.Mayıs.2007, 10:45
alperim toplam kaç km yolumuz gidişi sadece + ya birde avrupada toplanma noktası oluştursaydınya. mesela sirkeci vapur iskelesi saat9 gibi böylece bu taraftan gelenlerde birleişirlerdi

aidikurt
09.Mayıs.2007, 10:46
http://img20.imageshack.us/img20/5116/haritadc4.jpg

ahanda buda yol güzergahı

ilkerkoparal
09.Mayıs.2007, 10:47
eyvallah alperim

aidikurt
09.Mayıs.2007, 10:49
alperim toplam kaç km yolumuz gidişi sadece + ya birde avrupada toplanma noktası oluştursaydınya. mesela sirkeci vapur iskelesi saat9 gibi böylece bu taraftan gelenlerde birleişirlerdi

valla en sağlıklısı bu sekilde oluyor kardeşim tek bulusma noktası o zaman karısıklık olmuyor kozyatagı carrefourdanda direkt paralı yola giriyoruz.

ilkerkoparal
09.Mayıs.2007, 10:51
ok. dün iki tane uyku tulumu aldım çadır da var 2 de mat aldımmı tamamdır. ama onca malzemeyi nasıl taşıycam onu merak ediyorum. senin şu sisi barın arkasındaki olaydan alıyım diyorum ama işe yararmı bilmiyorum. bu arada onu nerden ve kaça aldın

iakyurek
09.Mayıs.2007, 10:57
ilkerkoparal kardeşim aynı dert bende de var. uyku tulumu çadır falan ok. ama bunları nası rr ile taşıyacam kara kara düşünüyom valla. işin kötü tarafı halen yan deri çantalar bile takılı değil :P
bi aksilik olmazsa bu haftasonu çantaları taktıracağım, eğer vakit olursa ön cam için motohobi ye gidecektim. adminim motohobi de yaptırmıştı sanırım bi yoklayayım.uyarsa beraber kaçabiliriz motohobiye :?:

aidikurt
09.Mayıs.2007, 11:01
ok. dün iki tane uyku tulumu aldım çadır da var 2 de mat aldımmı tamamdır. ama onca malzemeyi nasıl taşıycam onu merak ediyorum. senin şu sisi barın arkasındaki olaydan alıyım diyorum ama işe yararmı bilmiyorum. bu arada onu nerden ve kaça aldın

motohobiden aldım ama ama bazı eklemeler yapmalısın yoksa sisybar kırılır

nerden ve kaca aldınız cadırları flan

ilkerkoparal
09.Mayıs.2007, 11:01
dostum nerdedir bu motohobi bana uyar c.tesi gelebilirim

ilkerkoparal
09.Mayıs.2007, 11:02
çadır vardı praktiker den aldım benim çadır 25 tulum 20 mat 5 ytl

iakyurek
09.Mayıs.2007, 11:18
aidim ikisini de hepsiburada.com dan aldım. aşağıda linkleri var. fiyatlarda çok pahalı gelmedi bana, bakalım işe yarayıp yaramayacaklarını göreceğiz.

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=362945&productId=spormono4

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=352790&productid=sporxy107

bu arada biraz önce tümoparsanla görüştüm çantalar için. yan çantalar için 90, arka sisy e takılan çanta için 70 sosis için 20 lira 3 taksitle..

ilker kardeşim küçükyalı olarak görünüyo adresi. motohobi.com detaylar için. cumartesi sabah erkenden karşıya geçecem işlerim 1-2 saat sürer. sonra alolaşalım öğlen kaçalım sana uyarsa.

ilkerkoparal
09.Mayıs.2007, 11:23
dostum sen hangi yakada oturuyorsun ben avrupadayım uygun bir yer belirleyelim buluşalım

carvalho
09.Mayıs.2007, 11:25
iakyurek, aynı çadırı almışız. Bakalım, iş görecek mi...

Motohobi'ye gitmek için, e-5'ten küçükyalı istikametine doğru ilerliyorsunuz (kadıköy tarafından geldiğiniz varsayımıyla). Karayolları-aydınevler sapağından sapıp ikinci sağa saparak (ilk sağ tekrar e-5'e atar) karşı taraftaki yanyola giriyorsunuz. 40-50 mt sonra ilk sol, 20 mt sonra ilk sağ; sağdaki garaj motohobi... Tarif biraz karışık gibi dursa da çok kolay yerde...

İnternet sitesini gördükten sonra garajlarının görüntüsü biraz hayal kırıklığı yaratabilir ama güzel işçilik yapıyorlar. En azından işi biliyorlar ve hakikaten hem hobi hem iş olarak yapıyorlar bu işi...

kaldera
09.Mayıs.2007, 11:28
cumartesi günü saat 1 den sonrası sizin içinde uygunsa bende geleyim.bana da bişiler lazım..geçen hafta gidecektim omadı.. :P

baba istanbul tayfası olarak hep birlikte gidicez zaten cumartesi günü

birlikte iyi olur ancak sizin çıkış saatiniz 11 den önce olur sanırım..ben 11 den sonra çıkacağım yola.bu saate uygun olanlarla birlikte gidebiliriz.

iakyurek
09.Mayıs.2007, 11:40
ben kadıköydeyim , haremden sirkeciye geçip şu çanta işini halledeceğim sonra mecidiyeköye geçecem. orda 10 dk işim var sonra freeeeee.. saat kaç gibi uyarsa sana , ben ona göre sabahtan kaçayım ilker kardiş.tahminen 1 buçuk saatlik işim var. avrupada buluşup geçebiliriz ama henüz kgs muhabbetini halledemedim.

ilkerkoparal
09.Mayıs.2007, 11:42
dostum saat farketmez sana uyarsa saati söyle sirkecide buluşalım sana yolda aynında eşlik ederim. beraber işlerini halleder ordan karşıya geçeriz. 05337145554 telim açık haberleşelim.

iakyurek
09.Mayıs.2007, 11:44
ok benim cep 0532 200 4654.çantaları taktırırken alo yaparım kardeş biyerlerde buluşuruz..

ilkerkoparal
09.Mayıs.2007, 11:47
ok

aidikurt
09.Mayıs.2007, 11:51
iyide kaldera baba anlamadıgım 1 saat erken cıksan ne olur bizim gene yola cıkısımız 10:30 bulur yarım saat var arada anlıyacagın

kaldera
09.Mayıs.2007, 12:03
iyide kaldera baba anlamadıgım 1 saat erken cıksan ne olur bizim gene yola cıkısımız 10:30 bulur yarım saat var arada anlıyacagın

erken çıkmaya çalışırım ama olmazsada sorun değil..arkanızdan gelirim.yada 11 ile 11.15 arası kartalda otobanda buluşuruz. :D

aykut
09.Mayıs.2007, 14:44
benide eklermisiniz listeye :?: bende sizlerle gitmek istiyorum :)

Anonymous
09.Mayıs.2007, 18:30
abıler vala bende gelmek sıterımben eskısehırden senol daha ehlıyetım yok ama motor hastasıyım babamın herhangı bır ısı cıkmassa kısmetse bende ordayım 150-5 jınlun la :D

polo
10.Mayıs.2007, 00:21
arkadaşımı çagıra bilirmiyim :?

aidikurt
10.Mayıs.2007, 00:27
arkadaşımı çagıra bilirmiyim :?
tabi kardeşim senin dostun bizimde dostumuzdur.istediğini çağırabilirsin.

emrahss
10.Mayıs.2007, 08:56
abıler vala bende gelmek sıterımben eskısehırden senol daha ehlıyetım yok ama motor hastasıyım babamın herhangı bır ısı cıkmassa kısmetse bende ordayım 150-5 jınlun la :D

Eskişehirli hemşerim, tecrüben ne durumda bilmiyorum ama, buradan Sakarya ağır bi parkur, özellikle Bilecik civarı. Ayrıca ehliyetsiz oraya kadar gidilmez, cezası 850 ytl civarı, motoru orada bırakmak zorunda kalabilirsin. Tabii baban kullanacaksa ve ehliyeti varsa bir şey diyemiyorum, ya da arabayla gidecekseniz. Sevgiler..

spydx
10.Mayıs.2007, 10:51
selam arkadaşlar çok gelmek istememe rağmen 19-20 mayıs tarihlerinde enez tarafına gidip yazlıkta iç tadilat içinölçü almam gerecek tek boş zaman bu tarih olduğu için biz gelemiyoruz adminim çok özürler gelemiyoruz herkese çokk eğlenceler biz kaçırdık siz kaçırmayın!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Aksu
10.Mayıs.2007, 10:55
Bülent kardeşim üzüldüm bak. En son Bursa ya gitmiştik beraberce hatırladın galiba. Artık Eskişehir e gelirsin.

müslüm baba
10.Mayıs.2007, 11:44
Böyle bir etkinliği kaçıracağımı sanmıyordunuz değilmi, ben ve eşim geleceğiz, fakat biz grupla değilde kendi başımıza gelmek durumundayız, yolda belki karşılaşırız.

Aksu
10.Mayıs.2007, 12:01
Böyle bir etkinliği kaçıracağımı sanmıyordunuz değilmi, ben ve eşim geleceğiz, fakat biz grupla değilde kendi başımıza gelmek durumundayız, yolda belki karşılaşırız.
Ankara dan gelip de çoğu arkadaşımızı göremeyeceğiz diye hayıflanırken senin haber beni sevindirdi. Ben de eşimle gelmek isterim ama uzun yol zor olur artçılı olarak. Müslüm Baba Osman da gelirse daha iyi olur. Nasıl olsa motor sıkıntısı yok. Regal de yetişir o zaman kadar.

moonchild
10.Mayıs.2007, 12:24
Ben de gelmek istiyorum fakat bir iki ufak tefek sorum var... Hep beraber otobandan gideceğiz sanırım. Burada grup sürüşü olacak ammaaa süratimiz ne olacak? Onu tespit ettik mi? Az çok tanıtmıştım kendimi, uzun yol deneyimim pek yok da birileri beni aydınlatırsa çok sevinirim! Ben gelmeyi çok istiyorum da bu sürüşte sizin tadınızı kaçırmayı istemiyorum, o açıdan sordum!

Aksu
10.Mayıs.2007, 12:31
Ehliyetin varsa sorun yok. Normal hız 80-100 olur galiba. Uzun yol deneyimin yoksa artık olmuş olur Sakarya ya gitmekle. Grup sürüşü diye gözünde çok büyütme, öyle milimetrik gideceksin çevrenle arandaki mesafeyi santimine kadar koruyacaksın gibi katı kurallı değil. Otomobiller nasıl trafikte birbirini geçmeden akıp gidiyorsa sen de öyle düşün. Öncüyü önündekini arkandakini iyi takip et işaretlere uy gerisi kendiliğinden gelir. Önce kendine güven olayı kafanda bitir yani inan sonrası Allah yardım eder.

müslüm baba
10.Mayıs.2007, 12:44
Osman gelemez çünkü hem işlerin başında durması gerekiyor hemde ehliyet yok biliyorsun.

aidikurt
10.Mayıs.2007, 17:34
baba gruba katılıp bize öncülük edip onurlandırırsanız seviniriz.

kaldera
10.Mayıs.2007, 18:33
müslüm baba öncü olursa
bende artçı olurum. :mrgreen:

Aksu
10.Mayıs.2007, 18:51
müslüm baba öncü olursa
bende artçı olurum. :mrgreen:
Evet Uğur cuğum haklısın. Müslüm Baba öncü olursa bende Ankara dan İstanbul a kadar gelip guruba katılıp geri Sakarya ya gelirim yoksa Ankara dan direk Sakarya.

kaldera
11.Mayıs.2007, 11:06
Bir ara çadır ve diğer gereçleri de alayım da hazır olsun.

mehmet kardeş ,,kaç kişilik bu edevat.. :mrgreen:

Aksu
11.Mayıs.2007, 11:49
Çadırı Metro dan aldım 23 TL. tek kişilik ama eşli de kalınır yani o kadar eni dar değil, girişi çift fermuarlı dıştan olanı çadır bezinden içten olan fermuarı da tülden yapılmış. Ayrıca şişme yatak tek kişilik 14 TL. Carrefour da var ama hem biraz pahalı hemde kalitesi düşük. Metro da 3 çeşit bize göre 1- Çocuk çadırı gibi birşey gri renk 20 TL. 2- Tek kişilik yeşil renk 23 TL. 3- Çift kişilik kavuniçi renk 30 TL. Ağırlıkları da 1 ile 2 kğ arasında değişiyor. Ebatları da 10 cm. çapında 50 cm. boyunda silindir bir poşet olarak düşünün. Diğer uyku tulumu, yatak şişirme pompası gibi şeylerde çok çeşitli.
AYRICA: Küçük el feneri, plastik bardak, tabak, çatal, kaşık, çakı bıçağı, Havlu kağıt, el sabunu, yedek çorap vs. Ağrı kesici ilaç, güneş için orada kep-şapka, dikiş iğnesi ve biraz iplik, hatta sivrisinek ilacı veya kovucu, kolonya, isteyen arkadaşlar buzluk, kamp tipi ocak, çaydanlık, çay kahve, cep telefonlarının şarjları full olmalı gelirken, not kağıdı, motor ehliyet ve ruhsatları, motorda da yedek far ve stop ampülleri ve diğer motosiklet acil durum malzemeleri......
Kaldera diyeceksin ki çadır ve diğer gereçleri sordum adam birsürü şey sıralamış. :D

kaldera
11.Mayıs.2007, 11:58
iki oda bi salona sığar bunlar yafu.. :mrgreen: bide romork lasım taşımak için. :mrgreen:
son çadırda kaldığımda arkadaşımın kulağının yarısını fare yemişti.. :P

Aksu
11.Mayıs.2007, 12:14
Yok ya o kadar yer kaplamaz, bak ben geldiğimde görürsün ne kadar yer kaplayacağını. Çadır komple kapalı nerden girecek fare. Şişme yatak ebadı 2kğ.lık baklava kutusu düşün o kadar birşey. Anlaşıldı fareyi bahane edip sabaha kadar oturup muhabbet edelim diyorsunuz ama tabii ki öyle olacak.

moonchild
11.Mayıs.2007, 12:24
Abooo ben yazılmışım bile listeye!! Süper!! :) Dönüş nasıl olacak, belirlenmiş herhangi bişey var mı? {Gidişi bitirdim, dönüşe taktım şimdi de:)}

aidikurt
11.Mayıs.2007, 12:49
Abooo ben yazılmışım bile listeye!! Süper!! :) Dönüş nasıl olacak, belirlenmiş herhangi bişey var mı? {Gidişi bitirdim, dönüşe taktım şimdi de:)}
ya baba gittiğim gibi dönücez ayak yapma bak gel işte

moonchild
11.Mayıs.2007, 12:56
Yok abi ayak yapmıyorum, sordum sadece... Annem gelecekti Ankara'dan da acaba dönüş saatimiz onu görmem için yeterince erken mi diye merak ettim! Yoksa geliyorum zaten :)

aidikurt
11.Mayıs.2007, 23:24
dönüşte erken dönen olur geç dönen olur duruma göre sende takılırsın peşlerine merak etme.

Millet ÇADIRLARI HAZIRLADINIZMI
ben yarın gidip alıcam metrodan
SÜPER Olucak SÜPER

aslanburclu
12.Mayıs.2007, 01:02
dönüşte erken dönen olur geç dönen olur duruma göre sende takılırsın peşlerine merak etme.

Millet ÇADIRLARI HAZIRLADINIZMI
ben yarın gidip alıcam metrodan
SÜPER Olucak SÜPER

hangi metrodan kaç paraya

aidikurt
12.Mayıs.2007, 01:32
kozyatagının ordaki metro 25-50 ytl arası cadırlar

kaldera
12.Mayıs.2007, 09:48
yaf bi ben sevemedim gitti, şu çadırı çuvalı :P

RızaHoşgör
12.Mayıs.2007, 23:31
arkadaşlar ben ve artçım da orada olacagız.biz yolun tadını çıkartmak istiyoruz o nedenle saat 07.00 de Fatihten yola çıkacagız.sizler bizi yolda yakalarsınız zaten.Bu arada halen çadır bakan arkadaşlar cuma günü BİM magazalarına ugramayı ihmal etmesinler derim.
herkese sevgiler

aidikurt
13.Mayıs.2007, 00:51
arkadaşlar ben ve artçım da orada olacagız.biz yolun tadını çıkartmak istiyoruz o nedenle saat 07.00 de Fatihten yola çıkacagız.sizler bizi yolda yakalarsınız zaten.Bu arada halen çadır bakan arkadaşlar cuma günü BİM magazalarına ugramayı ihmal etmesinler derim.
herkese sevgiler
baba bizde yolun tadını çıkartmak istiyoruz neden bizle gelmiyorsunuz anlamadım gitti

RızaHoşgör
13.Mayıs.2007, 01:52
sevgili alper.anladıgım kadarıyla sizler sabah 10 gibi kadıköy tarafında buluşmayı planlıyorsunuz.bu durumda kabaca 2 saat benden geç çıkacaksınız.organizasyonun bir gece evvelden başladıgını düşünürsek siz geç kalırsınız derim.egerki çıkış saatınız 08.00 olursa sevinerek size katılırım.
sevgilerimle

Aksu
14.Mayıs.2007, 18:10
Sakarya yolcuları, Sakarya otoban çıkış gişelerde tahmini saat kaç gibi olursunuz, en erken olacak arkadaşlar veya grup olarak gelecek arkadaşlar. Biz de Ankara dan ona göre çıkmayı düşünüyoruz. Sizlerle sakarya otoban çıkışı gişelerde buluşalım berbaber gidelim Poyrazlara. Gezi yaklaştı hava da iyi olacak gibi, o bahaneyle konuyu yukarı taşıyayım dedim. :D

carvalho
14.Mayıs.2007, 18:44
10'da buluşulacaksa, en erken 10:30'da yola çıkılır. Benim tahminime göre de 11'de yola çıkılır. 13:00-13:30 arası Sakarya turnikelerden çıkmış oluruz...

mrdnmz
14.Mayıs.2007, 20:27
festival'in son hali de resmi olarak açıklandı. En başında belirtilenden farklı olan bazı şeyler var LÜFEN KONTROL EDELİM.

