PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese Merhaba..:)

OnurBerberoglu
01.Mayıs.2007, 02:29
Merhaba arkadaşlar ben Onur...Burayı arkadaşım Emrah sayesinde öğrendim..Gerçi 1 yıldır RR kullanıcısıyım ama hiç nette böyle bir forumu olduğunu tahmin etmemiştim öğrendiğim çok iyi oldu çok keyifli bir yere benziyor.Kendimi kısaca size tanıtayım..36 yaşındayım nişanlıyım(bu arada onada motor alıyoruz:)küçüklüğümden beri motor kullanıyorum turizm işiyle uğraşıyorum İstanbul Florya da oturuyorum ve RR mi hemen hemen her fırsatta kullanıyorum çünkü çok seviyorum.Bir ara satıp büyütmeyi düşünsemde büyük cc RR olmadığı için vazgeçtim çünkü diğer hiçbir marka hoiuma gitmedi(tabii harley hariç:)oda bütçemi çok aşıyor....En kısa zamanda sizlerle tanışıp etkinliklere katılmak için can atıyorum..Sevgiyle kalın tekrar herkese merhaba............
Onur

RızaHoşgör
01.Mayıs.2007, 02:48
hoşgeldin arkadaş.

agresus
01.Mayıs.2007, 03:39
Hoş Gelmişsinisss efenim... sefalar getirmişsinisss.... Meslek nedir... Akşamları müsaitlik durumları nedir... bissler arada bi Röneparkta buluşur sohbetlerrr ederisss.... müsait olduğunussda beklerissss.....

OnurBerberoglu
01.Mayıs.2007, 04:48
Çok teşekkür ederim hoş bulduk:)Çok sevinirim ayrıca davetine çok teşekkür ederim ama Rönepark nerede acaba?Mutlaka katılmak isterim sohbetlere akşamlarıda gayet uygun benim için...

emrahss
01.Mayıs.2007, 08:48
Hoşgeldin Onur. Keyifli paylaşımlar dilerim.

alper_tim
01.Mayıs.2007, 09:55
aramıza hoşgeldin dostum
umarım katılımcı ve kalıcı olursun burda

okan
01.Mayıs.2007, 10:11
onur kardeşim aramıza hoş geldin....bi yerde daha demiştim ama....kalıcı olman dileğiyle....

inci
01.Mayıs.2007, 10:40
onur hoşgeldin

OnurBerberoglu
01.Mayıs.2007, 10:41
Herkesin sıcak ilgisi ve yakınlığına teşekkür ederim.Bu pozitif elektrik zaten bütün bir gece doya doya forumları okuyarak geçirmeme neden oldu bu siteyi kuran ve bu hale gelmesini sağlayan tüm arkadaşları tebrik ederim bence amacına maksimumda ulaşmış ve yolu çok açık görünüyor tekrar tebrik eder hepinize sıcak ilginizden dolayı teşekkür ederim.

aidikurt
01.Mayıs.2007, 11:50
Kardeşim aramıza hoşgeldin bizde etkinliklere katılmak istiyen ,katılımcı,istekli arkadaşlar geldikçe seviniyoruz ilk gezide tanışmak dileğiyle.

gecee
01.Mayıs.2007, 12:01
onur hoş geldin aramıza sefalar getirdin....
Fan clup a üye ol,
RenoPark yeşilkoyde sahilde...
yeri bulamazsan telefonla konuşur olmadı bi yerden seni almaya calışırız.

OnurBerberoglu
01.Mayıs.2007, 12:06
Üye oldum zannediyorum?Bu arada anladım galba hangi parktan bahsettiğinizi gittiğiniz zaman çağırırsanız ve müsaitsem seve seve gelirim..teşekkürler..:)

spydx
01.Mayıs.2007, 12:43
selam onur bende cennet mah. oturuyorum. bayağı yakınız bir ara görüşürüz. :) :cheesy:

lordskeldan
01.Mayıs.2007, 14:40
hoşgeldiniz , umarım iyi vakit geçirirsiniz :cheesy:

turlabo
01.Mayıs.2007, 17:36
hoş geldin dostum.tekerine taş deymesin

ToMCaT
01.Mayıs.2007, 22:02
hoş geldin onur

aslanburclu
01.Mayıs.2007, 22:09
ooooooooooooooooonur camiyaya değil şimdilik sitemize hoş geldin inşallah camiyayada böyle hoşç.a gelirsin (((((şşııışşşşşş yaw pastayı ne zaman yeriz :P tabii düğün :twisted:

OnurBerberoglu
02.Mayıs.2007, 00:20
İnşallah yaz sonu bir terslik olmazsa:)

MaRaNtZz
02.Mayıs.2007, 23:43
Aramıza hoşgeldin Onur...