PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Apaçiler...!..

BÜLENT DAYI
31.Temmuz.2009, 22:02
Selam dostlar.....

Sizlerden uzun bir zaman ayrı kaldık fakat ne kadar güzel ki yine aranızdayım...Neden ayrı kaldığımı ne siz sorun nede ben söyliyeyim , kaza bela yok Allah'a şükür..

Bu arada ;
Bilirsiniz yerliler ata çıplak binerler.En azından filmlerde öyle gördük!..Eğersiz,gemsiz,mahmuzsuz,şapkasız,montsuz ,kasksız,eldivensiz,botsuz ve hatta ehliyetsiz....Anladınız değilmi ?....

bizim de de motorlarına çıplak binen apaçilerimiz var ve günden güne çoğalıyorlar,bu arkadaşlarımızı ne yapacağız bilemiyorum doğrusu...Daha geçen gün levet-sarıyer istikametinde sabancı ikizleri hizasındaki üst geçitten gidiyoruz,trafik sıkıştı,bende şeritte herkez gibi dur-kalk gidiyorum..
Bir ara aklıma "aradan geçsemmi acaba" diye geçerken motorun kafasını hafif döndürüp arkamdaki boşluğa bakayım dememle yanımdan woşş diye bir scooter geçmesinmi, en az sürati 60-70 vardı ve biz duruyoruz....
Bu kaskı ,montu,eldiveni,eğeri olmayan arkadaşımızı ileride dururken yakaladım yanına gittim 5 dakika kadar sohbet ettim, veee ehliyeti dahi olmadığını ağzından öğrendim....yaş;17-18....
ehliyet: sadece formalite,önemli olan makinaya hakim olmak
kırmızı ışık: ney ?..
yeşil ışık: herrr zamannn.
polis memuru: çok hızlıyım beni göremez.
kaza: bişeolmaz..bişeolmaz..
ölmek: takdiri ilahi..

Arkadaşın yorumları böyle... Yorumu size bırakıyorum ve bu apaçilerden sakınmanızı öneriyorum.

Saygılar

GÖLGE
01.Ağustos.2009, 00:40
ben butür arkadaşlara kamikaze diyordum ölüm sürüşü yapıyorlar, allah korusun ne diyim onunkide can ve onunda bir ailesi var.

handojoe
01.Ağustos.2009, 16:49
işte bizim türk halkına ancak o ilk bahsettiğin apaçilik yakışır dostum ne o ehliyat kask mont bozar bu milleti alacaksın elinden bütün teknolojik aletleri çekeceksin altına. at eşek öküz. katır bak gör o zaman türkleri nasıl mutlu oluyorlar. bişey olmaz bu milleti ölürüz ölürüz tekrar diriliriz sen kafanı yorma dostum.

HONEY
01.Ağustos.2009, 17:22
Bu tarz kullananlara selam bile vermem. Kendi canlarını hiçe sayıp başkalarını tehlikeye sokacak biri bu tarz kullanıp önümde düştüğünü bile görsem 1 saniye bile durup yardım etmem

kayar2
02.Ağustos.2009, 10:38
haklısın allah akıl fikir versinnn

carvalho
03.Ağustos.2009, 14:30
Bu türler trafikte olduğu sürece 4 tekerlerden saygı beklemek yersiz. İğneyi kendimize batırmadan bir yere gelemeyiz.