SAKARYA POYRAZLAR 1. MOTOSİKLET FESTİVALİ

Genel Bilgiler
-Festival alanina giris sonrası kayıt sırasında giris kartları ile birlikte siz dostlarımıza festival anisina hediyeler verilecektir.
- Mesire alanı girişinde Motosiklet Festivali için geldiğinizi belirtiniz , yönlendirileceksiniz
- Umumi tuvaletler hazir bulunup hijyen kosullari saglanacaktir
- Festival boyunca saglik ekibi ve ambulans hazir bulundurulacaktir
- Guvenlik Jandarma ekipleri tarafindan saglanacaktir
- Festival boyunca piyasa fiyatlarindan izgara, meze, mesrubat, alkol, satisi olacaktir.
- Konaklama festival alaninda cadir ile , sehir merkezinde misafirhane ve otellerde saglanacaktir
- Çadır alanları tesis edilmiş olup çam ağaçları içerisindedir , mesire alanında içilebilir nitelikte su temin edilebilecek çeşmeler mevcuttur.
- Motosikletlerinizi çadırlarınızın yakınına parkedebilirsiniz.
- Öğlen yemeği ilk başta ücretsiz düşünüldü ama sizler icin ucuz sabah kahvaltısı ve ucuz yemek ızgara menüleri oluşturuldu , ayrıca alanda gözleme ve dileyen için kendi mangalını yapma imkanı mevcut.
-Festival alanina giris ve kamp ucreti kisi basi 10 YTL olacaktir ve misafirlere verilen giris kartlari 3 gun boyunca gecerli olacaktir.

Eğlence Notları

Cuma günü çadırların kurulması ve serbest gün olarak değerlendirilecektir , dostlar ile sohbet ve doğa bizlerle ,

Cumartesi , Öğlen saatlerinden itibaren yarışma ve eğlenceler başlayacaktır , hava kararmaya başladıkça partimize adım atmaya başlıyoruz , Sakarya Müzisyenler Derneği başkanı Sefer Beyenal sizlere süprizler hazırladı ve motosiklet.net' ten Desparadost ( Ogün ) yol şarkıları ile bizlerle , gerisinide bizimle oldugunuzda göreceksiniz .

Pazar , Karasu beldesine turumuz var ve serbest saatler sonrası dönüş ...

Yiyecek ve Icecekler
Festival boyunca alanda izgara, meze, mesrubat, alkol, cerez satisi olacaktir.

Izgara menu (6 YTL)
Kofte , Tavuk, Coban Salata, Domates, Biber

Mezeler (her biri 1.5 YTL)
Rus salatasi, Acili ezme, Peynir, Cips, Cacik, Coban salata

Kahvalti ( 3 YTL)
Tereyag, Beyaz peynir, Zeytin, Haslanmis yumurta, Domates, Salatalik. Recel, Cay

Konaklama
Konaklama festival alaninda cadirli, sehir merkezinda Genclik Spor il Mudurlugunun Misafirhanesinde ve Otellerde olacaktir.

Genclik Spor il Mudurlugu Misafirhanesi (kisi basi 7.5 YTL)
Rezervasyon tel no : 0 532 766 16 26 (Evren COLAK)
Misafirhane sporculara yonelik oldugu icin odalar 6 – 7 – 8 – 9 – 10 kisiliktir ve toplam 65 yatak kapasitelidir. Dolayisiyla burada konaklamak isteyen misafirlerimiz gruplara ayrilabilirler.

Oba Otel (2 kisi 70 YTL, 1 cocuk ucretsiz)
Rezervasyon tel no : 0 264 274 99 27

Grand Otel ( 2 kisi 100 YTL 1 cocuk ucretsiz)
Rezervasyon tel no : 0 264 276 45 40

Otel ve misafirhanede konaklayacak misafirlerimiz rezervasyon esnasinda motosiklet festivalimiz icin konaklayacaklarini bildirmelerini rica ederiz

Arıza ve Onarım Gerektiğinde

MotopARK Özcan Usta 7X24 Bölgemizde gelirken arıza ve benzeri sorun yaşayan dostlara uygun ücret ile destek verecektir.
Özcan Usta : 0 532 617 71 72

1. SMSK Poyrazlar Motosiklet Festivali Programi

18 Mayis Cuma
- Standlarin kurulmasi
- Misafirlarin karsilanmasi ve kayit islemleri
- Cadir kamp alanina yerlesim
- Aksam kamp atesi

19 Mayis Cumartesi
- Misafirlerin karsilanmasi ve kayit islemleri
- Cadir kamp alanina yerlesim
- Protokolun karsilanmasi ve sonrasında yarışmalar (14:00)
- Kapali devre muzik yayini (18:00 – 20:00)
- Parti ve kamp atesi ( Artık rock'mı , yol şarkılarımı , romen'mi siz seçin ) (20:00 – 24:00)

20 Mayis Pazar
- Karasu Yenimahalle gezisi (12 :00)
- Karasu Belediyesinin ikramlari

Ana Sponsor : Adapazarı Büyükşehir Belediyesi
Eğlence organizasyon : Sakarya Müzisyenler Derneği
Festival Organizasyonu : SMSK Sakarya Motosikletçiler Spor Kulubü Derneği

polo
15.Mayıs.2007, 00:26
arkaşlar meraba arkadaşımının honda 1000 rr var haber ver müsaitsem beraber gideriz dedi cumartesi çalışıyor olmam hafta sonu gelmemi müsait kılıyor bir aksilik olmazsa en kötü ihtimal polom la gelirim regal raptorumu alana kadar böyle idare edecegiz şimdiden herkese kazasıs yolculuklar. :?

El_Mariachi
15.Mayıs.2007, 13:16
arkadaşlar merhaba, :lol:
ben de çadır alacağım bu hafta içi de, ben beşiktaşta oturuorum, çadır için metro'ya kadar gidecek vakit yok bu hafta,
sınavlarım var da.. avrupa yakasında ucuza çadır alabileceğim bi yer var mı acaba? bir de çadırın içine mat mı almak gerekir? bu çadır olaylarına biraz yabancıyımda, üstümüzü neyle örtecez :cry:
bir de avrupa yakasında oturan arkadaşlar ile avrupa yakasında buluşup kozyatağına kadar birlikte gitmeyi öneriyorum ne dersiniz? :?:

:)

carvalho
15.Mayıs.2007, 13:23
El Mariachi, çadır+uyku tulumu+mat gerekiyor. Mat, uyku tulumunun altına serilecek. Minimum standartta maksimum konfor bu kamp için...

Ben hava yataklı uyku tulumu almıştım. Mat görevini daha konforlu görüyor. Sana linkini atayım.

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=367176&productid=sporo7101

Aldığım çadırın linki de:

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=362945&ProductID=spormnd02

kaldera
15.Mayıs.2007, 20:20
biz nihatla öğleden sonra çıkacağız.gelmemiz akşamı bulur gibi..

http://img519.imageshack.us/img519/428/adapazarpoyrazlarqs4hp2.jpg (http://imageshack.us)

Swort
16.Mayıs.2007, 14:35
arkadaşlar bende gitmek istiyorum festivale ilkin cumartesi 15:00 kadar çalışıyorum kadıköyden 15:30 gibi yolaçıkacak olanlar varmı artçımla birlikte yavaş yavaş gidecem umarım uygun arkadaşlar vardır...

kaldera
16.Mayıs.2007, 15:13
arkadaşlar bende gitmek istiyorum festivale ilkin cumartesi 15:00 kadar çalışıyorum kadıköyden 15:30 gibi yolaçıkacak olanlar varmı artçımla birlikte yavaş yavaş gidecem umarım uygun arkadaşlar vardır...
biz öğleden sonra çıkacağız yola.nihatın küçük bir işi var motoru ile ilgli.kartalda onu halledip cıkacağız.sanırım 3-4 arası olur gibi

Swort
16.Mayıs.2007, 15:15
ok bende katılmak isterim guruba arkadaşlar benimde çadır felan bulmam lazım henuz hiç bi hazrırlığım yok yeni izin çıktı malum işallah yetişir..

speedygonzales
16.Mayıs.2007, 15:22
Speedy + Öcü, 1,2 dragsatar, shadow, cbf, cbr,gsr, f 650, rt , hysoung+ 3 -5 tane daha motur, YMSK olarak orda olacağız .
Devamlı duman tüten, gürültü, eğlence, kahkaha olan yer bilin ki bizim kamp ! :twisted:

aidikurt
16.Mayıs.2007, 15:27
speedy kardeş biz oraya gelince sizi telden ararız benim cep tel 0532 737 45 26 istiyen ulaşabilir bana

speedygonzales
16.Mayıs.2007, 15:32
Tek şartımız var yalnız ;
Eğlenmeyecek olanlar,
İçmeyecek olanlar ,
Uyumak isteyenler,
Ağır abi takılacak olanlar ,
BİZE UĞRAMASIN ! :scared: :scared: :twisted: :twisted:

aidikurt
16.Mayıs.2007, 15:40
bizim şartlarımızda aynı zaten :)

speedygonzales
16.Mayıs.2007, 15:50
OK O ZAMANNNNNNN ! SOMEBODY STOP USSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS ! :twisted:

carvalho
16.Mayıs.2007, 16:45
Cumartesi 19:30, Pazar 17:45 şirketlerarası futbol ligi iki tane maç koymuşlar :duvar: :duvar: :duvar:

Olacak iş değil, feci canım sıkıldı... Eğer cumartesi günü elenirsek gece yarısı orada olmak üzere basar gelirim ama zannediyorum elenmeyeceğiz.

Offff, fena patladı Sakarya olayı... :x :x :x

cellat
16.Mayıs.2007, 17:00
hem ehliyet olmadığından
hemde speedygonzales in bahsettiği bazı durumlar bana uymadığından
ben gelemeyeceğim
herkese iyi eğlenceler...

Swort
16.Mayıs.2007, 17:19
dediğin olaylar benimde katılım konusunda düşünmeme sebep oldu ama motosiklet şenliğinde herkes o şekilde olacak diye bir kaide yok güzel dostluklar kurabileceğin kişilerde olacaktır orada unutma ben ailemle gitmeyi düşünüyorum bi aksilik olmazsa...

kaldera
16.Mayıs.2007, 17:28
hem ehliyet olmadığından
ben gelemeyeceğim
arkadaşım ehliyetinin olmaması konusunda haklısın.

gonzales konusu ise sadece yazanı bağlar.orada yüzlerce motor ve motorcular olacak.

şahsım adına çok doğum günü mumları gördüğüm için şunları diyebilrim ancak
1)içkiden bende pek hoşlanmam .içenden de mümkün olduğunca uzak durmaya gayret ederim.
sonu hep sorunlu biter nedense :P
2)aşırı gürültülü mekanlarda rahatsız olabilirim.insanlar birbirinin sesini duyamayacaksa geri ne kalırki.
sonuç olarak kim nereyi arzu ederse orada takılır.
şahsen amacım bu forumdaki arkadaşlardan sonra belki bir çoğunuzun tanımadığı
çok saygı değer insanlar orada olacaklar.onlarla görüşmek buluşmak iyi gelecektir diye düşünürüm
gerisi hoş bir sedadır..

moonchild
16.Mayıs.2007, 17:57
Açıkçası çadırımı kurduktan sonra, burada iki çift laf etmiş olduğum arkadaşlarımı biraz daha yakından tanıyabilmek adına çay-kahve eşliğinde muhabbet hayal ediyorum ben... Tabi herkesin "eğlence" tanımı farklı.. Ben biraz eğlence, biraz dinlence, bolca muhabbet, yeni insanlar, yeni hikayeler için orada olacağım. Belki 2 bira içerim, ama içtiğim iki bira uykumu getirip sohbet süremden kısacaksa onu da içmeyiveririm!! Ha tabi bir de orada olmak bahane, esas muhabbet bence oraya giderken ve tabi dönerken... Yani beraber yol yapmak!! :)

ilkerkoparal
16.Mayıs.2007, 17:59
YAW ARKADAŞLAR İŞİN KÖTÜSÜ HAFTASONUNA YAĞMUR GÖSTERMEYE BAŞLADI METEOROLOJİ

moonchild
16.Mayıs.2007, 18:01
aman abi korkutma yawww!! meteor.gov.tr'ye baktım parçalı bulutlu falan diyo ama...

El_Mariachi
16.Mayıs.2007, 18:16
arkadaşlar bi kötü haber de benden:oops:
şirket haftasonu beni çorluya gönderiyor..
pufffff :duvar:

adminim sizlerle olamayacagimdan dolayi cok uzgunum, lütfen beni listeden silin..
herkese iyi eglencler diliyorum :frown:

aidikurt
16.Mayıs.2007, 21:48
hem ehliyet olmadığından
ben gelemeyeceğim
baba sende hiç espirden gazdan anlamıyrsun hemen alınma :) alemsin yav

aidikurt
16.Mayıs.2007, 21:49
YAW ARKADAŞLAR İŞİN KÖTÜSÜ HAFTASONUNA YAĞMUR GÖSTERMEYE BAŞLADI METEOROLOJİ
hava güzel olacak güzel baktık hava bozucak bir otelde kalırız yada atlar motorlara döneriz oda dertmi beeee

aidikurt
16.Mayıs.2007, 21:51
dediğin olaylar benimde katılım konusunda düşünmeme sebep oldu ama motosiklet şenliğinde herkes o şekilde olacak diye bir kaide yok güzel dostluklar kurabileceğin kişilerde olacaktır orada unutma ben ailemle gitmeyi düşünüyorum bi aksilik olmazsa...

ahanda bir tane daha alıngan bir arkadaşımız ya swortcum azcok burdaki muhabbeti çözmüş olmanız lazım bunlar espirik gazlama modu anlıyacagın herkes coluk cocuk nasıl olursa olsun gelecek ister erken yat ister yatma ister iç ister içme kim karışır bize maksat muhabbet olsun

aidikurt
16.Mayıs.2007, 21:51
Cumartesi 19:30, Pazar 17:45 şirketlerarası futbol ligi iki tane maç koymuşlar :duvar: :duvar: :duvar:

Olacak iş değil, feci canım sıkıldı... Eğer cumartesi günü elenirsek gece yarısı orada olmak üzere basar gelirim ama zannediyorum elenmeyeceğiz.

Offff, fena patladı Sakarya olayı... :x :x :x
baba bak hepbirsorun cıkıyor sendede alıcam anahtarını en sonunda

aidikurt
16.Mayıs.2007, 21:53
arkadaşlar bi kötü haber de benden:oops:
şirket haftasonu beni çorluya gönderiyor..
pufffff :duvar:

adminim sizlerle olamayacagimdan dolayi cok uzgunum, lütfen beni listeden silin..
herkese iyi eglencler diliyorum :frown:
ya baba senlede bulusmak bir nasip olmadı

moonchild
16.Mayıs.2007, 23:06
Ya arkadaşlar bende hiçbir çanta vesaire yok. Normal şartlar altında sırt çantasıyla işimi görüyodum. Ama bu gezi için çadır, uyku tulumu, mat derken yükümüz ağır olmasa da hacimce geniş hale geldi... Önerilerinize muhtacım! Geri kalan herşeyi bir sırt çantasına sığdırırım da çadır, uyku tulumu, mat nasıl taşınır dersiniz? Bu zamazingoların çantalarına konduğunda aldıkları şekli ve ebatlarını zaten az çok biliyorsunuzdur... Önerilerinizi acilen bekliyorum, ona göre alınması gereken şeye karar vereceğim!

aslanburclu
16.Mayıs.2007, 23:48
Ya arkadaşlar bende hiçbir çanta vesaire yok. Normal şartlar altında sırt çantasıyla işimi görüyodum. Ama bu gezi için çadır, uyku tulumu, mat derken yükümüz ağır olmasa da hacimce geniş hale geldi... Önerilerinize muhtacım! Geri kalan herşeyi bir sırt çantasına sığdırırım da çadır, uyku tulumu, mat nasıl taşınır dersiniz? Bu zamazingoların çantalarına konduğunda aldıkları şekli ve ebatlarını zaten az çok biliyorsunuzdur... Önerilerinizi acilen bekliyorum, ona göre alınması gereken şeye karar vereceğim!

valla kardeşim eşşeğe yükler gibi yükle sonrada dengele iple bağla sonra yallah görende ev taşıyacan sannedecek altı üstü iki cuval yawwww ne var bundaaa :P :P :P :P :evil: :evil: :evil: :evil:

moonchild
16.Mayıs.2007, 23:50
eyvallah abi!! önce bi eşekte tecrübe etmekte fayda var o zaman!

aslanburclu
17.Mayıs.2007, 00:02
eyvallah abi!! önce bi eşekte tecrübe etmekte fayda var o zaman!

bulursan dikkat et tepmesin :P :P :P :P :P

Tayfun
17.Mayıs.2007, 00:35
Valla bunun için yola çıkmadan önce antreman yapmak lazım, yolculuğa tek çıkacaklar için sorun olmazda 2 kişi çıkacak olanlar zorlanacak biraz ...

inci
17.Mayıs.2007, 00:37
bişey sorucam lütfen vevap istiyorummmmmmm..... herkes çadırda mı kalıcak ben daha hiç bir hazırlık yapamadım ,

Tayfun
17.Mayıs.2007, 00:44
Valla sadece aileler odada kalma şansına sahip, geri kalan çingenelik yapcak hocam ;)

okan
17.Mayıs.2007, 00:46
bişey sorucam lütfen vevap istiyorummmmmmm..... herkes çadırda mı kalıcak ben daha hiç bir hazırlık yapamadım ,örtmenim sen hangisi için diyon.. sakarya içinmi yoksam eskişehir içinmi..

inci
17.Mayıs.2007, 00:46
ya ben zaten yanlış topiğe yazmışım :( ,ben eskişehir için sordumdu . :frown: bu hafatki aktiviteye katılamayacağım zati :( :frown:

speedygonzales
17.Mayıs.2007, 09:11
40 yıldır motosiklete binen "Baş Papaz" lık yapmış abilerimizden şunu öğrendim .
"Kim nasıl rahat etmek istiyorsa onu yapsın!"
Bu kadar kasılacağınızı düşünemedim. Yanlış anlaşıldığım için de ügünüm. Bu etkinlik ilk defa katıldığım birşey değil. Eminim , hakkımda kimbilir neler düşünüldü? Ama bir sorun bakalım , bir sürü etkinliğe ailesiyle gelen, ilk defa tanıştığım o güzel insanlara, kahvaltılarından, mangallarına, kahvelerinden , nargilelerine kim ikramlarda bulunmuş. Saygıda kusur etmiş miyim?
Benim veya herhangi birisinin "bize katılın" diye bir diretmesi olamaz ki !
Uğraşım , hatıralar albümüne , keyifli , eğlenceli , mutlu , huzurlu bir kaç kare daha eklemek.
(Katıldığım veya düzenlediğim hiç bir aktivitede hiç bir sorun veya hır gür ÇIKMADI !)
Ayrton SENNA atamız ne güzel söylemiş; "Live free or die"
Saygılar speedy... :twisted:

