PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 17 Temmuz Cuma Sabanci öğretmenevindeyiz (anadoluhisari)

carvalho
14.Temmuz.2009, 14:01
Uzun zamandır yapamadığımız Cuma buluşmasını bu hafta Sabancı Öğretmenevi'nde gerçekleştiriyoruz. Rıza Hoşgör kardeşimizi de Çanakkale'ye uğurlayacağız. Katlımın yüksek olacağını umuyorum.

Mekanı bilenler biliyor zaten, ulaşımı çok kolay, bilmeyenler için tarif aşağıda. Bulamayanlar cepten beni arayabilir.

Boğaza nazır panaromik manzara, ucuz fiyatlar, sonrasinda beylerbeyinde kokoreç, abagannuş :D Daha ne olsun...

Buluşma Tarihi: 17 Temmuz 2009 Cuma
Buluşma Yeri: ***Anadolu Hisarı (Sabancı) Öğretmenevi***
Buluşma Zamanı: 20:30
Yer Tarifi:İkinci köprü çıkışı Anadolu Hisarı sapağından sapılıp sahile kadar inilip hafif sağdaki karşı arayola giriliyor. Sahilde kime sorarsanız tarif eder gene olmadı beni arayın cepten size yeri tarif edeyim.
Cep telim:0533 242 74 32

Katılımcılar: (isteyen beğendiği numaranın yanına yazsın kendini :mrgreen:)

1-Carvalho
2-Aidikurt
3-Rıza Hoşgör
4-Honey
5-yenikoylu_ua+yenikoyluartçı
6-Bull
7-
8-
9-
10-
11-
12-
13-
14-
.
.
.

yenikoylu_ua
14.Temmuz.2009, 14:22
Beni yazmamışsın kardeşim +1

HONEY
14.Temmuz.2009, 14:42
Beni yazmamışsın kardeşim +1

Sende eksik yazmışsın abicim + 4 kilo baklava :)

yenikoylu_ua
14.Temmuz.2009, 14:46
sıradayım sizinkilerin baklavasını yedikmide ben alıcam herşey sırayla

gidikurt
14.Temmuz.2009, 18:09
bizde kızım la geliyoruz amcalarını özlemiş :)

BULL
14.Temmuz.2009, 23:25
abagannuşşş nassıda özlemişimmmm 8)

kaanka
14.Temmuz.2009, 23:28
Ben gene geç saatlere kadar çalışıyor olucam,:(
Sizlere şimdiden iyi eylenceler....8)
Rıza Abi artık Çanakkale'de görüşürüz, yada İğne Ada da...:D

aidikurt
14.Temmuz.2009, 23:53
hadi bakalım Rıza kardeşimize güzel bir ugurlama yapalım :)

zeko
15.Temmuz.2009, 01:29
benide ekleyin ins gelirim ayagımda incilme var hafif bi kaza gecirdim 2 gundur motor kulanamıyom ama ins cumaya toparlarım kendimi:):) merak edenler icin bi cukur onume cıktı tam vites kuculteyim derken ayagımı tasırmısım tanponu kaptı saniyelik bi olayla motorla tanpon arasısıkıstı dusmedim ama 4 saat sonra cıktı acısı:) neyse insaa gorusururz uzun zaman oldu

yenikoylu_ua
16.Temmuz.2009, 21:14
Geçmiş olsun kardeşim ya görünmez kaza allah beterinden korusun cuma görüşürüz

HONEY
16.Temmuz.2009, 23:01
Ben gene geç saatlere kadar çalışıyor olucam,:(
Sizlere şimdiden iyi eylenceler....8)
Rıza Abi artık Çanakkale'de görüşürüz, yada İğne Ada da...:D

Kardeşim sen bankacıyım demiştin geç saatlere kadar bankada çalışma olmazki başka iş yapıyorsun sanırım

yoksa sende mi merviden altı turşu imalatı yapıyorsun :p

cenkerdemir
17.Temmuz.2009, 08:43
herkese merhaba,
evimede yakın olan bu buluşmaya babamın salı günü ameliyat olup bugun taburcu olma ihtimali nedeniyle katılamayacağımı üzülerek söylemek istedim.
rıza abi sende kusuruma bakma yolun açık olsun benim ilk aklımdaki gitmek istediğim yer çanakkaledir işte o zaman arayacağım seni abi.
kazasız sürüşler.

HONEY
17.Temmuz.2009, 08:45
herkese merhaba,
evimede yakın olan bu buluşmaya babamın salı günü ameliyat olup bugun taburcu olma ihtimali nedeniyle katılamayacağımı üzülerek söylemek istedim.
rıza abi sende kusuruma bakma yolun açık olsun benim ilk aklımdaki gitmek istediğim yer çanakkaledir işte o zaman arayacağım seni abi.
kazasız sürüşler.

Geçmiş olsun babana acil şifalar

cenkerdemir
17.Temmuz.2009, 09:02
Geçmiş olsun babana acil şifalar

sağol abi teşekkürler.

kaanka
17.Temmuz.2009, 09:49
Kardeşim sen bankacıyım demiştin geç saatlere kadar bankada çalışma olmazki başka iş yapıyorsun sanırım

yoksa sende mi merviden altı turşu imalatı yapıyorsun :p

Sen benim ilham kaynağımsın Bilocum.....:mrgreen:
Baktım bizim işlerde parayok bende başladım turşu işine biraz yorucu oluyor ama para çok bu işte....:p:p:p:p

kaanka
17.Temmuz.2009, 09:49
herkese merhaba,
kazasız sürüşler.
Çok geçmiş olsun...

cenkerdemir
17.Temmuz.2009, 09:57
Çok geçmiş olsun...

teşekkürler sağolun.

yenikoylu_ua
17.Temmuz.2009, 10:22
Geçmiş olsun kardeşim en kısa sürede sıhhatine kavuşur inşallah

aidikurt
17.Temmuz.2009, 10:41
geçmiş olsun cenker kardeşim .

cenkerdemir
17.Temmuz.2009, 10:43
Geçmiş olsun kardeşim en kısa sürede sıhhatine kavuşur inşallah

sağol abi iyi sayılır şuan teşekkürler.

cenkerdemir
17.Temmuz.2009, 10:44
geçmiş olsun cenker kardeşim .
sağol alper hocam teşekkürler.

kayar2
18.Temmuz.2009, 01:46
geçmiş olsun cenker allah şifa versin bende katılamadım bir söz işi vardı akrabaların artık bir dahakine kısmetse

RızaHoşgör
19.Temmuz.2009, 14:26
herkese merhaba,
kazasız sürüşler.
geçmiş olsun Cenk. Acil şifalar.
Nisan yağmurları ardından Çanakkale ye beklerim. Hatta gelirken ekibide peşine tak gel.

cenkerdemir
20.Temmuz.2009, 07:29
geçmiş olsun cenker allah şifa versin bende katılamadım bir söz işi vardı akrabaların artık bir dahakine kısmetse

sağol abi teşekkürler.

cenkerdemir
20.Temmuz.2009, 07:31
geçmiş olsun Cenk. Acil şifalar.
Nisan yağmurları ardından Çanakkale ye beklerim. Hatta gelirken ekibide peşine tak gel.

abi ben nisana kadar bekleyemem acemiliğimi atmak için tek başıma veya birisiyle uzun yol yapmam gerekecek ve görmek istediğim yerde çanakkale bu yüzden seneyede inşallah ekip gelirse o tarafa gene görüşnüş oluruz olmadı ben gene kaçarım oralara :mrgreen: