PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Marilyn Monroe

biyadin
11.Haziran.2009, 09:02
yorumlarınızı bekliyorum :mrgreen:

http://www.sahibinden.com/kiralik_marilyn_monroe-07WQQaXQQ14729942WQQpXQQdisplayitem

balbar
11.Haziran.2009, 09:11
ben beğenmedim[smilie=greencolorz:

anakin
11.Haziran.2009, 10:56
Gentlemen Prefer Blondes :cheesy:

biyadin
12.Haziran.2009, 22:32
ben beğenmedim[smilie=greencolorz:

ilgi sıfır zaten R&R ci arkadaşlar hiç yorum yapmadı :? haftaya sakarya festivalinden sonra sökerim ben marilyn filmini...:D

emrahkucukgirgin
13.Haziran.2009, 10:43
Enteresan ve yaratıcı bir şey. Ön cama daha önce herhangi bir desen çalışması yapıldığını görmemiştim. Aklıma da gelmezdi... Motosikletle ilgili görseller, mesela bağlı bulunulan klüp logosu veya motosiklet markasının logosu veya çeşitli motosiklet görüntüleri çok hoş durabilir. Eğer sizin yaratıcılığınız ise gerçekten tebrik ederim...

biyadin
13.Haziran.2009, 11:14
Enteresan ve yaratıcı bir şey. Ön cama daha önce herhangi bir desen çalışması yapıldığını görmemiştim. Aklıma da gelmezdi... Motosikletle ilgili görseller, mesela bağlı bulunulan klüp logosu veya motosiklet markasının logosu veya çeşitli motosiklet görüntüleri çok hoş durabilir. Eğer sizin yaratıcılığınız ise gerçekten tebrik ederim...

Kuzenim ''anakin'' in fikri diyebilirim Mariyln..Düşündük klasik motora ne gidebilir die.Biraz espiri biraz görsellik olmasını istedik.Sonuçda stiker istediğim zaman söküp başka bi stiker yaptırabilirim.Ama ilgi çok fazla..Misal İşyerim Galata kulesinin bulunduğu sokakda.İşlek bi cadde ve haliyle turistler fotoları cekip gülüşe gülüşe gidiyolar :| Görüpde merhabalaşmadığımız esnaf arkadaşlarla muhabbetim başladı .Bir tek anlamadığım Japon turistlerin güldüklerimi yoksa bu ne yaw tarzı yüz ifadeleri :mrgreen:

Verdiğim ilan sadece sizlerin görebilmesi için açılmıştır.Siteye foto ekleyemediğimdendir.

Tşk..