Swort
17.Mayıs.2007, 12:15
arkadaşlar özellikle adminim ben alınganlık felan yapmadımm nereden çıkardınız bunu anlamadım sadece bu site değil benim takip ettiğim ortam hakkında az çok kafamıza bişeyler oluşuyo speedy kardeşim bu bir şenlikse herkes benim gibi yada senin gibi eğlenmek zorunda değil tabiki sevgi saygı olduktan sonra arada mevzu kalmaz kimsenin kimseyi rahatsız etme eğlencesini zehire çevirme hakkı yok zaten camiamızda bu tur örnekler enderdir ama tanıdığım ve takibini yaptığım kadarıyla aramızda bu tarz kişilkte insan olduğu kannatinde de değilim ayrıca adapazarı benim memleketim çok iyi tanırım oraları insanlarını kapasitesini kulturunu. kimse kimseye zaten istesede yanlış yapamaz. ustunuz alınmayın muhabbetimde kasıt şenliğin genel yapısı ile ilgiliydi ama seçenek zaten fazla olduğundan hemen bi çözüm bulunur umarım tanışır muhabbet ederiz dertleşiriz aynı geminin yolcuları aynı derdin dertlileriyiz farklarımız bizim renklerimizdir unutmayalım herkes gönlü rahat guvende olduğunu bilsin yeterli ailelerimizle katılıp unutulmaz anlar yaşıyacaz önemli olan değişik bir zaamn geçirmek ve yeni dostluklar kurmak sağlıcakla...

ilkerkoparal
17.Mayıs.2007, 12:59
arkadaşlar pazar günü full yağmur gösteriyor

aidikurt
17.Mayıs.2007, 13:03
çok eğlenecez çok merak etmeyin siz yeterki gelin gelmiyenlerin sonradan ifadesi alınacak :P

iakyurek
17.Mayıs.2007, 13:26
çok eğlenecez çok merak etmeyin siz yeterki gelin gelmiyenlerin sonradan ifadesi alınacak :P

ifade veriyorum. :frown:
maruz görün ehliyet konusu canımı çok sıktı. özür dostlar . sizlerle tanışmam 23 hazirana kaldı.
adminim listeden beni çıkarır mısın? :cry:

cellat
17.Mayıs.2007, 13:41
kimse alınsın diye bişi yazmadım öncelikle
ben ehliyet olmadığı için motorla gelemeyeceğim
ayrıca ailemi bırakıpta arabayla gelmekte işime gelmedi
ailmele gelsem 5 yaşındaki kızım ve 10 yaşındaki oğlum için içki ortamının sağlıklı olmayacağını düşündüm
herkes istediğini yapmakta serbest tabiki.
kimseye alınmış veya kızmış olduğum için yazmıyorum bunları
sadece yukardaki sebeplerden dolayı gelemiyeceğimi sizlere bildirmek istedim.

herkese iy ieğlenceler...

ilkerkoparal
17.Mayıs.2007, 14:14

aidikurt
17.Mayıs.2007, 15:17
baba yan çizmek yok cumartesi hava güzel pazarda sağanak yağış var diyor yani ara sıra bazı bölgelerde yağıcak demek oluyor yani kötü bir durum yok heyecan yapma yağmurdan korkan yağmura tutulsun

ilkerkoparal
17.Mayıs.2007, 15:21
valla bana hiç öyle gelmiyor. çünkü türkiyenin yarısına sağnak yağış gösteriyor. Babacım eğri otur doğru konuş gelmeyi nekadar istediğimi sen biliyorsun sırf bu gezi için tonla masraf yaptım( çadır, tulum, interkom, motora acil bakım....) ama motorun üstünde sucuğa döneceğimi bilmek pek tadımı kaçırıyor

aidikurt
17.Mayıs.2007, 15:35
ya pazar günü ya yağmazsa o zaman kafamıza duvarlara vurmaktan iyidir risk almak lazım

adobe
17.Mayıs.2007, 15:56
Buda felaket tellalı yaw. Çamur güreşi yaparız noolcek :)

ilkerkoparal
17.Mayıs.2007, 16:03
abi ben senle güreşmiyeyim sağol, yazık olur bana

Tayfun
17.Mayıs.2007, 22:09
Yağmurluğunuz yokmu ilker ya, herşeyi aldında yağmurluğamı veremedin para :P tatlı su motorcusu hehehehe ;)

aidikurt
18.Mayıs.2007, 12:47
tayfun sen geliyonmu?

moonchild
18.Mayıs.2007, 14:34
Bu yağmur işi çok kafamı kurcalıyor olmakla birlikte, henüz beni vazgeçirmeyi başaramadı!! Yarın sabah Carrefour'un otoparkında mı buluşuyoruz?

Yarın yola çıkıyoruz topicte sessizlik var!! Hadi yahu uyanın millet!! Yarın gidiyoruuuz!!!

aidikurt
18.Mayıs.2007, 14:35
Bu yağmur işi çok kafamı kurcalıyor olmakla birlikte, henüz beni vazgeçirmeyi başaramadı!! Yarın sabah Carrefour'un otoparkında mı buluşuyoruz?

Yarın yola çıkıyoruz topicte sessizlik var!! Hadi yahu uyanın millet!! Yarın gidiyoruuuz!!!
baba senin cep tel kac

Swort
18.Mayıs.2007, 14:53
arkadaşlar saat 15:30 gibi yola çıkacak yiğitler nerede tekmi gidecem adapazarına sabahtan gidiyomu herkes benim gbi çalışanlar nerde bağırmak sesim kısılacak...

moonchild
18.Mayıs.2007, 15:15

baba senin cep tel kac

Haaa doğru yaa! Benim cep: 0536 219 79 88

Bu arada meteoroloji ağız değiştirdi: Cumrtesi yağışlı, pazar çok bulutlu diyo!! Zaten her 19 Mayıs'ta bir yağmur yağar, hani nerdeyse allahın emri!! Lise talebeleri de stadyumlardaki gösterilerde çamura bulanırlar! Ayaklarındaki pisipisi tabir edilen zamazingolar da su çeker, gül gibi hasta olurlar! Ben yaşadıydım, ordan biliyorum :) Hey gidi günler hey!! Gereksiz detay yaptım ama olsun topic tepeye çıksın. Belki son dakika katılımı falan olur ;)

aidikurt
18.Mayıs.2007, 16:20
Arkadaşlar katılımın az olması ve hava muhalefeti nedeniyle ne yazıkki gezi iptal edilmiştir.Yarın öğlen hava düzelir gibi olursa acil planla sakaryaya doğru yola koyuluruz.Hava düzelir gibi olursa ben gelebilirim diyenler bana 0532 737 45 26 nolu cepten yada buraya cep telini bırakarak ulaşsınlar.

carvalho
18.Mayıs.2007, 16:22
5 gün yağış gösteriyor meteoroloji. Ben gidemeyecektim zaten ama plan yapan arkadaşlar için yazık oldu hakkaten...

moonchild
18.Mayıs.2007, 16:27
Neyse artık kısmet değilmiş, ne diyelim :( Yarın akşam uyku tulumlarını falan alıp deniz kenarına mı gitsek beraber... Sakarya'ya gidemedik ama ruhumuzdan bişey kaybetmedik mesajı veririz :D

Aksu
18.Mayıs.2007, 18:10
Tahmin etmiştim gezinin böyle olacağını. Düşünüp duruyordum Ankara da bugün yağış var yarın şehiriçi açık ama kızılcahamam dan sonra hep yağış pazar da öyle Ankara şehiriçi ve sakarya Ankara arası yağmur. Aman olsun yağış çiftçiler ağlıyor. Artık yarın 19 Mayıs motosiklet geçişine katılırım size resimler atarım. Ne güzel her hazırlığı yapmıştım.
Ben Ankara dan gelmeyi göze almıştım ama siz havayı takip edin uyarsa hiç durmayın gidin İstanbul dan iki adım sayılır.

Swort
18.Mayıs.2007, 18:12
bu ne karamsarlık bi durun sabah değilde öğleden sonra çıkılır bende katılırım guruba hep beraber gideriz hemen öle bırakmak olurmu hiç? havalar bahar havası öyle kalıcı olmaz tasalanmayın derim...

aidikurt
18.Mayıs.2007, 18:27
bu ne karamsarlık bi durun sabah değilde öğleden sonra çıkılır bende katılırım guruba hep beraber gideriz hemen öle bırakmak olurmu hiç? havalar bahar havası öyle kalıcı olmaz tasalanmayın derim...
kardeşim inşallah açar ama heryer bas bas bagırıyor haftasonu full yagmur diye insallah yanılırlarda gideriz cunku tam 2 haftadır hazırlık yapıyordum herseyımıde almıstım.

emrahkucukgirgin
18.Mayıs.2007, 19:02
Alperim Çadır fena patladı elinde heeeeee...

aslanburclu
18.Mayıs.2007, 19:07
Tahmin etmiştim gezinin böyle olacağını. Düşünüp duruyordum Ankara da bugün yağış var yarın şehiriçi açık ama kızılcahamam dan sonra hep yağış pazar da öyle Ankara şehiriçi ve sakarya Ankara arası yağmur. Aman olsun yağış çiftçiler ağlıyor. Artık yarın 19 Mayıs motosiklet geçişine katılırım size resimler atarım. Ne güzel her hazırlığı yapmıştım.
Ben Ankara dan gelmeyi göze almıştım ama siz havayı takip edin uyarsa hiç durmayın gidin İstanbul dan iki adım sayılır.

pirim muhakkak görmek istiyorum ank.motosiklet geçişini fotolarını özellikle ben bekliyorum

Aksu
18.Mayıs.2007, 19:54
İnşallah fotoları yayınlayacağım.Ama üzgünüm. 2-3 Haziran kapıdağ gezisi var oraya yapın organizasyonu. Ben kayıt oldum Kapıdağ gezisine.
Emrah neden patlasın ki çadırlar onlar bize herzaman lazım. Tabii sen espri amaçlı söylüyorsun. Sende yokmu çadır vs. yoksa sen bu tip etkinliklere katılmayı düşünmediğin içinmi yoksa çadır da kalmayacağın için mi bizim çadırları elimizde patlatıyorsun. :D

Tayfun
18.Mayıs.2007, 20:30
Nasıl çadır bunlar yaw insanın elinde patlıyorlar alla alla :)

tanzimo
18.Mayıs.2007, 20:45
Son dakika manevrasıyla ben de eşimle geliyorum diyecektim. gittim çadırımı aldım. otomatik hemide. 20 sn de 3 kişilk oluyo meret. Ha büyük ve taşınmaz gibi duruyor,arkada gitar gibi taşımak zor ama ahtapotla bağlama ve 80km hızda giderken test etme çalışmları yapmıştım. gayet başarılıyıd. çok azimliydimi çok hırslıydım.

....ama "iptal arkadaşlar" mesajı ile yıkıldım. Eğer yarın hava açarsa tek motor da olsa gideceğiz eşimle. Ben ocakta motor kullandım. şubatta kullandım. kimse yoktu o zamanlar. 150cc ydi ufaktı hacmi, superlighttı, ama götürdü beni. Gene götürür. Yaz geldi herkes motorcu oldu. Gideriz biz giderizzz....

chopell
18.Mayıs.2007, 20:49
şaka yapıyorsunuz di mi.. :(

lütfen şaka deyin.. :cry:

herşey hazır walla.. sabah yola koyuluyoruz biz.. :roll:

Tayfun
18.Mayıs.2007, 21:05
:mrgreen:

aslanburclu
18.Mayıs.2007, 21:09
nasıl bimmiş ya gittik çadır madır yok atmışlar oraya 3 dene torba uyku tulumu diye nerde satılıyo bu çadırlar alsaydıkta elimizde patlasaydı :twisted: :twisted:

tanzimo
18.Mayıs.2007, 21:12
2 tane bime gittim hem de akşam vakti, ikisinde de vardı. uyku tulumları 11 ytl fena deil. fiyat cok uygun. otomatik çadırlar normalde 80 ytl den falan baslıyo en dandiki. Bunu nası 46ytl yapmıslar o da ayrı konu. kurulu olarak görerek aldım. Bi de evde kurdum. Gayet sugar. 250*205 genişliğnde ve yükeskliği de 120. içinde muabbet edecek kadar yüksek. Bi kaç tane BİM gezerseniz bulursunuz.

BIM web sayfası (http://www.bim.com.tr/) aktüel ürünlere göz atın bakmadıysanız.

aslanburclu
18.Mayıs.2007, 21:16
2 tane bime gittim hem de akşam vakti, ikisinde de vardı. uyku tulumları 11 ytl fena deil. fiyat cok uygun. otomatik çadırlar normalde 80 ytl den falan baslıyo en dandiki. Bunu nası 46ytl yapmıslar o da ayrı konu. kurulu olarak görerek aldım. Bi de evde kurdum. Gayet sugar. 250*205 genişliğnde ve yükeskliği de 120. içinde muabbet edecek kadar yüksek. Bi kaç tane BİM gezerseniz bulursunuz.

BIM web sayfası (http://www.bim.com.tr/) aktüel ürünlere göz atın bakmadıysanız.

ya tanzimo kardeş allasen fırla kapanmadan bi denede bana al yawwww .... levent bimde kalmamış

Tayfun
18.Mayıs.2007, 21:29
Cadır kalmadı memlekette valla :D

aidikurt
18.Mayıs.2007, 21:30
Son dakika manevrasıyla ben de eşimle geliyorum diyecektim. gittim çadırımı aldım. otomatik hemide. 20 sn de 3 kişilk oluyo meret. Ha büyük ve taşınmaz gibi duruyor,arkada gitar gibi taşımak zor ama ahtapotla bağlama ve 80km hızda giderken test etme çalışmları yapmıştım. gayet başarılıyıd. çok azimliydimi çok hırslıydım.

....ama "iptal arkadaşlar" mesajı ile yıkıldım. Eğer yarın hava açarsa tek motor da olsa gideceğiz eşimle. Ben ocakta motor kullandım. şubatta kullandım. kimse yoktu o zamanlar. 150cc ydi ufaktı hacmi, superlighttı, ama götürdü beni. Gene götürür. Yaz geldi herkes motorcu oldu. Gideriz biz giderizzz....
kardeşim hava acarsa yarın ararım senide hemen atlar motorlara giderizz

chopell
18.Mayıs.2007, 22:03
ya siz sahiden gitmiyorsunuz yani.. :frown:
walla biz aldık çadır, uyku tulumu felan.. hiç düşünmedik bile gitmemeyi..
hadi hayırlısı..

çadırımın üstüne şıp dedi damladı.. hop hoop..

eğleneceeess.. çok konsantre oldum.. mecbur.. :(

RızaHoşgör
18.Mayıs.2007, 22:10
ya siz sahiden gitmiyorsunuz yani.. :frown:
walla biz aldık çadır, uyku tulumu felan.. hiç düşünmedik bile gitmemeyi..
hadi hayırlısı..

çadırımın üstüne şıp dedi damladı.. hop hoop..

eğleneceeess.. çok konsantre oldum.. mecbur.. :(chopell bizde gitmek istiyoruz en az senin kadar ama yagışlı yolda risk almaya değermi? ayrıca yagış kesmezse islak bedenlerimizle pazar dönüşü var bu işin.buluruz herhalde bi toplantı planı yarın veya pazar için her şehirdeki arkadaşlar kendi hemşehirlileriyle.diğer şehirli dosrtlarla tanışmak başka sefere kaldı maalesef :(

Tayfun
18.Mayıs.2007, 22:11
Biz seni oynatırız şeker sen heç merank etme, çadırda buluruz suda çengi takımıda hop hop heydeeeee ;)

chopell
18.Mayıs.2007, 22:12
bu arada mecidiyeköy bim çadır kaynıyor..

hala umudu olanlara.. :cry:

Tayfun
18.Mayıs.2007, 22:15
Bu çadırlar iyimi bari, geçem seferki kampanyada olan çadırı ben hiç beğenmemiştim :?

chopell
18.Mayıs.2007, 22:18
bilmiyorum ki.. aldım ben işte ööle çantasında duruyo.. heves mi kaldı insan da..
ne yapayım evde mi kurayım çadırı.. sakarya da kuralım.. off ya sahiden kimse gitmiyo yani ööle mi..
inanılır gibi değil.. allaam niye güldür müyo yüzümü.. göz yaşlarım yağmura karışsın diye mi.. :cry: :cry: :cry:

Tayfun
18.Mayıs.2007, 22:20
Öldür bari kendini töbe ya, bak güselim benim asabımı bosma çadır kuracağın yere belediye loderi ile gelir yıkarım kafana valla, benim zabit, deli zabit uleynnnn :D

chopell
18.Mayıs.2007, 22:56
tabi ya bi de siz vurun.. :( :(

benim derdim apayrı aslında..
şimdiye kadar neye heveslendiysem olmadı hiç.. hep bi aksilik, hep bi uğursuzluk.. :frown:

öyle korkuyorum ki şimdi.. hiç motorum, chopperım olmayacak mı acaba.. :cry: :cry:

Tayfun
18.Mayıs.2007, 23:00
Hemen su koyverme şeker, baştan böyle yaparsan sonu gelmez zaten, hedefini belirle gerisi gelir zaten, ben 1 bilgisayar alma sevdasına para biriktirmeye başladım araba sahibi oldum, bilgisayarı upgrade etmek istedim motor sahibi oldum, şimdi internet kafe açmayı düşünüyorum heralde artık bi harley alırım :D :D :D

chopell
18.Mayıs.2007, 23:07
e hadi bakalım inşallah..
bu durumda sizden çıkma rr talibim.. 8)

okan
18.Mayıs.2007, 23:13
ezdirme kendini apla.... buluruz sanada güssel bi motor.. hiç canını sıkma...

chopell
18.Mayıs.2007, 23:36
bulurus di mi.. :roll: en chopperından..

aslanburclu
19.Mayıs.2007, 00:32
:oops: :oops: :evil: :evil: satılıııııııııııııııııııııııııııık b9 un en klasııııı hadi bakem alan almıyan belli olsun

7500 YTL....... alan almıyan belli olsun heveslisine meraklısına PAZARLIK YOK bakan değil YTL.yi basan alır kardeşimmmmmmm :cheesy: :cheesy: :cheesy:

valla alan çıkarsa kt1200 hazır bekliyor.....

ÇeLeBi MuRaT
19.Mayıs.2007, 00:35
Satim ben sana chopell karburatorlerim eksozlarım subap ayarlarım herbişeyim tam takır..Ne dersin ??

Tayfun
19.Mayıs.2007, 00:41
Niye satcen bakem moötürü murat sen?

ÇeLeBi MuRaT
19.Mayıs.2007, 00:45
Büyüyelim abi değilmi? Bide bu parça sorunları yoksa motorumda hiç bir sorun yok çok şükür..

chopell
19.Mayıs.2007, 08:19
hava öyle güzel duruyor ki şu an.. :)
sabah 7 itibariyle kuşların cıvıltısı geliyor kulağıma pencereden..
ve ben halihazırda birbirine yaslanmış duran, uyku tulumu ve çadıra bakıyorum.. :frown:

moonchild
19.Mayıs.2007, 09:43
Ya hava hakkaten güzel duruyor şu anda, ama meteor.gov.tr hala yağmur çamur gösteriyor. Hava yağışlı olursa yolculuk dert, zaten yeterince yağmur yemiş toprak olmuştur oralarda çamur balçık... Ben de çok istiyorum gitmeyi ama püffff bilmiyorum valla!!

tanzimo
19.Mayıs.2007, 10:10
Valla çıkılacaksa çabuk organize olmak lazım. Ona göre 30 dk içinde tekrar hazırlanmam lazım. lazım da lazım. orda hersey var. 3-5 gerekli sey 2 uyku tulumu 1 çadır tamam işte. 1 gece zaten. abartmaya gerek yok. en kötü ihtimal atlayıp döneriz yaw.

moonchild
19.Mayıs.2007, 10:16
Tanzimo'nun dediği gibi yarım saatte hazırlanılır onda bişey yok. Yeter ki gidiyoruz gitmiyoruz ona karar verelim. Dün adminle konuşmuştuk öğlene doğru bir telefon zinciri yapalım diye... Sanırım biraz daha beklemek en doğrusu... 2 saat önce 2 saat sonra pek bişey farketmez...

RızaHoşgör
19.Mayıs.2007, 10:37
0535 687 00 33 utku. festival organızasyonunda görevli.en azından arayın bi fikir alın

aidikurt
19.Mayıs.2007, 12:07
ya içim yanıyor içim :( :( :(

tanzimo
19.Mayıs.2007, 12:22
kuzenim oralarda, tel etti. bir sürü motosikletli geçiyor yanımdan diyor. Valla ben artık ne diyeceğimi bilmiyorum. gidemediğimiz gibi cumartesimde rezil oldu. sadece üzgün deil kızgınım. Artık buraya da gidelim surayada gidelim diye ısrar eden olursa siz gidin dicem. hatta diyorum siz gidin.

aidikurt
19.Mayıs.2007, 12:26
tanzimo kardeş sein cep kactı yav telefonda kayıtlı değilmiş

moonchild
19.Mayıs.2007, 12:52
Adminim cep telefonuna ulaşamıyorum. Nedir olayımız? Var mı herhangi bir bilgi alabilen Sakarya dolaylarından? Hala hazır ve nazır bekleme konumundayım...

aidikurt
19.Mayıs.2007, 12:54
ulaşabilirsin kardeşim su an telsimde kalmısımda turkcell gectim sımdı

aidikurt
19.Mayıs.2007, 12:54
ya bu arada tanzimonunnnnnnnnn cebini bilen varmııııııııı? cok acil

moonchild
19.Mayıs.2007, 13:02
Israrcı olmak istemem ama valla billa hala ulaşamıyorum :D

aidikurt
19.Mayıs.2007, 13:07
Arkadaslar emergency durum gelicekler cabuk beni cepten arasın saaat 14:00 kozyatagı carrefour 2 nolu kapıda buşusuyoruz haydaaaaa gel,n millet gelin yagmurdan korkmak yok gelenler hemen beni cepten arasın
0532 737 45 26 kalan saglar bizimdir hurra

tanzimo
19.Mayıs.2007, 13:08
Saat 14:00 de ordayım. eşimle birlikte. çadırımla motorumla battaniyemle... inandım..

aidikurt
19.Mayıs.2007, 13:09
cebim su an acık ulaşabilirsiniz.

su an tanzimoda geliyor

moonchild
19.Mayıs.2007, 13:10
Arkadaslar emergency durum gelicekler cabuk beni cepten arasın saaat 14:00 kozyatagı carrefour 2 nolu kapıda buşusuyoruz haydaaaaa gel,n millet gelin yagmurdan korkmak yok gelenler hemen beni cepten arasın
0532 737 45 26 kalan saglar bizimdir hurra

Ya sakalı olan da bi insanım ama... Adminim telefon kapalı, arıyorum hep aynı kadın çıkıyo!! Ona da günah, onun da ailesi akrabası vardır... Bu kadar küfür yiyeceğini bilse o mesaj için ses kaydı verir miydi hiç!

aidikurt
19.Mayıs.2007, 13:12
moonchildda geliyor hadi millet gosterın mkotorcu ruhunuzu korkmak yok

okan
19.Mayıs.2007, 13:12
hala toplanıpta gidemedinizmi yaa sakaryaya... ulaaa... organize olun arkadaşlar organize....böle bi fıkra varda buraya uymaz....

biz bu sabah 10 dakikada 40 motor olduk.. samsunumuzun geleneksel gençlik bayramı kortejine katıldık....
ahan da çektiğim bi kaç foto...
http://upload8.postimage.org/409971/kortej1.jpg (http://upload8.postimage.org/409971/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/409977/kortej2.jpg (http://upload8.postimage.org/409977/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/409984/kortej3.jpg (http://upload8.postimage.org/409984/photo_hosting.html)
soorada deniz kenarına derneğimizin olduğu yere gittik....bayaa zevkli geçti...yolda bi ara 50 motorun üzerine çıktı sayımız...
http://upload8.postimage.org/410009/kortejsahil.jpg (http://upload8.postimage.org/410009/photo_hosting.html)

Swort
19.Mayıs.2007, 13:21
arkadaşlar size iyi eğlenceler diliyorum ben gelemiycem çok üzgünüm bi tarftan iş bi tarftan malzemelrin ıslak olması kurumadılar hala:((((

aslanburclu
19.Mayıs.2007, 13:21
ya okanım senin hesapta zayıf herhall :P :P nerde 40 mötür sağdan sayıyom 8 soldan sayıyom 7,5 anlamadım gitti :? :? :P :P

okan
19.Mayıs.2007, 13:23
yavv gomtanım .. benim motörün olduğu karaleri atıım siteye.. başka motörleri needceniss.. huhahahahhah...hesap zayıf ... komiksin yaşar baba..... :lol: :lol:

aslanburclu
19.Mayıs.2007, 13:27
:P :P :evil: :cheesy: :alkis:

Tayfun
20.Mayıs.2007, 01:02
Niye senin resmin yok bakem, yüz görümlüğüm istiyon bizden :D

BULL
20.Mayıs.2007, 01:15
WALLA arkadaşlar ben bugün başka bi org.için arabayla gittim maşukiye taraflarına
hava süperdi hatta piştim bile sıcaktan
hava yüzünden vazgeçenlere yazık oldu resmen
yolda giderkenede yanımdan 2 hönda shadow geçtiki
pehh pehh içim gitti valla...
(nereye gittikleri belli tabiii...)

Tayfun
20.Mayıs.2007, 01:24
Olsun 3 hafta önce bizde oralardaydık :P

yenikoylu_ua
20.Mayıs.2007, 01:25
saat 14 de buluşup giden arkadaşlardan haber alan varmı rahat gittilermi acaba arasıra yağmur atıştırdı inşallah denk gelmemişlerdirde güzel bir yolculuk olmuştur

BULL
20.Mayıs.2007, 01:29
yok sorun olmamıştır bence
hava çok iyiydi o taraflarda
akşama doğru çok hafif atıştırdı ama
pek etkili değildi

Tayfun
20.Mayıs.2007, 12:08
Gitmeye kafaya koyanı yağmur durdurmazki aslanlar gibi gidip gelir onlar.

aidikurt
20.Mayıs.2007, 19:05
Millet biz sağsağlim geldik mukemmel birhafta sonu geçirdik yağmur falanda bi ara atıştırdı ama superdi hatta yağmur eğlencenin tuzu biberi oldu nedenmi anlarsınız resimleri koyunca keşke arkadaşlar herkes gelseydi.
Ama ben size deöiştim şeker değiliz ya erimeyiz sonradan kafamızı duvara vurmayalım gidelim diye şimdi vurun bakalım :duvar:

moonchild
20.Mayıs.2007, 19:14
Tayfun'un dediği gibi aslanlar gibi gittik geldik. (Gerçi ben aslandan ziyade uyuşuk kedi Grafield gibiydim ama..) Gerçekten çok güzel bir haftasonu oldu. Keşke daha kalabalık olabilseydik, inşallah bi dahaki sefere. Bu arada Orkun ve Alpere yol boyunca bana gösterdikleri sabır için teşekkürü bir borç bilirim! :) Detayar ve fotolar daha sonra gelecek inşallah...

inci
20.Mayıs.2007, 19:18
hoşgeldiniz:) :D
sizin için endişelenmiştim ama iyi haberlerinize çok sevindim.... :D
gezinizin güzel ve eğlenceli geçmesi ne güzel.... :D :cheesy:
bir dahakine birlikte olmak dileği ile ..... :)
resimleri sabırsızlıkla bekliyorum.... :)

aidikurt
20.Mayıs.2007, 19:20
Serhat kardeşim ne demek çok keyifli oldu güzel bir yolculuk oldu keşke daha önce tanışmış olsaydık.Bu arada tek silnidirli canavar Keeway SL150 tanzimo kardeşimede teşekkürler.Polo abimizde bize katıldı sonradan onada teşekkürler..Doğan arkadaşımızda ve speedygonzales dostlarımada saygılar iyiki gelmişler.

Katılımcılar

1-aidikurt +1
2-Tanzimo +1
3-Doğan +1
4-moonchild
5-Speedygonzales
6-Polo
7-chopel

Hepinize teşekkürler.

moonchild
20.Mayıs.2007, 19:26
Eyvallah adminim... Şu ön cam işini falan halledeyim daha nice keyifli yolculuklar yapacağız inşallah! Zamanı telafi ederiz... Hep birlikte, daha daha kalabalık sürüşlere inşallah!!

aidikurt
20.Mayıs.2007, 19:31
Önce size biraz manzara resimleri

http://upload8.postimage.org/429669/1.jpg (http://upload8.postimage.org/429669/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/429707/2.jpg (http://upload8.postimage.org/429707/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/429714/3.jpg (http://upload8.postimage.org/429714/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/429725/4.jpg (http://upload8.postimage.org/429725/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/429729/5.jpg (http://upload8.postimage.org/429729/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/429738/6.jpg (http://upload8.postimage.org/429738/photo_hosting.html)

aidikurt
20.Mayıs.2007, 19:41
Polo ve ben (aidikurt) mangal başında etleri pişirirken

http://upload8.postimage.org/429847/7.jpg (http://upload8.postimage.org/429847/photo_hosting.html)

Moonchild kardeşim

http://upload8.postimage.org/429862/8.jpg (http://upload8.postimage.org/429862/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/429891/10.jpg (http://upload8.postimage.org/429891/photo_hosting.html)

Buda eşim ve ben (aidikurt)

http://upload8.postimage.org/429876/9.jpg (http://upload8.postimage.org/429876/photo_hosting.html)

Buda tanzimo kardeşim ve eşi

http://upload8.postimage.org/429912/11.jpg (http://upload8.postimage.org/429912/photo_hosting.html)

yenikoylu_ua
20.Mayıs.2007, 20:20
Hepiniz hoşgeldiniz

aslanburclu
20.Mayıs.2007, 20:27
alperim sizden başka kimse yokmu yawww ortalık bomboşş

ÇeLeBi MuRaT
20.Mayıs.2007, 20:29
Harbi neden ole sizden başka sanki kimse yok in cin top oynuyo...

aidikurt
20.Mayıs.2007, 20:40
ya biz hep kendimizi cektik vardı baya kişi ama videoda cogu videouda yapınca siteye koyucam ben bu sefer fazla resim cekemedim videoyla ugrastım cunku yoksa aksam konser vardı ateş falan yakıldı

chopell
20.Mayıs.2007, 20:43
gelmediğiniz gibi bi de laf söylüyorsunuz.. yazıcı çizici kim anlayamadım..
ben de ordaydım.. düşünün ben bile.. motoru, ehliyeti olmayan ama içinde motor aşkı olan ben..
-istanbul tayfası- öyle modaya felan gitmekle olmuyor bu işler..

aidikurt
20.Mayıs.2007, 20:49
eee biraz daha resim buyrun birazda burdan yakın

http://upload8.postimage.org/430924/1.jpg (http://upload8.postimage.org/430924/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/430933/2.jpg (http://upload8.postimage.org/430933/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/430954/3.jpg (http://upload8.postimage.org/430954/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/430960/4.jpg (http://upload8.postimage.org/430960/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/430964/5.jpg (http://upload8.postimage.org/430964/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/430990/6.jpg (http://upload8.postimage.org/430990/photo_hosting.html)

aidikurt
20.Mayıs.2007, 20:52
kardeşim yav unutmusum seni eklemeyi listeye :) chopel kardeşimde aramızdaydı

aidikurt
20.Mayıs.2007, 20:58
ben de ordaydım.. düşünün ben bile.. motoru, ehliyeti olmayan ama içinde motor aşkı olan ben..
İnşallah bir dahaki sefere geliceklerdir chopell kardeşim üzülme sen tam kadro oluruz inşallah

not: inşallah eşkihirde tam kadro oluruz

aslanburclu
20.Mayıs.2007, 21:00

way anam sendemi ordaydın nassıl gittin yaww.
vay acemim vay

madasret
20.Mayıs.2007, 21:03
chopellim belgin dorukum türk filmi tadında tokat gibi cevabı nası vermiş ama :)

yenikoylu_ua
20.Mayıs.2007, 21:03
inşallah adminim sabırsızlıkla bekliyoruz.Gel 35 gel

aidikurt
20.Mayıs.2007, 21:06
ve bir ara yağmur atıtırmaya başladı ve 1 saate yakın hoş bir çadır içi muhabbet oldu
ve çadır olarakta adminin yani benim :) çadırım seçildi ve misafirliğe geldiler.ilk başta çadırımız büyük diye dalga geçtiler ama sonra çadırın büyük olmasının yararını anladılar :)

http://upload8.postimage.org/431139/7.jpg (http://upload8.postimage.org/431139/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/431170/8.jpg (http://upload8.postimage.org/431170/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/431193/9.jpg (http://upload8.postimage.org/431193/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/431240/10.jpg (http://upload8.postimage.org/431240/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/431246/11.jpg (http://upload8.postimage.org/431246/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/431252/12.jpg (http://upload8.postimage.org/431252/photo_hosting.html)

aidikurt
20.Mayıs.2007, 21:17
Dönüştete sapancada istanbuldere alabalık tesisinde ufak bir ziyafet çekip evimize doğru yola çıktık.

http://upload8.postimage.org/431303/1.jpg (http://upload8.postimage.org/431303/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/431317/7.jpg (http://upload8.postimage.org/431317/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/431338/2.jpg (http://upload8.postimage.org/431338/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/431348/3.jpg (http://upload8.postimage.org/431348/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/431363/4.jpg (http://upload8.postimage.org/431363/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/431379/5.jpg (http://upload8.postimage.org/431379/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/431403/6.jpg (http://upload8.postimage.org/431403/photo_hosting.html)

moonchild
20.Mayıs.2007, 21:51
Aslında o 1 saate yakın süren çadır muhabbetini "çadırdakiler ve çadırın önündeki" olarak yansıtmamız daha doğru olacaktır. Eeee artçı koltuğuna çanta koyarsanız, çadırın içinde değil ancak önündeki "ayakkabılık" tabir edilen mekanda oturursunuz!! Bu da tüm regalcilere ders olsun :)

aidikurt
20.Mayıs.2007, 21:55
olum serhat sendeki resimleride koysana esas resimler sende bende resim bu kadar bu sefer kameranın derdine resim cekmeyi unutmusum bütün güzel resimler sende çadırların falan oludugu resimler yokmu sende yada aksamkı ates bası eglenceler falan
doğan sendede var resimler tanzimo sendede hadi koyun iszde bende merak ediyorum valla bende bu kadar resim var

moonchild
20.Mayıs.2007, 22:00
Ya koyayım koymasına da iki husus var:
1- Senin koyduğun hiçbir resmi göremiyorum...
2- Bu imageshack'midir ne zıkkımdır ben o hikayeyi kullanmayı bilmiyorum... Anladığım kadarıyla buraya resim eklemek için resmi herhangi bir url olarak versek de olur ama bu işin standart en basit hali neyse onu yapayım. Bi akıl ver adminim... Olmadı ben resimleri küçülteyim sana mail atayım???

doğan
20.Mayıs.2007, 22:13
alper koyduğun rewsimleri bende göremiyorum. acaba benim koyacaklarımda görünmezmi acaba. moonchıld ın sorunu bendede var

yenikoylu_ua
20.Mayıs.2007, 22:18
arkadaşlar ben görüyorum başka bi problem olabilir makinalarınızda

moonchild
20.Mayıs.2007, 22:20
Doğan biz en iyisi kapatıp açalım abi :) Türk usulü bilgisayar tamiri!!! Hihohoh!!

doğan
20.Mayıs.2007, 22:22
valla ben kapatıp açtım. hatta kaba kuvvete bile başvurdum ama gene aynı. bekliyorum bakalım noolcak :)

chopell
20.Mayıs.2007, 22:30
görükmüyoooo...
bence makinalarda değil sorun sitede midir nedir..

moonchild
20.Mayıs.2007, 22:34
Bak şimdi durum enteresan bir hal aldı!! Sanırım fotoğraflarda yer alanlar fotoğrafları göremiyor :) Bu işte gizli servislerin falan parmağı olabilir... 8)

doğan
20.Mayıs.2007, 22:37
:lol: şimdi ben söyliyecektim moon chıld. gece cin muhabbetini fazla yaptık galiba. yoksa cezalandırılıyomuyuz :scared:

aslanburclu
20.Mayıs.2007, 22:38
Bak şimdi durum enteresan bir hal aldı!! Sanırım fotoğraflarda yer alanlar fotoğrafları göremiyor :) Bu işte gizli servislerin falan parmağı olabilir... 8)

yaww kardeşim daha neler ne gizli servisi falan ya alt tarafı bi foto atacaksınız heh heh heeeee abartmayın ya herşey yazdığınız yerde belli çatlıyacam nerdeyse gülmekten :P :P :P :P

moonchild
20.Mayıs.2007, 22:39
Aboooo ben korkarım diyorum inanmıyosunuz yaaa!

yenikoylu_ua
20.Mayıs.2007, 22:51
evet arkadaşlar malesef serverimizde problem var galiba bendede artık gözükmüyor resimler

aslanburclu
20.Mayıs.2007, 22:57
evet arkadaşlar malesef serverimizde problem var galiba bendede artık gözükmüyor resimler

heh heh heeeeeeeeeeeeeeeeeeee yaw ne problemi hiç bişi yok yapmayın etmeyin şu işi becermiyoz desenize bakın benim resmeeeee hah hah hah haaaaaaaaaaaaaaaaa

:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

yenikoylu_ua
20.Mayıs.2007, 23:02
Saygılıyız komtanım daha genciz öğreniriz zamanla bizde

inci
20.Mayıs.2007, 23:02
resimlerin hiç biri açılmadı ben de

yenikoylu_ua
20.Mayıs.2007, 23:06
Hocam ben ilk atıldığında gördüm.Ama şimdi açılmıyo kontrol için eski topiklerdekine baktım onlarda açılmıyo zaten

BULL
20.Mayıs.2007, 23:07
yaa yok bunlarda gitmemişler
bizi kekliyorlar işte :):):)